Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY KW 70% -> zwiększcie to do 100% » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony KW 70% -> zwiększcie to do 100% 45 Ankieta - średnia ocena: 6,6045 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klogg123
Niezarejestrowany
KW 70% -> zwiększcie to do 100% Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=01c0c9920e
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bd064c6b35
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=04e2242a9c
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=975246cd98
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=58770bf34e

więcej nie mam bo nie chce mi się tego shitu zapisywać (a duuużo więcej takich akcji było)
jak ludzie z moim szczęściem mają konkurować z farciarzami odpalającymi całe kw na raz?

ja tu się pierbawię z jedną kuźnią przez 8 dni, a w tym czasie gościu 4 cytadele skończy, bo ma fuksa



kox kw miało chyba być dla koxów a nie farciarzy
dowalcie mobom więcej dmg, sumy, specjali etc. ale żeby po przejściu jednego poziomu odpalał się kolejny >.>

mam serdecznie dość losowości W KAŻDYM MOŻLIWYM MIEJSCU W TEJ GRZE!!!

DAJCIE 100% NA NEXT LVL NA KW!!!
27-04-2015 18:31
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dajcie do 110% bo 100 to za mało:d


dać takiemu palec to całą rękę by chciał chytry

może jeszcze bedziemy sami sobie umagi wybierac :d


szczyt bezczelności :d


edit: do wyp niżej, zwykły temat płacz, jeden wylosuje za 1 razem extra umaga inny za 1000 na tej samej lokacji... poprostu masz pechaWink może się skasuj czy coś Big Grin

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shot91: 27-04-2015 18:43.

27-04-2015 18:34 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dać takiemu palec to całą rękę by chciał


ślepy jesteś?
niby co mi dał kox pacz? chyba tylko konkurencję robiącą więcej umagów w krótszym czasie, bo mi najwięcej odpaliło 2 poziomy na raz

całe dwa razy ^^

wow

nie nie żądam wyboru umagów, nie chce kox umaga od pierwszej próby etc.
chcę mieć szansę jak inni na znalezienie umaga

jak myślisz
kto znajdzie prędzej coś sensownego?

gość który w miesiącu znajdzie 15 umagów czy pechowiec jak ja co w tym samym miesiącu skończy kuźnię całe 3 razy bo 4 raz już w next miesiącu się łapie (32 dni) ?

@down
cytat:
Dobrze ze zalozyles ten temat, przynajmniej widac jaki poziom logiku reprezentujesz


cytat:
To ty jestes ograniczony umyslowo. potrafisz tylko kogos obrazac


taaaa

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 27-04-2015 18:49.

27-04-2015 18:38
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ty jestes ograniczony umyslowo. potrafisz tylko kogos obrazac i wydaje ci sie ze twoje argumenty sa sensowne? No prosze was, dajcie z tym spokoj, przeciez to jest temat w stylu wyprawki mi nie wchodza mimo ze mam 65%...

Dobrze ze zalozyles ten temat, przynajmniej widac jaki poziom logiku reprezentujesz

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss
27-04-2015 18:46 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze to i ja byłbym za 100% na next lvl. Bo też należę do pechowców KW i zwykle nie losuje mi więcej jak 2ch poziomów.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-04-2015 18:48 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawczasu powiem żeby było jasne - proszę wszystkich o powstrzymanie się od osobistych wycieczek bo posypią się ostrzeżenia. Chcecie dyskutować - proszę bardzo, ale bez obrzucania się błotem.
27-04-2015 18:51 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem na nie. Miałem i falę zaliczeń, jak i "stare" bicie lvli po kolei. Więc tak czy inaczej jestem do przodu w porównaniu do stanu przed patchem. Aktualny system jest dla mnie dobry.

__________________

27-04-2015 18:55 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xzar tematy typu nie udaja mi sie wyprawki, nie wchodza ataki zamykacie od razu? Czemu z tym tematem tak nie postapicie? Bo narzekanie na losowator jest troche dziwne, kazdy wie ze dziala...

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss
27-04-2015 18:58 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda, temat bez sensu, wcześniej nie miałeś nawet szansy, że pójdzie kilka lvli pod rząd, teraz masz 70%, czyli więcej niż maksymalna szansa na udaną pielgę (bez bonusów), na to, że zrobisz w jeden dzień to co w 2-4-6-10-12 dni w normalnym trybie i jest Ci źle. To jest typowe polaczkowanie, bo on ma a ja nie, więc albo jemu zabierzcie albo mi dajcie to samo... Patrz na swoje podwórko i o nie dbaj a nie wgapiaj się w sąsiada.
27-04-2015 19:37 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Prawda, temat bez sensu, wcześniej nie miałeś nawet szansy, że pójdzie kilka lvli pod rząd, teraz masz 70%, czyli więcej niż maksymalna szansa na udaną pielgę (bez bonusów), na to, że zrobisz w jeden dzień to co w 2-4-6-10-12 dni w normalnym trybie i jest Ci źle. To jest typowe polaczkowanie, bo on ma a ja nie, więc albo jemu zabierzcie albo mi dajcie to samo... Patrz na swoje podwórko i o nie dbaj a nie wgapiaj się w sąsiada.

Tu chodzi bardziej o to, że Ci co mają pecha przy 1000 prób kw pierwsze 300 będą mieli nieudanych (w sensie losowania kolejnego lvla) a Ci co mają farta zrobią 700 pod rząd udanych kw i dopiero będą mieli te statystyczne 300 nie udanych.
Oczywiście każdy zrobi tyle samo prób i tyle samo będzie miał udanych i nie udanych, ale jak każdy wolał by mieć najpierw udane bo ma większą szanse, zdobyć umaga teraz a nie za pół roku Wink

Nie będę się kłócił czy temat ma sens czy nie, SM powiedział, że będą monitorować, a ja popieram zwiększenie tego % (choćby i o 5%) bo tak wg mnie będzie lepiej Smile

Może ankieta rozwieje wątpliwości? Co wy na to?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-04-2015 19:52 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głupota. To może od razu wprowadźmy 1 poziom na każdej lokacji kw i od razu po niej umag?

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
27-04-2015 19:58 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile dobrze pamiętam, nie będę teraz szukał cytatu, to któryś z adminów powiedział, że 70% to tylko wstępna propozycja, a po efektach rozważy się, czy nie zmienić na 100%. Ergo nie jest to temat płacz, tylko słuszne wskazanie na to, że taka zmiana miałaby sens

Osobiście proponowałbym utworzenie ankiety 70% czy 100% i umieszczenie informacji o niej w panelu gry, żeby wiedzieli o niej nie tylko forumowicze. Przynajmniej byłoby wiadomo jak gracze odbierają aktualną losowość.
27-04-2015 20:40 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za ale z tym ze każdy kolejny poziom obniża ta szanse o 10 %

sam już 2 targi zrobiłem i ani razu nie dolosowało lv troszkę żenujące ale już olewam ta grę i się nie przejmujeSmile

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK
27-04-2015 21:05 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
A ja jestem na nie. Miałem i falę zaliczeń, jak i "stare" bicie lvli po kolei. Więc tak czy inaczej jestem do przodu w porównaniu do stanu przed patchem. Aktualny system jest dla mnie dobry.


W moim przypadku jest tak samo, także ja również jestem na nie ;d 70% może zostać

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-04-2015 21:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arolina napisał(a)
jestem za ale z tym ze każdy kolejny poziom obniża ta szanse o 10 %

sam już 2 targi zrobiłem i ani razu nie dolosowało lv troszkę żenujące ale już olewam ta grę i się nie przejmujeSmile



Ojoj, ja też cisnę kolejny raz targ po staremu, czyli po 1 poziomie, a ostatnio na innym serwerze walnąłem szpital na raz. Taki urok, czasem będzie lepiej, czasem gorzej. Ale niestety, taki mamy naród że jak 10 razy wylosuje im 2 lub więcej poziomów, a raz tylko jeden, to będą płakać, że non stop robią po 1 poziomie -.-

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
27-04-2015 21:15 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł jest trafiony z KW, jednak pechowcy jak ja nadal maja pod górke Smile odkad patch wszedł maksymalnie co miałem to 2 lvle. a przewaznie daje po 1 lvlu . tak więc ja róznicy praktycznie nie widzę.

Zreszta Kw to i tak kpina, odkąd weszły Pkt Łaski (lipiec 2014) robie cały czas Jedna lokacje- Kuźnia i w 9 miesiecy nazbieralem 400 pkt Łaski, a umagi jak były tragiczne tak są nadal.

Wiec jak widać pechowcy jak ja zawsze w tej grze bedą mieli dużo trudniej, i dużo dłuzej no ale nic na to się nie poradzi. Ja juz przestalem sie denerować na bezsens niektorych rzeczy związanych z losowatorami, i polecam to robić wiekszosci pechowców, bo po co tracic wam nerwy

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
27-04-2015 21:51 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xzar napisał(a)
Zawczasu powiem żeby było jasne - proszę wszystkich o powstrzymanie się od osobistych wycieczek bo posypią się ostrzeżenia. Chcecie dyskutować - proszę bardzo, ale bez obrzucania się błotem.


Jak mam nie obrzucić błotem typa, który jest pazerny.. a temat powinien wylądować w puaczu?!


Administracja poszła na rękę z kw to ta pazerna ... chce więcej.


Temat puacz.. ouT.
27-04-2015 21:59 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Arolina napisał(a)
jestem za ale z tym ze każdy kolejny poziom obniża ta szanse o 10 %

sam już 2 targi zrobiłem i ani razu nie dolosowało lv troszkę żenujące ale już olewam ta grę i się nie przejmujeSmile



Ojoj, ja też cisnę kolejny raz targ po staremu, czyli po 1 poziomie, a ostatnio na innym serwerze walnąłem szpital na raz. Taki urok, czasem będzie lepiej, czasem gorzej. Ale niestety, taki mamy naród że jak 10 razy wylosuje im 2 lub więcej poziomów, a raz tylko jeden, to będą płakać, że non stop robią po 1 poziomie -.-


nie kazdy gra na kilku serwerach, niektorzy tylko na jednym ; )
mi wiecej niz 2 poziomy od wprowadzenia KOX PATCHA nie wylosowalo a zazwyczaj jest to po prostu 1 (robie co 2 dni od momentu wprowadzenia)
nawet slumsow na raz sie nie udaje zaliczyc . . .

__________________

28-04-2015 02:48 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja od dnia 01.04. tylko dwa razy na swoim kw nie widziałem ostatniego poziomu lokacji.

obiektywnie patrząc jest to trochę niesprawiedliwe, bo smaruję masę kw i widzę jak kończą się bez jakiegokolwiek dolosowanego poziomu. teoria mówi, że mój fart z takimi losowaniami się kiedyś skończy, więc te 100% dajcie jak najszybciej, nim dotknie mnie pech xDD

p.s. anth by nie obrzucać błotem wystarczy prezentować pewne minimum Tongue
28-04-2015 05:34
Tehrror
Triple Ace


Data rejestracji: 27-03-2015
Postów: 191
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie lepiej (nie mówię prościej) zaprogramować to tak, jak epiki?
Im więcej pojedynczych poziomów, tym bardziej rośnie szansa na wielopoziomowe KW?

Przykładowo: +2% za każde pojedyncze KW.

Ale i tak teraz ADM mają większy problem (czyt runy) Smile

__________________
"Jego zdaniem ludzie istnieli tylko w dwóch pozycjach. Kobieta leżąca na plecach i facet na brzuchu, nie oddychając." ~ Ghrom

r17 ~ Tehrror
28-04-2015 11:50 Tehrror jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehrror Dodaj Tehrror do Listy kontaktów
Vilgeforz
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 108

RE: KW 70% -> zwiększcie to do 100% Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli w tej grze ma byc mniej losowosci a nie wiecej to zrobmy 100%, bo faktycznie dysproporcje sa ogromne jak sie patrzy jak niektorzy machaja kw.

a przy okazji mam propozycje

niech administracja skopiuje sobie z 6 postaci na 120 lvlu i sprobuje potestowac szanse na zaliczenie targowiska 4

bo mozna sobie wsadzic przechodzenie multi kw, jak wiekszosc solo odpalonych targow 4 to jest wtopa gdzie zaden z graczy sie praktycznie nie rusza

nie jakies slabe postacie, tylko postacie wymaxowane

ilosc blokad od spasionych pomiotow i korupcji jest taka ze to kw udaje sie bardzo rzadko, wiec i umagi sa rzadko i pkt laaski nie idzie zbierac

dodajmy jeszcze kryty od spaslakow po 6-7k to te kw po prostu dla kazdego normalnego czlowieka wygladaja jak lokacje zle przygotowane, tylko jakos administracja tego nie dostrzega

jak zwykle napisalem to na darmo pewnie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz: 28-04-2015 12:01.

28-04-2015 11:59 Vilgeforz jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz Dodaj Vilgeforz do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak slumsy przechodzilem to najczesciej po 1-2 poziomy, zaczalem szpital przechodzic to 2/do konca leci, kwestia szczescia czy wpadnie. A w historie ze komus ani razu nie polecial kolejny poziom kw to nie wierze Smile

__________________

r3 barthi
28-04-2015 12:12 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dali wam 70% zamiast 0%, a wy chcecie i tak 100% Smile Płacz płacz płacz.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

28-04-2015 12:18 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł(jak zresztą wszystkie pomysły Twojego autorstwa, których ostatnio pełno na forum) tylko niepotrzebnie zatrzymałeś się w połowie drogi.

Bo co mi po tym, że będę miał okazję zaliczyć np. targ 3 skoro wylosuje mi na nim 9 spaślaków, a koledze, który poszedł z drużyną składającą się z graczy na takich samych poziomach jak moi pomocnicy łaskawy losowator nie ześle ani jednego spaślaka? Przecież kolega przejdzie targowisko tylko dzięki fuskowi, a ja również mam już dość losowości w tej grze! Powinno być tak, że skoro ja dostałem 9 spaślaków, to wszyscy powinni dostawać 9 spaślaków na targu 3. Wtedy pozbędziemy się losowości i zapanuje sprawiedliwość po wsze czasy.

PS. A skoro już poruszamy temat KW, to umagi również powinny wypadać takie same dla wszystkich, a nie, że ja dostałem ostatnio z kuźni 20 sposta, a kolega 2/4 dmg. Tego fuksa też już mam dość!
28-04-2015 13:06 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bo co mi po tym, że będę miał okazję zaliczyć np. targ 3 skoro wylosuje mi na nim 9 spaślaków

będziesz miał okazję zaliczyć
nie zaliczysz znaczy że masz za mało farta/jesteś za słaby żeby móc robić kox kw i zostaje ci tradycyjne 1 lvl up

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ddf86fc8ea

hej ho, hej ho, lvle bym zaliczyć chciał


jaki sens to w ogóle ma jak inni robią to tak?
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c9ed5e230d

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 01-05-2015 15:38.

01-05-2015 15:36
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie byłbym za 90%, ale nie z powodów "niesprawiedliwości". Każda wartość procentowa jest sprawiedliwa. Po prostu chciałbym, żeby lepsi byli promowani.

Zagrożenie 100% nazywa się: nuda. 70% oznacza wątek nieprzewidywalności co uatrakcyjnia grę. To tak jak w planszówach. Specjalnie wprowadza się jakieś elementy szczęścia, żeby gry były bardziej zróżnicowane, ciekawsze i mniej przewidywalne. Jakbyśmy wiedzieli jak mamy w karciankach decki poukładane, to nikt by w nie nie grał. Jakby w RPG nie było rzutów kością, to też by w nie nie grał bo nie było by emocji tylko matematyka. I tak dalej. Warto to mieć na uwadze.
01-05-2015 15:46 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez jestem za wprowadzeniem 100%.
Moze to byc powiazane z jakims kosztem, ale byloby lepiej.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
01-05-2015 15:53 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Tez jestem za wprowadzeniem 100%.
Moze to byc powiazane z jakims kosztem, ale byloby lepiej.



mam to samo znanie zrobic moby silniejsze z kazdym lvl ale placzu by nie bylo ze po 1 wypada

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

01-05-2015 15:57 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od momentu wprowadzenia 70% możliwości zrobienia kilku poziomów kw na raz, zastanawiałem się skąd ktoś wziął wartość 70% i czym się kierował ustając ją.
Dlaczego nie 10%, 50% albo 90%?
Jaki jest w ogóle cel zdawania się na przypadek?

Jedyny, według mnie logiczny tok rozumowania jest taki:

Im większa szansa na wylosowanie kolejnego poziomu tym lepiej dla silniejszych klanów i większych graczy z lepszym sprzętem.
Maluszki i tak nie dźwigną 6 leveli cytadeli nawet jeżeli szansę na wylosowanie następnego levelu ustalimy na 100%.
U mnie w klanie średnio rozbijamy 3 poziomy z rzędu ale już w klanie top1 pewnie tłuką 5-6 poziomów w lepszym składzie.
Zmniejszenie szansy do 70% ogranicza przede wszystkim silniejsze ekipy, które mają potencjał na każdorazowe rozbicie wszystkich poziomów nawet najtrudniejszych lokacji króla wzgórza.
Dzięki takiemu rozwiązaniu przynajmniej częściowo następuje wyrównanie tempa zdobywania umagów między słabszymi i silniejszymi.

Moje zdanie jest takie, że powinno być zawsze 100% szansy na kolejny poziom.
Wolałbym już utrudnić te KW (szczególnie niższe lokacje) ale zwiększyć % na rozegranie następnego poziomu. (Jakieś większe kary za level czy coś w tym rodzaju)
Dłubanie po 1 poziomie slumsów przez graczy z 110 lvl+ jest mocno irytujące i wręcz zniechęca do wymiany słabszego umagu na lepszy.

__________________
R14 : Brzydall
01-05-2015 16:14 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
70% oznacza wątek nieprzewidywalności co uatrakcyjnia grę.


zajebiście to atrakcyjne i ciekawe w momencie gdy typy robią całą cytkę na raz, a ja nie mogę slumsów więcej jak 1 lvl zrobić

motywuje jak diabli i taki super spełniony się czuję jak otwieram raport z 1 poziomem

panowie up:
arius i bumblee
Nowy system KW - ulepszony pomysł

już dawałem propozycje odnośnie wzmocnienia przeciwników na kw w zamian za 100% na kolejny lvl, przy czym jeszcze dałem warunek PRZEŻYCIA założyciela

bo trochę głupio żeby założyciel umarł, a kw i tak zrobione całe
(a takich raportów co w 1 lvlu umiera a 4 lvl drużyna kończy było już kilka)

cytat:
Zmniejszenie szansy do 70% ogranicza przede wszystkim silniejsze ekipy, które mają potencjał na każdorazowe rozbicie wszystkich poziomów nawet najtrudniejszych lokacji króla wzgórza.


guzik prawda
koxy ze szczęściem tłuką cytki na luzie, ale pechowcy którzy mieliby szansę ten 1 lvl więcej zaliczyć nie zaliczą go, bo go nie ma

wg. mnie z losowości na morii wystarczy studnia + drop + umagi
nie potrzeba do całego tego cyrku jeszcze jednej małpy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 01-05-2015 16:55.

01-05-2015 16:48
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY KW 70% -> zwiększcie to do 100%

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH