Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 47970, 653 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 47970, 653 18 Ankieta - średnia ocena: 3,5018 Ankieta - średnia ocena: 3,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kolasaa
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2015
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo podejrzana sprawa z Okrutnikiem , mam nadzieje ze C rozstrzygnie sprawę sprawiedliwie i sprawdzi wszystko , włącznie z moimi pewnymi sugestiami , nie jestem przekonany co do słuszności przywrócenia do gry Okrutnika , sprawa wymaga dalszego sprawdzenia
13-09-2015 01:45 Kolasaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kolasaa Dodaj Kolasaa do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja także zwracam się z uprzejmą prośbą o zdjęcie bana
40 kd "pełzającego pushu" myślę że się wyrównało z karą lekko x25

obiecuję poprawę i nic więcej okrutnikowi nie sprzedam ..
będę aukcję wystawiał tylko wtedy kiedy on będzie offline Wink
13-09-2015 11:26 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

okrutnik - skrócenie do 44 dni

turok - do 90 dni
regulamin był łamany już wielokrotnie (i to w najważniejszych punktach)
po tym co robiłeś przez tyle lat to i tak jest łagodna kara

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-09-2015 11:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 58 d. 23 godz. 38 min. 56 sek.
Powód blokady: [Pushing] 47970, 653

Oki niech i tak będzie .. w sumie bylem pewien że nie odblokujesz wcale Wink
13-09-2015 12:11 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grubo jak za 40 dusz - widać los kolegi Turoka taki musi być.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 13-09-2015 13:12.

13-09-2015 13:11 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Kolasaa
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2015
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem sprawa miała swój dalszy bieg , i tak C wykazał się dobrą wolą i będziecie mogli grać , co akurat dla mnie jest nie do przyjęcia , oszustów trzeba eliminować i karać z całą stanowczością , jednak czasem też trzeba być ludzkim i chyba trochę tutaj to zaważyło , trzeba będzie kontrolować wasze poczynania wcześniej czy później i tak zapracujecie na stałke
13-09-2015 14:52 Kolasaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kolasaa Dodaj Kolasaa do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nastraszyłeś mnie tą stałką nie ma co Shocked
gram jak zawsze na kilku serwerach i ta przerwa mnie nie przeraża
chociaż uważam że patrzenie na moją historię jest trochę przesadzone ..
straciłem wszystkie konta przy poprzednim banie stałym więc to nowa historia ..
gdybym grał pod innym nickiem ban byłby pewnie znacznie krótszy ..
każde konto ma swoją własną historię a to zdaje się nigdy nie miało w swojej
historii nawet ostrzeżenia .. więc ban jest po raz kolejny osobowy ..
do tego 90 dni za 40 kd pushu gdzie jak pisałem w temacie zrobienie pojedynczego
itemu oscyluje już na tak starym serwerze w kosztach tysięcy jest przesadzony i tyle ..
szczególnie że aukcje za które dostałem bana zgłosiłem .. wątpię czy nawet na młodszym
serwerze gdyby nie było tam nicka TUROK byłby taki ban za takie drobniaki ..

ale kij tam mam nadzieję że Ci którym tak zależy mają kolejny powód do radości Wink
nie oczekuje w tym miejscu dalszych komentarzy administracji ani zmiany czasu bana
napisałem co uważam i tyle .. nie ma sensu na dalsze dywagacje ..

zdaje sobie też sprawę z tego że jak będą chcieli mi dać kolejnego bana to dadzą bo tam
gdzie się chce grać i rozwijać postać trzeba inwestować często nie patrząc na koszty
a co za tym idzie kij się zawsze znajdzie .. trzeba by przestać sprzedawać i kupować licząc
tylko na drop i expy dzięki którym można itemy z dropu pokleić i podbić ..

no nic do zobaczenia na r5 za 60 dni .. mam nadzieję że serwer szybciej mi konta nie wykasuje ..
13-09-2015 15:17 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Agent_Tomuś
Triple Ace


Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 154

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonały Plastikowy (SET) Krwi (+5)

jeśli okrutnik i Turok dostali bana za lepienie plastika krwi to czemu draka nie dostał chociaż też się do tego przyznał w poście wyżej.
14-09-2015 17:17 Agent_Tomuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Agent_Tomuś Dodaj Agent_Tomuś do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Agent_Tomuś napisał(a)
Doskonały Plastikowy (SET) Krwi (+5)

jeśli okrutnik i Turok dostali bana za lepienie plastika krwi to czemu draka nie dostał chociaż też się do tego przyznał w poście wyżej.


Drakanus nie lepił swojego elementu tylko kupił gotowca na aukcji to raz a dwa jak byś czytał
uważniej to byś się zorientował że bany nie mają nic wspólnego z setem krwi (mam nadzieję Wink )
a przynajmniej nie bezpośrednio bo pośrednio w ten set pakowałem wszystkie środki i kupowałem
co tylko było sensownego na rynku bez patrzenia na wartość ..

temat powinien być już chyba zamknięty ?!
14-09-2015 17:34 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, zamykam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-09-2015 17:36 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 47970, 653

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH