Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam WZ Zabójca/Mnich R13 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony WZ Zabójca/Mnich R13 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dybal
Full Member


images/avatars/avatar-6624.jpg

Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 69
Klan: MUZG
Kraina: Moria IV
Skąd: Śródmieście Południowe

WZ Zabójca/Mnich R13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r13.bloodwars.interia.pl/?a=profile&uid=50102

oddam w dobre ręcę, pierwszy właściciel, trzeba jeszcze skleić pare rzeczy i będzie hulać, kamieni ogólnie brak:

K. krwi 335
K. serca 54
K. życia 26
K. przemiany 10
K. duszy 26



jakieś KW

KW 1 - 18k w runde, niby coś, ale nie weszło xD

KW 2 - i jeszcze jedno

EKSPY

WENDA

BLACHA ZA KRONOSA


SKAN W EQ

http://scr.hu/29oz/g0ono <- trening


premki brak, wymagana zmiana imienia postaci, jak sie nikt nie zgłosi to kasuje


nie wiem co by tu napisać jeszcze, fajnie jakby konto zostało w MUZGach Smile

PS - polecam nie wbijać kiltu, nie da się xD

PPS - w zbrojowni jest śmietnik trzeba uporządkować, pewnie da sie coś skleić

__________________
KrwawiąceWędzidłoZła zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Szybka Pięść Niebios Zemsty (+5), Dusiciel Dzieci 2 zostaje zraniony za 1337 PKT ŻYCIA.
24-07-2015 03:11 Dybal jest offline Szukaj postów użytkownika: Dybal Dodaj Dybal do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chetnie przejme w sumie czemu nie :>

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
24-07-2015 03:32 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przygarne.
24-07-2015 04:29 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
BABALUMBA
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2012
Postów: 58

RE: WZ Zabójca/Mnich R13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przejme
gralem na r13 jako global terror top 50
doświadczenie mam , mam czas i chec do gry
fajnie się gralo na r13 dlatego mogę wrocic jak pozwolisz
jeśli masz jakies wymagania możemy porozmawiać Smile
24-07-2015 04:30 BABALUMBA jest offline Szukaj postów użytkownika: BABALUMBA Dodaj BABALUMBA do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu Gipsy z r13, jeśli się napatrzyłeś na Sabio i teraz też chcesz uciec, to ja chętnie się zaopiekuję a swoje oddam dalej Wink
24-07-2015 06:35 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
likan
Newbie


Data rejestracji: 24-07-2015
Postów: 3
Kraina: Moria VI
Skąd: Łódz

RE: WZ Zabójca/Mnich R13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Chętnie przejmę konto ponieważ fajnie bedzie powrocic na r13 kidyś juz gralem pod nickiem duphne teaz biała 1h wiec doświadczenie mam Smile konto napewno zostanie w klanie Wink
24-07-2015 08:51 likan jest offline Szukaj postów użytkownika: likan Dodaj likan do Listy kontaktów
mstopro
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: świdnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłaszam sie, jeśli masz jakies pytania to PW Smile
24-07-2015 09:40 mstopro jest offline Szukaj postów użytkownika: mstopro Dodaj mstopro do Listy kontaktów
<AFRO>
Lord


images/avatars/avatar-25440.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 277
Klan: Zlodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z miłą chęcią przejmę konto Smile postanowiłem powrócić do bw po paru latach mój straż w tej grze od 2008 roku Smile jak konto na forum Smile jeżeli był byś zainteresowany oddać konto właśnie mi byłbym bardzo wdzięczny Smile zmiana imienia postaci to nie problem premka również Smile pozostanie w klanie nie ma problemu .
Wielki powrót Smile przejme cokolwiek
Link do mojego tematu.Pozdrawiam Afro Smile

__________________

By <AFRO> Polecam ^^
24-07-2015 09:52 <AFRO> jest offline Szukaj postów użytkownika: <AFRO> Dodaj <AFRO> do Listy kontaktów
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TU sennar z r13 pisaliśmy w grze o 3 rano Big Grin pozdrawiam

Jestem zainteresowany przejęciem konta

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

24-07-2015 10:17 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę postać. Doświadczenie od 2007 roku, aktualnie top 5 na R10. Jakbyś miał pytania pisz na PW.
24-07-2015 11:16 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Alyn
Full Member


Data rejestracji: 09-05-2009
Postów: 69
Klan: Divine Phoenix / Brothers in Arms
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę gwarantuje co tam chcesz!
24-07-2015 11:56 Alyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Alyn Dodaj Alyn do Listy kontaktów
Dybal
Full Member


images/avatars/avatar-6624.jpg

Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 69
Klan: MUZG
Kraina: Moria IV
Skąd: Śródmieście Południowe

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dybal
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto leci do:

Alyn z r9

dziekuje za zainteresowanie

jp2gmd

__________________
KrwawiąceWędzidłoZła zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Szybka Pięść Niebios Zemsty (+5), Dusiciel Dzieci 2 zostaje zraniony za 1337 PKT ŻYCIA.
24-07-2015 11:56 Dybal jest offline Szukaj postów użytkownika: Dybal Dodaj Dybal do Listy kontaktów
Alyn
Full Member


Data rejestracji: 09-05-2009
Postów: 69
Klan: Divine Phoenix / Brothers in Arms
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam
24-07-2015 11:58 Alyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Alyn Dodaj Alyn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam WZ Zabójca/Mnich R13

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH