Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Ulepszanie run - Nekropolia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ulepszanie run - Nekropolia 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Ulepszanie run - Nekropolia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega już założył podobny temat, ale został zamknięty zanim zdążyłem się wypowiedzieć. A że tam było o Morii, a tu o Nekro, pozwoliłem sobie założyć nowy.

Runy wprowadzono po to, żebyśmy wszyscy zostali konkretnie przypakowani. Moby które były nie do sięgnięcia, w końcu miały robić za farmy. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi twórców. Patch wszedł i rzeczywiście na pierwszy rzut oka dopały wyglądają konkretnie. Pytanie, kiedy przyjdzie nam z nich skorzystać? Nieprędko.

Z tematu obok:

"3 runy 1 poziomy dają nam runę 2 poziomu
9 run 1 poziomu daje nam runę 3 poziomu
27 run 1 poziomu daje nam runę 4 poziomu "

Czyli mamy runę poziom 4 raz na 54 dni.

Którą lokację przyjąć do obliczeń na Nekro? Myślę że nie zaniżę, jeśli wybiorę lokację nr 5, dającą 50% szansy na runę. Może i da się wygrywać wyższe expy, ale oczywistym jest że nie da się reguralnie farmić moba w 15, w żadnym klanie.

Więc z 54 dni robi się 108 dni.

Jak poinformował nas Konrad: "By uzyskać runę poziomu drugiego trzeba połączyć trzy takie same runy poziomu pierwszego".

Run jest 14. Naprawdę nie wiem, przez ile trzeba by teraz pomnożyć te 108 dni, ale na pewno przez kilka. Czy administracja prowadziła jakieś szczegółowe obliczenia? Myślę że można założyć, że mniej więcej 1 rok zajmie podciągnięcia 1 runy na 4 poziom. Talizman potrzebuje 3-5 run, czyli rozumiem że klikamy 3-5 lat? Smile Chcesz zdobyć endowe talizmany? Lepiej zdrowo się prowadź, żebyś wcześniej nie kipnął Smile

Powiecie że są też niższe talizmany. Okej, ale runy zostały zapowiedziane jako coś co da Ci dopał, który wprowadza na wyższy poziom. Dla mnie takie coś kryje się na 4 poziomie.

Jako ciekawostkę dodam, że rezygnacja z podstawowych expedycji i skupienie się na runach, może kosztować nawet 465M pr (465 000 000). Tyle można zarobić na farmieniu Wendola w 5 przez 5 lat (1 talizman) Big Grin

A teraz poważnie pytam - nie uważacie że to trochę długawo?

__________________
R14: D-Wade

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez D-Wade: 01-08-2015 21:58.

01-08-2015 21:48 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Kamon
Member


images/avatars/avatar-16555.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też podobnie obliczałem, 1 full runa to rok jak dobrze pojdzie, a trzeba miec od 3 do 5 na talizman
moim zdaniem to wydluzenie atrakcyjnosci rozgrywki najtanszym mozliwym sposobem, postanowiono dac cel niemal nie do osiagniecia zeby ludzie mieli po co wchodzic i klikac, tym bardziej teraz jak wiekszosc serwerow juz wymiera, 3 lata temu byloby ok, teraz to co najwyzej wg mnie wymaga dopracowania i dopieszczenia, tak aby dalo sie z tego wymiernie korzystac w przeciagu najblizszych miesiecy, bo to bardziej bedzie odrzucac z czasem niz dzialac jak zajawka (tym bardziej ze wyklucza to robienie normalnych exp - cos za cos) wg mnie co 2 dzien na expe powinien byc odrebnie dla 1 i 2 mapy i juz mialoby to duzo wiecej sensu - zrobic z tego cos w stylu kw bardziej niz alternatywy dla ekspy po prostu.

p.s. powyzsze obliczenia to dla naprawde ogarniajacych klanow/teamow i dobrze ubranych, z uzywania run slabsi czy niegrzeszacy dropem sa praktycznie wylaczeni, a to wszystko po to aby sie bawic z kornosem tylko i ewentualnie z 2 mapa na zasadzie runy dla run?

__________________
http://www.sadistic.pl/pics/1373dfc3bed8.jpg
01-08-2015 22:15 Kamon jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamon Dodaj Kamon do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzies tam Konrad czy Sushi pisali, ze kw zostalo przemyslane dla postaci nawet z levelem 145 Smile
co wbijesz szybciej... 12 run na poziom 4 czy lvl 145? widzicie? no worries Smile wszystko jest OK

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
01-08-2015 22:18 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodam że esencje szybciej zdobędziemy niż runy potrzebne do ulepszania

gdyż esencji potrzeba 3900 czyli max dzienny to 144 przy 3 runach każdego rodzaju wsadzonych w talizman jeśli all ataki wyjdą 27-28 dni nam to zajmie

a run mamy 14 rodzajów czyli daje nam to 7% na akurat ta runę która potrzebujemy czyli trochę zajmie zbieranie 27 run tego samego typu

Zależy jak by na to spojrzeć ma to swoje dobre i złe strony pytanie czy Admini założyli ze zbieranie na 4 poziom 1 runy ma trwać około 1 -2 lat ?

W sumie czekam na jakiś odzew z ich strony
01-08-2015 22:42 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli wprowadzą handel runami to głupotą byłoby przyspieszanie wszystkiego. Jest dobrze, trochę długo, ale przynajmniej jest nad czym pracować

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
02-08-2015 00:09 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy miałby wejść handel runami ?

fajna sprawa bo na tym będzie można w sumie zarobić Wink

zobaczymy czy admini jutro coś nam odpiszą Wink
02-08-2015 00:17 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem to handel runami będzie polegał na wymianie runa za rune wiec nie będzie ich więcej.
Jeżeli nazbieranie 1 runy ma zając rok to 14 run 14 lat do tego bonusy z run się sumują wiec każdy efekt będzie x3( np.ktoś będzie potrzebował 3x 4% ignora defa a w innym przypadku 3x % do krytyka itp.) a to już nam da ok 42 lata zbierania run żeby mieć każdą rune 3x na 4lv.Troche sporo.
Tu by się przydało przyspieszyć.

Moja propozycja to wprowadzić nowe ewo i bonus za srebrniki z szansą na dodatkową rune.
ewo np.
1lv 7% na dodatkową rune
2lv 14%
3lv 21%
4lv 30%

koszt jak skażenie.

bonus za srebrniki podobnie
.
.
5lv 35%

bonus z ewo i srebra by się sumował i max szansa była by 65% na dodatkową rune a nie 30% na 1 dodatkową i 35% drugą dodatkową.

Chyba że się myle i bonusy run się nie kumulują to pomysł do kosza.
02-08-2015 09:11 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asche,
Mylisz runy z talizmanami.
Przeczytaj pierwszy post w "Nadchodzą Runy"
02-08-2015 09:15 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyferki przerażające, po pierwsze ze względu na czas osiągnięcia czegokolwiek a dwa utrata expa - wendol w 5-6 to jakies 200-270k/expe - z tych jest 10 razy mniej - nie widzę sensu męczenia się w taki sposób, szkoda zachodu na takie wybieranie ide pograć z dzieciakami w piłkę Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

02-08-2015 09:16 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przydałoby się rzeczywiście jakieś przyspieszenie do zbierania run, bo inaczej będziemy zbierać runy do naszej śmierci. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby wspomniane evo jako aura i premie czasowe. Chociaż koszt taki jak skażenia to trochę za dużo, a w szczególności dla osób grających bez premki.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




02-08-2015 10:43 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już sam nie wiem bo to absurd, ale mi wychodzi, że STATYSTYCZNIE, żeby wbić runę na 4lvl potrzeba: 1512 dni (na ekspie z 50% na runę). Statystycznie to znaczy, że ktoś zrobi to w poł roku, ale ktoś inny nie zrobi w 8 lat. Handel znacznie to uprości, ale imo lepiej zrobić tak, że każdą, lub w ramach tego samego koloru runę można używać do "poziomowania" wybierając dominującą. Jak wiadomo handel nigdy nie był dobry.

Zakładając, że w międzyczasie chcemy zrobić "jakiś" progres, czyli np wbić cały talizman na lvl 2, to czas potrzebny na wbicie 4lvl wydłuży się niemiłosiernie (no chyba, że to też ma być "wybór").

Inaczej serio nie widzę tego. Trzy takie same runy to 168 dni. Warto zauważyć: bez ekspa.

Tak ogólnie to "żywotność" run powinna być przewidziana na tyle, ile zajmie administracji implementowanie kolejnego rozszerzenia. Czyli np. 4 lata na połowę wymaksowanych talizmanów dla TOP1. CZTERY LATA ;o Kolejna zmiana to zmniejszenie progów z lvl na lvl talizmanu a wprowadzenie progów dla następnych talizmanów, tak żeby była większa dynamika: pierwszy talizman luz, następny ciężej itd.

PS. powiedzcie, że źle liczę. Pliz Pleased
02-08-2015 11:07 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

źle liczysz Big Grin

obstawiając 12 run, mamy dziennie 12*17*0.9 = 183 esencje. na wbicie jednej runy potrzebujemy 8100 esencji (o ile się nie walnąłem), zatem jedna runa na p.4 to średnio 44 dni. Zatem 12 run na poziom 4 to 528 dni.

statystycznie, i mowa tu tylko o zebraniu esencji.
Za liczenie ile czasu trzeba na znalezienie run się nie zabieram :p za duży rng.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


02-08-2015 11:42 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się że się walnąłeś esencji potrzeba do 1 do 4 poziomu na 1 runę 3900 esencji

biorąc pod uwagę ze mamy 3 runy wsadzone w byle jakie talizmany 1 koloru to masz punkty evo z ataku x3 wiec daje ci to 9 esencji razy ilość ataków dziennie czyli 16 daje nam to 144 esencje dziennie jeśli wszystkie ataki wejdą pisałem już o tym wcześniej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pik300: 02-08-2015 12:14.

02-08-2015 11:52 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że się walnąłem Smile

bo dziennie mamy 12(ilośc run) * 17 (ataki dziennie + 1 jako bonus x2)*0,9(szansa na atak)*3(evo za atak) = 550

czyli te 8100 esencji wbijemy w 15 dni..
zatem 12 run * 15 dni jedna to 180 dni. pół roku. Motyla noga, toż to szybciutko!
Wiem, że runami będzie się tasować, także tego, ale ta esencja szybko wskoczy, nie ma co.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


02-08-2015 12:28 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Oczywiście, że się walnąłem Smile

bo dziennie mamy 12(ilośc run) * 17 (ataki dziennie + 1 jako bonus x2)*0,9(szansa na atak)*3(evo za atak) = 550

czyli te 8100 esencji wbijemy w 15 dni..
zatem 12 run * 15 dni jedna to 180 dni. pół roku. Motyla noga, toż to szybciutko!
Wiem, że runami będzie się tasować, także tego, ale ta esencja szybko wskoczy, nie ma co.


8100 esencji 1 koloru na 1 rune danego koloru

za atak mozemy dostac maks 9 esencji (3 runy * 3 evo)

17 ataków (bonusowy za pierwszy wliczony)

0,9 szansy na udany

Dziennie: 0,9*17*9=137,7 ~138,
8100/138 = 59 dni.

Cytuje zeby zauwazyc ze policzyles esencje wszystkich kolorow, a nie 1 wymaganego Smile

Czyli wychodzi nam ze co 2 miesiace mamy 4 wbite runy roznych kolorow (mimo ze w tym czasie nie wydropimy takiej ilosci run bo zwyczajnie sie nie da Smile )

Wszystko sprowadza sie do tego ze esencje moze i wydropimy ale nawet dropiac rune co dwa dni (co i tak na razie jest dosc nieosiagalne) dostaniemy 30 run w 60 dni, co daje nam "troche" malo materialu. (1 runa 4 poziomu to 27 wydropionych takich samych run)

Zapowiada nam sie szybka i sprawna beta Wink
02-08-2015 12:54 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda, liczyłem wszystkie esencje, a zapomniałem, że przecież kolorami się je będzie podnosić.

Zatem mea culpa, 8100 potrzeba, czyli jakoś 2 miesiące na rune.
Dzięki za poprawkę Smile

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


02-08-2015 13:05 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ale esencje będą się kisić a run w wystarczającej ilości nie będzie

Czekam na jakieś info od Administracji czy ma to tak wyglądać czy będą coś w tym zmieniać
02-08-2015 13:13 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pik300 napisał(a)
tak ale esencje będą się kisić a run w wystarczającej ilości nie będzie

Czekam na jakieś info od Administracji czy ma to tak wyglądać czy będą coś w tym zmieniać


Wątpię, żeby cokolwiek w samej esencji zmieniali ;d będzie jak z evo, nie do ruszenia, tak przypuszczam

A co do samych run to droprate na wyższych lvl, już od 5 lvl mnie zadowala bo to 50%
interesuje mnie raczej sprawa handlu runami ;d bo dla przykładu na jednym serwerze gram wzetem, to mi tam wiedza czy spost się nie przyda, wolałbym zwinke/siłe i będę czekał na możliwośc handlu żeby powymieniać runy w ten sposób szybciej się pozbiera te konkretne ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-08-2015 13:18 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
źle liczysz Big Grin
.

Mam szczerą nadzieję. Tyle ze ja liczyłem runy a nie esencję.
02-08-2015 13:21 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ale na talizman potrzeba 3-5 run

czyli 27 x5 daje nam 135 run by zdobyć talizman z 5 oczkami więc nie wiem czy te 50 % jest zadowalające jeśli chcesz spędzić na 2 mapie kilka lat
02-08-2015 13:25 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pik300 napisał(a)
tak ale na talizman potrzeba 3-5 run

czyli 27 x5 daje nam 135 run by zdobyć talizman z 5 oczkami więc nie wiem czy te 50 % jest zadowalające jeśli chcesz spędzić na 2 mapie kilka lat


Taaa ale są osoby co robią już 7 lokację i mają już 70% a jak powstaną pierwsze talizmany myślę, że i następne poziomy padną i wtedy runy będą wpadać

jedyne co to koszt esencji na ulepszenie runy mógłby być niższy niż na morii ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-08-2015 13:29 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
pik300 napisał(a)
tak ale na talizman potrzeba 3-5 run

czyli 27 x5 daje nam 135 run by zdobyć talizman z 5 oczkami więc nie wiem czy te 50 % jest zadowalające jeśli chcesz spędzić na 2 mapie kilka lat


Taaa ale są osoby co robią już 7 lokację i mają już 70% a jak powstaną pierwsze talizmany myślę, że i następne poziomy padną i wtedy runy będą wpadać

jedyne co to koszt esencji na ulepszenie runy mógłby być niższy niż na morii ;p


tylko od pewnego poziomu jest 110% na runę
czyli jedna pewna i na kolejną 10%, więc jest szansa robić po 2 na raz
tylko zanim się tam doleci...
02-08-2015 14:36 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zanim się doleci i będzie się to opłacało robić jestem ciekaw w ile osób ;P

ale nikt nie mówił że będzie łatwo
02-08-2015 14:55 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to dosyć proste:

365/2 (ekspa co 2 dni) /14 (liczba run)/2 (szansa na runę 50%)=
~~6-7

czyli po roku każdy powinien mieć STATYSTYCZNIE 1 runę poz2 z każdego rodzaju. (14 run poz2)
oczywiście będą odchylenia i znajdą się pojedyncze runy poz 4 oraz runy na p1.

To pozwala na dowolne kombinacje talizmanów poz 2 czyli zwiększa silę graczy oraz pozwala na robienie silniejszych mobów.

Zakładaliśmy, że najlepsi wymaksują talizmany w ok 2 lata.

Może to być krótsze jeżeli w międzyczasie wyjdą patche zwiększające siłę graczy itp.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


07-08-2015 19:51 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam oj tam wyjdzie jak z LPC z kW Smile 7000 ahhhhhh miodzio.

A do żeczy, talizmany poskładasz szybko, na niskim lvlu levelowanie ich wyżej będzie czasochłonne, ale od samego początku coś dodają więc z czasem będą wyższe lokacje .

Co do zdobywania run proponuje +10% za blaszke i +1%*lokacja za to że założyciel ubił moba

powinno to troszkę przyspieszyć zdobywnie run, bo sorki Sushi ale co 2 dni nie będzie runy i wiesz o tym doskonale, na necro może faktycznie 5 lokację będą farmić niektórzy farciarze z blachą co 2 dni reszta co 4 dni Smile więc trochę przyspieszyć runki trzeba

Edit poprawione interpunkcyja a na klawiarurzyji brakuje mnie przecinka Tongue

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHAD79: 08-08-2015 08:52.

08-08-2015 08:28 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
Oj tam oj tam wyjdzie jak z LPC z kW Smile 7000 ahhhhhh miodzio.

A do żeczy talizmany poskładasz szybko na niskim lvlu levelowanie ih wyżej będzie czasochłonne ale od samego początku coś dodają więc z czasem będą wyższe lokacje .

Co do zdobywania run proponuje +10% za blaszke i +1%*lokacja za to że założyciel ubił moba

powinno to troszkę przyspieszyć zdobywnie run bo sorki Sushi ale co 2 dni nie będzie runy i wiesz o tym doskonale na necro może faktycznie 5 lokację będą farmić niektórzy farciarze z blachą co 2 dni reszta co 4 dni Smile więc trochę przyspieszyć runki trzeba


Zdobywanie run faktycznie powinno się trochę przyspieszyć, ale nie powinno się przesadzić w drugą stronę, gdyż wtedy doprowadzi to do tego, że może dojść do przesyceni runami, może nie teraz ale za 2-3 lata już na pewno. W jednym z tematów padła propozycja dodatkowych eventów serwerowych, które zwiększają bądź zmniejszają szansę na runę i tu ja widzę rozwiązanie tego problemu.

Tak na marginesie błagam o to, żebyś stosował zasady poprawnej polszczyzny. Innymi słowy INTERPUNKCJA leży i kwiczy. Zdanie to zostało skierowane do cytowanej przeze mnie osoby.

__________________
R14 - Sonny Psycho
08-08-2015 08:40 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyspieszacze będą w nowych evo, więcej ich nie trzeba.

Co do bajeru z blaszką. Ile trzeba żeby ją zdobyć, nawet jak chodzisz w 6ciu to statystycznie na 6ej expie powinieneś ją złapać, jak masz pecha i słabe staty to na 12ej, a potem lejesz moba co 2 dni.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-08-2015 10:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Przyspieszacze będą w nowych evo, więcej ich nie trzeba.

Co do bajeru z blaszką. Ile trzeba żeby ją zdobyć, nawet jak chodzisz w 6ciu to statystycznie na 6ej expie powinieneś ją złapać, jak masz pecha i słabe staty to na 12ej, a potem lejesz moba co 2 dni.
na 5 expie? Big Grin po zblaszeniu? Przed boss ma 300 zwinki, jak zlape blache bedzie mial350+... do tego kosmiczne 500 defa Smile zeby go TRAFIC i zadac jakiikolwiek sensowny dmg bede musial wydropic epickie szorty nocy nocy (59 zwinki), epickiego elfiego speeda(34 zwinki), epickiego demona 2h( 45 zwinki) epicki pajeczy set lewity(69 zwinki)to nam daje 207 zwinki, do tego doliczyc trening i arkana wiec bedzie dobrze... no tak, moge bic paln i zamiast 350 zwinki wbic jedynie 250 sposta, co z tego ze gram WZ, dam rade jak wydropie caly epicki set dla palniaka Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ill2: 10-08-2015 10:54.

10-08-2015 10:46 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ajj płaczecie ,narazie nie zmieniałbym niczego dopiero tydzień minął ,wiec ciężko o wnioski
Jedynie co zauważyłem to runy się lubią dublować ,wiec ze zbieraniem nie powinno być takiego problemu jak się go maluje ,trzeba ze 2 miesiące poczekać i wtedy zobaczyć czy faktycznie trzeba przyspieszaczy .

btw. na r16 farmie tortownice XD blache za kanaly i tortownice mam czyli 2 runy + 2 nastepne expy na tortownice wpadły znowu runy na 30 % przy czym z 4 run mam po 2 takie same czyli prawie na 2 poziom już zrobione 2 kolory w tydzień ,a nie mam farta w bw nic ,wiec radze poczekać z boostami jakiś czas i wtedy ocenić ;]

[na r 7 mam 2 x sily rune wiec w miare czesto takie same wpadaja ]

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

10-08-2015 12:10 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Przyspieszacze będą w nowych evo, więcej ich nie trzeba.



Jak wskazują wyliczenia, przedstawione w postach wyżej, esencja szybko będzie się nam przelewała. O ile będziemy robić sumiennie ataki...

Czy rozważano temat poświęcenia pkt esencji w zamian za dodatkowe % na szanse znalezienia runy?

__________________
r6 - Viento
10-08-2015 12:54 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Ulepszanie run - Nekropolia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH