Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Prywatny shoutbox » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prywatny shoutbox
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shroud
Double Ace


images/avatars/avatar-25388.jpg

Data rejestracji: 19-06-2010
Postów: 113
Kraina: Moria VI

Prywatny shoutbox Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiaj podczas codziennego nie-życia w BW wpadłem na pewien pomysł.

skoro jest sb publiczny i klanowy - to może warto byłoby wprowadzić coś takiego jak prywatny shoutbox. jak to by miało wyglądać? pomysł - przyznaję - rodem zaczerpnięty z facebooka. po prostu można by utworzyć okienko rozmowy, które by spełniało funkcje identyczne jak na fb (znacznie bardziej komfortowy sposób prowadzenia konwersacji niż rozmowy przez PW) + możliwość tworzenia grup - czyli wyselekcjonowania np. kilku osób (Rada Klanu - jeśli jeszcze coś takiego istnieje...), z którymi by się chciało obgadać jakieś ważne tematy, albo po prostu podyskutować o tym, co się dzieje na sb klanowym, ale w węższym gronie.

propozycja luźna, która, w mojej opinii, wprowadzałaby trochę urozmaicenia do tej gry. czy możliwa do zrealizowania? nie wiem, nie jestem programowcem..

a jakie są Wasze opinie odnośnie tego tematu?


Edit: niestety widzę że opcja była już proponowana (pod taką samą nazwą nawet) i wprowadzona nie zostanie.. więc w sumie można zamknąć bądź przenieść do kosza czy co tam Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shroud: 26-06-2015 18:00.

26-06-2015 17:51 Shroud jest offline Szukaj postów użytkownika: Shroud Dodaj Shroud do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zamykam

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
26-06-2015 18:57 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Prywatny shoutbox

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH