Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kronosy z zasiegiem i blacha 30 Ankieta - średnia ocena: 3,7030 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Siewca
Double Ace


Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wtracam się w rozmowe bo nie rozumiem za bardzo o co ta kłótnia ?

Bartt zdobyl blaszkę w dobrym stylu z ladnym zasiegiem i sie z tego cieszy ... ma prawo do tego bo z tego co widze od czasu wylosowania loterii pracuje nad sprzetem i ulepsza co moze i chwała mu za to Smile a pamietajcie ze eq mial kiepskie i sporo mial do nadrobienia i idzie mu to niezle .
Mając taką broń ma szanse osiągać wiecej niz osoby nie mające takich itemków i korzysta z tego ... norma że tak powiem i naprawde bylby matoł straszny gdyby nie siegal jak najwyzej z taką bronią i zadowalał sie biciem anubów na przyklad Tongue

Rozumiem też że dla czesci graczy nie jest to jakieś wieksze osiągniecie ze względu na to że wiekszą część pracy robi tu pila endowa dla bialasa 2h ... i z tym się zgodzę ... tak jak piszecie wystarczylo by zamiast pily wsadzic tam toporek , miecz , czy halke i efekt bylby skromniejszy ..

Nie umniejsza to jego pracy nad reszta eq i choc nie jest to jak mowicie sprzet jakis odkrywczy i super nowatorski to nikt z was pewnie inaczej by postaci z takim dropem nie ustawial Smile ...
Adra _ lewitka_nocki_Pila...

Inna sprawa

Trova jak cos piszesz mysl

" bo przy moim eq mógłbym na kocich co najwyżej wendigo ścigać "

Jestes chyba Wzetem hmm ? czyli krótko mowiac dajesz jakies 20 zwinki na kocich mniej niz Bartt wiec co ty porównujesz ?
A eq Bartta ma conajmniej kilku graczy na serwie ... tylko nie mając takich broni i nie bedac kultkami nie są w stanie wyciagnac takiego zasiegu...

Bartt i inni wygrani z loterii mają taką przewagę nad reszta graczy z serwerów że mogli dobrać bron ( cokolwiek) srikte pod styl walki ( który przeważnie jest narzucany przez rase postaci, dropa , pomysł na postac ) ci którzy wydropili normalnie jakies super bronie rzadko dropią je pod postać.

Popatrz Caliego - epik demon korba Spartak eee znaczy sie teraz Ras cos tam Ghul Tongue - Halka ...Ja - dwa epickie Mp5k i skorpion Tongue
Podejrzewam że gdyby ich zmienic na kultków nawet bez pily mogli by konkurować z Barttem na spokojnie Dmg nadrobili by lepszym sprzetem nie musząc tak sie o zwinke martwic .

Reasumując ... dla Bartta jest to sukces ''epicki'' ale on niedawno mial klopot trafiać wogóle moba Tongue ( sorki Bartt ale przypomnienie pieluszek robi dobrze na ego Tongue .
Dla mnie ... ladna ekspa z imponującym dmg ... ale co ja tam wiem ? Nuup ze mnie Smile
Dla innych .... to juz zalezy kogo pytać Smile

A teraz gadac kiedy nastepna loteria ???? też chce taką pilę Tongue .. a moze drugiego skorpiona wezme do pary ? bedzie ze mnie koks Tongue

Pozdro dla wszystkich Smile

__________________
R4: Archangel id: 491
01-06-2015 13:04 Siewca jest offline Szukaj postów użytkownika: Siewca Dodaj Siewca do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
MIalem jzu tu nie pisac ale coz.

Temat zalozylem zeby pokazac ze da sie wyrkecic zasieg na kronosa i to jest dla mnie krok milowy na necro bo wczesniej bylo to nieosiagalne.

Zdobylem blache majac max trafienie kazdego kronosa i zadajac top dmg wiec zasluzylem na blache. ( a nie 30-40% trafienie i ignor defa;d)


Taki byl przekaz tematu i pare osob go zrozumialo reszta ludzi o malych rozumkach, zazdrosnikow, badz tych ktorych rodzice nie kochali zaczela pluc na mnie jadem. Wporzadku to Wy pokazujecie swoj poziom piszac nie na temat i nawet jak Wam cos wytkne i pokaze palcem ze jest inaczej to dalej brniecie w swoj swiat. Wiem ze sztuka jest przyznac sie do bledu etc i malo kto to potrafi, ten temat to swietnie pokazalSmile


Hornet dla mnie jestes zwyklym krzykaczem ktory nie umie podac zadnego sensownego argumentu i na najmniejszy przytyk reaguje duzo wieksza agresja wypowiedzi again gl hf ( ze juz o plakaniu na slaby majestat nie wspomne;d i ktos taki ma czelnosc smiac sie z innych oh cmon)



Ale jak widać po twoim linku RAS AL GHOUL TEZ MA SPOKOJNY ZASIEG NA KRONOSA!
czyli nie wykonales nic niemożliwego na necro tylko samograj jakim jest piła zrobiła ci dmg który pozwolil na łatwiejszą blache co nie znaczy ze inni tez go nie moga zblaszyc bo jest juz wiele osob majacych max trafienie na kronka.

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

01-06-2015 13:18 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ASche i D-Wade udowodniliscie mi ze sie mylilem i posypuje glowe popiolem zasieg to nic nadzwyczajnego ( przyczepie sie tylko ze Ghoul siega mniejsze kronosy;p )

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=28ff03c0d5

tu link z jego wlasnie kronosa gdzie sie dosc pokazny trafil i moj dmg tez znaczaca wzrosl ale to przez blache

Nosferek nie zauwazasz jednej roznicy ja na korbie wykrecilbym podobny dmg co inni na pile bo gdyz poniez aczkolwiek mam postac pod biala 2 h czyt mam zar krwiSmile wiec dodaj do tego co mowisz 1/4 dmga czyli:

Średnie obrażenia 1026/2=513
Średnie obrażenia 762/2=381 z Twojego posta dmg korby i pily

381/4= 95.25 + 381= 476 dalej taka kolosalna rozncia dmg? Stad twierdze ze i bez pily robilbym konkretny gmd na tym mobieSmile ( mam umag + 18 do trafienia wiec akurat brakujaca zwinke z zaru by pokryl prawie wiec zasieg bylby dalej )



Arch tak wczesniej akurat trafiac to jeszcze trafialem ale nie bylo dmga;p i eq przy dropnieciu pily mialem masakryczne w tym czasie kupilem nocki skompletowalem reszte msciwego cale pajaki wbilem 67 zwinke w trenie jak na pol roku calkiem sporo moim zdaniem i tak dla mnie znalezienie potrzebnych 5 umagow przez te 6 miesiecy tez jest jakims wyczynem bo chodzby u mnie w klanie malo kto znalazl te 8 zwinki;d a mi sie udalo 2x ( tak wiem kwestia farta ale z najblizszego srodowiska to co mam i tak jest jednymi z lepszych umagow )

__________________
Nick w grze Bartt
01-06-2015 14:37 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Kuuuba
Lord


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 357

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jedno ale.

Cały ten temat według Ciebie poświęcony jest na chwalenie się zasięgiem na każdego kronosa. Teraz próbujesz udowodnić, że w epickim demon korbaczu będziesz miał podobny dmg dzięki żarowi krwi.

Weź pod uwagę, że wbijając żar krwii wbijesz 14 zwinki mniej do tego epicki demon korbacz ma 7 zwinki mniej i trafienie mniejsze o 4 czyli nie byłoby zasięgu na wszystkie kronosy.

__________________
R14: Blomkvist
01-06-2015 15:07 Kuuuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuuuba Dodaj Kuuuba do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktos mi napisal ze w korbaczy nie mialbym dmga wiec pokazuje ze mialbym zasieg bylby ciut gorszy ale dmg ( bo tu mi zarzucaja ze niedalbym rady ) bylby zblizony

__________________
Nick w grze Bartt
01-06-2015 15:47 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Kuuuba
Lord


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 357

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

weź pod uwagę, że nie miałbyś zbliżonych obrażeń bo trafiałbyś dużo rzadziej.

__________________
R14: Blomkvist
01-06-2015 16:07 Kuuuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuuuba Dodaj Kuuuba do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi o dmg na hicie;p

__________________
Nick w grze Bartt
01-06-2015 16:08 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bartt, znowu udowadniasz że nie umiesz liczyć Smile

Przypominam działanie żaru krwi:

"+5% Do zadawanych obrażeń od początku walki
+1% Do zadawanych obrażeń za każde 2% straconych Punktów Życia
Regeneracja nie zmniejsza siły działania bonusu do obrażeń
Maksymalnie +25% do zadawanych obrażeń
Modyfikowane są obrażenia końcowe zadane przez gracza."

Teraz po kolei.

Twój pierwszy z brzegu hit z ostatniego dodanego linku:

Bartt atakuje bronią Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty*, Kronos zostaje zraniony za 276 PKT ŻYCIA.

Wcześniej ustaliłeś że różnica w dmg między korbą wynosi 132 dmg. Czyli z 276 w pile robi się 144 w korbie (prawie 2 razy mniej). Ma to dokładnie takie samo przełożenie na ciosy krytyczne. Jak napisano wyżej modyfikowane są obrażenia końcowe zadane przez gracza, czyli właśnie te o których piszę.

Lecimy dalej. Policzyłeś 25% z żaru krwi, kolejny błąd. W praktyce prawie nigdy tyle nie masz. Bazując na ostatnim Twoim linku, byłoby to pewnie jakieś 10% - trafił Cię dopiero w 5 rundzie.

W pile masz max kryta bez gruczołów, z korbą musiałbyś dać gruczoły.

Jest jeszcze duża różnica w zwince o której wspomniano wyżej, a to zawsze oznacza więcej uników u moba.

Podsumowując, może zrobiłbyś w korbie połowę tego dmg co z piłą, aczkolwiek ja bym obstawiał bardziej na 1/3 Smile

__________________
R14: D-Wade
01-06-2015 16:27 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jednak jesteś przeciętniakiem, któremu dano zabawkę i nawet za bardzo nie wie jak jej używać Smile

Tak jak pisał D-Wade

25% to masz przy niesamowitym szczęściu:
Żar krwi - na początku masz marne 5% do 25% jeszcze daleka droga

Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 440 - 586
Cechy: trafienie -8, szansa trafienia krytycznego +99 %, ZWINNOŚĆ +52

Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 305 - 457
Cechy: trafienie -12, szansa trafienia krytycznego +52 %, ZWINNOŚĆ +45


trafienie 4 różnicy - 2 zwinki
sama broń 7 zwinki różnicy
52% krytyk+gruczoły+kultysta+fart to 52%+20+5+3=80% i czyli nawet z gruczołami nie masz maxa

modyfikujesz końcowe obrażenia, a nie podstawowe - nie ma tak dobrze więc te 5 a później więcej % bierzesz już od tego co ci wyparowało z obrony moba - także nie z 381 a z 51 Wink

żar=mniej zwinki - ogólnie miałbyś zwinki około 230 z ujemnym trafieniem z broni - lipa panie kolego, tuturial i matematyka się kłaniają - zejdź na ziemie bo bujanie w obłokach bywa groźne

co do innego wątku

cytat:
Siewca napisał(a)


Trova jak cos piszesz mysl

" bo przy moim eq mógłbym na kocich co najwyżej wendigo ścigać "

Jestes chyba Wzetem hmm ? czyli krótko mowiac dajesz jakies 20 zwinki na kocich mniej niz Bartt wiec co ty porównujesz ?


pamiętaj, że WZet ma bonus: Szansa Trafienia Bronią Białą + 20, także 10 zwinki gratis. Nie zmienia to oczywiście faktu, że Trove to i tak przerasta Wink

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

01-06-2015 17:12 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Widzisz ja pisze o zasiegu Ty o dmgu;d i kto tu ma swoj swiat? a dmg robi mi tez zar;d i dzieki niemu epik demon korba czy ahlka wykrece podobny dmg co inna rasa pila. Mam rase eq i evo pod ta bron zeby robic sieke wiec robie moze eq nie robi szalu ale spelnia swoje zadanie a jedynymi ktorzy sie uczepili dmga gdzie o nim nie wspominalem jestescie Wy;p


Ty pisałeś o zasięgu i też, żeby wykręcać przy tym sensowny dmg (a nie jakieś smyranie po 1 hp), tylko u ciebie 90% dmgu robi piła i tego się zarzekałeś..

Ty piszesz a później nie pamiętasz co pisałeś chyba.. Na kronka prawie każda osoba z topki wyciągnie zasięg, gorzej z dmgem.

cytat:
Bartt napisał(a)
No majac te az 93 zwinki w dwoch broniach przebija mnie o 2 Frown cholera nie mam prawa myslec ze inni moge miec problem z zasiegiem na 370 zwinnosci masz racje. Tak czy siak kronos zawsze byl nieosiagalny na nekro chcialem pokazac ze jednak jest i z dmgem i z zasiegiem udalo mi sie i to byl caly cel teraz go zblasze robiac dmg a nie liczac na farta i czekajca na event lucka wtedy poczekam na kolejna fale hejtu;d


DMG, DMG i DMG... W 90% pochodzący z piły.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 01-06-2015 21:15.

01-06-2015 21:07 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BArthi proponuje Ci zacytowac moj 1 post a nie ten ktory jest odpowiedzia na cos innego.


Dobrze dobrze pomylilem sie znowu z liczeniem dmga bo fakt koncowe a co do 25% w wiekszosci exp odpala sie w 1 rundzie i widze to na ilus tam linkach a nie na tylko 4 ale spoko my bad

__________________
Nick w grze Bartt
02-06-2015 00:07 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
BArthi proponuje Ci zacytowac moj 1 post a nie ten ktory jest odpowiedzia na cos innego.


Dobrze dobrze pomylilem sie znowu z liczeniem dmga bo fakt koncowe a co do 25% w wiekszosci exp odpala sie w 1 rundzie i widze to na ilus tam linkach a nie na tylko 4 ale spoko my bad


W pierwszym poście podniecasz się zasięgiem na kronosa, którego nie jest trudno wyciągnąć.. Wszyscy ci to napisali a ty pisałeś, że posiadasz super eq by ten zasięg wyciągnąć. Linkiem który wkleiłeś ze skanem EQ tylko się zbłaźniłeś, bo twoje eq to nic, prócz epickiego speeda i piły. Potem sam ty jak i twoj adwokat trova zaczynacie pisac, żeby wyciągnąć przy tym zasięgu sensowny dmg i sam ty podniecasz się, że masz zasięg na kronka i robisz przy tym sensowny dmg, adwokat trova pisze, że go nie interesuje pstrykanie po 1dmg/hit.


A teraz przeczytaj dokładnie o co chodzi ludziom w tym temacie bo już więcej mi się tłumaczyć nie będzie chciało...

Ludzie ci piszą, że sam zasięg to nic nadzwyczajnego, ty zacząłeś pisać że wcale nie, ja mam super eq i jako pierwszy go wyciągam robiąc przy tym super dmg.

Następnie inni ci odpisują, że twoj dmg to 90% piła robi, ty dalej twierdzisz, że nie. Ciekawe tylko dlaczego nie, jak sam wkleiłeś skan eq, w którym nie było odrobiny dmg dodatkowego jak piły, evo i z treningu (siła) = 90% dmg to piła.

Czyli zdanie które napisałeś:

cytat:
Bartt napisał(a)
Wporzadku to Wy pokazujecie swoj poziom piszac nie na temat i nawet jak Wam cos wytkne i pokaze palcem ze jest inaczej to dalej brniecie w swoj swiat. Wiem ze sztuka jest przyznac sie do bledu etc i malo kto to potrafi, ten temat to swietnie pokazalSmile


potwierdza tylko, że jest o tobie, bo nie potrafisz zrozumieć, jak ludzie pokazują ci linki, że zasieg jest, gorzej z dmgem. Twój dmg to piła, w końcu to przyjmij do wiadomości albo skończ pisać pierdoły na forum w stylu, że jako jedyny masz zasięg itd, żyj dalej w swoim "świecie"...

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 02-06-2015 14:06.

02-06-2015 14:05 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciesze sie ze wiecej tluamczyc Ci sie nie bedzie chcialo bo jak widze ze znowu cos nasmarowales placzacego na forum to odechciewa sie zyc. Temat zalozylem i pisalem o zasiegu a nie o tym ze:

- mam super pro kox eq !!111onoenoenoenoenoenoe
- wyciagam imba w pyte dmg i sie nic jaram !!!111oenoneoneonoenoeoe


Wy sie uczepiliscie mojego eq zarzucajac mi ze nic odkrywczego. No cholera jasna jasne ze nic odkrywczego ale nikt tego wczesniej nie zrobil mimo kilku czy kilkunastu pil na necro wiec az tak proste moze nie byc albo ludzie majacy pily to straszne niemoty nie mnie oceniac.

Dalej uslyszalem stala spiewke ktora slysze ja i kazdy posiadacz takiej pily ze to samograj ze pila robi dmg i tak miedzy bogiem a prawda nie bylo oceniania expy tylko pily i plakanie ze samograj etc wiec pokazalem ze na innym epiku z dobra podstawa dmg na hit mialbym podobny i rabnalem sie w obliczeniach ( tak umiem sie przyznac do bledu ) a Ty caly czas sie czepiaasz nie tego co bylo zalozeniem tematu a tego co jest odpowiedzia na biadolenie o samograju.



Napisze to po raz ostatni Barthi Pila to samograj smialo pokaz mi wiecej ludzi krecacych takie osiagi na expach jak ja.


Ops nie mozesz? Nie uda Ci sie? Ano brawo bo z h lvli tylko ja jestem kultysta z pelnym eq pod biala epic speedem i msciwcem ktorego tu akurat nie pokazuje bo brakloby zasiegu ale leg dsk msciwy lewity/mlodosci celki jest. Dzieki temu polaczeniu Rasa+pila+8 dodatkowych atakow odstawiam z dmgem kazdego innego pilarza. Wiec biadolenie ze pila tylko robi dmg to bzdura bo nawet z epic speedem wykrece wiecej dmg od innych posiadaczySmile i zdaj sobie z tego wreszcie sprawe. Chociaz nie zdawanie sobie z czegos sprawy to jednak Twoja bardzo slaba strona wiec idz poplacz w systemie gry bo to idzie Ci zdecydowanie najlepiej. Zamiast brac cos na klate jak facet to placzesz i placzesz i placzesz. Ah wspominalem juz ze placzesz?



Jak chcesz to kontynuowac to zapraszam Cie na priv bo nikogo z forum to raczej nie interesuje.

Popelnilem blad nawet 3 i sie do nich przyznalem a Ty dalej swoje wiec

__________________
Nick w grze Bartt
03-06-2015 09:59 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Ciesze sie ze wiecej tluamczyc Ci sie nie bedzie chcialo bo jak widze ze znowu cos nasmarowales placzacego na forum to odechciewa sie zyc. Temat zalozylem i pisalem o zasiegu a nie o tym ze:

- mam super pro kox eq !!111onoenoenoenoenoenoe
- wyciagam imba w pyte dmg i sie nic jaram !!!111oenoneoneonoenoeoe


Wy sie uczepiliscie mojego eq zarzucajac mi ze nic odkrywczego. No cholera jasna jasne ze nic odkrywczego ale nikt tego wczesniej nie zrobil mimo kilku czy kilkunastu pil na necro wiec az tak proste moze nie byc albo ludzie majacy pily to straszne niemoty nie mnie oceniac.


Bo ludzie spokojnie farmili sobie Roboty/Anuby i robili wendole zgarniając dużo expa właśnie dzięki pile, ograniczając skład, zapewne nie widzieli potrzeby w tym by wybierać się na kronka. Bo i po co?

cytat:


Dalej uslyszalem stala spiewke ktora slysze ja i kazdy posiadacz takiej pily ze to samograj ze pila robi dmg i tak miedzy bogiem a prawda nie bylo oceniania expy tylko pily i plakanie ze samograj etc wiec pokazalem ze na innym epiku z dobra podstawa dmg na hit mialbym podobny i rabnalem sie w obliczeniach ( tak umiem sie przyznac do bledu ) a Ty caly czas sie czepiaasz nie tego co bylo zalozeniem tematu a tego co jest odpowiedzia na biadolenie o samograju.


A więc rozumiem że expę należy oceniać w oderwaniu od faktu że posiadasz najmocniejszą możliwą białą 2h, do tego posiadając najlepszą rasę pod tę piłę? No naprawdę chyba nie rozumiesz że dmg i bezproblemowy max na kryta masz właśnie dzięki tej pile.
Jesteś na necro handlowym, dogadaj się z kimś kto ma leg dsk demona 2h żeby pożyczył Ci na jedną expę i wtedy pokaż jaki masz dmg, i wtedy wykombinuj i zasięq i eq i te ciężkie kombinacje pod kronosa.
cytat:

Ano brawo bo z h lvli tylko ja jestem kultysta z pelnym eq pod biala epic speedem i msciwcem ktorego tu akurat nie pokazuje bo brakloby zasiegu ale leg dsk msciwy lewity/mlodosci celki jest. Dzieki temu polaczeniu Rasa+pila+8 dodatkowych atakow odstawiam z dmgem kazdego innego pilarza. Wiec biadolenie ze pila tylko robi dmg to bzdura bo nawet z epic speedem wykrece wiecej dmg od innych posiadaczySmile


A widziałeś te tematy na forum albo linki (które możesz tutaj udostępnić w celach porównawczych) z końcowych mobów?

Bo ja jakoś nie widziałem linków na forum, więc sceptycznie podchodzę do tego co piszesz, ale pewnie mamy tutaj doczynienia z omniscjencją.

cytat:

i zdaj sobie z tego wreszcie sprawe. Chociaz nie zdawanie sobie z czegos sprawy to jednak Twoja bardzo slaba strona wiec idz poplacz w systemie gry bo to idzie Ci zdecydowanie najlepiej. Zamiast brac cos na klate jak facet to placzesz i placzesz i placzesz. Ah wspominalem juz ze placzesz?


Roll Eyes
wow taka merytoryka, riposty takie celne.

__________________

03-06-2015 10:16 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie Twojego pokroju oceniaja mnie tylko przez pryzmat pily a nie reszty postaci jak wlasnie rasa ktora daje mi bardzo duza przewage nad reszta.


Raporty z pilami widze np na arenach klanowych badz tez dzieki uprzejmosci kolegow z klanu ktorzy graja na innych serverach ale tak zapomnialem ze wiesz wszystko najlepiej;d.


Blacha za kronosa jest neizbedna zeby odblokowac druga mape expedycyjna z runami plus daje ignore i najzwyczajniej jest to jakies osiagniecie wiec dla mnie sa 3 powodu zeby ja zdobyc jesli mam mozliwosci.

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 06-06-2015 09:49.

03-06-2015 10:33 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Blacha za kronosa jest neizbedna zeby odblokowac druga mape expedycyjna z runami


Nie trzeba mieć blachy za kronka żeby odblokować drugą mapę.

Odsyłam do wątku o runach i ostatnich wpisów Buca...

Runy, czemu jeszcze ich nie ma?

__________________
R14: D-Wade
03-06-2015 11:27 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

D-Wade skrot myslowy chodzilo mi o stale odblokowanie;p

__________________
Nick w grze Bartt
03-06-2015 11:38 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Kreep imo jestes drugim placzkiem po Barthim na tym forum i nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

Ludzie Twojego pokroju oceniaja mnie tylko przez pryzmat pily a nie reszty postaci jak wlasnie rasa ktora daje mi bardzo duza przewage nad reszta.


Raporty z pilami widze np na arenach klanowych badz tez dzieki uprzejmosci kolegow z klanu ktorzy graja na innych serverach ale tak zapomnialem ze wiesz wszystko najlepiej;d.

Wiec pokaz te raporty z kronosa u innych to sobie porownamy te osiagniecia.

Co do tego ze tylko pila i nie zwracam uwagi na reszte:

cytat:
do tego posiadając najlepszą rasę pod tę piłę


I ty mi mowisz ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem? Roll Eyes
Odnosnie reszty moi przedmowcy juz sie wypowiedzieli, szalu nie ma. Arkana sa niewatpliwie nie bez znaczenia, jest to jednak wlasciwosc pierwotnie nabyta a nie wypracowana. I oczywiscie nie zapomnij sie powtorzyc i nazwij kazdego kto cie krytykuje "placzkiem". Wink

__________________

03-06-2015 16:18 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=848249e205

3 osoby z zasięgiem i zobacz co robi demon miecz - głaszcze słabiej niż wildi w 1h nieepickim Wink , ale wildi ma jedna z najlepszych postaci na całym bw - gdyby ona ze swoim sprzętem dorwała taka piłę wyglądałbyś przy niej jak dzieciak Wink

nie ma piły nie ma dmg a jak widać zasięg jest Wink

jest piła to i dmg i zasięg się znajdzie

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

13-06-2015 21:06 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=848249e205

3 osoby z zasięgiem i zobacz co robi demon miecz - głaszcze słabiej niż wildi w 1h nieepickim Wink , ale wildi ma jedna z najlepszych postaci na całym bw - gdyby ona ze swoim sprzętem dorwała taka piłę wyglądałbyś przy niej jak dzieciak Wink

nie ma piły nie ma dmg a jak widać zasięg jest Wink

jest piła to i dmg i zasięg się znajdzie



- Zasieg:

Wild - 335 zwinki majac dodatkowo 4 wiecej kocich 1 z harmonijnego rozwoju 2 zwinki wiecej z broni i bagatela 40-42kk pr wiecej do rozdysponowania

Rey Mysterio - 334 zwinki 3 wiecej z harmonijnego brak jednoraza co rownaloby moja przewage z broni) i 16-18kk pr wiecej do rozdysponowania

Asche - 374 zwinki i Chyle czola bo to z zarem przebija mnie o lata swietlne w zasiegu;d ale tylko OnaSmile


Skoro Wild ma jedna z najlepszych postaci i bije ja o te 15 zwinki to sorry ale sam udowadniasz ze leszczem nie jestem^^ dziekuje:*


"jest pila to i dmg i zasieg sie znajdzie" az musilalem Cie znowu zacytowac;d

Mhael 304 zwinki
Mhael atakuje bronią Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty, Kronos unika ciosu.

ano racja jest pila jest dmg i zasieg jak cholera ten zasiegSmile



Epik demon miecza nie bede komentowal bo to zlom i kazdy to wie tak samo jak leg dsk demon miecz przed epikami a ciezko zlomem robic cos fajnego na najtrudniejszym i nieosiagalnym tyle lat mobie wiec.


Udowodniles tylko swoim postem ze:

-Asche jedyna ma spokojny zasieg na najwieksze kronosy (bo ten z raportu to jeden z najmniejszych jakie bw widzialo 339 zwinki)

-Bez problemow zwinkuje Wild o 15 (chodz jakby sie uprzec i postawic ja z moimi arkanami i evo to o 20 a liczac ostatniego umaga + 8 to nawet o 28) zwinki

- Mowiac o Wild jedna z najlepszych postaci na bw udowadniasz ze nie jestem leszczemSmile

- Patrzac po Mhaelu pila to nie taki samograj i wlasnie zniszczyles swiat kazdemu kto twierdzil ze pila starcza zeby moc zawsze bic kronosa bo pile ( o jezu jezu jezu ) braklo zasiegu i nie trafialaSmile


Wiec dziekuje Post Twoj byl bardzo pomocny w udowodnieniu wszystkim placzacym jak i Tobie ze cholera to co zrobilem to jednak cosSmile a Pila nie taki samograj^^

__________________
Nick w grze Bartt
15-06-2015 17:07 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
- Zasieg:

Wild - 335 zwinki majac dodatkowo 4 wiecej kocich 1 z harmonijnego rozwoju 2 zwinki wiecej z broni i bagatela 40-42kk pr wiecej do rozdysponowania

Rey Mysterio - 334 zwinki 3 wiecej z harmonijnego brak jednoraza co rownaloby moja przewage z broni) i 16-18kk pr wiecej do rozdysponowania

Asche - 374 zwinki i Chyle czola bo to z zarem przebija mnie o lata swietlne w zasiegu;d ale tylko OnaSmile


Skoro Wild ma jedna z najlepszych postaci i bije ja o te 15 zwinki to sorry ale sam udowadniasz ze leszczem nie jestem^^ dziekuje:*


"jest pila to i dmg i zasieg sie znajdzie" az musilalem Cie znowu zacytowac;d

Mhael 304 zwinki
Mhael atakuje bronią Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty, Kronos unika ciosu.

ano racja jest pila jest dmg i zasieg jak cholera ten zasiegSmile



Epik demon miecza nie bede komentowal bo to zlom i kazdy to wie tak samo jak leg dsk demon miecz przed epikami a ciezko zlomem robic cos fajnego na najtrudniejszym i nieosiagalnym tyle lat mobie wiec.


Udowodniles tylko swoim postem ze:

-Asche jedyna ma spokojny zasieg na najwieksze kronosy (bo ten z raportu to jeden z najmniejszych jakie bw widzialo 339 zwinki)

-Bez problemow zwinkuje Wild o 15 (chodz jakby sie uprzec i postawic ja z moimi arkanami i evo to o 20 a liczac ostatniego umaga + 8 to nawet o 28) zwinki

- Mowiac o Wild jedna z najlepszych postaci na bw udowadniasz ze nie jestem leszczemSmile

- Patrzac po Mhaelu pila to nie taki samograj i wlasnie zniszczyles swiat kazdemu kto twierdzil ze pila starcza zeby moc zawsze bic kronosa bo pile ( o jezu jezu jezu ) braklo zasiegu i nie trafialaSmile


Wiec dziekuje Post Twoj byl bardzo pomocny w udowodnieniu wszystkim placzacym jak i Tobie ze cholera to co zrobilem to jednak cosSmile a Pila nie taki samograj^^


hahahahah piła to nie samograj, weź miecz do ręki i tak wal, udowodniłeś, że nie masz cudownego eq, leg dsk pająki koszt hmm ? 500 k ? nocki ? kilka kk tygrys na głowe złom, speed, piła to fart i one dają Ci ten dmg

3/10
15-06-2015 17:37 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popatrz na gracza Mhael Smile porownaj do mnie a tygrys jest bo jest mamjuz epik adre wiec mozna o nim zapomniec

__________________
Nick w grze Bartt
15-06-2015 17:52 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
KomisarzR16
Member


Data rejestracji: 16-01-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piła to nie samograj rotfl rotfl ZWYCIĘSTWO ŚWIATA !

Pamiętaj jeszcze przed tą piłą byłeś typowym klockiem na r6 .
Od każdego dostawałeś bęcki . Zero pojęcia do prowadzenia postaci .
A teraz piła mu wyleciała z nagrody i patrzcie jaki znawca hahahah
A w trenie z 15kk ma , jak nie mniej Smile

Oczywiście 1/10 ode mnie
Czym tu się chwalić to ja nie wiem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KomisarzR16: 15-06-2015 19:23.

15-06-2015 19:22 KomisarzR16 jest offline Szukaj postów użytkownika: KomisarzR16 Dodaj KomisarzR16 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oh no tak sledziles moje losy od poczatku gry na r6 czyt ponad 7 lat i wiesz o mnie wiecej niz ja o sobieFrown

__________________
Nick w grze Bartt
15-06-2015 19:24 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graty blachy...
a odchodząc od tematu, chciałem zauważyć jak wielkim błędem było wybranie na loterii tego fantu:

Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Samobójcy


jak można wylosować item życia i tak go spartolić...

Bartt (*) - (Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty) - 23734
Ra s al Ghul - (Epicka Demoniczna Halabarda) - 12028
corny - (Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Samobójcy) - 10501


Epicka halka lepsza od piły loteriarza... ciekawi mnie tylko czy samobójca już wie, że wybrał kiepskiego sufa.

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
15-06-2015 21:17 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem sprostować 2 rzeczy.
Po 1 jestem on a nie ona Tongue

po 2 na tej ekspie 4 osoby miały zasięg nie zapominajcie o graczu
Vendetta spot 278 kronos 268

Tak wiem ze ten był mały ale to pokazuje ze i powoli palna łapie zasieg na małe i średnie kronosy.

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5477090f26

W tym linku ma 288 spota nie wiem ile celności ale na pewno +25 z kłów i sięga kronka z 310.

Jak pisałem prędzej zasięg juz jakiś czas i to nic specjalnego teraz trzeba podnieść dmg
16-06-2015 08:25 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Owsiak
Forum Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 79
Klan: Hippo Slayers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asche napisał(a)
Chciałem sprostować 2 rzeczy.
Po 1 jestem on a nie ona Tongue

po 2 na tej ekspie 4 osoby miały zasięg nie zapominajcie o graczu
Vendetta spot 278 kronos 268

Tak wiem ze ten był mały ale to pokazuje ze i powoli palna łapie zasieg na małe i średnie kronosy.

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5477090f26

W tym linku ma 288 spota nie wiem ile celności ale na pewno +25 z kłów i sięga kronka z 310.

Jak pisałem prędzej zasięg juz jakiś czas i to nic specjalnego teraz trzeba podnieść dmg


288 sposta + 73 trafienia, ale to nie max da sie więcej:
+2 sposta epicki jastrzab zamiast leg dsk (zbieram evo zeby umag przeniesc)
+18 trafienia umag bo na galotach ze spostem nie mam
No i do tego można lepszy sprzet wyciagać np. epik snajpa czy pasterze, nie mowiac juz o bizu, bo to wszystko teraz na leg dsk mam.

Z palną jest innym problem = za mało dmg. Na snajpie stabilne 10-12k siedzi zawsze, na epiku moze byc blisko 15k, ale zeby 30k wyciagnac.... nierealne.

@Bartt
Graty buildu. Dobra broń i dobrze wykorzystywana. A że to Ty trafiłeś los a nie ja... Haters gonna hate Smile

__________________
R7 user
Nick: Vendetta
Klan: BK

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Owsiak: 17-06-2015 15:51.

17-06-2015 15:48 Owsiak jest offline Szukaj postów użytkownika: Owsiak Dodaj Owsiak do Listy kontaktów
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
MIalem jzu tu nie pisac ale coz.

Temat zalozylem zeby pokazac ze da sie wyrkecic zasieg na kronosa i to jest dla mnie krok milowy na necro bo wczesniej bylo to nieosiagalne.

Zdobylem blache majac max trafienie kazdego kronosa i zadajac top dmg wiec zasluzylem na blache. ( a nie 30-40% trafienie i ignor defa;d)


Taki byl przekaz tematu i pare osob go zrozumialo reszta ludzi o malych rozumkach, zazdrosnikow, badz tych ktorych rodzice nie kochali zaczela pluc na mnie jadem.



No normalnie padlem. kolejny placek, ktory chce zostac legędą bw Big Grin D
jak mozna pieprzyc o ciezkiej pracy majac farta dropiac speeda i korbe?
Nie dziwie sie, ze bw zamiera i ludzie sie kasuja skoro oszolomy opanowaly pb :/
Wiem skad u barta bul pupy i ten topik. w innym temacie o kronosie musial przetrawic cudza blaszke, a pewnie o niej snil po nocach. Blacha za Kronosa [pierwsza na Necro!!]
reasumujac. expy nic szczegolnego i nie wiedziec czemu na pb sie znalazly.
A administracja niech przyzna bartowi medal z kartofla za wklad i zaangazowanie bo widac, ze czuje sie niedowartosciowany.

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wujek władek: 20-06-2015 00:50.

18-06-2015 01:47 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
misio86
Double Ace


images/avatars/avatar-25314.jpg

Data rejestracji: 14-08-2011
Postów: 146
Kraina: Necropolia V
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi o samą piłę, to gratki wylosowania. No i niestety muszę podzielić większość opinii, że taka piła to samograj. Sorry, ale osoby bez niej były przeciętnymi graczami, a teraz przy (taki przykład) 90 lvl wymiatają topke. Na expach to samo.
Generalnie będąc kultkiem przy Twoim lvl ciężko nie mieć zasięgu na takiego moba. Piła i epicki speed ułatwia wszystko. Reszta eq to tylko formalność za grosze.

Ale ode mnie 10/10 bo to blacha za Kronosa jednak Smile


___________________

R7 - Black Death
30-06-2015 21:01 misio86 jest offline Szukaj postów użytkownika: misio86 Dodaj misio86 do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspa jak ekspa.. tyłka nie urywa... bardziej mnie dizwi ze Bartt mając mega fart wylosował MEGA item i strasznie usilnie próbuje umniejszyć jego wartość wymyślając głupotkiSmile

pozdro
02-07-2015 18:42 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH