Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY 16496 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 16496
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shroud
Double Ace


images/avatars/avatar-25388.jpg

Data rejestracji: 19-06-2010
Postów: 113
Kraina: Moria VI

16496 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje ID: 16496
ID zgłaszanego: 16496

konkretnie chodzi mi o wulgaryzm z godziny 00:22 na sb ogólnym. (16.06)

kolega Smok urodziny ma to człowiek w szampańskim nastroju i na za dużo sobie pozwolił troszkę, ponadto byłem przekonany że ten filmik z jutuba puściłem na sb klanowym xd jednak się okazało, że poszło na ogólnym, Smok odpisał a inni użytkownicy serwera nie udzielali się akurat na sb ogólnym, więc to mnie zmyliło.. proszę o odpuszczenie kary z szacunku dla Smoka i jako prezent urodzinowy dla niego - beze mnie to on robota nie smyrnie Wink a tak serio to jest to mój pierwszy incydent tego typu, słowo nie było, w mojej opinii, z gatunku tych najgorszych..obiecuję, że na sb, przynajmniej ogólnym, będę się powstrzymywał i podobna sytuacja nie będzie miała miejsca

pozdrawiam, Shroud

__________________

16-06-2015 15:14 Shroud jest offline Szukaj postów użytkownika: Shroud Dodaj Shroud do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze, rozgrzeszam Cię Smile

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-06-2015 15:21 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY 16496

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH