Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Monster Ass -Pub -B13 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Monster Ass -Pub -B13 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
scorpio1972
Forum Ace


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 92

Monster Ass -Pub -B13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To na tym serverze przezyłem...i jakich poznałem ludzi ....uświadamia mi ...że brak zaufania do ludzi jest najlepszym wyjsciem Smile

krótka historia mojej gry...

od powstanie gry na r16 byłem w Monsterach...wszystko oki ..wygrane wojny..pare klanów skasowanych Smile
odszedłem z powodów czysto ekonomicznych..czyli notorycznych braków skladu na expy i niemocy dobicia do exp Smile ..no pare zgrzytów z RH...ale wszystko sobie wyjaśnilismy Smile

odszedłem gdy jeszcze nie bylo wojny pomiedzy Monster i B13...w B13 pare osób mi pomogło na poczatku..niestety teraz juz nie grają...była tez grupa która twierdziła że ja jestem szpiegiem i kretem Big Grin ...było cięzko..choc brałem udział w zdobyciu uczciwym s1 Big Grin

Monstery wywoały ta wojne...no i niestety po jakims czasie sie rozsypały..a raczej przeszli do Pub ..co w sumie zrozumiałe bo to był bratni klan Smile

Wiec wojna przeniosla sie na B13 i PUB..wojna jak wojna...w sumie nigdy nie oblegałem żadnego klocka Smile wiec nic nikomu nie jestem winien Tongue ..ale mniejsza o wojne...zaczeły się roszady ...(nikogo nie wymieniam po nicku, bo to nie łanie Big Grin ) Wojna trwała...trwa..a ja sie nasłuchałem tylu wyzwisk na klany i pojedynczych graczy ze Jezus za nich powinien ze 3 krzyże nieśc a nie tylko jeden Tongue ....min jedziemy szmaciarzy...zgnoimy skurffieli..skopiemy debili az sie posrają Big Grin itd itp...wieeeeele razy Smile jak dzieci w piaskownicy Smile ...

Odchodzac z B13...ze wzgledów wprowadzenia przez 2 osoby dyktatury totalnej...usłyszałem...od niektórych osob nie rób z siebie gówna nie idź do PUB...Big Grin i takich podobnych...i o dziwo co ja dzisiaj widze ...osoby..( nie wszystkie) ....

SIEDZA W PUB Big Grin ...hahhaha osoby które wyzywały klan i pojedynczych graczy teraz sa w PUB...brak honoru całkowity...takie chorągiewki 1 Majowe Big Grin


podziwiam was za brak jakiegokolwiek szacunku dla samego siebie...wg mnie tacy ludzię pokazujac ile sa warci w grze...sa tyle samo warci w Realu Tongue ( nie chodzi mi tu o sklep Big Grin )


dobra starczy tego...bo bym mógł pisac i pisac Smile

pozdro SABATON Smile


PS..SORKI ZA BŁĘDY..NIE CHCE MI SIE POPRAWIAĆ Smile

__________________
Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności
r12-oddane
r-13-BONZO end 106 lvl
R14-HELLOWEEN end 90 lvl
R15-oddane
R16-SABATON end 120 lvl
R17-164 lvl-oddane
R18-SABATON-228 cd
22-06-2015 20:36 scorpio1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpio1972 Dodaj scorpio1972 do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mądre słowa

Widzę , że się troszkę dzieje na r16 ..............................................

__________________




22-06-2015 21:48 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
KomisarzR16
Member


Data rejestracji: 16-01-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziennik pokładowy B13

Poniedziałek

Dzisiaj w godzinach popołudniowych(miedzy 17:00 a 17:30) byłem na zakupach w znanej siedzi sklepów Lidl. Kulturalnie zaparkowalem samochód obok miejsca dla niepełnosprawnych po czym udalem sie w strone wózków zakupowych w celu zdobycia tego wózka za symboliczną złotówkę. Wszedłem do sklepu.

Minąłem kasy idąc w kierunku działu z pieczywem. Padło na chleb
wieloziarnisty krojony. Nastepnie wędliny - tu padło na krakowską suchą. Mijam jeszcze kilka regałów i nagle kogo widze? Pana Donalda Tuska. Zszokowany jego obecnością w tym samym sklepie co ja kieruje sie w jego strone ale ten nagle zaczyna biec w moja serdecznie sie usmiechajac.

Bylem w szoku

Niestety mnie minal i zagadał do jakiegos kolesia ktory wchodzil po mnie do
sklepu. Nawiazala sie krótka, ale ciekawa rozmowa:

Tusk - Czesc Mufek!
Mufek(?) - eeee skad mnie znasz byly premierze?
T-Chlopie, takiej ucieczki z klanu w takim stylu to nawet w PO ja nie zrobilem. Szacun młody!
M - dziekuje.

O.
23-06-2015 14:07 KomisarzR16 jest offline Szukaj postów użytkownika: KomisarzR16 Dodaj KomisarzR16 do Listy kontaktów
KomisarzR16
Member


Data rejestracji: 16-01-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wtorek

Piekna była dzisiaj pogoda wiec postanowilem wybrac sie na spacer za miasto.
Udałem się nad jezioro niedaleko mojej miejscowosci. Wsiałem do samochodu i
kierujac sie na obwodnicę zauważyłem człowieka trzymajacego w reku karton na
ktorym mial cos napisane. Nie zastanawialem sie zbyt dlugo i zatrzymalem sie
chcac udzielic mu wsparcia:

Ja - Witaj nieznajomy
Nieznajomy - Witam, kierujesz sie moze na zachod?
J - Tak, zabrac cie gdzies?

Wsiedlismy do mojego samochodu i ruszylismy. Dowiedzialem sie ze jest on
podroznikiem - wycieczkowiczem. Opowiedzial mi ze kiedys mieszkal w bardzo
luksusowym domu, mial szczescliwa i kochajaca go rodzine, ale z wlasnej glupoty
zrezygnowal z tego i postanowil szukac nowego domu. Podczas jazdy czulem jak z
jego plecaka ulatnial sie zapach jakiejs przemoczonej siersci(?).

Pogoda ulegla zmianie, nie bylo juz tak slonecznie, zrobilo sie ponuro. Trzeba
było zwolnic. Pytajac sie go gdize go wysadzic powiedzial mi ze obojetne mu to,
to postanowilem zabrac go nad jezioro. Niestety 5 km przed celem podrozy
musielismy sie zatrzymac poniewaz przez naszym samochodem pojawila sie ogromne
jezioro sciekow. Pewnie kanalizacja wybila. Strasznie smierdzialo...

Nagle moj towazysz podrozy wysiadl z samochodu i biegiem wskoczyl do tych
cuchnacych sciekow:

Co Ty robisz? - zapytalem
Od dzisiaj to bedzie moj nowy dom! - powiedzial nieznajomy, po czym wyciagnal z
plecaka malego bezbronnego lisa i razem zanurkowali w cuchnocej breji.

Wiecej ich nie zobaczylem
23-06-2015 14:08 KomisarzR16 jest offline Szukaj postów użytkownika: KomisarzR16 Dodaj KomisarzR16 do Listy kontaktów
scorpio1972
Forum Ace


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez scorpio1972
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to błysnąłeś....braffo Big Grin ....w sumie to wstyd mnie za Ciebie Tongue

__________________
Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności
r12-oddane
r-13-BONZO end 106 lvl
R14-HELLOWEEN end 90 lvl
R15-oddane
R16-SABATON end 120 lvl
R17-164 lvl-oddane
R18-SABATON-228 cd
04-07-2015 01:46 scorpio1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpio1972 Dodaj scorpio1972 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Monster Ass -Pub -B13

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH