Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kronosy z zasiegiem i blacha 30 Ankieta - średnia ocena: 3,7030 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Kronosy z zasiegiem i blacha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez ponad pol roku kolowalem eq, zbieralem syfiaste umagi do trafienia i pkt krwi zeby miec zasieg na najwiekszego kronosa.

Posilkujac sie tym http://expedycje-necro.pomocebw.org/ potrzebowalem zasieg na 370 zwiny zeby to osiagnac. Udalo mi sie i przedstawiam wyniki mojej pracy ponizej.

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=92353263ac

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9749055d25

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e5df3436ad


Byly jeszcze dwa ale niestety skasowalem w przyplywie emocji;p

Tutaj natomiast eq ktore mam

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8199cdff8f

Wiem ze nie wszystkie sie udaja ale chodzi tu o zdobycie blachy i pokazanie ze nawet na necro mozna miec zasieg na tego moba i chyba jako jedyny na ta chwile go kreceSmile


Pozdro dla kazdego omwiacego ze pila to samograj i pochwalcie sie tutaj ile takich pil ma taki zasieg:* misiaki



http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ddaf2b2b70


Blacha dziekuje wszystkim ktorzy mi pomagali calema klanowi i hejterom ^^ za dodatkowa motywacjeSmile

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 30-05-2015 03:06.

26-05-2015 22:26 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4/7 itemów które masz to pół-złom (czapka i biżu).
Ani jednego topowego umaga.
Nocki i speed topowe, ale to piła z loterii robi 90% roboty.


Tak czy siak fajnie że wykorzystujesz możliwości i polujesz na blachę, która jest marzeniem wielu, a poza ich zasięgiem. Good luck.

__________________
r7 Wild_Beetch
27-05-2015 09:34 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daje dyszke
pokazał, że piła to nie wszystko, widywałem kogoś z taką piłą może na r14 albo na innym serwerze i nie radził sobie z wendigo rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
a tutaj proszę, dmg na kronosie

każdy noob powie, że piła mu robi expy, ale ja w tej pile nie dotknąłbym nawet wendigo bo mam tak słabe EQ, jest różnica między kimś, kto dostaje piłe i nagle błyska, a kimś, kto dostaje piłe i ona jest dodatkiem do jego umiejętności

przed bartem jeszcze sporo pracy, głowa do wymiany, biżuteria też, niedługo na kronosa będzie wkładał dziki szał ;D

po za tym widziałem gościa, co wydropił taką piłę ;d ale za kija nie pamiętam które to R czy to eng necro, czy jakieś polskie, w każdym razie ziomek nie potrafi z nią nic zrobić, co utwierdza mnie w przekonaniu, że piła czy to z loterii czy z dropa nie sprawia, że jesteś koks
to umiejętności danego gracza i sposób doboru EQ o tym decydują

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-05-2015 10:27 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem Dzika potencjal mam dalej olbrzymi Smile tylko widzisz epik demon 2h i tez by styknelo. Pozatym chcialem zasieg kosztem topowych umagow mam te ktore mi go daja nawet w banalnej formie trafienia Smile . Nie zgodze sie ze to sama pila bo wlasnie nikt inny czy z pro eq czy takim jak moje tego zasiegu nie ma wiec Skoro pil jest juz pare to Czemu cholera tylkomi sie to udalo?

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 27-05-2015 12:51.

27-05-2015 12:50 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze? Twoje linki potwierdzają, że piła to samograj Smile


Co jest kluczem do sukcesu na Kronosie?

Przebicie się przez jego def (czyli osiągnięcie wysokiego dmg) przy utrzymaniu zasięgu. Każdy szanujący się białas sięgnie Kronka, bo zasięg nie jest problemem. Ale czy przebije się przez def? Nie. Możesz zwiększyć dmg kosztem zwiny lub zwinę kosztem dmg, ale prawie zawsze braknie jednego lub drugiego.

Demoniczna piła Autokraty z automatu usuwa problem dmg i kryta (boostując przy tym zwinę o skromne 52 pkt, ale to szczegół Smile ) Na Twoim przykładzie doskonale widać, że jedyne co pozostaje właścicielowi takiego przedmiotu (kultkowi zwłaszcza) to maksowanie zwiny na czym się da (w Twoim przypadku bezmyślne maksowanie Smile ) Przyznasz chyba, że Twój build to nic odkrywczego, wszędzie tylko zwinka zwinka zwinka. W konsekwencji przezwinkowałeś postać.

Największy kronek na 269 zwiny. Mając 59 trafienia tak jak Ty, potrzebujesz 239 żeby trafiać tego największego. Od razu nasuwa się pytanie - po kiego Ci ten tygrys? Smile Rogacz, adra, krwawe - wszystko będzie lepsze. Poza tym jest kilka setów znacznie lepszych niż pająki, ale tutaj masz umagi więc już się może nie będę czepiał.

5/10 bo fajnie wygląda taki dmg. Aczkolwiek osiągnięcie takiego efektu mając taką maszynkę do zabijania nie jest szczególnie trudne, no i mimo wszystko można było zrobić to lepiej Smile

__________________
R14: D-Wade
27-05-2015 13:20 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tygrys bo dopiero dzis odkopalem epik adre;d mowisz ze kazdys zanujacy sie bialas go siegnie okey spoko pokaz mi takich bialasow nawet bez dmga pokaz mi ktos siega kronosa tylko nie wrzucaj mi jakiegos epickiego antyka bieglosci;p. Mam wrazenie ze latwo Ci mowic o zrobieniu zwinki na niego ale nie wydaje mi sie zebys mial pojecia jak ciezko to osiagnac patrz Corny 1 link i Ra s Al Ghul to topowe postacie na moim servie w tym pila z jeszcze wieksza zwinka i cholera jakos zaden inny nie siega;/


Edyta: przyznaje sie bez bicia ze pomylilem sie z trafieniem i liczylem 3 trafienia 1 zasiegu

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 27-05-2015 13:53.

27-05-2015 13:52 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne że każdy szanujący się go sięgnie. Tylko po, skoro dmg brakuje. Twój link jest najlepszym przykładem przecież, zwinkujesz gdzie się da - ot i cała historyja ;p A piła robi resztę roboty. Swoim postem chciałeś pokazać że piła to nie samograj, ja wyciągnąłem z tego zupełnie odwrotne wnioski.

Nie pokażę Ci innych mocnych białasów na kronku, bo nie mam linków w tej chwili. Na R14 prawie nikt tam nie chodzi, nie było większego sensu. Aczkolwiek chyba się pokusimy o kronka w tygodniu, to wrzucę. Mam w klanie gracza z taka piłą jak Twoja, zakładam że dmg zrobi podobny. Kto wie, może i ja się o dmg pokuszę, a piły nie mam Big Grin

__________________
R14: D-Wade
27-05-2015 14:08 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz styknie epik demon 2h i robisz tam dmgSmile pila nie jest konieczna.

Do tej pory nikt sie nawet nei zblizyl do bicia max kronka a ja mam zapas poki co jako jedyny wiec taki maly historyczny moment na necro.

Btw tez jestem ciekaw co Jarstan z pila pokaze;d

__________________
Nick w grze Bartt
27-05-2015 14:12 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Wiesz styknie epik demon 2h i robisz tam dmgSmile pila nie jest konieczna.


Hmm... no to nasuwa się pytanie - skoro piła nie jest konieczna do robienia dmg na kronku, to dlaczego tak dużym osiągnięciem jest bicie go piłą? Smile


cytat:
Bartt napisał(a)
Do tej pory nikt sie nawet nei zblizyl do bicia max kronka a ja mam zapas poki co jako jedyny wiec taki maly historyczny moment na necro.


Sęk w tym że masz jakieś nieaktualne info. Jarstan którego wspominasz już dawno robił taki dmg na kronku, tylko że nikt tego nie wrzucał na forum.

__________________
R14: D-Wade
27-05-2015 14:16 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciezko miec info o czyms o czym sie nie wie i nie bylpo nigdzie udokumentowane poza klanem w ktorym padl taki kronek.

Bicie pila nie jest osiagnieciem a zasieg na kazdy model kronkaSmile

__________________
Nick w grze Bartt
27-05-2015 14:18 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej, ja rozumuję w ten sposób. Jeśli się mylę, wyprowadź mnie z błędu ;p

Masz demoniczna piłę autokoraty.
Zakładasz to tego speeda i nocki bez żadnych dodatkowych prefów i sufów.
Niesufowany leg dsk pajęczy set, który nie jest niczym szczególnym.
Przez pomyłkę tygrysa na głowę.

Lecisz praktycznie bez żadnego boosta do dmg.

Efekt: zasięg na największego kronka i 20-30k dmg.

Co w tym trudnego, gdzie się tak napracowałeś i dlaczego ten zasięg jest osiągnięciem? Dlaczego inni posiadacze takiej piły mieliby mieć z tym takie problemy? Nie rozumiem ;p

edit: literówki.

__________________
R14: D-Wade

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez D-Wade: 27-05-2015 17:38.

27-05-2015 14:26 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się z D-Wadem, tutaj nie ma nic odkrywczego, nie wymyśliłeś nic fantastycznego a w miejsce piły dać epicka demoniczna halke i już tak pięknie nie będzie (dmg maksymalne spada o 200). Piła + speed załatwiają wszystko bez problemu. Wiadomo też, ze kultkowi na 2h będzie najłatwiej ze względu na arkana. Swoja drogą jakbyś chciał podkręcić dmg kosztem kilku zwinki lepsza byłaby leg dsk lewtika od pająków ale to tylko dywagacje 6 zwinki kosztem 23 siły. Ten link pokazuje kolejny raz, że wystarczy mieć szczęście do dropa i nic więcęj. Swoją drogą uważam, że docelowo szybciej kronek będzie bity w 1h niż 2h, 650 deffa to jeszcze aż taki kosmos nie jest, skoro teraz białasy 1h na wnedolu walą krytyk po 450-500 vide Wildi to przy kolejnym umagicznieniu 15% ignora może mieć to sensSmile

__________________
R7 - Desmodontidae
27-05-2015 14:41 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

D-Wade nikt sie wczesniej nie pokusil o pokazanie ze zasieg ma. Jest to milowy krok na necro ( oh tak wielki zly kronos i jest ktos z zasiegiem na niego) i chodzilo mi nie o pokazanie ogromu pracy a o sam fakt ze sie daSmile

Edyta Down zly link

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 27-05-2015 15:24.

27-05-2015 14:47 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam zasięg nikogo nie interesuje:

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=13905d41ce

spójrz na gracza Ashe, wystraczyłoby zeby zmiast dzikiego dał kocie i ma zasięg na kronka ale po co to ma pokazywać, nie miał farta i nie mógł wybrać edpa, jedzie sobie na innych ciekawych epickach 1h kombinuje i nie jara się niczym. Dostanie trochę ignora, itd i będzie za jakiś czas mógł smyrać brzydala z kilkoma innymi białasami 1h.

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 27-05-2015 18:46.

27-05-2015 15:03 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zly link

__________________
Nick w grze Bartt
27-05-2015 16:46 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bartt mnie też utwierdziłeś w przekonaniu, że ta piła nie ma jakiegokolwiek balansu, Twoje eq nie licząc epickiego fasta i piły to marne kilka kk, umagi ? żenada ;]
27-05-2015 17:36 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
zly link


link poprawiony

__________________
R7 - Desmodontidae
27-05-2015 18:46 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Ciezko miec info o czyms o czym sie nie wie i nie bylpo nigdzie udokumentowane poza klanem w ktorym padl taki kronek.

Bicie pila nie jest osiagnieciem a zasieg na kazdy model kronkaSmile


Głosisz herezję

Wskaż mi inną broń, która wyciągnie dmg na kronku?

Co z tego że, że w epik demonie 2h mam zasięg jak biję go po 20 dmg na cios? 9aby było wszystko jasne z eq mam 51 dopałki do dmg


Piła to jest samograj i tyle w temacie. Nie zgadzasz się pokaż raporty, gdzie na kronku robisz 30k dmg w np. epik demonie mieczu 2h czy kosie.

__________________
r10 - warrior18
27-05-2015 19:52 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zer0signal napisał(a)
Bartt mnie też utwierdziłeś w przekonaniu, że ta piła nie ma jakiegokolwiek balansu, Twoje eq nie licząc epickiego fasta i piły to marne kilka kk, umagi ? żenada ;]


Przecież od samego początku było pisane, że do tej piły trzeba zakładać full zwinke i z każdym się wygrywa.

Link do skanu eq tylko potwierdza, że na byle jakim speedzie powyżej dsk, zwykłym leg dsk pajęczym bez dodatków zwiny, leg dsk adra lub epicka, nocki leg dsk i klepie się każdego.. To jest pospolite eq, na które nie trzeba się szczególnie wykosztować, jedynie leg dsk speed coś wart, choć teraz jak ludzie dropią epickie, to leg dsk spadają na niektórych r nawet poniżej 10kk. Tak więc eq do tej piły to nie taki wydatek jak kiedyś by trzeba było dać za to samo eq, epicki speed? Też żaden wydatek, bo wpada z wypraw, odrobina szczęścia i z żadnym nakładem prac ma się samograja, zakłada się eq do zwiny a sama piła robi robotę.

Jeżeli chodzi o umagi Bartta, osobiście jeżeli nie ma jeszcze ery bićia kronków na codzień, wolałbym je usunąć i szukać coś lepszego, bo 8 zwinki to tyle, co nic. Reasumując, porobić wszystkie lokacje a poźniej te z najgorszymi umagami zmieniać na lepsze, np +14 zamiast +8 do zwinki. Może przy okazji wpadnie jakaś siła ze zwinką lub z trafieniem.

__________________

r3 barthi
27-05-2015 19:54 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Desmo~~ link ktory dales pokazuje ni mniej ni wiecej ze gdyby Ashe wbil/wbila full kocie to wyszloby 333 zwinnosci a nie potrzebne 369 wiec troszke brakujeSmile chyba ze ma 72 do trafienia narazie liczac bronie i kly to ma 48 trafienia wiec dalej jej brakuje zasiegu na kazdego kronosaSmile

krzysiek9691 brak dmg z epic demona?Smile
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 704 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 800 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 600 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 764 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 732 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 704 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 824 PKT ŻYCIA.



No tak faktycznie dosc pokazna sztuka i zero dmga epik demonem;/



Podsumuje to tak Piszecie ze kazdy szanujacy sie bialas ma na niego zasieg, ba nawet dostalem link i wyszlo ze nope ten bialas dany za przyklad nie ma zasiegu na kronka konkretniej nie na wszystkie warianty jak u mnie.

Idac dalej z niczego poza pila nie mozna miec dmga na kronku ok hity po 600-800 to faktycznie zaden dmg.


Ostatnie odniesienie do osoby od ktorej spodziewalem sie najwiekszego hejtu a jakos go nie odczulem. Owszem zwinka do pily styka zeby robic sieke (epik demon korba az tak nie odstaje mowiac az tak mam na mysli smyranie po 20;d jak to Krzys napisal) i wszystko co mam jest tylko po to zeby siegac kronosa takie bajery jak umagi do pkt krwi trafienia czy smieszne +16 zwinki z 2 umagow.



Wiec smialo krytykujcie mnie poki co dalej jestem jedynym ktory ten zasieg ma a kronosa da sie bic sensownie nie tylko w pile i udowodnilem to w tym poscie. Wy tylko piszecie nie dajac nic zadnego linku. Ofc piszcie dalej ale jak widze posty bez zadnego poparcia i sama paplanine o braku dmg i tym ze kazdy bialas nagle ma na niego zasieg to troszke slabo to z Waszej strony wyglada.

__________________
Nick w grze Bartt
27-05-2015 22:19 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem sobie już odpuścić tą dyskusję na dzisiaj, ale jedna rzecz mnie zaintrygowała.

cytat:
Bartt napisał(a)
Desmo~~ link ktory dales pokazuje ni mniej ni wiecej ze gdyby Ashe wbil/wbila full kocie to wyszloby 333 zwinnosci a nie potrzebne 369 wiec troszke brakujeSmile


Byłbyś łaskaw wytłumaczyć poczynione obliczenia? Big Grin

__________________
R14: D-Wade
27-05-2015 22:51 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze Cie bardzo

Zar krwi 210 pkt krwi 793 z dzikiego razem 1003 doliczmy ze 150 za kare z niedzwiedzia ( u mnie przy 1048 na niedzwiedziu daje 1270 bez)

1153 / 15 = 76
76 + 267 = 352



tak moj blad nie policzylem krwi zamiast niedzwiadka zwracam honor dales az jeden przyklad;d

__________________
Nick w grze Bartt
27-05-2015 23:09 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś często się w obliczeniach mylisz :p

Nawet nie o to chodzi. Naprawdę uważasz że kultek 1h na Twoim levelu, który ma 93 zwinki na broniach mógłby wyciągnąć jej mniej na kronku od Ciebie? Do tego nie potrzeba żadnych obliczeń, wystarczy logiczne myślenie. Osoby wypowiadające się w tym wątku zgodnie stwierdziły, że ten eq to żaden szał, stać na to większość top graczy.

Zresztą chyba nie uważasz, że taraz ludzie będą wklejali linki z exp, a Ty będziesz dodawał ich do listy jedynych osób na nekro, które mają tam zasięg? Big Grin Takie można odnieść wrażenie po Twojej wypowiedzi - "póki co dalej jestem jedynym". Myślę że już dawno drogą dedukcji powinieneś dojść do wniosku, że takich graczy jest wielu.

__________________
R14: D-Wade
27-05-2015 23:23 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No majac te az 93 zwinki w dwoch broniach przebija mnie o 2 Frown cholera nie mam prawa myslec ze inni moge miec problem z zasiegiem na 370 zwinnosci masz racje. Tak czy siak kronos zawsze byl nieosiagalny na nekro chcialem pokazac ze jednak jest i z dmgem i z zasiegiem udalo mi sie i to byl caly cel teraz go zblasze robiac dmg a nie liczac na farta i czekajca na event lucka wtedy poczekam na kolejna fale hejtu;d

__________________
Nick w grze Bartt
28-05-2015 01:33 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Kuuuba
Lord


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 357

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do Ciebie chyba nie dociera to co piszą inni. W Twoim eq nie ma nic specjalnego, a do tego jesteś high level kultystą więc zakładasz itemy, które maksymalnie boostują Ci zwinkę, a całą resztę robi za Ciebie piła.

Ja osobiście walczę takim czymś:

Epicki Antyczny Topór dwuręczny Autokraty


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 160 - 272
Cechy: trafienie -7, szansa trafienia krytycznego +48 %, ZWINNOŚĆ +59, obrażenia broni +92, obrażenia maksymalne +45, WPŁYWY +25

W wendole walę kryty od 100 do 500 mimo, że chodzę na nie w tytanowym secie lewitacji.

Dalej uważasz, że zasięg to jedyne zmartwienie i piła w niczym Ci nie pomaga?

__________________
R14: Blomkvist
28-05-2015 09:38 Kuuuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuuuba Dodaj Kuuuba do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze to ja zasięg na takiego kronka miałbym prawie w swoim dsk jastrzębim secie lewitacji bez umagów Smile

Zwinka:
Epicka adra - 11
leg db tygrysi speed i 13 zwinki
epickie spodnie nocy 52
pila 52
jastrzebie 20
tren 72
mysliwy 12
harmonijny 5
sciegna 20

arkana 71


Wychodzi 328 plus trafienie z kłów, wystarczy mi zmienić jastrzębie na leg db pająki celności i dochodzi kolejne 22 zwinki wiec mam 350 bez umagow na łapaczu - widzisz jakiś problem??

Jak ktoś pisze o tym, że piła nie robi roboty to jest hipokrytą Smile , zdejmij piłę i polataj to zobaczysz gdzie jest twoje eq Wink
Z takim jak wyżej eq miałbym spokojnie zasięg w 2x epicki demon - topór i rapier (68 zwinki łącznie) licząc trafienie i dodatkową zwinkę mógłbym założyć epickiego speeda, którego też mam.
Jeden umag do zwinki 14 (skasowałem taki bo zasięg na wendigo w 1h z dmg 6k/runda mam w full majestacie) i liczyć można od nowa z jastrzębim

Nuuuuda - a trova znawca jakich mało jak zwykle błysnął intelektem - policz zwinkę, potem jeszcze raz bo na pewno się pomyliłeś, później policz od 10 do 0 i dojdź do wniosku, że nie ma sensu się wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 28-05-2015 10:28.

28-05-2015 10:18 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Desmo~~ link ktory dales pokazuje ni mniej ni wiecej ze gdyby Ashe wbil/wbila full kocie to wyszloby 333 zwinnosci a nie potrzebne 369 wiec troszke brakujeSmile chyba ze ma 72 do trafienia narazie liczac bronie i kly to ma 48 trafienia wiec dalej jej brakuje zasiegu na kazdego kronosaSmile

krzysiek9691 brak dmg z epic demona?Smile
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 704 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 800 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 600 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 764 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 732 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 704 PKT ŻYCIA.
Ra s al Ghul zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Halabarda *, Kronos zostaje zraniony za 824 PKT ŻYCIA.



No tak faktycznie dosc pokazna sztuka i zero dmga epik demonem;/



Podsumuje to tak Piszecie ze kazdy szanujacy sie bialas ma na niego zasieg, ba nawet dostalem link i wyszlo ze nope ten bialas dany za przyklad nie ma zasiegu na kronka konkretniej nie na wszystkie warianty jak u mnie.

Idac dalej z niczego poza pila nie mozna miec dmga na kronku ok hity po 600-800 to faktycznie zaden dmg.


Ostatnie odniesienie do osoby od ktorej spodziewalem sie najwiekszego hejtu a jakos go nie odczulem. Owszem zwinka do pily styka zeby robic sieke (epik demon korba az tak nie odstaje mowiac az tak mam na mysli smyranie po 20;d jak to Krzys napisal) i wszystko co mam jest tylko po to zeby siegac kronosa takie bajery jak umagi do pkt krwi trafienia czy smieszne +16 zwinki z 2 umagow.



Wiec smialo krytykujcie mnie poki co dalej jestem jedynym ktory ten zasieg ma a kronosa da sie bic sensownie nie tylko w pile i udowodnilem to w tym poscie. Wy tylko piszecie nie dajac nic zadnego linku. Ofc piszcie dalej ale jak widze posty bez zadnego poparcia i sama paplanine o braku dmg i tym ze kazdy bialas nagle ma na niego zasieg to troszke slabo to z Waszej strony wyglada.




To pokaż jego eq i teraz pokaż mi linka z kronosa, gdzie walisz po 700-1k dmg mając epik demona miecz/topór 2h a nie pokazujesz mi bronie z górnej półki. No ale i tak osoba na poziomie "narcyza" tego nie zrozumie bo to nie mieści się w jej małej główce.

__________________
r10 - warrior18
28-05-2015 18:03 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to co chcesz miec syf bron i bic najsilniejszego moba? mam dostep tylko do epik demon halki i to Ci pokazuje i udowadniam ze sie mylisz a Ty mi wyskakujesz ze zlomem jak demon 2h miecz topor cyz inny syf to jest nic a nie bron i tyle

__________________
Nick w grze Bartt
28-05-2015 18:56 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To my Tobie udowadniamy, że w Twoim przypadku broń robi 99% roboty ale Ty dalej tego nie widzisz albo nie chcesz.


Możesz mieć pozostałe najlepsze eq ale bez koks broni nic nie zrobisz. Ja Tylko Tobie udowadniam jak jest.

99,9% ludzi widzi, że piła jest przegięta oprócz Ciebie. No ale żadne argumenty do Ciebie nie przemawiają.

I co do epik demona miecza 2h/kosy to raczej średnia półka epików. A pozostałym dużo lepszych na serwach jest sporadyczna ilość (porównując sytuację na r10 oprócz pił słyszałem o demonie kosi mocy + kilka przeklętych korb z sufami do dmg)



Jak nadal twierdzisz, że piła to nie samograj to pokaż mi inną broń z takim samym eq co masz Ty i wyciąga podobny dmg.

__________________
r10 - warrior18
28-05-2015 19:03 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krzysiek9691 napisał(a)
To my Tobie udowadniamy, że w Twoim przypadku broń robi 99% roboty ale Ty dalej tego nie widzisz albo nie chcesz.


Możesz mieć pozostałe najlepsze eq ale bez koks broni nic nie zrobisz. Ja Tylko Tobie udowadniam jak jest.

99,9% ludzi widzi, że piła jest przegięta oprócz Ciebie. No ale żadne argumenty do Ciebie nie przemawiają.

I co do epik demona miecza 2h/kosy to raczej średnia półka epików. A pozostałym dużo lepszych na serwach jest sporadyczna ilość (porównując sytuację na r10 oprócz pił słyszałem o demonie kosi mocy + kilka przeklętych korb z sufami do dmg)



Jak nadal twierdzisz, że piła to nie samograj to pokaż mi inną broń z takim samym eq co masz Ty i wyciąga podobny dmg.


Ja widzę tylko stos pajaców, którzy są zazdrośni lub w ogóle nie potrafią grać
jego eq jest słabe? nie jest mocne i to bardzo mocne, stworzone tylko po to, żeby mieć zasięg na kronosa, póki co widziałem z 4-5 osób, które na necro mają zasięg na kronosa w 2h
1h ma więcej ale drapanie po 1 dmg mnie nie interesuje

atakujecie go bo mu zazdrościcie czy jak? ja tam go chwalę za to co osiągnął, bo przy moim eq mógłbym na kocich co najwyżej wendigo ścigać
póki co spamujecie tylko w temacie, dawać mi linki z wendola, gdzie ludzie robią koks dmg w 2h która nie jest piłą itd.

chcecie z syfem na last bosa iść? spartak w leg dsk korbie demonicznej już latał na wendigo i nawet na kronosa ;d i szło mu dobrze, ale ma topowe EQ brak mu tylko tej piły, żeby stać się bogiem PvP/PvE
teraz lata w epic demonie i robi jeszcze więcej, mniej niż bart piłą, ale dobrze mu idzie i jakoś nie widzę hejtów w jego stronę, bo co? bo nie ma piły? śmieszni jesteście

co do Ciebie Bart, na twoim miejscu olałbym tych ....... bo to nie ma sensu, żebyś dalej z nimi rozmawiał, będą Cię hejtować, bo sami by chcieli latać na kronosy i mieć na nie zasięg, a nie kusze + lucek
Cieszę się, że postujesz na forum swoje osiągnięcia, od kiedy nie jesteśmy razem w klanie nie mogę śledzić twoich dokonań, spartaka również ;d także chociaż tutaj mogę zobaczyć jak ładnie się rozwijacie

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
28-05-2015 19:12 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Kronosy z zasiegiem i blacha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH