Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » skrócony czas wypraw i ataków :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony skrócony czas wypraw i ataków :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zultar
Junior Member


images/avatars/avatar-7301.jpg

Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

skrócony czas wypraw i ataków :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie
Czy jesli pujde na urlop (wakacjeBig Grin ) to na urlopie bedzie mi dalej nabijało te dni co jestem na urlopie czy sie to wszytko zatrzyma??

Prosze o szybka odpowiedz Smile

__________________
Jeśli coś wygram Big Grin

Mój nick w grze : zultar

ID : 31891
04-06-2007 14:08 zultar jest offline Szukaj postów użytkownika: zultar Dodaj zultar do Listy kontaktów
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

RE: skrócony czas wypraw i ataków :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba tak
postać stoi sobie jak ze szkła i nic sie jej nie dzieje

__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



04-06-2007 14:15 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewykorzystane dni premium i skrocone czasy atakow i wypraw przechodza dalej , czyli jak masz 30 dni premium przed urlopem to po urlopie tezx bedziesz mial 30 dni Smile

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

04-06-2007 14:29 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
lord1
Lord


images/avatars/avatar-4599.gif

Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 463
Klan: [NewOrder]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic ci nie zniknie

__________________

R2:asbalt
R1:Cormac
04-06-2007 15:22 lord1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lord1 Dodaj lord1 do Listy kontaktów
zultar
Junior Member


images/avatars/avatar-7301.jpg

Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zultar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc Wink
teraz moge spokojnie skracac okres trwania wypraw Big Grin

Zamykam temat

__________________
Jeśli coś wygram Big Grin

Mój nick w grze : zultar

ID : 31891
04-06-2007 15:52 zultar jest offline Szukaj postów użytkownika: zultar Dodaj zultar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » skrócony czas wypraw i ataków :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH