Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH R1 Dawca pożegnanie... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R1 Dawca pożegnanie... 11 Ankieta - średnia ocena: 6,7311 Ankieta - średnia ocena: 6,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ciotka Genia
Member


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 28
Kraina: Moria IV

R1 Dawca pożegnanie... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już dawno mialem zniknac z tego servera ale myslalem ze moze dejty zmodrzeja i bedzie mozna grac dalej.

Jak widac tyran i wladca nawet umiescil moj nick na zewnetrznej stronie klanu Smile

Breezka sie skasowala wiec ja juz tu nie mam co robic ,tak to jeszcze mozna bylo jakiegos bazyla strzelic:p

A teraz dla ciekawskich co sie stalo ze bylem w dejt a pozniej mnie nie bylo i za co pustak na s3 i dlaczego na stronie dejtow Big Grin

Jak wam wiadomo byl konkurs gracze dla graczy,przylazlem z r13 moria,necro dla mnie nowosc inny silnik.

Udalo sie go wygrac i trafilem do WIELKICH w prezencie S3( nie ja wybieralem cel ,ponoc byla klanowka przed wbiciem i glosowali kogo pustakowac) no i ze tak powiem 10% z dejtow wyrazila chec jakiejkolwiek pomocy:p

Z klanu zostalem wyrzucony przez Lopka gdyz iz napisal mi ze jestem za slaby a oni takich nie potrzebuja Big Grin

Wiec nie jest to tak ze sam odszedlem nie mialem poprostu abso 4 ,rady rozwoju postaci i prostowanie stat troszke zanizylo zdobywanie evo,nawet sie na expy za czesto nie chodzilo:p

Teraz lecimy dalej za co mi zabrali s3Big Grin

Bo jak juz uroslem to zaczalem farmic dejciakow wiec mroczny wiercil tak dlugo dziure lopkowi az przyszli z diuke i zalozyli obla na mnie z klanu date :p


Tak dla wiadomosci ,wiecie dlaczego breezka dostala pustaka??

Bo byla top 1 na 1 v 1 i dejty nie mogly sobie z nia poradzic zeby wygrac:p

A teraz za co czarna lista:p

Wiec jak juz siedzielismy na tych pustakach ,stwierdzilismy ze skrzykniemy jeszcze kogos i usiadziemy sobie na s5Big Grin

Wiadomo jaki dlugi czas jest 2 fazy oblegu,wiec sie zazebialy jeden sie konczyl i leciala juz druga faza kolejnego obla:p taka mala zemsta na dejtach.

nawet udalo nam sie wyrwac im jedna s3 i ja spalicBig Grin

tak wiec widniejemy sobie u nich na tej liscieBig Grin


To teraz zegnam wszystkich,jednych czule a niektorych bardzo ozieble.


ps. konkurs gracze dla graczy fajny pomysl by sciagnac ludzi a pozniej skutecznie ich wykurzyc z serwera,fajna macie zabawe Big Grin
12-08-2015 17:10 Ciotka Genia jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciotka Genia Dodaj Ciotka Genia do Listy kontaktów
Xavier252
Newbie


images/avatars/avatar-25160.jpg

Data rejestracji: 01-05-2014
Postów: 7
Klan: Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety Dawca, jak sam to stwierdziłeś - nic się nie zmieniło i nikt nie zmądrzył Big Grin ( i nie zanosi się aby w przyszłości się to zmieniło Tongue ) Big Grin .

Dzięki za wspólną grę Big Grin .

__________________
Nick R1: Xavier Salvatore
12-08-2015 17:58 Xavier252 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavier252 Dodaj Xavier252 do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: R1 Dawca pożegnanie... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

same żale , a prawda jest taka że olewałeś grę w date , na mnie zawsze mogłeś liczyć , ale jak kogoś nie ma po kilka dni to na co liczy w top klanie ? s3 jest klanowe więc to normalne że się zabiera , na koniec pustak , jest takim samym elementem gry jak atak czy wyprawka , jak się farmi topkę to na co liczysz ? eh dzieci
21-08-2015 06:38 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby szkoda, że odchodzi kolejny gracz z BW ;d ale skoro to płaczek to w sumie spoko xD
nie wywaliliby Cię, jakbyś grał aktywnie i pokazał chęci ;p w top klanie nie ma czasu na nieobecności ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2015 11:56 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się dawcaTongue , może kiedyś wrócisz Tongue pod innym nickiem to i DATE nie będzie pustakować

~Endrju
22-08-2015 14:21 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH R1 Dawca pożegnanie...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH