Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Przeszukiwanie aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przeszukiwanie aukcji 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Przeszukiwanie aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie taki temat już gdzieś był (bo aż dziw żeby go jeszcze nie było), ale pewnie bardzo dawno temu bo nie znalazłem. Chodzi o zapisywanie szablonu wyszukiwać na aukcji.

Od kilku tygodni chcę kupić kilka rzeczy, więc kilka razy dziennie przeszukuję aukcję podając te same kryteria wyszukiwania, a za każdym razem długo to trwa. Więc może zrobić możliwość zapisania kryteriów w jakiś szablon i za jednym kliknięciem przeszukać aukcje wg niego? Mogło by to wyglądać tak, aby przy wyborze przedmiotu który szukamy pojawił się przycisk "dodaj do szablonu" i za każdym razem jak wybierzemy odpowiednie kryteria możemy go kliknąć. Dalej ustawiamy nowe wyszukiwanie i znowu klikamy "dodaj do szablonu" i tak do skutku. Przy samym wyborze rzeczy do szukania, gdzieś obok "dowolnych" i "oczekujących" byłaby opcja "wyszukaj wg szablonu". No i jeszcze gdzieś przycisk "wyczyść szablon" aby można było wstawić nowe kryteria.

Zapewne roboty przy tym byłoby od groma, ale jak już wejdą runy, nowe mapki, layouty itp. to można pomyśleć o czymś takim, co by się programiści nie nudzili Smile

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

29-04-2015 08:15 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przykładowy szablon: http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=aucti...lass=99&t=4&p=1


xD

mam takich klika zapisanych i tylko klikam w linki. dostęp do tych szablonów można mieć w różnoraki sposób, choćby przez zakładki, nie dziękuj Baby
29-04-2015 08:27
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jej raczej nie chodzi o to, dla mnie bw to jedna zakładka, bo podczas gry robię też inne rzeczy, nie każdy chce sobie zaśmiecać pasek z kartami.

Tu chodzi o coś na zasadzie szablonu przelewu w bankowości internetowej. Klikasz szablon i z miejsca wyszukuje ci tylko 'runiczne xxx xxx'.
30-04-2015 07:07 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Jej raczej nie chodzi o to


...

a zapisanie zakładki jak działa? Roll Eyes

jedna karta otwarta, mam na niej bw.

klikam ikonkę zakładek rozwija mi się lista, przechodzę w folder ćwiekowane klaty(mam tam zapisane przeglądanie wszystkiego co ćwiekowane z suff) i mam już w tej samej karcie(tak ciągle jedna karta) otworzone wszystko co chcę zobaczyć, nie trzeba zawracać 4 liter adm, skoro działanie takie samo o jakie autor prosi...

screen: http://screenshooter.net/101869761/xfocctl
30-04-2015 07:28
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Jej raczej nie chodzi o to


...

a zapisanie zakładki jak działa? Roll Eyes

jedna karta otwarta, mam na niej bw.

klikam ikonkę zakładek rozwija mi się lista, przechodzę w folder ćwiekowane klaty(mam tam zapisane przeglądanie wszystkiego co ćwiekowane z suff) i mam już w tej samej karcie(tak ciągle jedna karta) otworzone wszystko co chcę zobaczyć, nie trzeba zawracać 4 liter adm, skoro działanie takie samo o jakie autor prosi...

screen: http://screenshooter.net/101869761/xfocctl


pytanie retoryczne: a co jesli szukam szmaragdowych/rubinowych/diamentowych geniuszu/koncentracji/izi?

zapisac 9 zakladek, tak?

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

30-04-2015 08:19 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mirabeth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tu jest pies pogrzebany. Obecnie szukam biżuteri: pajęczy/czarny/elastyczny/zdradziecki xxx sztuki/szczęścia/szaleńca/koncentracji. To daje 16 zakładek i za każdą zakładką wyszukuje mi tylko 1 rodzaj szukanego sprzętu. Więc i tak muszę się naklikać. A gdyby szukamy sprzęt pojawił się na jednej liście to już zupełnie inna sprawa. Od razu można na przykład porównać ceny bo nie koniecznie musi być mnie stać na wszystko na raz, nie wspominając o braku konieczności kombinowania z zakładkami. No i nie wiem jak sprawa zakładek wygląda na telefonie, bo gram z lapka, ale podejrzewam, że może już nie być tak różowo.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

30-04-2015 09:36 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mirabeth napisał(a)
I tu jest pies pogrzebany. Obecnie szukam biżuteri: pajęczy/czarny/elastyczny/zdradziecki xxx sztuki/szczęścia/szaleńca/koncentracji. To daje 16 zakładek i za każdą zakładką wyszukuje mi tylko 1 rodzaj szukanego sprzętu. Więc i tak muszę się naklikać. A gdyby szukamy sprzęt pojawił się na jednej liście to już zupełnie inna sprawa. Od razu można na przykład porównać ceny bo nie koniecznie musi być mnie stać na wszystko na raz, nie wspominając o braku konieczności kombinowania z zakładkami. No i nie wiem jak sprawa zakładek wygląda na telefonie, bo gram z lapka, ale podejrzewam, że może już nie być tak różowo.


w wiekszosci wypadkow musisz przez przycisk menu wejsc w liste zakladek i wybrac z tej listy

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

30-04-2015 10:05 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mirabeth napisał(a)
I tu jest pies pogrzebany. Obecnie szukam biżuteri: pajęczy/czarny/elastyczny/zdradziecki xxx sztuki/szczęścia/szaleńca/koncentracji. To daje 16 zakładek i za każdą zakładką wyszukuje mi tylko 1 rodzaj szukanego sprzętu. Więc i tak muszę się naklikać. A gdyby szukamy sprzęt pojawił się na jednej liście to już zupełnie inna sprawa. Od razu można na przykład porównać ceny bo nie koniecznie musi być mnie stać na wszystko na raz, nie wspominając o braku konieczności kombinowania z zakładkami. No i nie wiem jak sprawa zakładek wygląda na telefonie, bo gram z lapka, ale podejrzewam, że może już nie być tak różowo.


szukanie więcej niż jednego (nie wszystkich) pref/podstaw/suf zdaje się zwiększy obciążenie nowiuśkich serwerów, bo będą to bardziej skomplikowane zapytania do BD Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 30-04-2015 10:11.

30-04-2015 10:11 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mirabeth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)


szukanie więcej niż jednego (nie wszystkich) pref/podstaw/suf zdaje się zwiększy obciążenie nowiuśkich serwerów, bo będą to bardziej skomplikowane zapytania do BD Wink


A na kodowaniu to się nie znam - przyznam się bez bicia. Ostatni program napisałem w Pascalu 15 lat temu Tongue Po prostu jest to pomysł, a ludzie mądrzejsi ode mnie powinni już wiedzieć, czy jego realizacja jest możliwa i jakim nakładem pracy.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

30-04-2015 10:42 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w notatkach zapiszcie linki i po myślniku napiszcie jaki przedmiot, ale wy macie problemy, sushi już pisał, że za duże obciążenie takie coś by robiło dla serwera.

__________________

r3 barthi
30-04-2015 14:06 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Przeszukiwanie aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH