Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Charon i jego sens » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Charon i jego sens 25 Ankieta - średnia ocena: 7,8425 Ankieta - średnia ocena: 7,8425 Ankieta - średnia ocena: 7,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Angry Charon i jego sens Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem że było milion tematów tego typu, ale napiszę milion pierwszy. Czy twórcy gry nie zdają sobie sprawy że taka loteria niszczy grę? Jaki sens jest mieć endowy item z jakiejś loterii? Przykładowo gracz na R18 ma Epicka Zwinna Piła łańcuchowa Autokraty - jak tu żyć? I nie jest to temat płacz, tylko napomnienie, że takie coś powoduje niechęć do grania. Posłużę się przykładem The Westa - im więcej loterii (co święta i inne różne beznadziejne okazje) były do zgarnięcia super przedmioty. Skutek? Każdy miał genialne itemy bez wysiłku i większości się odechciało grać Smile Zastanówcie się, co serwujecie ludziom.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
02-08-2015 15:07 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
WarChlak
Double Ace


images/avatars/avatar-25675.jpg

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 123
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a założyłbyś ten temat jakbyś to ty wylosował nagrode i zrobił sobie wymarzony item?

__________________
IV. Wszelkie przedmioty, postacie oraz inne dane zawarte w grze mają postać wirtualną i są wyłączną własnością BW Team.(...) Użytkownik nie nabiera do nich żadnych praw i nie może w związku z tym dochodzić żadnych roszczeń.
02-08-2015 15:10 WarChlak jest offline Szukaj postów użytkownika: WarChlak Dodaj WarChlak do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Założycielu tematu, masz rację, ale nie wbijesz wszystkim rozumu do głowy, kiedyś dsk tytanowy pierścień cieszył, bo drop był rzadki, teraz epiki tytanowy pierścień siły to w zasadzie złom, większość ludzi jest przesycona dropem, to teraz dają już nie wiem end game - kosmos w tej loterii. Jak pisałem pierwsze posty o pierwszej loterii, było na R14 - 22 aktywnych klanów, teraz jest ich około 14, z czego 7 ma ledwo połowę graczy, a w pozostałych 15-20% to są stałe urlopy, konta duchy, nieaktywni. Nikt w ogóle nie łączy tych wszystkich zmian z odchodzeniem graczy, loteria to chyba największy katalizator upadku BW, poczekamy do świąt, przy kolejnej loterii już pewnie będzie tylko 4-5 klanów na R14 i zacznie się prawdziwa jazda administracji, co tu jeszcze dać i obiecać by reszta nie odeszła, może każdemu po pile, speedzie, nockach?

To jest koszmar, nawet większość nie umie myśleć logicznie: "a gdybyś ty wylosował, to byś się nie cieszył" To jakby w grupie pracowników zrobić konkurs, w którym do wygrania jest 100 mln zł, wygrywa najbardziej opieszały pracownik, a reszta natychmiast traci ochotę do pracy, tak jest z BW, ktoś kto w ogóle nie grał wcześniej [u nas na R14 jakiś totalnie nieaktywny gracz wygrał los wczoraj], nagle staje się Panem gry i ci, co włożyli kupę pieniędzy w premkę i kupę czasu w ekspedycje mogą tylko się oblizać. To patologia, obojętnie od tego czy wygrywający ma fajnie czy nie, to dalej patologia.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
02-08-2015 15:19 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a założyłbyś ten temat jakbyś to ty wylosował nagrode i zrobił sobie wymarzony item?

Oczywiście Smile Taki był mój zamiar.
Zobaczycie, jeszcze kilka takich akcji i zostanie garstka fanatyków tej gry.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 02-08-2015 15:40.

02-08-2015 15:36 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
romek1
Junior Member


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 11
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piszecie tu bzdury i tyle

waszym zdaniem jak bezdomny trafi 6 w totka to mu sie nie nalezy
z racji statusu spolecznego?
placzki i egoisci tak was nazwe

loteria to loteria

a co jesli ktos taki item dropnie to co to tez mu sie nie nalezy bo za mala postac i tylko 100lucka mial

jak nie macie co pisac idzcie sie przewietrzyc

__________________
R8 - romek1
R14 - bobini

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez romek1: 02-08-2015 18:25.

02-08-2015 16:24 romek1 jest offline Szukaj postów użytkownika: romek1 Dodaj romek1 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

RE: Charon i jego sens Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
WJaki sens jest mieć endowy item z jakiejś loterii?

A jaki sens mieć endowy item z wyprawki?
Ktoś ma farta to ma item. Proste jak cep, zazdrośnicy. Ma mnie boleć, że u mnie noobek dropnął e. speeda, a 20 koksów nie? Pogięło?
Jedynym powodem, dla którego gra jest przesycona (tzn rozumiem, że na wszystkich innych serwerach niż te, na których bywam) bo administracja nie daje nowych afixów. Też proste jak cep.


Nie mam itemu z loterii.


PS. Hornet jak się nie możesz skasować w z gry bo tak ci się ona podoba, to przynajmniej z forum :/
02-08-2015 17:11 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

RE: Charon i jego sens Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
PS. Hornet jak się nie możesz skasować w z gry bo tak ci się ona podoba, to przynajmniej z forum :/


Niestety wymagasz zdecydowanie zbyt dużo :/

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
02-08-2015 19:03 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
king137
Triple Ace


Data rejestracji: 05-08-2009
Postów: 176

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako osobnik który wylosował Legendarną Doskonałą Runiczną Spódnicę Cichych Ruchów (epików jeszcze nie było) napiszę, że jestem przeciwny losowaniu, bo leje mnie gościu złożonym epickim demonem...
Żartuję, loteria mi sie podoba i niech zostanie.
02-08-2015 19:37 king137 jest offline Szukaj postów użytkownika: king137 Dodaj king137 do Listy kontaktów
misio86
Double Ace


images/avatars/avatar-25314.jpg

Data rejestracji: 14-08-2011
Postów: 146
Kraina: Necropolia V
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet87, z tą grupą pracowników fajne porównanie. Ale wszystko zależy od podejścia graczy. Jednym taka loteria pasuje (zwłaszcza jak coś fajnego wylosują, aczkolwiek innym też), a reszcie nie. Różni ludzie, różne podejścia. Niektórzy zazdroszczą innym na tyle, że rzeczywiście praktycznie przestają grać. Mnie osobiście taka loteria pasuje, chociaż jak dotąd najlepsze co mi wylosowało od czasu jej wprowadzenia to 2x 5szt. złomu Big Grin Plusem takiej loterii jest np. to, że mniejszy gracz trafiający główną nagrodę bierze np. speeda, czy demoniczną piłę i ma jakąś motywację do gry. No ale co ma powiedzieć gracz z powiedzmy 110 lvl, który od początku BW mozolnie składał całe swoje eq po kawałeczku, a tu nagle leje go gość o 20 lvl mniejszy bo mu się w loteri poszczęściło?

Tak jak napisałem, różne podejścia różnych ludzi.



__________________

R7 - Black Death
02-08-2015 22:54 misio86 jest offline Szukaj postów użytkownika: misio86 Dodaj misio86 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie spoko niech Se jest ale przedmiot do wyboru powinien być leg dsk i tyle epiki wybrane dają mega kopa Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

02-08-2015 22:57 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przewodnik napisał(a)
Jak dla mnie spoko niech Se jest ale przedmiot do wyboru powinien być leg dsk i tyle epiki wybrane dają mega kopa Smile

leg dsk demon pila autokraty lepsza? czyli jak zarobic 150M jednym kliknieciem? XD

jest juz temat o plakaniu o pily:
[Nekro] Ściana płaczu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-08-2015 23:00 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Przewodnik napisał(a)
Jak dla mnie spoko niech Se jest ale przedmiot do wyboru powinien być leg dsk i tyle epiki wybrane dają mega kopa Smile

leg dsk demon pila autokraty lepsza? czyli jak zarobic 150M jednym kliknieciem? XD

jest juz temat o plakaniu o pily:
[Nekro] Ściana płaczu

Co Wy się tak pił czepiacie a pewno że lepiej przynajmniej sprzedać można i płaczu by nie byloSmile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

02-08-2015 23:33 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i wracamy do patologii handlem zwanej. czyli jeden drugiemu oddaje rok albo dwa krwawicy z eksp, bo ten drugi mial farta i znalazl item

TAK dla loterii, mimo ze moj top drop z niej to 5 zlomu razy kilka

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-08-2015 23:36 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
i wracamy do patologii handlem zwanej. czyli jeden drugiemu oddaje rok albo dwa krwawicy z eksp, bo ten drugi mial farta i znalazl item

TAK dla loterii, mimo ze moj top drop z niej to 5 zlomu razy kilka

Taa, sens loterii na młodym serverze jest wielki xD

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
03-08-2015 00:52 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
ksiadz69
Member


Data rejestracji: 20-01-2015
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam ta pile i uwazam, ze to glupota, niszczy calkowicie balans rozgrywki i przyjemnosc ze zdobywania (bo co to za zdobywanie skoro mam cos na tacy podane). Chetnie bym oddal glowna nagrode jak kazdemu innemu tez by ja odebrano i serwer by wrocil do normalnego nienaruszonego tym rakiem stanu. Prawda jest taka, ze wprowadzajac "taka" nagrode glowna powodujecie wymarcie serwera w tempie natychmiastowym, bo nikt nie chce byc kasowany jak sciera jednym itemem, gdzie przed chwila nikt go prawie nie mogl zlac Wink
03-08-2015 01:08 ksiadz69 jest offline Szukaj postów użytkownika: ksiadz69 Dodaj ksiadz69 do Listy kontaktów
QwertyxD
Double Ace


images/avatars/avatar-23964.jpg

Data rejestracji: 19-08-2010
Postów: 121
Klan: Last Change
Kraina: Necropolia XI
Skąd: warszawa/Dropolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys nie bylo:
Loterii
Aren
Dopalaczy do exp, wypek itp itd czyli czyt. Monety
Epikow...

Bylo to wyzwanie gdy trzeba bylo umiejetnosciami sie wykazywac a nie jak jakis newbie poprostu zaczyna i ma dfarta i jest kozakiem bez trena..
Kiedys liczylo sie wieksze zgrywalnosc spoleczna, byly wojny a teraz ? Kw, pamiatk iraz a nawet dwa razy na miech.. to nazywa sie wojna krwi powaznie ?

Gra skonczyla sens fabuly jakies 3lata temu nie pozniej .. tylko nawet wczesniej.

Obecnie tworcy BwTeam jest podatna na nowosci aby miec hajs z tego pytanie ? Czy dolaza oliwy i bardziej skarca to i owdzie i fakt dokonany bedzie ze zamiast 10tys osob w tym to zapewne jezt z 7-6k bo liczymy multi.. i zostanie hmm 1-3k ?
Bo czym wiecej nowosci tym wieksze dno sie robi ?
Gralem sporo gier gdzie nowosci zepsuly gre i konczylismy z grami przez ten sposob.. chyba jednsk lepiej aby bylo jak jest i wplywala suma.. niz tracic osoby i liczyc na wielkie cuda..


Ci co beda walkowac moje slowa, tak tak ... placze bo nic niemam ;*
Obecnie tren blisko 1,4kk i eq chyba najlepsze na servie jako palna chytry

See yeah , sweet dreams...

__________________

Gdyby Karac? To Wszyscy by dostali po TruSkawce w brylo..

.. Kraina Snów - Trusskafkowa_Rozkosz ..

Start: 10.06.2007 - End: Blisko ?

03-08-2015 01:14 QwertyxD jest offline Szukaj postów użytkownika: QwertyxD Dodaj QwertyxD do Listy kontaktów
grot00
Junior Member


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia III; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nowych serwerach przez pierwsze 6 miesięcy nie powinno być żadnego sklepu z pamiątkami ani eventu na lucka a tego charona to wywalić na stałe. Głowna nagroda to jakaś kpina :>I wywalcie te zryte epiki to jest chyba najgorsza rzecz jaka kiedykolwiek powstała (zaraz po tej nagrodzie głównejSmile :>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez grot00: 03-08-2015 01:32.

03-08-2015 01:31 grot00 jest offline Szukaj postów użytkownika: grot00 Dodaj grot00 do Listy kontaktów
nttsktpfQ
Forum Ace


Data rejestracji: 22-11-2014
Postów: 78
Klan: -------------------
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
grot00 napisał(a)
Na nowych serwerach przez pierwsze 6 miesięcy nie powinno być żadnego sklepu z pamiątkami ani eventu na lucka a tego charona to wywalić na stałe. Głowna nagroda to jakaś kpina :>I wywalcie te zryte epiki to jest chyba najgorsza rzecz jaka kiedykolwiek powstała (zaraz po tej nagrodzie głównejSmile :>


racja wczoraj ktoś wylosował na r18 już epicki wybrany przez siebie item (mowa o epickiej zwinnej pile łańcuchowej autokraty dziś tzn po północy ktoś znowu wylosował epicki przez siebie wybrany item... (nie wiadomo jaki item ) event trwa do 9 sierpnia więc przez 6 dni kolejne 6 osób będzie mogło wylosować ten epicki żłom który zniszczy totalnie ten serwer nie będzie szans w ataku grając palną areny ? jeśli kilkanaście osób będzie waliło typa co ma takiego epika to da się jeszcze wygrać lecz gdy nie padnie on zabije nas i potem powstaje płacz bo on oni wylosowali epickie itemy ja użyłem xxx ilość losów dostałem 5 paczek złomu ;-; troszkę bez sensu jest dawać charona na nowy serwer a jeśli już chcecie go dać to dajcie bez tej ostatniej nagrody GŁÓWNEJ
03-08-2015 03:23 nttsktpfQ jest offline Strona domowa nttsktpfQ Szukaj postów użytkownika: nttsktpfQ Dodaj nttsktpfQ do Listy kontaktów AIM Screen Name of nttsktpfQ: ---------------------- YIM Account Name of nttsktpfQ: ------------------------------ Zobacz profil MSN nttsktpfQ
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Qwerty zgodza sie z Toba tukej...Pamietom czasy r1 bez kw bez tych dodatkow ...dur wojny najemnictwo dsk aka bylo cudem techniki ...a teroz?

KW = darmowa repa
Pamiatki = darmowy item
Loteria = darowizna + przegiety darmowy item

Co za tym idzie? Gra nie wymaga tego co kiedys...Nie musisz sie natrudzic by zlapac repe by odpalic expa ...Zrobilo sie strasznie banalnie ...No ale coz trudno, szkoda tego wszystkiego ale jak maja takie plany to nic zoboczymy jak to wylezie w praniu
03-08-2015 08:04 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
racja wczoraj ktoś wylosował na r18 już epicki wybrany przez siebie item (mowa o epickiej zwinnej pile łańcuchowej autokraty dziś tzn po północy ktoś znowu wylosował epicki przez siebie wybrany item... (nie wiadomo jaki item ) event trwa do 9 sierpnia więc przez 6 dni kolejne 6 osób będzie mogło wylosować ten epicki żłom który zniszczy totalnie ten serwer nie będzie szans w ataku grając palną areny ?


W tym czasie ktoś wylosował dsk elfiego speeda na pielgrzymce w II akcie na 50 poziomie, a i pewnie ktoś niedawno wydropił epicką piłę autokraty mając poziom 80. I jakoś nie wieszczysz końca gry, choć dropić można przecież przez cały rok, a nie raz na pół roku.

Przy poprzedniej loterii była masa krzyków, że ta zła loteria zniszczy grę. I co? Zniszczyła? Czy top5 to osoby, które miały farta w loterii? No chyba nie bardzo.
Mam wrażenie, że tutaj jednak do gry wchodzi zwykła ludzka zawiść - bo widzimy, że ktoś wygrał główną nagrodę, natomiast nie widzimy, że ktoś wylosował fajny przedmiot na wyprawie. Sprawdza się stare słowiańskie przysłowie: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal Smile

Jestem pewien, że gdybym dodał do gry mechanizm informujący wszystkich za każdym razem, gdy ktoś wydropił fajny przedmiot, to podniosłoby się larum, że drop zabija grę, bo za dużo dobrych przedmiotów w skali serwera leci Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-08-2015 09:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
gdybym dodał do gry mechanizm informujący wszystkich za każdym razem, gdy ktoś wydropił fajny przedmiot

Z opcją wyłączenia tego: +1
03-08-2015 09:51 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z calym szacunkiem Konrad ale glupoty opowiadasz Smile

cytat:
Konrad napisał(a)
Czy top5 to osoby, które miały farta w loterii? No chyba nie bardzo.



Jak nie ? Na r12 w arenach 1v1 (by chyba o tym mowimy) w top5 jest osoba ktora wylosowala pile. Gdzie wczesniej byl... 200? jakos tak.

Ale do meritum
cytat:
Konrad napisał(a)
dropić można przecież przez cały rok, a nie raz na pół roku.


tylko ze raz na pol roku wpadaja ludziom takie chore przedmioty ktorych prawie nie da sie wydropic. Mowie prawie bo czy jest ktos na ktorymkolwiek serwerze ktory WYDROPIL epik demon pile autokraty?
Napewno mozna to jakos sprawdzic.

cytat:
Konrad napisał(a)
Jestem pewien, że gdybym dodał do gry mechanizm informujący wszystkich za każdym razem, gdy ktoś wydropił fajny przedmiot, to podniosłoby się larum, że drop zabija grę, bo za dużo dobrych przedmiotów w skali serwera leci

A mechanizm informujacy o dropach jest zewnetrzny i nazywa sie bwstats. Teraz troche sie posypal ale wczesniej dzialal bardzo dobrze i jakos nikt nie mial pretensji.
http://bw.h15.pl/
03-08-2015 10:01 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Mocny_Full
Forum Ace


images/avatars/avatar-20634.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 78
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
tylko ze raz na pol roku wpadaja ludziom takie chore przedmioty ktorych prawie nie da sie wydropic. Mowie prawie bo czy jest ktos na ktorymkolwiek serwerze ktory WYDROPIL epik demon pile autokraty?


http://r2.bloodwars.net/showmsg.php?mid=...&key=ebe4548a5b

Może nie piła, ale pref i suf się zgadza

__________________

r1: Dante
03-08-2015 10:14 Mocny_Full jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny_Full Dodaj Mocny_Full do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mocny_Full napisał(a)
cytat:
pieczarr napisał(a)
tylko ze raz na pol roku wpadaja ludziom takie chore przedmioty ktorych prawie nie da sie wydropic. Mowie prawie bo czy jest ktos na ktorymkolwiek serwerze ktory WYDROPIL epik demon pile autokraty?


http://r2.bloodwars.net/showmsg.php?mid=...&key=ebe4548a5b

Może nie piła, ale pref i suf się zgadza


Ma sie zgadzac a nie mi pokazujesz item nizszego sortu Tongue
03-08-2015 10:23 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
Ma sie zgadzac a nie mi pokazujesz item nizszego sortu Tongue

E. dem. piła auto.
S U M A / RUNDA min. 20554.5 max. 25737.5 śr. 23146
E. dem. korba auto.
S U M A / RUNDA min. 17801.7 max. 24558.8 śr. 21180.25

Identyczne ustawienia na top. sprzęcie, oprócz gruczołów (korba max, piła brak).

Kupicie se maść na ból wiadomo czego.

PS. biała 2h do balansu się nadaje, a nie loteria do kasacji. Loteria mogłaby być częściej bo za 15 lat nie wydropię e jastrzębiego seta z sufiksami (zresztą na loterii przez tyle lat też nie :[).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 03-08-2015 11:09.

03-08-2015 11:08 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
racja wczoraj ktoś wylosował na r18 już epicki wybrany przez siebie item (mowa o epickiej zwinnej pile łańcuchowej autokraty dziś tzn po północy ktoś znowu wylosował epicki przez siebie wybrany item... (nie wiadomo jaki item ) event trwa do 9 sierpnia więc przez 6 dni kolejne 6 osób będzie mogło wylosować ten epicki żłom który zniszczy totalnie ten serwer nie będzie szans w ataku grając palną areny ?


W tym czasie ktoś wylosował dsk elfiego speeda na pielgrzymce w II akcie na 50 poziomie, a i pewnie ktoś niedawno wydropił epicką piłę autokraty mając poziom 80. I jakoś nie wieszczysz końca gry, choć dropić można przecież przez cały rok, a nie raz na pół roku.

Przy poprzedniej loterii była masa krzyków, że ta zła loteria zniszczy grę. I co? Zniszczyła? Czy top5 to osoby, które miały farta w loterii? No chyba nie bardzo.
Mam wrażenie, że tutaj jednak do gry wchodzi zwykła ludzka zawiść - bo widzimy, że ktoś wygrał główną nagrodę, natomiast nie widzimy, że ktoś wylosował fajny przedmiot na wyprawie. Sprawdza się stare słowiańskie przysłowie: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal Smile

Jestem pewien, że gdybym dodał do gry mechanizm informujący wszystkich za każdym razem, gdy ktoś wydropił fajny przedmiot, to podniosłoby się larum, że drop zabija grę, bo za dużo dobrych przedmiotów w skali serwera leci Smile


http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=84e827c385

Nie, nie zniszczyła, wcale.

A teraz wyobraź sobie Konradzie, co by było, gdyby taką piłą mnie zaatakował ktoś kto ma 110 lvl lub chociaż taki jak ja.


@down konrad


Nigdy, na żadnym serwerze nie widziałęm przez cały okres gry leg dsk odpowiednika takiej piły. A taka piła strzelam, ze przez najbliższe 5 lat (ciekawe czy ktoś będzie w to jeszcze grał?) nie wypadnie z wyprawy.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 03-08-2015 12:44.

03-08-2015 12:28 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jak nie ? Na r12 w arenach 1v1 (by chyba o tym mowimy) w top5 jest osoba ktora wylosowala pile. Gdzie wczesniej byl... 200? jakos tak.

Wow, 1 gracz na jednym serwerze. Faktycznie gra rozwalona...
Rozumiem, że jak ktoś miał farta i dropnął z wyprawy fajny przedmiot, to nie idzie w górę w rankingu?

cytat:
tylko ze raz na pol roku wpadaja ludziom takie chore przedmioty ktorych prawie nie da sie wydropic. Mowie prawie bo czy jest ktos na ktorymkolwiek serwerze ktory WYDROPIL epik demon pile autokraty?
Napewno mozna to jakos sprawdzic.

Tak, przy poprzedniej loterii już to sprawdzałem i na niektórych serwerach były takie dropy.
Weź też pod uwagę, że ten przedmiot z wyprawy możesz wydropić przez 365 dni w roku, a z loterii przez łącznie 14-15.
Pewnie, że loteria sprawi, że tych najlepszych przedmiotów raz na pół roku przybędzie o 4-5 sztuk. Ale nie uważamy, że świat się od tego zawali.

cytat:
A mechanizm informujacy o dropach jest zewnetrzny i nazywa sie bwstats. Teraz troche sie posypal ale wczesniej dzialal bardzo dobrze i jakos nikt nie mial pretensji.

Opierający się na raportach ludzi, którzy
a) wiedzą o istnieniu tego portalu
b) chce im się wklejać linki.
Nijak się to ma do globalnego dropu serwera.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-08-2015 12:34 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tak, przy poprzedniej loterii już to sprawdzałem i na niektórych serwerach były takie dropy. Akurat piłę o takiej konfiguracji można wydropić tylko w 4 strefie, więc może być to jeden z powodów jej rzadkości.
Weź też pod uwagę, że ten przedmiot z wyprawy możesz wydropić przez 365 dni w roku, a z loterii przez łącznie 14-15.


Miec szanse wydropić przez 365 dni a wydropić na pewno 3-4 sztuki w ciagu 14 dni to wielka róznica.

__________________
Tonąca_rybka
03-08-2015 13:13 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad to podaj jak możesz ile jest na wszystkich serwerach łącznie z wypek takich wynalazków.

Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty i taka sama ale epicka . Chodzi mi z wypek .

Ja odpiszę w ciemno - żadnej .

Pozdro.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
03-08-2015 13:33 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
nttsktpfQ
Forum Ace


Data rejestracji: 22-11-2014
Postów: 78
Klan: -------------------
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym dodać jeżeli administracja będzie otwierać kolejne serwery to tym razem poproszę bez pamiątek bez kw bez loterii taka czysta wojna o repe Smile
03-08-2015 14:50 nttsktpfQ jest offline Strona domowa nttsktpfQ Szukaj postów użytkownika: nttsktpfQ Dodaj nttsktpfQ do Listy kontaktów AIM Screen Name of nttsktpfQ: ---------------------- YIM Account Name of nttsktpfQ: ------------------------------ Zobacz profil MSN nttsktpfQ
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Charon i jego sens

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH