Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 90134 , 76540 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 90134 , 76540
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

90134 , 76540 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 90134
Postać Monisiaaaaa

ID 76540
Postać GERES

Nie zgłoszona gra na 1 IP + Pushing na Dobrą Koszulke Orchidei Za 83 000 pr
Ban stały

__________________

17-06-2015 13:01 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Geres
Newbie


Data rejestracji: 18-06-2015
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Re: 90134 , 76540 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, chciałbym wnieść wniosek o oddalenie wymierzonej kary w postaci bana permanentnego.
Wniosek chcę uargumentować tym, że gram w akademiku, o grze powedział mi współlokator, który rozstał się z grą wiele miesięcy temu. Stwierdził, że pomoże mi w starcie (chociaż moim zdaniem nie było mi to potrrzebne) i właśnie dlatego po sprzedaniu większości rzeczy na swoim koncie podbił moją aukcję koszulki, uspokajał mnie mówiąc: "kiedyś nie pilnowali, to i teraz nie upilnują"(a jednak, heh). Jestem świadomy, że rejestrując się zaakceptowałem regulamin który wcześniej powinienem przeczytać i zgłębić, jednak gdy rejestruje się z kimś... zazwyczaj jest to: dalej, dalej, zgadzam się, zarejestruj.
Prosiłbym o wyrozumienie, odbanowanie konta i zezwolenie na dalszą grę, a te 83 tyś punktów, niech zostaną cofnięte.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i szybką odpowiedź na e-maila: akunanogeres@gmail.com
19-06-2015 06:46 Geres jest offline Szukaj postów użytkownika: Geres Dodaj Geres do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po 30 dniach możesz napisać odwołanie

__________________

19-06-2015 08:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 90134 , 76540

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH