Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Blacha na polu lawy :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Blacha na polu lawy :) 10 Ankieta - średnia ocena: 6,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dobra morda
Forum Ace


Data rejestracji: 03-02-2014
Postów: 83
Klan: Runejczycy
Kraina: Necropolia III
Skąd: Mogłem widzieć żeby wziąć chusteczki bo bedziesz płakać ?

Blacha na polu lawy :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=49950da635

__________________
R4 typ spod szóstki .
01-08-2015 12:40 dobra morda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobra morda Dodaj dobra morda do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście nie widzę nic godnego jakiejś szczególnej pochwały.

2/10

__________________

02-08-2015 01:59 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie super 10/10 - zwłaszcza że gdzie indziej linki są szybko kasowane i trudno obejrzeć jak mob wygląda - chciałbym widzieć więcej takich walk zwłaszcza z rożnych lokacji

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
02-08-2015 10:33 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
a dla mnie super 10/10 - zwłaszcza że gdzie indziej linki są szybko kasowane i trudno obejrzeć jak mob wygląda - chciałbym widzieć więcej takich walk zwłaszcza z rożnych lokacji


Miałbym swój link to bym podrzucił ale też skasowany Big Grin a 2 runy wpadły na pierwszej expie już Big Grin

za blache daje dyszke Big Grin i graty

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-08-2015 14:02 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Wh0o
Double Ace


Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem niezle aczkolwiek kolega ktory pomagal zrobił wiekszosc roboty Tongue wiadomo mozna we 2

dla porownania wkleje wam moje pola lawy. Swoją drogą ciekawy special moba Big Grin

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=15fc325c91

za expe 7/10 Smile

__________________
R16:Lelek
_______________________________
cytat:
Szeszej napisał(a)
No ba, na dodatek żyd, cyklista i sadzacz brzóz.



03-08-2015 10:29 Wh0o jest offline Szukaj postów użytkownika: Wh0o Dodaj Wh0o do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f1a7912d84
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=68b965bc24


Fajnie by teraz zobaczyć blachę z trzeciej lokacji, jak ktoś ma to śmiało wklejać Big Grin

Co do ekspy - fajna, kolega zrobił robotę ale zostawił blache wspólnikowi Big Grin

__________________
R10 : Bamek
03-08-2015 12:55 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Blacha na polu lawy :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH