Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Rybs0n ; Rybsoniera ; Ryba1013 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Rybs0n ; Rybsoniera ; Ryba1013 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Rybs0n ; Rybsoniera ; Ryba1013 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r13
386
Postać Rybunia xD

r15
1426
Postać Libacja

r17
1873
Postać Rybunia xD

recydywa na forum, przynajmniej 4 zablokowane konta
7(w zawieszeniu)+14 dni - bez kary za pierwsze dwa, nieużywane od ponad dwóch lat

Rybs0n
Ryba1013
Rybsoniera
Rybsoon

aktualnie:
Marcinek1013

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-07-2015 11:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
grubysas
Forum Ace


images/avatars/avatar-17230.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 99
Kraina: Moria III
Skąd: Ś-ca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że się tak zapytam, to ile tych dni bana? 14 czy 21? bo mnie Ryba męczy smsami ;/
02-07-2015 12:14 grubysas jest offline Szukaj postów użytkownika: grubysas Dodaj grubysas do Listy kontaktów
Marcinek1013
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2014
Postów: 18
Kraina: Moria V
Skąd: lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ale ja nie wiem oco chodzi w tym banie wgl .. Hm... konta były zablokowane od dawien dawna i dlaczego teraz bana dostalem ...

a tak wgl chodziło jak juz o konto na r13 a nie na pozostale konta
no i nie r16 tylko r17* - i nie wiem czemu tam dostalem bana


I jak tutaj grac w bw jak wpadka od ostatniego zbanowanego konta mineło poltorej roku

__________________
L i b a c J @

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Marcinek1013: 02-07-2015 13:20.

02-07-2015 13:16 Marcinek1013 jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcinek1013 Dodaj Marcinek1013 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od ostatniego bana minął niecały rok, nie półtorej
chociaż i tak, przed stworzeniem aktualnego konta, mogłeś mieć jeszcze jedno na forum, ale go nie znalazłem

ban jest teraz, bo teraz zostało wykryte, że miałeś zablokowanych kilka kont na forum

blokada w grze jest na wszystkie aktywne konta danego użytkownika - zawsze

ban jest na 14 dni (co widać też w profilu)
skrócono karę o 10 dni (3 za dwa pierwsze konta, przedawnione, i 7 za 3cie konto - tu kara jest w zawieszeniu, będzie nałożona w przypadku kolejnego bana na forum + normalna kara 30 dni za 5te zablokowane konto)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-07-2015 13:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Rybs0n ; Rybsoniera ; Ryba1013

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH