Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Skarga na Buca o nieregulaminowe cofnięcie aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Skarga na Buca o nieregulaminowe cofnięcie aukcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ramzza
Member


Data rejestracji: 19-08-2009
Postów: 35
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: WWA

Skarga na Buca o nieregulaminowe cofnięcie aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Proszę mi wytłumaczyć jak można po 4 miesiącach cofną aukcję i uznać że aukcja została przepłacona>

Chodzi mianowicie o przedmiot

Doskonały Tytanowy Sygnet Młodości +5

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=70d86a0d8b

Aukcja została cofnięta i zostały zabrane drobne, nie chodzi mi o kamienie tylko pewną zasadę, chyba jest kilka dni według regulaminu na cofnięcie aukcji a nie po 120 dniach Buc uznał że aukcja jest nieprawidłowa.

Napisał tak : została zabrana 1/3 drobnych, choć powinno być 60%

możliwe jest odebranie wszystkich drobnych z tej aukcji i dopisanie
odpowiednika w kd, przez co nie stracisz na cenie nominalnej (85000)

jednakże, często gracze wolą zachować drobne na wbijanie niż grube do
wydawania"


Dlatego składam skargę na tego opa - nawet jak by mi zabrał jeden kk też bym protestował. Na swoją korzyść napiszę że ceny itmów zmieniają się ze względy na zmiany w grze jakie są wprowadzane do BW oraz z postępem gry.

Przez 4 miechy wszystko było oki, nikt nie protestował a po 4 miesiącach ktoś zgłasza aukcję bo rzeczywiście na dziś cena jest za wysoka niż 4 miechy temu. Po drugie takiego itemu nie było na aukcji i według regulaminu już za późno na reagowanie na aukcję.

Na przyszłość wnioskuję o to by na zgłoszenie aukcji do opa był określony czas np. 33 dni. jak nikt nie zgłosi to aukcja przechodzi a nie jak w moim przypadku po 120 dniach tracę kamienie jak nawet nie pamiętam już tej aukcji. Nie zgłaszałem bo uważałem że poszedł ten sygnet za dobrą i adekwatną cenę i tak przez 4 misiące nikt nie miał wątpliwości. To jakaś farsa ze strony BW.

Pozdrawiam Zarkir
10-08-2015 23:51 Ramzza jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramzza Dodaj Ramzza do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wymieniliśmy PW, widzę że dalej nie rozumiesz

pisałem również, że skargi na moje czynności zgłasza się na pw/e-mail do C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-08-2015 23:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Skarga na Buca o nieregulaminowe cofnięcie aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH