Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » WŁAMANIE NA KONTO Serwus, straciłem dostęp do konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Serwus, straciłem dostęp do konta 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Serwus, straciłem dostęp do konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

login: tokan
r7

dokonałem dzisiaj wymiany, link:
informacyjny temat Pleased

nie zdążyłem zmienić maila (chociaż przelew został zrobiony dzisiaj na 180 dni, miałem zmienić jutro), proszę o szybką reakcję.

Pozdrawiam!

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cinokid: 08-06-2015 21:49.

08-06-2015 21:43 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
LaureN
Junior Member


images/avatars/avatar-25389.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 14
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żebym nie był w gronie podejrzanych to :
Topowy Ssak r11 za inne NECRO<


Grałem na tym koncie , od daty wymiany do dnia dzisiejszego , emaila nie zmieniałem po przedniku , premium dopiero dzisiaj zakupiłem (na 180dni) i nie zdążyło dojść przed wymianą.

Gdyby istniała możliwość cofnięcia wymiany ( mojej z cionokid'em ) a czego byśmy nie chcieli .
A wolelibyśmy pozostać tak jak było i odzyskać dostęp do "tokan"
To ja byłbym zmuszony o cofnięcie wymiany mojej z "melania" bo w takim razie byłbym na identycznym miejscu jak obecnie jest cinokid.
Kolejną komplikacją jest fakt ,że "melania" zdążyła już wymienić moje r11 za inne konto na serwerze r18...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LaureN: 08-06-2015 22:53.

08-06-2015 21:52 LaureN jest offline Szukaj postów użytkownika: LaureN Dodaj LaureN do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto zablokowane

na początek polecam kontakt z
http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=53851
w celu odzyskania hasła

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-06-2015 22:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cinokid
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Użytkownik "Guerkon" nie ma w skrzynce miejsca na nowe wiadomości.


Zatem Ce, poproszę o zmianę maila na mój który mogę wysłać na pw, a jesli nie da rady, to o cofnięcie wymiany, nie zasłużyłem sobie na takie akcje, skoro się wymieniłem uczciwie.


Pozdrawiam i dziękuję :-)

__________________

08-06-2015 22:19 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Asiass
Newbie


Data rejestracji: 07-06-2015
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W temacie Guerkona nawet nie jest podane komu on oddał konto , czyżby do przekazania konta nie doszło a mimo to konto wędrowało z rąk do rąk ? pachnie albo śmierdzi tutaj banikiem

Wszystkie tematy przeszukane , jak Melania zaszła w posiadanie konta o którym temat skoro na forum nie widać tematu oddania bądź przekazania , może wytłumacza nam osoby zainteresowane , jest tylko temat oddania konta w/w przez Guerkona w którym poprzedni użytkownik wpisał ze chętnie przejmie razem z innymi graczami , oficjalnie do przekazania nie doszło , wiec albo mówimy o kradzieży lub bezprawne zamianie kont , a konta uwikłane w te podejrzana sprawę są wymieniane dalej ,,,,, oj posypia się kary

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Asiass: 08-06-2015 23:16.

08-06-2015 22:58 Asiass jest offline Szukaj postów użytkownika: Asiass Dodaj Asiass do Listy kontaktów
melania
Newbie


Data rejestracji: 26-06-2014
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asiass napisał(a)
W temacie Guerkona nawet nie jest podane komu on oddał konto , czyżby do przekazania konta nie doszło a mimo to konto wędrowało z rąk do rąk ? pachnie albo śmierdzi tutaj banikiem

Wszystkie tematy przeszukane , jak Melania zaszła w posiadanie konta o którym temat skoro na forum nie widać tematu oddania bądź przekazania , może wytłumacza nam osoby zainteresowane , jest tylko temat oddania konta w/w przez Guerkona w którym poprzedni użytkownik wpisał ze chętnie przejmie razem z innymi graczami , oficjalnie do przekazania nie doszło , wiec albo mówimy o kradzieży lub bezprawne zamianie kont , a konta uwikłane w te podejrzana sprawę są wymieniane dalej ,,,,, oj posypia się kary



O czym ty w ogóle mówisz.... Pusalam z C47, i napisał mi, ze nie musi być zamieszcOny temat o oddaniu konta, i nie był zamieszczony bo właściciel czasu nie miał, a ja zglosilam wszystko w grze.....

Emaila do konta niemam, ponieważ miałam go nie zmieniać
09-06-2015 06:31 melania jest offline Szukaj postów użytkownika: melania Dodaj melania do Listy kontaktów
Asiass
Newbie


Data rejestracji: 07-06-2015
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lauren konto odda za 4 dni ;/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asiass: 09-06-2015 15:44.

09-06-2015 15:43 Asiass jest offline Szukaj postów użytkownika: Asiass Dodaj Asiass do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cinokid
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto odzyskane, temat mozna zamknąć, dzięki Ce za szybką interwencję i pomoc Smile

__________________

09-06-2015 15:50 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » WŁAMANIE NA KONTO Serwus, straciłem dostęp do konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH