Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 7654, 15349 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 7654, 15349 17 Ankieta - średnia ocena: 3,1217 Ankieta - średnia ocena: 3,1217 Ankieta - średnia ocena: 3,12
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

7654, 15349 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 7654
Postać Vulpes

ID 15349
Postać tkrowa

pushing
ustawienie aukcji - przerzut kamieni w postaci odsprzedaży tego samego itemu:

Vulpes-tkrowa:
Doskonały Słoneczny Pierścień (+1) 5 0 / 0 / 0 / 0 / 73 2015-05-07
19:42:51

tkrowa-Vulpes:
Doskonały Słoneczny Pierścień (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 100 2015-05-11
20:39:55

ban stały


Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R17
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-05-2015 10:52 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Foto
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2014
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak wiem, że to nie mój temat i wiem, że dostane upomnienie czy tam bana ale to nie jest takie istotne gdyż ban tutaj jest zbędny jeśli nie masz czasu na monitorowanie gry to nie wchodź w takie szczegóły Smile Vulpes się kasował i sprzedawał swoje słonka z racji tego, że tkrowa miał kamyki zobaczył tanie słonko i od razu kupił potem zaś Vulpikowi weszły dwa de na dsk5 i zachciało mu się znowu grać, więc pomyślał jak można niby lepiej zarobić niż sprzedać zdesperowanemu graczowi słonko i wystawił i nie mylił się niby kilka dni a robi różnice w cenie Smile
14-05-2015 11:02 Foto jest offline Szukaj postów użytkownika: Foto Dodaj Foto do Listy kontaktów
tkrowa
Triple Ace


images/avatars/avatar-25382.gif

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 155

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol no to ladnie wyszlo.

Proszę dokładnie sprawdzić moje konto pod wzgledem kupowania i sprzedawania itemow. (wyjdzie ci ze chyba jestem w czołówce kupowania itemow czy to na zlom czy do przetapiania czy też kupic taniej bez CM i wystawic z CM tak zeby cos zarobic).

kupilem na przelomie 2-3 dni sloneczny krawat dsk1 i sloneczny ring dsk1 (1 lanuch lub amu licytowalem ale przyspalem ( bo podbijalem co 30s) szedl za drobne).

kupilem to w promocji i ring i krawat( albo inna podstawa nie pamietam)).

prosze przeglądnać dokladnie chat'a bo vulpes zasypywal go ze chetnie kupi słonko i ze da 100kd+, (na naszym SB nawet ten temat poruszalem ze mam możliwość zarobienia na czysto niecałe 30kd i sprzedaje). no i glupi by nie sprzedal.

Jezeli macie możliwość zobaczenia skasowanych wiadomości (moze jakies archiwum) to PEPSI (bodajrze dawal mi 90kd )


Nie mialem pojecia ze te slonko bylo Vulpes'a
Nic mnie z Vulpes'em nie łaczy czy to klan czy to RL (mam nadzieje ze nie mieszka nigdzie w poblizu)


Prosze o sprawdzenie moich ip ( na BW gralem 6 lat temu ale chyba ip nie zmienialismy jak dobrze pamietam w firmie) oraz na TE jakis czas temu. Mam nieposzlakowana opinie i nigdy nie prowadziłem żadnych lewych interesów które naruszałyby rugulamin dlatego jestem trochę zbulwersowany Buc twoim podejściem do sprawy i nie przenalizawaniu dokładnie tematu.


prosilbym o pilne rozptarzenie sprawy.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tkrowa: 14-05-2015 12:01.

14-05-2015 11:54 tkrowa jest offline Szukaj postów użytkownika: tkrowa Dodaj tkrowa do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc,wyjaśnię. Spieszy mi sie a chce jak najszybciej wrócić do gry. Moje slonka schodzily nie wiele taniej. To nie bylo żadne ,,ustawienie aukcji - przerzut kamieni w postaci" nawet nie wiedzialem czuje to slonko, spamowalem na Sb kilka dni by wystawiono mi słonka. Nawet nie wiem kto kupil moje słonko więc nie ma mowy o umyślnym ustawieniu aukcji. Prosze o zdjecie ze mnie NIESŁUSZNEGO bana. Dziękuję.

__________________

14-05-2015 12:53 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I prosze abyś to pilnie rozpatrzyl.

__________________

14-05-2015 13:36 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
sk1964pl
Member


Data rejestracji: 09-09-2012
Postów: 30
Klan: aniołki
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielki zły Bucu proszę o pilne wyjaśnienie tej aukcji po co odrazu ban stały zawsze można cofnąć aukcje lub uciąć kamienie ustawienie aukcji to nie było proszę prześledzić Sb na którym widać ze Vulpes bardzo chce grać a Ty mu to uniemożliwiasz wielokrotnie pisał ze kupi słonka a ze tkowa rozumie sens tej gry i ma czas i chęci zarobienia kamieni to Ty wielki zły Bucu widzisz ustawianie aukcji gdyby to był wielokrotny pusching to rozumiem ale to była 1 aukcja

__________________
Nick z r6rotfl SK1964 rotfl r18 Ślimak bez dropa
14-05-2015 14:03 sk1964pl jest offline Szukaj postów użytkownika: sk1964pl Dodaj sk1964pl do Listy kontaktów
Gwarghtog
Newbie


Data rejestracji: 17-03-2015
Postów: 6
Kraina: Moria VI

Buc - dzień bez bana, dniem straconym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogarnij się chłopaku Smile
14-05-2015 14:12 Gwarghtog jest offline Szukaj postów użytkownika: Gwarghtog Dodaj Gwarghtog do Listy kontaktów
WhiteLady
Junior Member


Data rejestracji: 07-12-2009
Postów: 13
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie strach kupować, sprzedawać zresztą też. Tak żałośni operatorzy zachęcają nas do gry.
No i oczywiście buc odeśle zainteresowanych do C...bo tak trudne rozstrzygniecie sprawy wykracza po za jego kompetencje Smile

__________________
Nick r11. r12, r14 White lady

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WhiteLady: 14-05-2015 14:29.

14-05-2015 14:26 WhiteLady jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteLady Dodaj WhiteLady do Listy kontaktów
Padrezg2
Newbie


Data rejestracji: 05-04-2015
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o to CI przypadek gdy operatora wpadek ciąg dalszy Big Grin vulpik a mówiłem kup inki Tongue Panie operatorze chyba zbyt mocno ukarałeś tą dwójkę Wink Rozumiem jak by " push" był po jednym ip to by było wszystko jasne Wink czemu robić burze na forum jak można było uciąć kamyki i po problemie? Wink
14-05-2015 14:29 Padrezg2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg2 Dodaj Padrezg2 do Listy kontaktów
Vilgeforz
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 108

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tutaj generalnie nie ma pushu bo ceny sa rynkowe, tylko nieszczescie ze to ten sam item i przeszedl przez te same rece

ale kontekst jest jasny i ban powinien byc cofniety
14-05-2015 14:54 Vilgeforz jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz Dodaj Vilgeforz do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban kompletnie bez sensu... Chyba próbujesz na siłę zrobić z siebie gwiazdę R17 Wink

Poproszę +1

__________________

14-05-2015 19:19 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz do bana wystarczy podejrzenie. Nie musi być sensu i dowodów.
może wróżbita sie pomylił?
mój dar jasnowidzenia nie zadziałał i nie wiedzialem kto kupił moje itemy i które na akcji były moje...

__________________

14-05-2015 21:09 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
Megadeth
Newbie


images/avatars/avatar-24683.jpg

Data rejestracji: 15-08-2012
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Łódź.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się przyglądam z boku całej sprawie i stwierdzam, że dawno nie widziałem tak przewalonej kwestii xD Po prostu jest to najbardziej nieuzasadniona kara jaką kiedykolwiek widziałem Big Grin I to bazowana na domniemaniach Big Grin Jak żyć, panie premierze?

Poproszę o moje +1 Smile

__________________

R18 - Megadeth
14-05-2015 21:31 Megadeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Megadeth Dodaj Megadeth do Listy kontaktów
tkrowa
Triple Ace


images/avatars/avatar-25382.gif

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 155

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najgrosze jest to ze pol dnia czekamy na odpowiedz a mi super skladnik przeszedl po 15:00 koło nosa na ktory czekalem od prawie tygodnia Frown

a ban jak byl tak jest Frown

dziekuje tym ktorzy mimo grozby +1 ( Smile ) wstawili sie i wzbogacili historie tego "pusha"
14-05-2015 21:38 tkrowa jest offline Szukaj postów użytkownika: tkrowa Dodaj tkrowa do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacytuje klasyka: ,,a ja jestem sławnym banwręczerem i zaraz po raz kolejny skorzystam z tej mocy" (cytat z bucerona)

slaba ta mocSmile albo magiczna kula szwankuje...

__________________

14-05-2015 21:40 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
JohnyW
Newbie


Data rejestracji: 17-03-2015
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głupszego bana w życiu nie widziałem. Bucu daj jakieś dowody a nie tylko domniemania. Sprawdź dokładnie, że obaj gracze nawet się nie znają ani nie są w jednym klanie. Jaki push ? pojedyńcza aukcja i przez przypadek item przeszedł między tymi graczami


Prosze moje +1
14-05-2015 21:43 JohnyW jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnyW Dodaj JohnyW do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po długim i żmudnym analizowaniu (dziwnie to slowo brzmi) wiem skąd buc wziął powody na bana! Uwaga!

http://files.tinypic.pl/i/00664/lclv5nb6cwwn_t.jpg

__________________

14-05-2015 22:05 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
Padrezg2
Newbie


Data rejestracji: 05-04-2015
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vulp to Cie uświadomię Big Grin

73 nie równa sie 100 Wink prosta matematyka ;D ale ja bym uciął kamienie i karnego na czole ci narysował ewentualnie Big Grin
14-05-2015 22:19 Padrezg2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg2 Dodaj Padrezg2 do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Następny wróżbita!Smile wnoszę o +1 dla Pana P.

__________________

14-05-2015 22:31 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedawałeś i kupowałeś ten sam item po różnych cenach
cena odbiega od rynkowej
aukcji nie zgłosiłeś
nie napisałeś pw w grze
i jeszcze jesteś pokrzywdzony
wszyscy ci którzy cię bronią są bardzo obiektywni
nie robi się takich rzeczy, nie grasz od wczoraj, regulamin gry powinieneś znać, wiesz za co ban się należy, a za co nie
jeszcze zamiast prosić o skrócenie kary np do 20 dni, wyrazić skruchę, poprosić o ucięcie tych kamieni czy cokolwiek to idziesz w zaparte i kłócisz się nie wiadomo po co
14-05-2015 22:38 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
PasQda87
Junior Member


Data rejestracji: 18-06-2010
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmiech na sali... Tkrowa kupil slonka bo mamy 2 rewo w klanie i chcial zebysmy mieli na oblezenia ( ktorych ostatnio mamy sporo) stać go to kupuje graty do zk... sam mialem kozystac z jego niepelnego setu bo jestem w trakcie sklejania wlasnego slonka na palec... jak vulp napisal ze da 100kd za slonko to tkrowa pytal sie na sb klanowym czy niemamy nic przeciwko zeby sprzedal bo moze zarobic i jak sie odazalo zarobil ale nieslusznego bana... tak ciezko jest obciać kamienie jesli uwazasz ze cos poszlo drozej niz powinno ? chociaz tyle teraz chetnych na slonka ze kwota wcale niejest az taka wielka za wbite slonka bo biedaki ich nie kupuja ... ban wyssany z palca... 2 faza cyklu?


dziekuje za +1 ....

__________________
R17: Frez
14-05-2015 22:42 PasQda87 jest offline Szukaj postów użytkownika: PasQda87 Dodaj PasQda87 do Listy kontaktów
Vulpes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2014
Postów: 13
Klan: co tydzień inny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Skąd mialem wiedzieć ze to moje slonko?
2. Cena nie byla jakas kosmiczna.
3. Dsk+1 slonka nie są co dziennie, serwer ma juz trochę na karku= gracze mają wiecej kamieni = ceny rosną.
4. Nie mialem czasu pilnować aukcje a widziałem na Sb ogólnym dwóch lub trzech graczy piszących że również kupią słonko wiec chcialem miec pewność wygranej.
5. Jakby Ban byl słuszny, mający racjonalne podstawy przyjąłbym go bez slowa.

__________________

14-05-2015 22:50 Vulpes jest offline Szukaj postów użytkownika: Vulpes Dodaj Vulpes do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tkrowa wystawił przedmiot z zawyżonym CM. Sam się przyznałeś, że przystałeś na zwiększoną cenę zakupu, tym samym aukcja została ustawiona.

To właśnie wypełnia kryteria pushingu.

Spamowanie w tym temacie z pewnością nie pomaga, ostrzeżenia rozdane.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-05-2015 23:22 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bargian
Double Ace


Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: Olecko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, sry, ale jestes totalnie niekonsekwenty w obcinaniu kamieni z aukcji - czesto szopki tam robisz, az smiech na sali. Obcinasz kamienie na podstawie wlasnego widzi_mi_sie, sytuacja tutaj jest jasna jak ... slonce, ale co tam, Pan władza wydal wyrok i to jest ponizej jego godnosci zeby rozpatrzec sprawe ponownie.

Zrewiduj wlasne podejscie do tej gry, nie jestes nieomylny i zapewne masz za duzo rzeczy na raz do zrobienia, lepiej pare rzeczy przeoczyc niz bezmyslnie karac.
Przeciez to jest bw, skoro na robocie potrafi kilkanasice razy pod rzad anub wypasc to jest rowniez szansa na to ze osoba, ktora chce konczyc gre sprzeda przedmiot... reszta opisana wyzej.

__________________
R17 Bargian ssak/łowca śmieci
14-05-2015 23:46 Bargian jest offline Szukaj postów użytkownika: Bargian Dodaj Bargian do Listy kontaktów
GRZANA
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 4
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc czy Ty zwracasz uwagę co kto pisze i co sam piszesz ( chodzi mi o interpretacje) . To co nie moge sobie zarządać ceny jaka mi się podoba za mój item ??? Może jest dla mnie więcej warty niż dla kogoś innego ??? Kupowanie tanio i sprzedawanie drożej (lub klejenie ) to jedna z dróg w tej grze ale widze , że chyba coś tu nie gra Frown ( Co to jest komuna czy jak to nazwać ??? Uważałem Ciebie jako kogoś poważnego i skrupulatnego ale teraz niestety chyba moje zdanie się troche zmieniło . Wiem , że w pędzlu masz zdanie pojedynczych graczy ale dzięki temu na szczęście będziesz miał mniej roboty bo ludzie dadzą sobie spokój z tą grą . Może jak będzie 500 graczy na serwerze to badzie więcej czasu na rzetelne zbadanie sprawy . Pamiętaj także dzieki komu macie kase , bo na pewno nie z budżetu RP. DZIEKUJE ZA UWAGE !!!
Jak sprawa się nie wyjaśni to na moją premke możecie już więcej nie liczyć !!!

CYTAT :Sam się przyznałeś, że przystałeś na zwiększoną cenę zakupu, tym samym aukcja została ustawiona.

Sam zakup jest akceptacją ceny ale nie oznacza , że było to ustawione !!! Znajdź dowód na ustawkę a potem posądzaj kogokolwiek o PUSHing .

Zresztą uzasadnienie Twojej decyzji jest co najmniej "niskiego lotu " .

Poprosze nawet o +3 .

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GRZANA: 15-05-2015 00:30.

15-05-2015 00:18 GRZANA jest offline Szukaj postów użytkownika: GRZANA Dodaj GRZANA do Listy kontaktów
tkrowa
Triple Ace


images/avatars/avatar-25382.gif

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 155

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Tkrowa wystawił przedmiot z zawyżonym CM. Sam się przyznałeś, że przystałeś na zwiększoną cenę zakupu, tym samym aukcja została ustawiona.

To właśnie wypełnia kryteria pushingu.


Nie no to teraz to ...... ugryzę się w język.

ks kz kp kd data cena info od buc'a
0 0 111 69 2015-05-12 51150 zawyzone

0 0 0 100 2015-05-11 50000 zawyzona (ban)

50 47 41 62 2015-05-09 40000 cofnieta

0 0 70 72 2015-05-07 46500 akcept

0 0 0 73 2015-05-07 36500 akcept (kupilem w promocji)

0 0 80 76 2015-05-07 50000 zawyzone

0 0 40 70 2015-05-06 41000 zgłoszona

0 13 120 64 2015-04-25 50650 zawyzone

0 63 116 53 2015-04-22 47050 zgłoszona

0 0 80 66 2015-04-17 45000 zgłoszona

0 41 43 71 2015-04-15 44000 zgłoszona

tu masz z ostatniego miesiaca wszystki dsk1 slonka (pominolem to za 110022 kk co poszlo)
to teraz mi powiedz czy ta cena jest znacznie podwyższona ?

a teraz może troche będe nieuprzejmy ale z 12 aukcji ktore byly to:
zaakceptowales 3
cofnoles lub zawyzone : 5
czekaja na twoja reakcje: 4

hmm skoro wiecej itemow jest cofnietych/ucietych niz zaakceptowanych to albo:
1. ceny sie podnosza co wydaje mi sie normalne.
2. buc zle interpretuje wartosc danych itemow


inna sprawa jest ze czesto item idzie tanio a czasami jak sie trafia 2 osoby ktorym zalezy na danym itemie potrafia sie bic do upadlego.

przycinanie powinobyć w sytuacjach kiedy dochodzi do właśnie przezucania kamieni a nie kiedy rynek dynamicznie zmienia ceny. ale to juz zostawiam w gestii odpowiednich służb BW.



dla mnie handel polaga na tym zeby kupic cos tanio i sprzedać drożej. Jako maluch (tzn osoba startujaca na serwerze ktory już rok istniał) aby sie dorobić cos i probować gonić topke, musiałem czerpać zyski z handlu. bardzo duzo kleilem i duzo itemow sprzedawałem i gdybyś miał tak podejść do tematu no to paru osobą należy sie ban ? bo czesto negocjowalem ceny bo jeżeli komuś zależy na itemie to da wiecej niż jest wart --- ale przecież na tym polega handel co nie?

zapewne grałeś na BW i wiesz jak działaja aukcje i handel. Dużo osób ma kamienie (z prn ekspiac) i nie maja czasu na skladanie itemow kupowanie skladnikow itd. wiec daja zlecenie na glownym czacie lub zapotrzebowanie na skladnik.

item sprzedawany na zamowienie bedzie mial zawsze wieksza cene niz wystawiany bez uzgodnienia i to chyba logiczne.

No ale przejdzmy do konkretów.
prosze o wskazanie gdzie został naruszony regulami.

cytat:
Wyciąg z regulaminu(a)
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika.

Działania push oraz pull są zabronione i karane zablokowaniem wszystkich kont związanych z tymi działaniami na zasadach zawartych w §2 Rejestracja.



a) czy było więcej transakcji miedzy nami ?
c) czy zgodnie z tym co dalem powyżej o cenach słonka czy cena była "znacząco odbiegająca od rynkowej ceny" (pytanie co to jest rynkowa cena ?)
d) tutaj korzyść odniosłem ja jako mniejszy od vulpes'a.




problem calego zajścia to jest to że nie wiedzialem ze slonko za 73 kd kupione w promocji bylo słonkiem Vulpes'a bo sprzedawając wiedziałem że to on kupi ( co bylo wiele razy na SB globalnym przez niego pisane)


prosilbym jeszzce o wypowiedz gracza PEPIS (mam nadzieje ze nie przekreczilem nicka) ktory po wystawieniu moje slonka za 100kd zaproponowal mi 90kd jako CM.
(dostał info ze jak nie zejdzie za te 100kd to mu wystawie w tej CM --- bo i tak bylby to dlamnie zarobek). Wiec dowodzi to że item jest wart tyle ile zapłaci za niego kupujący (niełamiąc przy tym regulaminu).


PROSILBYM TEŻ O SZYBKIE ROZPATRZANIE TEJ SPRAWY
gdyż obecnie siedze na niesłusznym banie (zostało naruszone prawo o domnienamej niewonności i nie zostały przedstawiane żadne obciążające dowody PUSH'a tylko zbieg okoliczności) a sprawa nie jest rozpatrywana w należytej szybkości.

dlatego prosze o:

1. wskazanie ile transakcji było miedzy mna a vulpesem na tym serwerze
2. wskazanie jakichkolwiek powiązań miedzy naszymi kontami co mogłoby przełożyć się na PUSH




EDIT:
Pokusilem sie i dałem jeszcze starsze aukcje slonka z cenami:
0 0 38 99 2015-03-29 55200 zgłoszona

0 0 20 94 2015-03-27 50000 zgłoszona

0 0 1 93 2015-03-24 46650 zaakceptowana

0 0 1 110 2015-03-22 55150 zgłoszona

30 50 144 43 2015-03-03 45600 pusto

3,5 2 2 101 2015-03-03 50900 pusto

2 22 120 59 2015-02-23 48600 zawyżona

2 0 1 97 2015-02-23 48650 zgłoszona



lacznie na przeanalizowanych 20 ostatnich (podkreślam OSTATNICH )ofert dsk1 slonko:
8 itemo posiada cena >= 100kd

WIEC PYTAM NA JAKIEJ PODSTAWIE DOSTAŁEM BANA?

1. jezeli na podstawie zawyzenia cenny to odpowiedz powyzej
2. jezeli na zasadzie wspolpracy to prosze o jaki nawet najmniejszy dowod tego ze takie cos mialo miejsc. (przed tym nie mam jak sie obronic bo wrożką nie jestem i kupujac item nie wiem od kogo go sie kupuje )

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez tkrowa: 15-05-2015 11:21.

15-05-2015 08:48 tkrowa jest offline Szukaj postów użytkownika: tkrowa Dodaj tkrowa do Listy kontaktów
tkrowa
Triple Ace


images/avatars/avatar-25382.gif

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 155

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

post wycofany ( C47 przyjrzał sie tematowi wiec mój zapis zbędny).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tkrowa: 15-05-2015 14:32.

15-05-2015 09:59 tkrowa jest offline Szukaj postów użytkownika: tkrowa Dodaj tkrowa do Listy kontaktów
Math
Newbie


images/avatars/avatar-14836.jpg

Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 7
Klan: Fairies Wrath
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie moge pojac ze ktos moze byc tak uparty ;/ jakby nie mozna bylo przyjrzec sie sprawie z szerszej perspektywy i sprawdzic dokladnie jak bylo tylko trzymac sie swojego: "kupil tanio, sprzedal drozej - znaczy oszukuje"

Teraz to juz chyba ktos bardziej martwi sie o swoja dume, bo przyznac sie ze "moze popelnilem blad" byloby ponizej godnosci wielkiego admina...

__________________
nick w grze: Scarlet
Coś Cię zainteresowało, pisz;]
15-05-2015 10:46 Math jest offline Szukaj postów użytkownika: Math Dodaj Math do Listy kontaktów
Foto
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2014
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PEPIS 11:09 -> kupie slonko na palec
Toblakai 11:30 -> 100kd xD
GERWAZY 11:32 -> BAN
Smigacz 11:33 -> nie mozna kupować słonek po 100kd jak sie licytujecie to sie nie bijcie !!!!!!!!!!!!!! bo ban
GERWAZY 11:34 -> Buc wbrew zasadom aukcji ustanowił cene maxymalna tj. 75 KD
Smigacz 11:36 -> kto pierwszy sgłosi taką offke wygrywa reszta co przebije ban Tongue
Glebozgryzarka 11:36 -> no bo slonka byly za drogie ;D kupie slonko za 50 bez bana ;p
GERWAZY 11:38 -> ta tylko Buc banuje obu sprzedającego i kupującego Tongue
Smigacz 11:39 -> nie wnależy bać sie słowa spisek!!! to był spisek i obukaramy Big Grin
GERWAZY 11:40 -> 1 strzał w ENTER i dwa BANany Tongue HiHiHi


nie trzeba komentować ;p czy 3 ostrzeżenia to juz ban na forum xd ?
15-05-2015 11:54 Foto jest offline Szukaj postów użytkownika: Foto Dodaj Foto do Listy kontaktów
Neku
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 8
Klan: Feniks
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykro jest patrzeć jak zabijacie ducha gry i ludzi którzy utrzymują klan w ryzach i pchają go do góry w rankingu (tkrowa) .


Wy i wasz piepszony regulamin ,zasłaniajcie się nim dalej bo tak wygodniej i tak w końcu zostaniecie z nim sami .

__________________
---------------------------------------------------------------------------
HEROES
R-17
15-05-2015 17:02 Neku jest offline Szukaj postów użytkownika: Neku Dodaj Neku do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 7654, 15349

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH