Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Ciekawy blog literacki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ciekawy blog literacki 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Ciekawy blog literacki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam do lektury mojego bloga. Zamieszczam w nim swoje opowiadania, wpisy autobiograficzne, relacje z lektur. Wszystko to ubrane w ciekawą formę. Zachęcam więc do czytania

http://konradmazur1980.blog.pl/

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
26-04-2015 18:13 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

często, jak nie codziennie nawet, aktualizowany.

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
11-06-2015 15:01 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zerknąłem i wbrew temu co jest napisane w tytule stwierdzam: w mojej opinii to nie jest ciekawy blog, nie polecam...
21-06-2015 08:20
Hato1992
Full Member


images/avatars/avatar-25372.jpg

Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 74
Klan: 300!
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
zerknąłem i wbrew temu co jest napisane w tytule stwierdzam: w mojej opinii to nie jest ciekawy blog, nie polecam...


Również to stwierdzam. I poza tym, jeśli lubisz książki drogi autorze, to powinieneś doskonale wiedzieć, że autor powinien unikać opisywania swoich prac tak jak ty to uczyniłeś słowem "ciekawy". Bo to jest subiektywna ocena Smile

__________________
R18 Hato
21-06-2015 14:31 Hato1992 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hato1992 Dodaj Hato1992 do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuję za opinię. Mam nadzieję, iż opinie swoje wyrobiliscie po przeczytaniu kilku opowiadań, a nie powierzchownym zerknięciu. Mimo Waszych głębokich przemyśleń, nadal pisać będę. Bo to sprawia mi przyjemność.

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
23-06-2015 15:28 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Ciekawy blog literacki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH