Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » 1359 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 1359 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

1359 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1359
Postać bezkarny

spam

celowe zaśmiecanie panelu opa zgłoszeniami złotego łańcucha siły (aukcje za 40kk zostały zaakceptowane, więc zgłaszanie kolejnych duplikatów jest bezcelowe)

7 dni bana

Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R15
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

31-05-2015 23:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bezkarny
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z decyzją oczywiście się nie zgadzam, tak samo jak z decyzją o akceptacji wcześniejszych aukcji, za kwotę 40x wyższą niż normalna cena.

Pamiętam na tym forum bany za push, które były tłumaczone w taki sposób, że nie jest ważna kwota pushu (tutaj tylko 40kk), ale ważne, że taki push jest (tutaj 40x cena, którą wcześniej ten łańcuch osiągał - item bezwartościowy nagle osiąga mierzalną wartość...)

Widać interpretacja regulaminu zmienia się w zależności od sytuacji, w jakiej stawiany jest operator, po swojej nieprzemyślanej decyzji.

Jeszcze wczoraj, zanim dostałem bana, to w skardze do SO pisałem prośbę o podjęcie interwencji w sprawie tych aukcji.
Zwróciłem też uwagę na fakt, że operatorzy nie potrafią przyznać się do błędu oraz, że te błędy próbują naprawiać popełniając kolejne błędy.

Buc - odwołanie do ciebie od twojej głupiej decyzji pomijam w tym przypadku, bo uważam, że jesteś niekompetentny. Liczę na kompetencję kogoś wyżej, bo przecież chyba ktoś taki tutaj jest?

__________________
R15 - bezkarny
01-06-2015 08:27 bezkarny jest offline Szukaj postów użytkownika: bezkarny Dodaj bezkarny do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ceny duplikatów za 40kk nie są zawyżone i skoro widać, że operator je zaakceptował, to znaczy że nie trzeba zgłaszać kolejnych tego typu przypadków.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-06-2015 10:35 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Chesters
Junior Member


Data rejestracji: 31-05-2015
Postów: 15
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żal PL Buc
01-06-2015 12:40 Chesters jest offline Szukaj postów użytkownika: Chesters Dodaj Chesters do Listy kontaktów
bezkarny
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Ceny duplikatów za 40kk nie są zawyżone i skoro widać, że operator je zaakceptował, to znaczy że nie trzeba zgłaszać kolejnych tego typu przypadków.


Zastanawia mnie więc gdzie jest granica według której uznajesz cenę za zawyżoną? Skoro 40x to mało to rozumiem ze itemy warte 1kd mogę sprzedawać za 40kd.

Wiem że 40kk to mało, dla mnie, ale to nie jest istotne. Nie wiem kto to sprzedaje, może jakiś maluch dla którego 40kk to dużo. Tak samo nie wiem czy to duplikat. Z tego co widzę nie oznaczacie ich. Liczą się tutaj proporcje i jest tutaj cena 40x wyższa niż w aukcjach nie rok temu, nawet nie tydzień, a parę dni wcześniej. Nie zgadzam się z tym że jest to normalna cena za bezwartościowy przedmiot.

__________________
R15 - bezkarny
01-06-2015 13:59 bezkarny jest offline Szukaj postów użytkownika: bezkarny Dodaj bezkarny do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cena wyjściowa przy duplikatach jest mało istotna ponieważ te kamienie idą w eter

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-06-2015 14:17 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bezkarny
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
cena wyjściowa przy duplikatach jest mało istotna ponieważ te kamienie idą w eter

Jak odróżnić duplikat od nie duplikatu? Z mojego punktu widzenia wszystkie aukcje są zwykłymi aukcjami.

__________________
R15 - bezkarny
01-06-2015 15:19 bezkarny jest offline Szukaj postów użytkownika: bezkarny Dodaj bezkarny do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myślę, że gracz ze 111 poziomem nie ma z tym problemu

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-06-2015 15:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bezkarny
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
myślę, że gracz ze 111 poziomem nie ma z tym problemu


W takim razie oświeć mnie, w jaki sposób mam odróżnić kopiowany łańcuch od tego nie kopiowanego?

A druga sprawa: czy jesteś pewny, że moich zgłoszeń było 10? Tak jak pisałeś w wątku Chesters'a?
Czy może poprostu najzwyczajniej w świecie kłamałeś? Bo śmiem twierdzić, że było ich mniej.

__________________
R15 - bezkarny
01-06-2015 17:08 bezkarny jest offline Szukaj postów użytkownika: bezkarny Dodaj bezkarny do Listy kontaktów
Chesters
Junior Member


Data rejestracji: 31-05-2015
Postów: 15
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moich też nie było 200 sztuk buc kłamie , ma zły humor i dlatego dał bana proste
01-06-2015 17:41 Chesters jest offline Szukaj postów użytkownika: Chesters Dodaj Chesters do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

minęła połowa bana, można konto odblokować

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-06-2015 11:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » 1359

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH