Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kronosy z zasiegiem i blacha 30 Ankieta - średnia ocena: 3,7030 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
krzysiek9691 napisał(a)
To my Tobie udowadniamy, że w Twoim przypadku broń robi 99% roboty ale Ty dalej tego nie widzisz albo nie chcesz.


Możesz mieć pozostałe najlepsze eq ale bez koks broni nic nie zrobisz. Ja Tylko Tobie udowadniam jak jest.

99,9% ludzi widzi, że piła jest przegięta oprócz Ciebie. No ale żadne argumenty do Ciebie nie przemawiają.

I co do epik demona miecza 2h/kosy to raczej średnia półka epików. A pozostałym dużo lepszych na serwach jest sporadyczna ilość (porównując sytuację na r10 oprócz pił słyszałem o demonie kosi mocy + kilka przeklętych korb z sufami do dmg)



Jak nadal twierdzisz, że piła to nie samograj to pokaż mi inną broń z takim samym eq co masz Ty i wyciąga podobny dmg.


Ja widzę tylko stos pajaców, którzy są zazdrośni lub w ogóle nie potrafią grać
jego eq jest słabe? nie jest mocne i to bardzo mocne, stworzone tylko po to, żeby mieć zasięg na kronosa, póki co widziałem z 4-5 osób, które na necro mają zasięg na kronosa w 2h
1h ma więcej ale drapanie po 1 dmg mnie nie interesuje

atakujecie go bo mu zazdrościcie czy jak? ja tam go chwalę za to co osiągnął, bo przy moim eq mógłbym na kocich co najwyżej wendigo ścigać
póki co spamujecie tylko w temacie, dawać mi linki z wendola, gdzie ludzie robią koks dmg w 2h która nie jest piłą itd.

chcecie z syfem na last bosa iść? spartak w leg dsk korbie demonicznej już latał na wendigo i nawet na kronosa ;d i szło mu dobrze, ale ma topowe EQ brak mu tylko tej piły, żeby stać się bogiem PvP/PvE
teraz lata w epic demonie i robi jeszcze więcej, mniej niż bart piłą, ale dobrze mu idzie i jakoś nie widzę hejtów w jego stronę, bo co? bo nie ma piły? śmieszni jesteście

co do Ciebie Bart, na twoim miejscu olałbym tych ....... bo to nie ma sensu, żebyś dalej z nimi rozmawiał, będą Cię hejtować, bo sami by chcieli latać na kronosy i mieć na nie zasięg, a nie kusze + lucek
Cieszę się, że postujesz na forum swoje osiągnięcia, od kiedy nie jesteśmy razem w klanie nie mogę śledzić twoich dokonań, spartaka również ;d także chociaż tutaj mogę zobaczyć jak ładnie się rozwijacie



A ty dalej piszesz swoje xD

cytat:

póki co widziałem z 4-5 osób, które na necro mają zasięg na kronosa w 2h
1h ma więcej ale drapanie po 1 dmg mnie nie interesuje


No właśnie, można mieć super eq i słabszą broń od piły i się gówno zrobi. jaki z tego wniosek? Piła robi 90% dmgu. Dalej nie rozumiesz, masz mózg jak ziarnko piasku, czy co?

cytat:

spartak w leg dsk korbie demonicznej już latał na wendigo i nawet na kronosa ;d i szło mu dobrze, ale ma topowe EQ brak mu tylko tej piły, żeby stać się bogiem PvP/PvE
teraz lata w epic demonie i robi jeszcze więcej, mniej niż bart piłą, ale dobrze mu idzie i jakoś nie widzę hejtów w jego stronę, bo co? bo nie ma piły? śmieszni jesteście


Bo nie jest loteriarzem i nie jara się linkami jak bartt, bez piły był zerem, z piła postradał rozumy i się podnieca na lewo i prawo.

cytat:
Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 412 - 558

: Epicka Demoniczna Halabarda


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 294 - 396


Spróbuj cwaniaku tą przepaść w dmgu nadgonić jakimkolwiek eq.

cytat:
Epicka Demoniczna Halabarda Autokraty


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 362 - 509


Niech będzie nawet i to, w co wątpię że predko ktoś takie coś dropnie. 50 dmgu to przepaść a co dopiero 160.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 28-05-2015 21:48.

28-05-2015 21:43 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)


póki co spamujecie tylko w temacie, dawać mi linki z wendola, gdzie ludzie robią koks dmg w 2h która nie jest piłą itd.

chcecie z syfem na last bosa iść? spartak w leg dsk korbie demonicznej już latał na wendigo i nawet na kronosa ;d i szło mu dobrze, ale ma topowe EQ brak mu tylko tej piły, żeby stać się bogiem PvP/PvE


Odniosę się tylko do tego fragmentu. Nie wiem jaki wg Ciebie to koks dmg na wendolu ale mam takiego linka.

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=477a2702ed


Na tej ekspie masz trzy osoby, które są w topce najlepszych na serwie.
Posłużę się mimusem. On na pewno łapie zasięg na kronosa w tym łomie (który jest złomem). Może go wyciągnąć w pająkach (ma lewitacji i celności) do tego epik speed i epik nocki i jak mnie pamięć nie myli epik adrenalina. Największego Kronosa będzie bił po max ok 400 dmg (na szybko licząc).
Teraz wkleję Tobie dmg łomu Obrażenia: 296 - 347 a piła na jego lvl Obrażenia: 433 - 579

Widzisz różnicę?
Jego sprzęt jest kilkadziesiąt razy droższy niż Bartta i dmg nie wyciągnie bo nie ma koks broni.
Bart miał farta to spoko takie jest BW ale niech nie wmawia ludziom, że ta broń nie robi 90% roboty na ekspach

__________________
r10 - warrior18
28-05-2015 21:48 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
krzysiek9691 napisał(a)
To my Tobie udowadniamy, że w Twoim przypadku broń robi 99% roboty ale Ty dalej tego nie widzisz albo nie chcesz.


Możesz mieć pozostałe najlepsze eq ale bez koks broni nic nie zrobisz. Ja Tylko Tobie udowadniam jak jest.

99,9% ludzi widzi, że piła jest przegięta oprócz Ciebie. No ale żadne argumenty do Ciebie nie przemawiają.

I co do epik demona miecza 2h/kosy to raczej średnia półka epików. A pozostałym dużo lepszych na serwach jest sporadyczna ilość (porównując sytuację na r10 oprócz pił słyszałem o demonie kosi mocy + kilka przeklętych korb z sufami do dmg)



Jak nadal twierdzisz, że piła to nie samograj to pokaż mi inną broń z takim samym eq co masz Ty i wyciąga podobny dmg.


Ja widzę tylko stos pajaców, którzy są zazdrośni lub w ogóle nie potrafią grać
jego eq jest słabe? nie jest mocne i to bardzo mocne, stworzone tylko po to, żeby mieć zasięg na kronosa, póki co widziałem z 4-5 osób, które na necro mają zasięg na kronosa w 2h
1h ma więcej ale drapanie po 1 dmg mnie nie interesuje

atakujecie go bo mu zazdrościcie czy jak? ja tam go chwalę za to co osiągnął, bo przy moim eq mógłbym na kocich co najwyżej wendigo ścigać
póki co spamujecie tylko w temacie, dawać mi linki z wendola, gdzie ludzie robią koks dmg w 2h która nie jest piłą itd.

chcecie z syfem na last bosa iść? spartak w leg dsk korbie demonicznej już latał na wendigo i nawet na kronosa ;d i szło mu dobrze, ale ma topowe EQ brak mu tylko tej piły, żeby stać się bogiem PvP/PvE
teraz lata w epic demonie i robi jeszcze więcej, mniej niż bart piłą, ale dobrze mu idzie i jakoś nie widzę hejtów w jego stronę, bo co? bo nie ma piły? śmieszni jesteście

co do Ciebie Bart, na twoim miejscu olałbym tych ....... bo to nie ma sensu, żebyś dalej z nimi rozmawiał, będą Cię hejtować, bo sami by chcieli latać na kronosy i mieć na nie zasięg, a nie kusze + lucek
Cieszę się, że postujesz na forum swoje osiągnięcia, od kiedy nie jesteśmy razem w klanie nie mogę śledzić twoich dokonań, spartaka również ;d także chociaż tutaj mogę zobaczyć jak ładnie się rozwijacie


Ja natomiast widze jednego [xxx] i jednego narcyza, którzy swoją edukację matematyczną zakończyli na poziomie 3 klas podstawówki. Nic na to nie poradzę, że tylko wasza dwójka nie widzi tego co uważa reszta. Jeżeli argumenty was nie przekonują trudno, reszta graczy już oceniała ten wątek. Wy wiecie swoje a my swoje - amen

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez xxp: 01-06-2015 01:54.

29-05-2015 09:05 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma to jak wylosować sobie top piłę z loterii i nagle stać się ekspertem od wszystkiego.. Bez piły byłbyś zapewne dalej szarym bartem xD
Expy ocenie na 3/10, bo ani nic odkrywczego nie prezentują, ani nie wiem co jeszcze..
U nas na r14 to się kronosy bije na blachę bez piły.... ( OMG?!! )

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

29-05-2015 11:53 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tak kronosy na farcie bez niczego wiecej;d bardzo wartosciowe odznakiSmile

__________________
Nick w grze Bartt
29-05-2015 12:21 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Tak tak kronosy na farcie bez niczego wiecej;d bardzo wartosciowe odznakiSmile


Każdy kto nie jest Tobą i nie ma piły, ma odznakę za kronosa, bo go ubił na farcie? Big Grin Big Grin Big Grin To się ubawiłem....

Poza tym powiedz mi, jaki jest sens bicia kronosa pomijając zdobycie blachy? Masz taki lvl, żeby dostawać za niego 100% expa?

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

29-05-2015 14:52 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedyne blachy jakie widzialem byly na farcie;d i nie powiesz ze nie;d a da sie zdobyc bez farta inna bronai niz pila;d

__________________
Nick w grze Bartt
29-05-2015 14:59 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
wesoly4986
Member


Data rejestracji: 30-04-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja daje 10/10 za humorystyczny wydzwiek tego tematu - daliscie sie wkrecic, nikt nie moze byc na tak (delikatnie mowiac) niskim poziomie inteligencji jakim wieje z wypowiedzi autora, to musi byc prowokacja! Big Grin
29-05-2015 17:07 wesoly4986 jest offline Szukaj postów użytkownika: wesoly4986 Dodaj wesoly4986 do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasięg wcale nie jest aż takim problemem, kwestia jest dmg, który bez Epik Demona porządnego nie jest do ogarnięcia. Porządnego to m.in. Piła, a min. pewnie Kosą+.

Tutaj (jeden z top) białasów 2h na r10, co prawda kultek ale bez żadnego umagu do zasiegu:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3505a594ce (expa na anuba, ale pokazuje tylko możliwość zwinki) w takim sprzęcie:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f2dd1f1907
Sprzęt kozacki oprócz 1 ringa no i broni.
Zakładam epik adrę(daje +4zw), daję boską łzę (+4zw) i arkana zmieniam na 87 zwinki co daje łącznie 356 zwinki. Co z tego jak dmgu nie ma Crying

Ale chętnie podejmę wyzwanie i przejdę się sprawdzić możliwy dmg na innej broni niż Piła Wink Przewidywalny dmg na hit średnio to pewnie ok 100-110, czyli 400-450 na krytyku zapewne, czyli przy średnich missach i krytach granice 3k dmg/rundę.

PS proszę nie traktować tego jak hejt, tylko dyskusję

__________________
R10: mimus93
29-05-2015 17:34 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na taki post czekalem caly temat;d troche zabawy i dystansu z czyms sensownym bez hejtu ;d


powodzenia i daj linkSmile 3mam kciuki zeby wypadlo lepiej niz mowisz

__________________
Nick w grze Bartt
29-05-2015 17:47 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba bedzie upomnienie za double ale w nocy wpadla blacha i update.w 1 poscie

__________________
Nick w grze Bartt
30-05-2015 04:09 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki blachy Smile
Ekspy oceniam na 7/10
Miał być zasięg i jest i do tego ładne dmg.

7 bo zasięg jest taki na styk bez żaru wiec bez fajerwerków no i dzięki pile miałeś ułatwione zadanie bo sam zasięg wystarczył nie musiałeś przejmować się + do dmg,ignora,kryta.

Jakoś sam zasięg nie robi już takiego wrażenia bo sam mam już od ok 2 miesięcy.
Na chwile obecną wyciągam ok 370 zwinki + żar i lekko powyżej 50 celności broni w białej 1h ale jedyne linki mam z przed kilku tygodni(więc nie aktualne) na nocy bochaterów do tego serwer aukcyjny wiec nie będę się wygłupiał wklejając tutaj.

No i jeszcze raz gratki Smile
30-05-2015 07:47 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

RE: Kronosy z zasiegiem i blacha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Pozdro dla kazdego omwiacego ze pila to samograj i pochwalcie sie tutaj ile takich pil ma taki zasieg:* misiaki



http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ddaf2b2b70


Blacha dziekuje wszystkim ktorzy mi pomagali calema klanowi i hejterom ^^ za dodatkowa motywacjeSmile


Piła to nie samograj? halo halo ale Ras al Ghul jako łapacz dał mniej zwinki z arkan niż ty a na gołym epik demon halce zasięg też ma na kronka a DMG POŁOWĘ MNIEJSZY NIŻ TWÓJ!
To co piła nie robi ci dmg tylko eq? 1/10 za brak pokory

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

30-05-2015 08:03 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sabio porownujesz dmg Rasa do mnie kiedy ja zylem runde dluzejSmile gratuluje obiektywizmu a ze swoim 1/10 to wiesz co mozesz sobie zrobic skoro podpierasz tak bezsensownym argumentemSmile

__________________
Nick w grze Bartt
30-05-2015 15:36 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma co z nim dyskutować, przecież on na eq do tej piły zbierał 20 lat a przez pół roku na cały leg dsk pajęczy i nocki idzie zebrać, on miał trudności, doceńcie to Smile

__________________

r3 barthi
30-05-2015 21:46 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

30-05-2015 22:07 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Sabio porownujesz dmg Rasa do mnie kiedy ja zylem runde dluzejSmile gratuluje obiektywizmu a ze swoim 1/10 to wiesz co mozesz sobie zrobic skoro podpierasz tak bezsensownym argumentemSmile

właściwie to w tej rundzie dłużej zdążyłeś wyłożyć połowę ataków, tj. 4 z 8.

tak, ta piła to samograj, tylko idiota stwierdzi inaczej Roll Eyes
30-05-2015 22:29
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
jedyne blachy jakie widzialem byly na farcie;d i nie powiesz ze nie;d a da sie zdobyc bez farta inna bronai niz pila;d


Confused

Tak, ale już wygrać loteriade i dostać piłę to nie fart, to skill. Tak, wpierw zblaszyłem Anuba, Wendola, a na koniec Kronosa. Postawiłem expę, zadałem ostatni cios - pac, blacha.

cytat:
Bartt napisał(a)
Tak tak kronosy na farcie bez niczego wiecej;d bardzo wartosciowe odznakiSmile


Gdybyś kilkakrotnie mi nie wypominał blachy, że to nie skill, tylko zwykły farciarz, "ślepej kurze ziarno" zupełnie bym olał ten temat, bo mnie ani grzeje ani ziębi jak kto tam sobie poczyna. Jednak gdy czytam, że w ogóle to co udało mi się wykręcić, nie ma wartości, bo nie mam niestety odcisków na kolanach od...powiedzmy modlenia się za drop. Pajac z ciebie. Ja uważam, że moja blacha jest mega wartościowa, mieliśmy w klanie mnóstwo zabawy z tym Kronosem, a to, że epicki loteriarz wydropił już prawie wszystko pod swoje cacuszko, to dla mnie twoja blacha nie ma żadnej wartości. Nadajesz sobie tylko znaczenia, że niby od dawna planowałeś to wszystko i tylko ci "farciarze, lamusy" zabrali laury bycie najpierwszym na Kronosie. Śmieszny jesteś.

cytat:
Bartt napisał(a)
D-Wade nikt sie wczesniej nie pokusil o pokazanie ze zasieg ma. Jest to milowy krok na necro ( oh tak wielki zly kronos i jest ktos z zasiegiem na niego) i chodzilo mi nie o pokazanie ogromu pracy a o sam fakt ze sie daSmile


No tak, milionowy, taka piła w dropie poza epikiem warta by była z 50 milionów. Jaki to milionowy krok o czym ty bredzisz? Ja widzę ssaki, które na epickich kuszach ze szczęściem[zasięg, dobre sobie], tłuką Kronosy po kilkanaście, do nawet 20-kilku k dmg. Wylewa się z ciebie jakiś żal pomieszany z butą i arogancją osiedlowego cwaniaczka

cytat:
Bartt napisał(a)
No to co chcesz miec syf bron i bic najsilniejszego moba? mam dostep tylko do epik demon halki i to Ci pokazuje i udowadniam ze sie mylisz a Ty mi wyskakujesz ze zlomem jak demon 2h miecz topor cyz inny syf to jest nic a nie bron i tyle


No niestety, ja musiałem ubić Kronosa na syf broni, syf brud, jakieś pilum, coś, fart, lamus, bez skilla jest, syf broń. Nigdy czegoś tak głupiego i obrzydliwego na tym forum nie czytałem :/

"hej zobaczcie, wygrałem loterię, wpadł mi epicki speed, nocki, do tego dołożyłem zwinkę i mam zasięg na Kronka, a piła wymiata". Ludzie by to inaczej odbierali, a nie "pół roku katowałem eq, zbierałem umagi, tak było ciężko, w znoju, pocie, pokażcie co wy umiecie!" Jesteś wielkim epickim farciarzem, tyle, pozdrawiam Tongue

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 31-05-2015 02:35.

31-05-2015 01:01 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet odniose sie tylko do jednego bo to o Tobnei wystarczajaco duzo mowi MILOWY nie milionowy

Nie wiesz co oznacza to slowo ? W jakim kontekscie sie go uzywa?


Gl Hf

__________________
Nick w grze Bartt
31-05-2015 03:18 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Milo jak wpada blacha z kromki...
10/10 za to bo innej oceny dac nie mozna...

aczkolwiek autorowi tematu sie chyba styki poprzepalaly, bo jest bardzo przykrym i zenujacym czlekiem...

pila wygrala, reszta eq pospolita a tygrys na glowe to coz noobska taktyka.

__________________
18:Senti
31-05-2015 14:45 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Hornet odniose sie tylko do jednego bo to o Tobnei wystarczajaco duzo mowi MILOWY nie milionowy

Nie wiesz co oznacza to slowo ? W jakim kontekscie sie go uzywa?


Gl Hf


Wiem, że do jednego, bo reszta obnaża to, że jesteś niepoważny, nie doczytałem kilku liter z tej twojej litanii ględzenia, o tym jak ciężko pracujesz by ta beznadziejna epicka demoniczna piła łańcuchowa autokraty była jakkolwiek użyteczna, a ludzie jeszcze mają czelność uważać, że ta piła to samograj.

P.S I to jest jeszcze śmieszniejsze, =zrobiłeś milowy krok na Necro= dalej to już tylko kasacja, bo serwer nie utrzyma takiej gwiazdy jak ty Big Grin wylosowałeś piłę i wymaksowałeś zwinkę, ładny dmg, ale by robić z tego "krok milowy" nie no powinieneś rozbawiać ludzi na przystankach rano. Gdy jako pierwszy zdobyłem blachę na Kronosie, napisałem, że to zwykły fart, kuriozum, ale widać mamy inne standardy, nie sądziłem, że można być takim bufonem, a jednak można. Jesteś władcą Necro, klękajcie serwery.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 31-05-2015 23:35.

31-05-2015 23:27 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MIalem jzu tu nie pisac ale coz.

Temat zalozylem zeby pokazac ze da sie wyrkecic zasieg na kronosa i to jest dla mnie krok milowy na necro bo wczesniej bylo to nieosiagalne.

Zdobylem blache majac max trafienie kazdego kronosa i zadajac top dmg wiec zasluzylem na blache. ( a nie 30-40% trafienie i ignor defa;d)


Taki byl przekaz tematu i pare osob go zrozumialo reszta ludzi o malych rozumkach, zazdrosnikow, badz tych ktorych rodzice nie kochali zaczela pluc na mnie jadem. Wporzadku to Wy pokazujecie swoj poziom piszac nie na temat i nawet jak Wam cos wytkne i pokaze palcem ze jest inaczej to dalej brniecie w swoj swiat. Wiem ze sztuka jest przyznac sie do bledu etc i malo kto to potrafi, ten temat to swietnie pokazalSmile


Hornet dla mnie jestes zwyklym krzykaczem ktory nie umie podac zadnego sensownego argumentu i na najmniejszy przytyk reaguje duzo wieksza agresja wypowiedzi again gl hf ( ze juz o plakaniu na slaby majestat nie wspomne;d i ktos taki ma czelnosc smiac sie z innych oh cmon)

__________________
Nick w grze Bartt
01-06-2015 00:49 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Taki byl przekaz tematu i pare osob go zrozumialo reszta ludzi o malych rozumkach, zazdrosnikow, badz tych ktorych rodzice nie kochali zaczela pluc na mnie jadem. Wporzadku to Wy pokazujecie swoj poziom piszac"

I tutaj skończyłem czytać te wypociny, hipokryzja oraz neurotyzm sięga tutaj wyżej niż chciwość PO Big Grin po prostu, tutaj pomóc może już tylko długotrwałe leczenie.

__________________
18:Senti
01-06-2015 01:21 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Wporzadku to Wy pokazujecie swoj poziom piszac nie na temat i nawet jak Wam cos wytkne i pokaze palcem ze jest inaczej to dalej brniecie w swoj swiat. Wiem ze sztuka jest przyznac sie do bledu etc i malo kto to potrafi, ten temat to swietnie pokazalSmile




Bardzo ładnie opisałeś siebie, pewnie nieświadomie pisząc to o nas, ale właśnie taki Ty jesteś w tym temacie. W końcu na to wpadłeś próbując nam "dojechać".. Nie udało się, teraz każdy widzi, jak potrafisz siebie opisać.

Pokazaliśmy ci, że twoje eq jest pospolite i nic w nim nadzwyczajnego, u ciebie dmg robi tylko: piła, evo i trening. Evo i trening ma każdy na podobnym poziomie w topce, gdyby nie piła nie zadałbyś nawet połowy tego dmg, ba, pewnie nawet 1/4 dmgu.. Ty zachowujesz się tak jak opisałeś to wyżej, nic nie idzie tobie wytłumaczyć, dalej brniesz w swój świat i nie umiesz się przyznać do tego, że piła robi u ciebie dmg, bo nic innego poza piłą do dmgu nie założyłeś.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 01-06-2015 01:42.

01-06-2015 01:34 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz ja pisze o zasiegu Ty o dmgu;d i kto tu ma swoj swiat? a dmg robi mi tez zar;d i dzieki niemu epik demon korba czy ahlka wykrece podobny dmg co inna rasa pila. Mam rase eq i evo pod ta bron zeby robic sieke wiec robie moze eq nie robi szalu ale spelnia swoje zadanie a jedynymi ktorzy sie uczepili dmga gdzie o nim nie wspominalem jestescie Wy;p

__________________
Nick w grze Bartt
01-06-2015 01:51 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Desmotropia +1 za obrażanie innego użytkownika

cytat:
Desmotropia napisał(a)

Ja natomiast widze jednego [xxx] i jednego narcyza, którzy swoją edukację matematyczną zakończyli na poziomie 3 klas podstawówki. Nic na to nie poradzę, że tylko wasza dwójka nie widzi tego co uważa reszta. Jeżeli argumenty was nie przekonują trudno, reszta graczy już oceniała ten wątek. Wy wiecie swoje a my swoje - amen



Polecam zapoznać sie z tematem: Poradnik forumowicza

cytat:
RZECZY ZABRONIONE:


Tutaj wymienię kilka podstawowych rzeczy które są zabronione właściwie na łamach całego forum a o których nie każdy może zdawać sobie sprawę:


6. Obrażanie innych osób

W dyskusji zawsze odnosimy się z szacunkiem do drugiej osoby. Zabronione jest jakiekolwiek umniejszanie wartości czy inteligencji drugiej osoby. Nie ma znaczenia tutaj fakt, że ktoś może używać zwrotów które nie są wulgarne. Jeśli ktoś nas obraża - nie wdajemy się w "pyskówki". Zgłaszamy taką osobę do moderatora działu w którym toczy się rozmowa aby zareagował.
01-06-2015 02:17 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc tak jak pisałem, wklejam linki z wypadów na Kronosa.

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0e6b757dd1
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=724a286efa

Trochę pechowo, bo wypadły sztuki z najwyższej półki, przez co brakło mi troszkę zasięgu. W broni BEZ ZWINKI. 75% Kronków sięgałbym bez problemu. Tutaj mocno ucięty dmg bo dużo unikał. Jak wypadną jakieś Kronki wielkości tych u autora tematu, dodam linki.

Wniosek? Jeśli można sięgnąć Kronka epicką przeklęta kosą (a widać że można), to sięgnięcie go taką piłą jak Twoja tym bardziej nie robi wrażenia. Poza tym jest tam jeszcze kilka osób, które go sięgają na zwince - to tyle jeśli chodzi o milowe kroki Smile

__________________
R14: D-Wade
01-06-2015 07:27 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem nie wklejać linków bo już dawno nie aktualne i na nb ale autor pisze ze chodzi tylko o zasięg wiec prosze

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=65054eba70

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8355988654

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1d4cd098ca

eq

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c186cd605f

na chwile obecna daje juz rade w tym eq wykręcić ok 370 zwinki + mam dodatkowy umag 10% defa i jestem w trakcie składania jastrzębia wiec i dmg będzie lepsze ale do piły się nie umywam.

Jak pisałem zasięg na kronka jest już dawno.
01-06-2015 08:28 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxp napisał(a)
Desmotropia +1 za obrażanie innego użytkownika

cytat:
Desmotropia napisał(a)

Ja natomiast widze jednego [xxx] i jednego narcyza, którzy swoją edukację matematyczną zakończyli na poziomie 3 klas podstawówki. Nic na to nie poradzę, że tylko wasza dwójka nie widzi tego co uważa reszta. Jeżeli argumenty was nie przekonują trudno, reszta graczy już oceniała ten wątek. Wy wiecie swoje a my swoje - amen



Polecam zapoznać sie z tematem: Poradnik forumowicza

cytat:
RZECZY ZABRONIONE:


Tutaj wymienię kilka podstawowych rzeczy które są zabronione właściwie na łamach całego forum a o których nie każdy może zdawać sobie sprawę:


6. Obrażanie innych osób

W dyskusji zawsze odnosimy się z szacunkiem do drugiej osoby. Zabronione jest jakiekolwiek umniejszanie wartości czy inteligencji drugiej osoby. Nie ma znaczenia tutaj fakt, że ktoś może używać zwrotów które nie są wulgarne. Jeśli ktoś nas obraża - nie wdajemy się w "pyskówki". Zgłaszamy taką osobę do moderatora działu w którym toczy się rozmowa aby zareagował.


z całym szacunkiem Panie moderatorze ale jak już dostałem warna (słusznego) to wypadałoby chociaż mój nick prawidłowo napisać , poniżej krytyki jest takie działanie osób funkcyjnych.

__________________
R7 - Desmodontidae
01-06-2015 09:12 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Widzisz ja pisze o zasiegu Ty o dmgu;d i kto tu ma swoj swiat? a dmg robi mi tez zar;d i dzieki niemu epik demon korba czy ahlka wykrece podobny dmg co inna rasa pila. Mam rase eq i evo pod ta bron zeby robic sieke wiec robie moze eq nie robi szalu ale spelnia swoje zadanie a jedynymi ktorzy sie uczepili dmga gdzie o nim nie wspominalem jestescie Wy;p


Piła autokraty
Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 440 - 586

goły demon korbacz
Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 305 - 457

Średnie obrażenia 1026/2=513
Średnie obrażenia 762/2=381

No tak, nie taka duża różnica w dmg - tylko 132, z pily kryty 2k+ z korby 1,4k+

O cholerka zapomniałem o defie tego moba, no tak policzmy jeszcze raz:

def kronka 660 (przeciętniak) - wyparowanie - 320 obrażeń białej 2h

513-320=193 - kryty po około 800
381-330=51 - kryty po około 200

Tia nie ma różnicy w biciu i w macaniu Wink . Doliczając obrażenia z siły i evo dojdzie z jakieś 80 obrażeń więc piła kryty po 1,1k+ a korbą 500+.

Jak ci napisali zasię to można sobie sklecić jak się chce, problemem są obrażenia. Ty masz niesamowity build, wręcz nieosiągalny dla wielu zakompleksionych graczy takich jak ja. Nie potrafimy zrozumieć, że ta piła jest ci w sumie zbędna, a bicie kronosa bez jej użycia to bułka z masłem. Dlaczego takich linków nie było wcześniej - bo nie było epickich demonów 2h? bo nie było epickich speedów? bo nie można było na nekro handlowym pożyczyć leg dsk sprzętu pod zasięg? NIE bo PIŁA TO SAMOGRAJ Tongue

Pożycz od kogoś leg dsk demona 2h - od kosy w górę i pochwal się osiągami Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

01-06-2015 09:18 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH