Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodatkowa PŁATNA OPCJA "Koniec z ciszą i spokojem" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dodatkowa PŁATNA OPCJA "Koniec z ciszą i spokojem" 12 Ankieta - średnia ocena: 2,5012 Ankieta - średnia ocena: 2,5012 Ankieta - średnia ocena: 2,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klogg123
Niezarejestrowany
Dodatkowa PŁATNA OPCJA "Koniec z ciszą i spokojem" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wnerwiające jest 24 info "cisza i spokój"
lepiej by było widzieć 24 czerwone znaczki

moja propozycja
kto wykupi taką opcję na XX dni ma wyłączoną ciszę i spokój
tzn. może zaliczyć KAŻDĄ pielgrzymkę/daleką/bliską (zależnie od aktu) bez potrzeby walenia jej w kolejności

eot
cenę sobie sami wymyślcie
na moje kaprawe oko max 60 dni (ale taniej by było milej)

dz i pozdro
16-05-2015 01:04
Tehrror
Triple Ace


Data rejestracji: 27-03-2015
Postów: 191
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie
Gra za bardzo przypominałaby "płać by wygrać"

Za to opcja, by widzieć inne wyprawy (nawet na tym 0%) wg mnie byłaby mile widziana Wink

__________________
"Jego zdaniem ludzie istnieli tylko w dwóch pozycjach. Kobieta leżąca na plecach i facet na brzuchu, nie oddychając." ~ Ghrom

r17 ~ Tehrror
16-05-2015 02:22 Tehrror jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehrror Dodaj Tehrror do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda czasu na przygotowanie takiej uslugi.

1. nie bedzie zbyt popularna, moze garstka skorzysta. ed: coś źle przeczytałem o tak wczesnej godzinie. będą kupować jak gorące bułki Tongue

2. bedzie odstraszac od gry.


to byla odpowiedz na taka propozycje, teraz czas na szersza perspektywe:
moja interpretacja jest taka, ze autor sam nie chce takiej opcji premium, ale pragnie zmiany tego jakze irytujacego tekstu dobijajacego gro graczy i z tym musze sie zgodzic. poniewaz:

dawno? 3 minuty temu to jest k. dawno? O_o

poszedlbym nawet dalej i zmienil tez wymogi dotyczace zmian aktow, na cos bojowego.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 16-05-2015 19:17.

16-05-2015 05:20
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedyne co bym zmienił to to ze zaliczony juz typ wyprawki wyskakuje juz normalnie. nie jest to przegiecie dlatego ze jak zaliczasz to z reguly ubierasz sie pod jeden typ wyprawki wiec pozostale sa duzo slabsze, wiec przy okazji niektore cisze i spokoje bylyby zamienione na niezaliczona wyprawke a moze od czasu do czasu cos by sie dropnelo,

__________________
nick w grze: danielm
16-05-2015 12:44 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie. Zaliczanie w taki sposób pielgi/dalekich ma swój urok. Poza tym płacenie za coś, by osiągnąć coś znacznie łatwiej jest ciut nie na miejscu, to nie jest p2w...

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
16-05-2015 12:53 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
szkoda czasu na przygotowanie takiej uslugi.

1. nie bedzie zbyt popularna, moze garstka skorzysta

2. bedzie odstraszac od gry.


to byla odpowiedz na taka propozycje, teraz czas na szersza perspektywe:
moja interpretacja jest taka, ze autor sam nie chce takiej opcji premium, ale pragnie zmiany tego jakze irytujacego tekstu dobijajacego gro graczy i z tym musze sie zgodzic. poniewaz:

dawno? 3 minuty temu to jest k. dawno? O_o

poszedlbym nawet dalej i zmienil tez wymogi dotyczace zmian aktow, na cos bojowego.


wiem że adm nie są w stanie zmienić systemu pielgowego za free
jestem gotów zapłacić za taką usługę, jak i założę się sporo osób którym po prostu nie chce się czytać ~400 razy tego samego tekstu (w akcie 3 mamy kumulacje i jedziemy bliskie + dalekie + pielgi -> mój rekord to 319 wypraw na wygląd ^^)
gra ma być przyjemna, a nie upierdliwa

poza tym nie widzę tu nigdzie:
cytat:
Gra za bardzo przypominałaby "płać by wygrać"

przecież nie płacąc nadal jest SZANSA na wylosowanie pielgi właściwej

btw.
cytat:
Gra za bardzo przypominałaby "płać by wygrać"

łowy, ataki, klan, wiadomości, szpiedzy, aukcje, wypki, lista przyjaciół, historia handlu

tak, to nie jest P2W (ironia off)
16-05-2015 17:57
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łowy masz za premkę, jak ktoś sobie dobrze radzi na kw, to nie ma problemów z puszczaniem łowów i skracaniem ich repką. Aukcje, lista przyjaciół, historia handlu i szpiedzy to mały dodatek. Premka jest potrzebna tylko do założenia klanu, potem nie musisz jej mieć. A jako członek klanu nie potrzebujesz. Wypki... tak, tu masz tego więcej, ale jak masz pecha to i i 3431231 wypek dziennie nie da ci dropa. Jedyne, gdzie premium faktycznie coś daje, to ilość ataków i wypek(ale jak wspomniałem wcześniej, dropa to nie gwarantuje). Ataki zaś robisz tylko dla evo i jak zrobisz te, co potrzebujesz, to równie dobrze można ich już nie robić, bo i po co? Tongue

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 16-05-2015 18:44.

16-05-2015 18:44 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
Gra za bardzo przypominałaby "płać by wygrać"

łowy, ataki, klan, wiadomości, szpiedzy, aukcje, wypki, lista przyjaciół, historia handlu

tak, to nie jest P2W (ironia off)


łowy- w niczym nie zwiększa tempa rozwoju, da sie uzbierać ludzie i wskrzesić.
ataki- masz 16 ataków, ale nie zwiększa się tempo ich odnawiania, robiąc 4 ataki co 4 godziny nawet nie odczujesz czy masz max 8 czy 16, więc nie wpływa to na szybkość rozwoju.
klan- widok członkow innego klanu nie zwiększa tempa rozwoju, bycie liderem klanu nie zwiększa tempa rozwoju.
szpiedzy- w najmniejszym stopniu nie zwiększa tempa rozwoju.
aukcje- możliwość wystawienia większej ilości itemów nie pomoże ci w rozwoju, może raz na rok pozwoli kupić potrzebny item.
wypki- czyt. ataki
lista przyjaciół- błagam...
historia handlu- ...

Gdzie masz p2w?
A jak dasz proponowaną przez ciebie opcję, za premkę będzie można zyskać mnóstwa expa straconego za nieudane wyprawy. Średnio ludzie robią 9 pielg na 200 przy zaliczaniu (moria), więc za premke przy każdym zaliczaniu zyskujesz realnie punkty z powiedzmy ~100-120 wypraw. Tok jest p2w
16-05-2015 18:47 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klog pogielo cie z tymi pierdolami co chwile masz jakis glupie pomysly

pisalem juz w kilku twoich tematach zrob sobie wlasna gre i bedzie spokoj

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

16-05-2015 18:47 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Łowy masz za premkę, jak ktoś sobie dobrze radzi na kw, to nie ma problemów z puszczaniem łowów i skracaniem ich repką.


chciałeś powiedzieć "jak ma farta i 70% mu się odpali"
ja nie mam farta i moje kw kończy się na 1 poziomie
ostatnio tylko 1 poziomie

cała reszta co napisałeś:
cytat:
to mały dodatek


koniec z ciszą i spokojem dla tych którzy by chcieli wykupić taką opcję to też by był
cytat:
mały dodatek


poraża mnie egoizm niektórych osób
"ja to mam za sobą, ale na wszelki wypadek utrudnię komuś ułatwienie"

btw.
cytat:
Wypki... tak, tu masz tego więcej, ale jak masz pecha to i i 3431231 wypek dziennie nie da ci dropa.

opcja którą proponuję TEŻ NIE ZAPEWNI ZALICZENIA PIELG W 1 DZIEŃ!!!
DA TYLKO SZANSĘ NA PRZEJŚCIE DO NEXT AKTU NIECO SZYBCIEJ, BEZ ZBĘDNEGO WNERWIANIA SIĘ ŻE KOLEJNE 24 WYPKI POSZŁY PSU W TYŁEK


ps2.
cytat:
łowy- w niczym nie zwiększa tempa rozwoju, da sie uzbierać ludzie i wskrzesić.

na pełnej lokacji zwłaszcza
cytat:
ataki- masz 16 ataków, ale nie zwiększa się tempo ich odnawiania, robiąc 4 ataki co 4 godziny nawet nie odczujesz czy masz max 8 czy 16, więc nie wpływa to na szybkość rozwoju.

bo evo przynoszą skrzaty kiedy śpisz ^^
cytat:
aukcje- możliwość wystawienia większej ilości itemów nie pomoże ci w rozwoju, może raz na rok pozwoli kupić potrzebny item.

bo robieniem duplikatów również skrzaty się zajmują
cytat:
szpiedzy- w najmniejszym stopniu nie zwiększa tempa rozwoju.

zwłaszcza jak szukasz nowego domku w innej strefie
cytat:
klan- widok członkow innego klanu nie zwiększa tempa rozwoju, bycie liderem klanu nie zwiększa tempa rozwoju.

ilość wiadomości klanowych w ogóle nie ułatwia znalezienia ekipy na moba
w ogóle - lepiej pisać pw... a nie czekaj... 10 wiadomości ^^
cytat:
historia handlu- ...

magiczne hasło: pożyczki na nekro -> pr
cytat:
Gdzie masz p2w?

patrz wyżej ^^

bez premki nie da się rozwijać tak szybko i skutecznie jak gracze premkowi
ergo:
gra jest P2W

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 16-05-2015 19:06.

16-05-2015 19:00
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ty nie rozumiesz? jak robisz ataki na biezaco zrobisz ich bez premki tyle samo ile z premka.... ciezko kumasz czlowieku, juz nie mam cierpliwosci, krotko i na temat, to co proponujesz jest glupie, bez sensu, i promuje progres za hajs.
16-05-2015 19:04 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by el_czupakabra
ataki- masz 16 ataków, ale nie zwiększa się tempo ich odnawiania, robiąc 4 ataki co 4 godziny nawet nie odczujesz czy masz max 8 czy 16, więc nie wpływa to na szybkość rozwoju.
wypki- czyt. ataki

jak nie zwiększa się tempo odnawiania? Shocked
bez premki atak odnawia się co 3h, a z premką co 1,5h.
nie wpływa na szybkość rozwoju? to coś się zmieniło i za 8 ataków, które mamy dzięki premce, nie ma punktów? może ewolucji też nie ma i klika się je dla stat w profilu? Roll Eyes to samo z wyprawami, za te 12 więcej nie ma żadnych punktów? im większa próbka czasowa, tym większa różnica.

weźmy dwie osoby wykorzystujące maksymalne możliwości rozwoju. jedna gra z premium, druga bez. ta z premium ma codziennie więcej punktów. tak, premium wpływa na szybkość rozwoju. tylko ignorant lub głupiec temu zaprzeczy.
16-05-2015 19:05
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno nie grałem bez premki, więc rzeczywiście ignorancja z mojej strony, bo nie pamiętam, żeby ataki się dłużej odnawiały, to zwracam honor.
Na ilość wypraw i ataków wpływa samo posiadanie konta premium, więc 30 zł na pół roku... Raczej każdego stać.

Co innego wydać kupe dni premium na coś takiego.
Może i częściowo się myliłem, nie mniej jednak ten pomysł jest do niczego.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez el_czupakabra: 16-05-2015 19:09.

16-05-2015 19:09 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czy ty nie rozumiesz? jak robisz ataki na biezaco zrobisz ich bez premki tyle samo ile z premka


chcesz się założyć? :>

cytat:
Na ilość wypraw i ataków wpływa samo posiadanie konta premium, więc 30 zł na pół roku... Raczej każdego stać.

tu nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie
tu chodzi o to że gracze prem, są faworyzowani tak, że bez premki to nie przyjemność a mordęga, a przy okazji rozwijają się dużo szybciej premiowcy vs niepremiowcy ergo, gra jest p2w

zresztą nie o tym temat
temat jest o tym że ja, robiąc nową postać i perspektywę wywalenia 9x XXX wypek w I akcie + 9x2x XXX wypek w II akcie + 9x3x XXX wypek w III akcie mam dylemat czy mi się chce (każdy zdrowo myślący człowiek by miał taki dylemat)
osobiście jestem w stanie wyłożyć te 2 czy 3 dychy na to żeby mieć opcję robienia wypek na luzie -> jak w akcie pierwszym bliskie czy dalekie

zaliczą się wszystkie? no to next akt, ale bez zbędnego przedłużanie >.>
na r9 mam 55 lvl i ciągle kiszę się w aI bo nie mam pielg gotowych (a robię je od kiedy mogę)

z radości do losowatora aż urlop zapuściłem kilka dni temu ^^

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 16-05-2015 19:15.

16-05-2015 19:10
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by el_czupakabra
Na ilość wypraw i ataków wpływa samo posiadanie konta premium, więc 30 zł na pół roku... Raczej każdego stać.

xDD

widzę, że przeszliśmy z "premka nie wpływa na szybkość rozwoju" na "każdego stać". no tak, czyli pay 2 ...?

a sama propozyja nie różni się wiele od tego jak obecnie prezentują się usługi premium

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 16-05-2015 19:16.

16-05-2015 19:14
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Originally posted by el_czupakabra
Na ilość wypraw i ataków wpływa samo posiadanie konta premium, więc 30 zł na pół roku... Raczej każdego stać.

xDD

widzę, że przeszliśmy z "premka nie wpływa na szybkość rozwoju" na "każdego stać". no tak, czyli pay 2 ...?


tak tylko sparafrazuję:

cytat:
Wnerwiające jest 24 info "cisza i spokój"
lepiej by było widzieć 24 czerwone znaczki

moja propozycja
kto wykupi taką opcję na XX dni ma wyłączoną ciszę i spokój
tzn. może zaliczyć KAŻDĄ pielgrzymkę/daleką/bliską (zależnie od aktu) bez potrzeby walenia jej w kolejności

eot
cenę sobie sami wymyślcie
na moje kaprawe oko max 60 dni (ale taniej by było milej)

dz i pozdro


cytat:
Originally posted by el_czupakabra
Na "brak ciszy i spokoju" wpływa samo posiadanie dodatku "brak ciszy i spokoju", więc 30 zł na istnienie postaci... Raczej każdego stać.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 16-05-2015 19:17.

16-05-2015 19:17
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będę walczył z wiatrakami, wiedzą o grze bez premki może się nie popisałem, ale nie zmienie zdania do tego pomysłu...

Za rok będzie bot za 120 dni, który będzie grał za nas...
16-05-2015 19:19 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Nie będę walczył z wiatrakami, wiedzą o grze bez premki może się nie popisałem, ale nie zmienie zdania do tego pomysłu...

Za rok będzie bot za 120 dni, który będzie grał za nas...


cytat:
Gdzie masz p2w?
A jak dasz proponowaną przez ciebie opcję, za premkę będzie można zyskać mnóstwa expa straconego za nieudane wyprawy. Średnio ludzie robią 9 pielg na 200 przy zaliczaniu (moria), więc za premke przy każdym zaliczaniu zyskujesz realnie punkty z powiedzmy ~100-120 wypraw. Tok jest p2w


dziennie premka vs nie premka zyskuje 12 wypraw + 8 ataków
w skali roku jest to 4380 wypraw + 2920 ataków

o ~120 zyskanych wyprawach przy zaliczaniu (skąd ci tyle wszyło oO) mówisz P2W

ciekawe jak do tego się odniesiesz xD
moja propozycja to kosmetyczny boost mający na celu usunięcie najbardziej wnerwiającej info w grze (za kasę czemu nie - jasne za darmo by było super, ale nie przejdzie bo adm robić się nie chce / róóóóny)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 16-05-2015 19:25.

16-05-2015 19:23
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odniosę się, to że moja argumentacja kuleje nie zmienia faktu, że to kiepski pomysł Tongue
Pomysł niech przejdzie, jak będzie 1 dzień premium-1 wyprawa Tongue

Btw, jak wkurza cię tylko u wyłącznie cisza i spokój, to po wciskać w to premkę, niech są dostępne wszystkie wyprawki, ale oprócz jednej będą miały 0% na zaliczenie. I masz z głowy, dostaniesz pełen dreszczyku opis wyprawy z 0% szans na powodzenie.
16-05-2015 19:28 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyślimy nad płatną opcją zmiany:
'Cisza i spokój, dawno nie byłeś na tak nudnej wyprawie'

na 'Po mocno zakrapianej imprezie budzisz się z bolącą głową. Przypominasz sobie, że wczoraj miałeś iść na wyprawę, ale jakimś cudem znalazłeś się w barze'

można będzie też dokupić opcję 'Idąc do wychodka zgubiłeś drogę. Kolejna wyprawa musiała poczekać do czasu znalezienia powrotnej ścieżki'

oraz 'Wyruszyłeś na wyprawę, lecz po drodze znalazłeś krzak borówek. Okazały się trujące, obudziłeś się z bolącym brzuchem następnego dnia'



Pielgrzymki są w takiej kolejności i tak zrobione od początku gry.
Wymaga to odpowiedniej taktyki, oraz często też przeczytania raz tutoriala (chociaż nie jest to wymagane, można chociażby wchodzić co 7 dni na 3 dni gry z darmowym premium widząc procenty).
Może i jest denerwujące gdy dostajesz którąś z kolei taką samą wiadomość, ale zmian być nie powinno, szczególnie jako jakaś płatna opcja.
Zresztą skoro przeszkadzają ci takie wiadomości to nie trzeba ich nawet czytać. Wchodząc w zakładkę wypraw widzisz czy była udana czy nie.

zamykam, bo dyskusja jest zbędna

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-05-2015 21:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomnieliście o jednej ważnej rzeczy: opisy wypraw w odpowiedniej kolejności tworzą kompletną historię, to właśnie one tworzą fabułę.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

17-05-2015 13:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodatkowa PŁATNA OPCJA "Koniec z ciszą i spokojem"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH