Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Fotomob, Foto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Fotomob, Foto 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Fotomob, Foto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r17
172
Postać Fotomob

recydywa na forum, przynajmniej dwa zablokowane konta
3 dni

po wykryciu wcześniejszych kara zostanie wydłużona


Foto
Fotomob

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2015 12:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MaxiKing
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 5
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu moje najstarsze konto jakie odnalazłem wczoraj po banie padzia... Konto ostatnie zostało zablokowane stosunkowo niedawno i dostałem za jeden spam dwa ostrzeżenia wiec cofnij blokadę na konto Foto i wtedy banik znika Wink nie interweniowałem wczesniej bo mam gdzies te konta na forum jedyny temat gdzie sie wypowiadam to skargi/pręgierz no to dzialaj tam za cos Wam płacimy Wink
04-06-2015 12:47 MaxiKing jest offline Szukaj postów użytkownika: MaxiKing Dodaj MaxiKing do Listy kontaktów
MaxiKing
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 5
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No szybciutko Smile bana w święta mozesz dac to i działaj by swoj czy tam buca błąd naprawic Smile
04-06-2015 15:13 MaxiKing jest offline Szukaj postów użytkownika: MaxiKing Dodaj MaxiKing do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to kolejne dwa konta do recydywy

Kroq-Gar
MaxiKing

+7+14 dni


nie widziałem żadnego błędu buca


aktualnie:
fotek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2015 17:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Abaddon20
Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 34
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Pisze w imieniu Fotomoba, gdyz boi sie ze znow dostanie jakiegos nieslusznego bana. Pyta sie jakim prawem zostalo zablokowane konto MaxiKing skoro nie mialo zadnego ostrzezenia. Konto Kroq-gar nie bylo jego kontem tylko kontem kuzyna ( z tego co wiadomo nie trzeba zglaszac na forum jak osoba ktora miala konto logowala sie z innego IP ) mieszkal z nim kilka miesiecy. Co do reakcji Buca ponoc powinien sie klucic ale 3 dni na swieta ( dlugi weekend )sa calkiem przyjemne Smile
Czy mozna prosic o przemyslenie decyzji ?

PS. tak wiem +1
ale z drugiej strony nie do konca wiadomo czy i jak mozna w tej kwestii podyskutowac , jesli mozna jakies rozwiazanie podsunac aby posrednik nie dostal bana to ja tez byl bym wdzieczny Smile

Dziekuje i Pozdrawiam
Abaddon ( R17)

__________________
Bandit 600 N -> CRB 1100 XX -> Hayabusa
04-06-2015 20:18 Abaddon20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Abaddon20 Dodaj Abaddon20 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie można mieć kilku aktywnych kont na forum

a miał jednocześnie fotomob i maxiking

kroq nie wygląda na konto kogoś innego, wystarczy spojrzeć na samą nazwę

zresztą ogólnie gracz ma 'ciekawą' historię, zasługuje nawet na większą karę

ale za stworzenie nowego konta, jeśli nie ma już żadnego aktywnego na forum, nie dostanie bana

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-06-2015 09:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
rysiek.driver
Member


Data rejestracji: 23-02-2011
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokujcie Foto bo bez niego gra robi się nudna ! Jak człowiek z człowiekiem zawsze sie można dogadać !?

__________________
R14-Darkblood
07-06-2015 22:07 rysiek.driver jest offline Szukaj postów użytkownika: rysiek.driver Dodaj rysiek.driver do Listy kontaktów
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oddajcie mi Fotooooooooooo bo nie mam się z kogo śmiać na sb !!


Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
08-06-2015 20:41 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Fotomob, Foto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH