Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kronosy z zasiegiem i blacha 30 Ankieta - średnia ocena: 3,7030 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
burek36
Triple Ace


images/avatars/avatar-18697.jpg

Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia IX
Skąd: Z daleka:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się troszkę przyczepię jednego zdania bo jednak tym "złomem" walczę i aż mnie zabolało to co piszesz Frown

cytat:
Bartt napisał(a)
[quote]Nosferek napisał(a)

Epik demon miecza nie bede komentowal bo to zlom i kazdy to wie tak samo jak leg dsk demon miecz przed epikami a ciezko zlomem robic cos fajnego na najtrudniejszym i nieosiagalnym tyle lat mobie wiec.



http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=180d392dca

Jak widać nawet takim rupieciem można robić zacny dmg i to w bojowym eq. Dodam że jedynym epikiem w moim eq jest ów złom, cała reszta bez wyjątku kupiona na aukcji.

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9f99245584

Prawda, nie mam zasiegu na wszystkie kronki, ale to przez to że skasowałem umag 8 zwinki kosztem innego (są jeszcze 3 sloty wolne na kw wiec zwina/trafienie wpadnie).


Tymi linkami chciałem pokazać że niepotrzebna jest epik demon pila czy jakies inne epickie cuda typu speedy/nocki/pajęcza biżu, by robić normalny dmg w pełnym bojowym eq.

__________________
r7 Rey Mysterio

r8 Patriarcha - oddane


22-07-2015 21:46 burek36 jest offline Szukaj postów użytkownika: burek36 Dodaj burek36 do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rey oczywiście, że nie są potrzebne (Wildi, ashe , Ty), temat przeniósł się na kwestię piły Barta i Twoje linki jakby pokazują, że tylko ona plus epicki speed robią mu siekę co z resztą zostało już tutaj przez wszystkich stwierdzone. Czyli sam drop nic odkrywczego i innowacyjnego.
Żeby nie robić ludziom jednak zamętu wklej skana z umagicznienieniami (ignor 15% itp) oraz dodaj, że masz już także blaszkę za Kronka to wszystko daje sporo kopa/ignora i deff bydlaka przestaje być taki straszny - gdyby nie to nadal pewno byś go gilał po 200-300 dmg tyle co Wildi w białej 1h.

__________________
R7 - Desmodontidae
23-07-2015 14:11 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam wierze ze wiecej robi obecnie eq niz bron... Sa alternatywy evo ,umagi,1x teraz dojda talizmany to wszystko odp zlozone jest w stanie dorownac najlepszym bronia w rekach troszke'' mniej zrecznych'' nazwe to delikatnie.Rozwiazania jakie dali admini daja dosc duzo mozliwosci do szukania dmg.
Widzialem ktos wyzej napisal o laniu kronosa z 2h sam osobiscie tez uwazam ze z 1h jest lepsza jak nie masz pilyBig Grin Big Grin

podejscie N_u_t_r_i_a zadaje cios krytyczny z broni Epicki Demoniczny Sztylet Władzy, Wendigo zostaje zraniony za 554 PKT ŻYCIA.
N_u_t_r_i_a zadaje cios krytyczny z broni Epicki Demoniczny Sztylet Władzy, Wendigo zostaje zraniony za 554 PKT ŻYCIA.
N_u_t_r_i_a atakuje bronią Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios *, Wendigo zostaje zraniony za 272 PKT ŻYCIA.
N_u_t_r_i_a zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios *, Wendigo zostaje zraniony za 542 PKT ŻYCIA.

Szkoda tylko ze na r4 nie mam wiecej kolegow z ktorymi mogbym jak Wild na kronka pohasac ale pewnie niedlugo sie skoksimy lepiejSmile )

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

16-08-2015 00:00 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH