Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wychodzi na to, że mamy poważny problem z forum » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wychodzi na to, że mamy poważny problem z forum 35 Ankieta - średnia ocena: 7,6935 Ankieta - średnia ocena: 7,6935 Ankieta - średnia ocena: 7,69
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Cool Wychodzi na to, że mamy poważny problem z forum Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Nie dotyczy raczej
Przeglądarka internetowa: Również nie dotyczy.

Opis problemu:



Opis problemu?
Hmm, ale co tu opisywać.
Chciałbym się dowiedzieć, jako gracz, forumowicz z jakiej okazji zostają notorycznie ściągane warny oraz bany użytkownikowi forum "specjalista".

Proszę tutaj dokładny link do profilu:

http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=77468



Generalnie nic do gościa nie mam, raczej go nie znam, może kiedyś razem klikaliśmy, ale skoro trzymamy się twardo regulaminów to bądźmy konsekwentni.

Moje warny na forum nigdy nie były ściągane - nie wnikam, zasłużyłem, odczekałem, same zniknęły.



Ale to co się wyrabia teraz w obrębie tego gracza to istny cyrk.

Co to ma być?
Błąd forum?
Kolesiostwo?
Jakieś specjalne traktowanie?


No panowie z całym szacunkiem, ale bądźmy sprawiedliwi.
Skoro jesteśmy tacy prawilni na punkcie dawania warnów oraz banów w grze (nie raz za pierdoły) to chciałbym prosić o wyjaśnienie.


1. Kto odwala ten cały bubel? (kto zdejmuje notorycznie warny + 2 bana STAŁEGO)
2. Kto na to pozwala?
3. Kto udaje, że tego nie widzi?



Tak jak powiedziałem, generalnie przechodzi mi to koło nosa, kto ma bana, kto ma admina, kto ma jakieś specjalne względy.

Ale pokazując takie podejście do pewnych spraw z dnia na dzień umacniam się w przekonaniu (może mylnym), że kolesiostwo doszło nawet do takich poziomów, jaką jest gra online.
Jak zdrowo myślący człowiek ma myśleć, że jest traktowany na równi z innym graczami (jeśli chodzi o forum, grę, drop rate, bany).



PS. Uprzejmie proszę o nie przenoszenie tematu - celowo jest napisany tutaj, żeby zajrzał wódz nr 1 lub wódz nr 2 z rangą ADMINISTRATOR

PS2. Jeżeli faktycznie kogoś zaboli, że temat trzeba przenieść to niech przeczyta pierwsze akapity tematu. Może to faktycznie jest bug forum i warny oraz bany znikają same? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


PS3. Nie mam zamiaru wywołać burzy + nie mam nic do gracza/usera Specjalista, ale jestem bardzo ciekaw, kto urządza taką magię tutaj na forum? Bo może taka magia zawitała od dawna już w grze?


Zapraszam do dyskusji + czekamy na informację od Administratorów + ewentualne wyciągniecie konsekwencji na magiku Roll Eyes

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-08-2015 01:25 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BTW, też miałem bana na forum i został mi on zdjęty po odwołaniu, jeżeli specjalista odwołuje się od niesłusznie danych warnów, to zostaje on mu zdjęty, tak jak np. mi.. Wink

Więc to pewnie żadna szopka, tylko odwołuje się on od warnów do supermoderatora. A jak wiadomo, mod nieraz daje warny za nic..

Pewnie i ty nieraz dostałeś za nic warna, szczególnie w systemie gry, albo jak ja, za offtop w dziale offtopic, tym warnem posterunkowy przeszedł sam siebie Big Grin

__________________

r3 barthi
14-08-2015 02:47 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

specjaliście już niejednokrotnie ściągano bana na forum. Roll Eyes Tu są przykłady tylko z przeciągu ostatniego miesiąca.

przykład 1: 21-07-2015 23:21

Premiowanie starych graczy/wyższych leveli

specjalista miał ostatnią szansę i dostał +2 od Moderatora
cytat:
Rocketto napisał(a) specjalista, należy się nawet +2 za spam i obrazy, ale i tak na ostatniej szansie, więc ban.


specjalista na drugi dzień już miał tylko +3 warny. Buc go odblokował. Nie wnikałem bo napisał tam że to już jest ostatecznie ostatnia szansa....

przykład drugi:06-08-2015 10:48

Drobna modyfikacja "kropek" udziału w ekspie/KW
cytat:
cytat:
Sceptog napisał(a)
Specjalista +1 za spam. Co konczy sie banem.




Jak to się dzieje, że kolejny raz specjalista dostał bana i dzień później biega po forum dalej spamując? Xzar odblokował konto. Czy miał prawo do odblokowania kumpla który na forum jest pod tym względem niereformowanym recydywą ? Jak można tak wszystkich graczy oszukiwać piastując urząd w tej grze???


Konrad i sushi powinni zrobić z tym porządek o ile zależy im na tym by gra przynajmniej w śród nowych graczy uchodziła za sprawiedliwą jednakowo dla wszystkich.

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-08-2015 03:01 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa jest prosta. tak jak i w realnym swiecie, tak i w wirtualnym gdy zostajemy ukarani, to mozemy sie odwolac.

wyzej mamy drobne przeklamanie, poniewaz rocektto dal bana przez pomylke, ze wzgledu na opis. wtedy mialem dwa warny. skad bledny opis? dostalem warny za ten sam post od dwoch osob(op nie zauwazyl, ze sop juz interweniowal i dal ekstra kare) po odwolaniu pomylka zostala cofnieta. na forum niestety przy cofaniu warnow zostaje opis z ostatniego. w tym przypadku zostal opis 'ostania szansa', ktory wprowadzil w blad moda, a w praktyce bylo to zwykle dwa warny.

zdjecie bana to byla tylko formalnosc, gdyz byl nalozony omylkowo. nastepnego dnia zostalo to naprawione.

pozniej faktycznie dostalem bana i tym razem juz nie przez bledne opisy, a za kumulacje ostrzezen. to komplikuje sprawe, bo moze nie udac sie z odwolaniem. na szczescie moje odwolanie u smoda przynioslo taki efekt, ze dalej uzywam swojego konta.

ot i cala historia

bugi? xD
14-08-2015 05:05
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
sprawa jest prosta. tak jak i w realnym swiecie, tak i w wirtualnym gdy zostajemy ukarani, to mozemy sie odwolac.

wyzej mamy drobne przeklamanie, poniewaz rocektto dal bana przez pomylke, ze wzgledu na opis. wtedy mialem dwa warny. skad bledny opis? dostalem warny za ten sam post od dwoch osob(op nie zauwazyl, ze sop juz interweniowal i dal ekstra kare) po odwolaniu pomylka zostala cofnieta. na forum niestety przy cofaniu warnow zostaje opis z ostatniego. w tym przypadku zostal opis 'ostania szansa', ktory wprowadzil w blad moda, a w praktyce bylo to zwykle dwa warny.

zdjecie bana to byla tylko formalnosc, gdyz byl nalozony omylkowo. nastepnego dnia zostalo to naprawione.

pozniej faktycznie dostalem bana i tym razem juz nie przez bledne opisy, a za kumulacje ostrzezen. to komplikuje sprawe, bo moze nie udac sie z odwolaniem. na szczescie moje odwolanie u smoda przynioslo taki efekt, ze dalej uzywam swojego konta.

ot i cala historia

bugi? xD



a co to koncert życzeń? jak ja dostałem x czasu temu bana na forum nie pomagały żadne odwołania i nie było żadnego "ale", jesteś osobą która nagminnie obraża innych. skoro warny zostały zdjęte to proszę publicznie wskazać tematy w których dostałeś warny, oraz ten który został zdjęty, sami ocenimy czy byl nie słuszny.

twoje machlojki i krętactwo z SM na forum to już szczyt wszystkiego, wlaśnie dlatego zaprzestałem wykupować premkę bo tu coraz to nowe przekręty wychodzą.

temat będę wiercił aż do skutku.

nie będę tolerował kolesiostwa

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

14-08-2015 07:12 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokaz mi gdzie kogos obrazam po temacie, ktory wkleil grax(premiowanie starszych graczy), skoro non stop tak robie, to chyba cos znajdziesz...

sm i ja machlojki? co ma do tego sm? sadze, ze dlatego twoje odwolania nic nie daly, bo nawet nie wiesz kto tym sie zajmuje.

jeszcze ad post graxa, ban przez xzara zostal zdjety po 5 dniach od napisania odwolania, a nie nastepnego dnia, m.in. dlatego, ze jedyny sposob kontaku to pw na forum. wbrew temu co ten forumowicz sugeruje nie znam zadnego z sopow i nie dalo sie tego przyspieszyc.

sprawa nie jest w zaden sposob skomplikowana: odwolanie do smoda i unban...
14-08-2015 09:05
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez to zauwazylem, nei chcialem robic z tego tematu

ale uwazam ze konto dawno powinno byc zbanowane

jak ja dostalem bana za wypowiadanie sie w pregierzu, gdzie z automatu sa 2 ostrzezenia u buca, to nie dalo sie tego odblokowac

i nie obrazalem nikogo

stanowisko administracji ... wymienialem maile z c47, w skrocie wyglada to tak

Blokada jest z twojej winy, nie administracji
Ty ponosisz konsekwencje takiego, a nie innego zachowania na forum


a nie prosilem nawet o odbanowanie tylko usuniecie konta zebym mogl nowe na tyym samym emailu zalozyc

albo mamy zasady rowne dla wszystkich, albo tworzymy swiete krowy

a specjalista to recydywa nie tylko na forum ale i w grze, mozna sobie poszukac ile mial banow za konta duchy i ile ich natworzyl

duzo osob dostalo stalki za mniejsze przewinienia, bez dowodow - na podstawie samych pomowien - i odmowiono im zmiany stalki na ban czasowy

specjaliscie zawsze udaje sie tak wszystko odkrecic, ze ma zamiane na czasowy a ma forum na to samo konto od lat

nie ladnie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 14-08-2015 10:56.

14-08-2015 10:54 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

specjalista tak dla przypomnienia to od Rocketto dostałeś warna (i bana)za spam i obrazę. Wiem bo dostałem warna w tym czasie co ty.


Różnica jest taka, że ja tego warna nadal mam a ty totalnie olewając zasady reg forum robisz co chcesz licząc potem na zdejmowanie banów.

Skoro Administracja robi wyjątki dla takich wybrańców to niech odblokują wszystkie zablokowane konta na tym forum. W innym wypadku śmiało mogę nazwać to patologią.

I niech usuną mi twoi koledzy warna bo też go nie chcę. Big Grin

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 14-08-2015 13:35.

14-08-2015 12:21 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wtedy mialem dwa, a dzien pozniej jeden wiecej, wiec co uwazasz za niesprawiedliwosc? obaj nastepnego dnia mielismy po 1 warnie wiecej... jak dla mnie to wrecz przejaw rownego traktowania.

poza tym wskaz mi jakis porzadny powod do zablokowania mojego konta po tym nieszczesnym dniu w ktorym poziom moich wypowiedzi byl dnem.

vilgeforz hmm... nigdy nie gralem na wiecej niz jednym koncie, nie krecilem walkow na aukcjach, ba nawet nie ustawiam wynikow walk. ile mialem bana? cztery miesiace i na starcie siedem dni(zreszta gdzies to opisywalem i to dosc dokladnie. edycja - tutaj opisałem: Dekryminalizacja zasiadania i multikonta). sa ludzie, ktorzy robia te trzy rzeczy wrecz przesadnie, a po miesiacu zamiast stalki unban, ja mialem zamiast stalki dodatkowy miesiac bana. cztery miechy bonusow za srebro stracone, premka i uslugi premium tez, wykupione na pol roku w przod. mialem 2x dluzszy czas bana niz wiekszosc ludzi ze stalka, ktora skutecznie sie odwolala. pamietam jak buc kiedys pisal ile to stalek na r13 wlepil przez rok. z czego dwie osoby byly surowiej potraktowane niz ja(ban na 3 miechy i ban utrzymany), a reszta siedziala na banie 2x krocej niz ja.

wracajac do tematu: to jest moje trzecie konto na forum... wczesniej JMPK(zablokowane przez c47 z pominieciem ostatniej szansy, odwolalem sie NIESKUTECZNIE u kazdej mozliwej instancji, obecnie wyrejestrowane dla uwolnienia maila) i Jack The Ripper(wyrejestrowane wraz z kasacja w grze, 'koniec przygody z bw, bo zlikwidowali kopiowanie').

serio pisales do ce o wyrejestrowanie konta? xD on sie tym nie zajmuje... jeszcze nie slyszalem by komus nie wyrejestrowano konta Big Grin

ed: dorzucenie linku

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 14-08-2015 15:38.

14-08-2015 14:11
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
no wtedy mialem dwa, a dzien pozniej jeden wiecej, wiec co uwazasz za niesprawiedliwosc? obaj nastepnego dnia mielismy po 1 warnie wiecej... jak dla mnie to wrecz przejaw rownego traktowania.

poza tym wskaz mi jakis porzadny powod do zablokowania mojego konta po tym nieszczesnym dniu w ktorym poziom moich wypowiedzi byl dnem.

vilgeforz hmm... nigdy nie gralem na wiecej niz jednym koncie, nie krecilem walkow na aukcjach, ba nawet nie ustawiam wynikow walk. ile mialem bana? cztery miesiace i na starcie siedem dni(zreszta gdzies to opisywalem i to dosc dokladnie). sa ludzie, ktorzy robia te trzy rzeczy wrecz przesadnie, a po miesiacu zamiast stalki unban, ja mialem zamiast stalki dodatkowy miesiac bana. cztery miechy bonusow za srebro stracone, premka i uslugi premium tez, wykupione na pol roku w przod. mialem 2x dluzszy czas bana niz wiekszosc ludzi ze stalka, ktora skutecznie sie odwolala. pamietam jak buc kiedys pisal ile to stalek na r13 wlepil przez rok. z czego dwie osoby byly surowiej potraktowane niz ja(ban na 3 miechy i ban utrzymany), a reszta siedziala na banie 2x krocej niz ja.

wracajac do tematu: to jest moje trzecie konto na forum... wczesniej JMPK(zablokowane przez c47 z pominieciem ostatniej szansy, odwolalem sie NIESKUTECZNIE u kazdej mozliwej instancji, obecnie wyrejestrowane dla uwolnienia maila) i Jack The Ripper(wyrejestrowane wraz z kasacja w grze, 'koniec przygody z bw, bo zlikwidowali kopiowanie').

serio pisales do ce o wyrejestrowanie konta? xD on sie tym nie zajmuje... jeszcze nie slyszalem by komus nie wyrejestrowano konta Big Grin


no to juz uslyszales

do modow, smodow na forum juz nie pisze, kiedys napisalem odwolanie ad warna - zdazyl minac automatycznie zanim dostalem odpowiedz ....

natomiast c47 napisal ze nie wyrejestruja mi konta na forum i nikomu innemu bo wtedy nie mogliby sledzic recydywy itp itd

i mam zbanowane konto za 2 posty w temacie gdzie bana mocno naciaganego dostal tkrowa - mimo ze goscia nie znam i nie byl z mojego klanu, po prostu dzialanie administracji ad tego bana bylo tak razace ze nie moglem nie napisac

coraz ciekawiej sie robi, skoro tobie bez problemu jakis mod wyrejestrowal 2 konta - nie mowie ze tylko tobie

edit down

napisalem maila do C47, ciekawy jestem co mi teraz odpisze na taki rozwoj sytuacji - poprzednio niemozliwe bylo ani odblokowanie ani wyrejestrowanie

administracja BW ma wiele twarzy z tego wychodzi Big Grin DD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 14-08-2015 15:10.

14-08-2015 14:16 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tych popularniejszych uzytkownikow, ktorym wyrejestrowano konto to profes79, mithrandir, czy tez gosc poslugujacy sie obecnie kontem klog(masa biezacych tematow w systemie, pierwotnego nicku nie podam)

oraz inni mniej popularni. musialbym zerknac do regulaminu forum, oraz polskiego prawa, bo nie pamietam czy jest to jakos uwarunkowane. nie mniej nie znam nikogo komu nie wyresjestrowano konta gdy zwrocil sie do odpowiedniej osoby. ce nie jest taka osoba. za dwa kwadranse bede w grze, to sie odezwe.

konta odblokowac juz sie nie da, bo masz obecne, ale stare powinno dac sie wyrejestrowac.

ed: olać pw. napiszę tutaj. przede wszystkim do Konrada, a nie do ce. post buca powinien wszystko wyjaśnić: Pytanie odnośnie bana

moja rada na przyszłość - jak najmniej kontaktów z ce. jedynie w niezbędnych sytuacjach, typu odwołanie od bana, bo wtedy pominięcie go i udanie się na samą górę(sm) może skutkować surowszym traktowaniem danego przypadku przez sushiego.

ed2: jeszcze odnośnie c47. ten mój ban na konto JMPK był za przyczepienie się o (prawdziwie) niesłusznego bana. ce zwyczajnie korzystał ze złego słownika, tj. sjp.pl zamiast sjp.pwn.pl. ostro po nim pojechałem w tamtym wątku. ja dostałem bana na konto forumowe, które niestety pozostało zbanowane, a koleś niesłusznego bana za słowo, które nie było wtedy wulgarne. dwa lata po tym zdarzeniu zaczął obowiązywać słownik sjp.pwn.pl jako wyrocznia banowania. dwa lata nim doszło do niego, że robi źle :/ ktoś oddał tamtemu graczowi zmarnowane dni na banie? ekspy, premkę? nie. ban dla jednego w grze i dla drugiego na forum za błędy sopa. w tamtym czasie żadna argumentacja nie dotarła, ani do niego, ani wyżej.

teraz udało się odblokować konto na forum. więc nie jest tak, że ja sobie mogę wszystko zawsze i wszędzie i mam unbana. nie każde odwołanie może okazać się skuteczne, ale przysługuje każdemu(bluzgi i pogarda nie pomagają ^^).

ed3:
cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
edit down

napisalem maila do C47, ciekawy jestem co mi teraz odpisze na taki rozwoj sytuacji - poprzednio niemozliwe bylo ani odblokowanie ani wyrejestrowanie

administracja BW ma wiele twarzy z tego wychodzi Big Grin DD


c47 to nie administrator bw, ta dwójka to administratorzy bw: http://screenshooter.net/101869761/xosahxg

te linki są przydatne, bo sporo osób wielkrotnie pokazuje swoją ignorację Tongue
Poradnik forumowicza
Kto jest kim i co komu zgłaszać

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 14-08-2015 16:24.

14-08-2015 14:45
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalista najzwyczajniej w świecie odwołał się do mnie od nałożonej blokady i ostatecznie uznałem, że mogę mu dać szansę. Początkową wiadomością którą otrzymał ode mnie - była odmowa.

Dopiero po wymianie kilku wiadomości doszedł do mnie pełen obraz sytuacji i uznałem, że go niesprawiedliwie potraktowano. Dano mu szansę i jednocześnie nie pozwolono na skorzystanie z niej. Jestem pewien, że każdy z Was gdyby się znalazł w analogicznej sytuacji poczułby się w pewien sposób oszukany.

Detali nie będę tutaj opisywał, niemniej jeśli sprawa trafi do Sushimakera to nie omieszkam mu ich przedstawić.

Napisałem więc, że ostatecznie mogę mu odblokować to konto, ale jeżeli kiedykolwiek będzie powtórka i kogoś obrazi to nie będzie mógł liczyć na żadną taryfę ulgową i zostanie po prostu zablokowany.

Natomiast zarzuty o kolesiostwie można sobie darować bo ów użytkownika nie znam. Kontakt z nim miałem zaledwie kilkukrotny. Samo to, czy będzie używał tego konta czy zostanie zmuszony do założenia następnego jest mi całkowicie obojętne.

Konkludując - możecie po prostu napisać do Sushimakera jeżeli uważacie, że moja decyzja jest błędna. Jeśli on również tak uzna to Specjalista dostanie bana.

Na koniec - jeśli chodzi o wyrejestrowanie konta, to jest to możliwe i każdy może to zrobić. Nie jest to przywilejem zarezerwowanym dla wybrańców. Prośby o to należy składać do administratorów - Konrada i Sushimakera. Jedynie oni mogą to uczynić.
14-08-2015 15:56 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli wszystkie warny i bany gracz miał niesłuszne czy ty Xzar robiąc za boga w tej grze ułaskawiasz gracza łamiąc regulamin tej gry?

Za wulgaryzmy i spam jest warn a gdy zbierzesz ich za dużo to masz bana. Tak?

A jak masz bana zasłużonego to uderzasz do zielonego z którym miałeś "kilkukrotny kontakt" i odwiesza ci bana bo może. Tak???



I można dalej robić co się chce mimo, że regulamin jest jeden.


Jedna taka sytuacja to jeszcze mogę zrozumieć ale 2 w miesiącu?Big Grin

A wcześniej ile ich było?

Chyba nas za idiotów bierzecie skoro myślicie, że jak zielony wejdzie na forum pisząc, że przekręt który zrobił jest ok to wszyscy myślą, że tak jest.


Żenada i tyle.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-08-2015 22:03 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rewelacyjnie bezsensowne porównanie do instytucji odwołania, może powyciągamy inne rozwiązania z polskiego prawa i przeniesiemy na grunt osądzania graczy/użytkowników? Odwoływać się można w nieskończoność, bo to święte uprawnienie i jak widać korzystanie z niego działa bez zarzutu, ale kiedy trzeba przedstawić dowody na winę gracza/użytkownika to wtedy już nie jest tak łacno powoływać się na prawo, trochę niewygodnie się tak tłumaczyć. Smile Żenujący przykład hipokryzji i wybiórczości.

__________________

14-08-2015 22:19 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Jedna taka sytuacja to jeszcze mogę zrozumieć ale 2 w miesiącu?Big Grin

ehhh serio jesteś takim ignorantem? wyżej masz wyjaśnienie, że ban był tylko jeden, a tamto wcześniej to zwykła pomyłka moda, a nie zasłużony, jak to ująłeś, ban. dlatego zostało tak szybko cofnięte. i ta sprawa nie otarła się nawet o smoda, bo nie było takiej potrzeby, skoro bana nie mogło być...
14-08-2015 22:32
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Czyli wszystkie warny i bany gracz miał niesłuszne czy ty Xzar robiąc za boga w tej grze ułaskawiasz gracza łamiąc regulamin tej gry?

Za wulgaryzmy i spam jest warn a gdy zbierzesz ich za dużo to masz bana. Tak?

A jak masz bana zasłużonego to uderzasz do zielonego z którym miałeś "kilkukrotny kontakt" i odwiesza ci bana bo może. Tak???



I można dalej robić co się chce mimo, że regulamin jest jeden.


Jedna taka sytuacja to jeszcze mogę zrozumieć ale 2 w miesiącu?Big Grin

A wcześniej ile ich było?

Chyba nas za idiotów bierzecie skoro myślicie, że jak zielony wejdzie na forum pisząc, że przekręt który zrobił jest ok to wszyscy myślą, że tak jest.


Żenada i tyle.


W sytuacji o której mówisz Buc napisał, że bana nie powinno być - był on nadany przez pomyłkę. Zatem zarzut o tym, że miał zdjętego bana dwukrotnie jest bezpodstawny. Poza tym, ja o tym się dowiedziałem dopiero dwa dni temu, jak rozpatrywałem odwołanie.

Cała sytuacja jest z mojej strony pierwszą tego typu szansą jaką dałem specjaliście. I definitywnie więcej ich nie będzie. Jeśli z niej skorzysta i nie będzie więcej obrażał ludzi - wszyscy na tym skorzystają. Jeżeli zaś tak nie uczyni - zgodnie z obietnicą Buca, konto zostanie zablokowane i wyjdzie na jedno i to samo.
14-08-2015 22:59 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rocketto napisał(a) specjalista, należy się nawet +2 za spam i obrazy, ale i tak na ostatniej szansie, więc ban.


to dostałeś za spam i obrazę mojej osoby więc decyzja była słuszna.

Potem Buc tą decyzję odwiesił pisząc, że kolejnej szansy nie dostaniesz...

Teraz po tym jak dostałeś kolejnego bana znalazł się dobrotliwy Xzar który ściągając bana napisał, iż definitywnie więcej szans już nie będzie... Big Grin Big Grin Big Grin

Dobre... Mad


Pozwolę sobie wkleić pw Buca i jego zdanie na ten temat...


ciach

Mam nadzieję, że każdemu zbanowanemu formułowiczowi dacie tyle szans co specjaliście. Roll Eyes Tym zacnym życzeniem kończę tą farsę.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-08-2015 23:30 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są równi i równiejsi.


Założenie 200+ kont na r17 by mieć id 12345? - nadal gra
Wysyłanie na sb na KAŻDYM serwerze linka, który kasował wszystkie zapisane wiadomości - nadal gra
Liczba ostrzeżeń i zachowanie na forum - nadal gra



Na r5 ktoś napisał na sb "dziękuje" i 2 konta dostały bana stałego :>

Wstyd
14-08-2015 23:39 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
ZEL79
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2008
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dajta spokój chłopaki są z platwormySmile wszystko forum zatuszuje jako błędy biurokratyczne. i jak zwykle nikt nie jest winny

__________________
r1 Marauder id 155600
15-08-2015 01:30 ZEL79 jest offline Szukaj postów użytkownika: ZEL79 Dodaj ZEL79 do Listy kontaktów
Akryn
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2015
Postów: 139
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Wysyłanie na sb na KAŻDYM serwerze linka, który kasował wszystkie zapisane wiadomości


Ja tylko się zapytam jak rozpoznać taki link żeby przypadkiem w niego nie kliknąć?
15-08-2015 02:52 Akryn jest offline Szukaj postów użytkownika: Akryn Dodaj Akryn do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Akryn napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Wysyłanie na sb na KAŻDYM serwerze linka, który kasował wszystkie zapisane wiadomości


Ja tylko się zapytam jak rozpoznać taki link żeby przypadkiem w niego nie kliknąć?

administracja po tej akcji zablokowała taką opcję i nawet jak klikniesz, to nic się nie skasuje. co co dużymi literami, to czyste kłamstwo, bo tylko moria 4 i 5 Smile

a do niektórych nawet proste rzeczy nie docierają niestety :/
15-08-2015 03:33
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
administracja po tej akcji zablokowała taką opcję i nawet jak klikniesz, to nic się nie skasuje. co co dużymi literami, to czyste kłamstwo, bo tylko moria 4 i 5 Smile


Kolejne kłamstwo i krętactwo specjalisty.

cytat:
C47 napisał(a)
12345
Postać Atretochoana eiselti

r15
ID 22160

r14
93872
Postać boski wonsz

r13
ID 57233

r12
54787
Postać boski wonsz

r11
31316
Postać boski wonsz

r10
78486
Postać boski wonsz

r9
61316
Postać Edward Scissorhands

r8
74017
Postać zaliczam zadanie

r7
89821
Postać boski wonsz

r6
63954
Postać boski wonsz

r5
73371
Postać boski wonsz

r4
60191
Postać żan reno połyka

r3
74194
Postać boski wonsz

r2
145533
Postać boski wonsz

r1
262234
Postać zdechły serwer


'trolling', utrudnianie gry innym graczom (rozsyłanie linków kasujących wiadomości), ogólna recydywa
ban stały


Prosto z tematu -> 12345 + inne

Czyli jednak nie tylko moria 4 i 5.
15-08-2015 04:00 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

człowieku czego nie rozumiesz? to jest ban na wszystkie istniejące konta, a nie to co błędnie wywnioskowałeś...

sporo osób ma problem ze zrozumieniem tak prostej sprawy i pewnie sm ulegnie

cóż wonsz zaczął karierę forumową jak każdy zwykły użytkownik, a zakończył jako BUG BW Big Grin
15-08-2015 11:07
Hiriji
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2015
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wooo to odkryłeś nowość... kolesiostwo w bw? nieeee gdzieżby tam. Przecież tak nie wolno...

to żadna nowość. są gracze uprzywilejowani (nie wnikam czy to rodzina, kochanki czy psy bw teamu), którzy są traktowani ulgowo i którym wszystko uchodzi na sucho (albo prawie wszystko dopóki naprawdę mocno nie przegną i nie da się już tego zatuszować).

Ale bez przesady żeby to kogoś dziwiło. bw działa jak polski rząd(każdy po kolei od '18). posługują się zasadą "grunt żeby było dobrze nam i "naszym ludziom". daruj sobie takie tematy, ja już próbowałam, jedyne co uzyskałam to to że zawistny mod, przeciw któremu się wypowiadałam, w majestacie swojego "prawa" ścinał mi przez miesiąc wszystkie aukcje do rynkowego minimum, a czasem nawet poniżej

__________________

15-08-2015 11:49 Hiriji jest offline Szukaj postów użytkownika: Hiriji Dodaj Hiriji do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
na forum niestety przy cofaniu warnow zostaje opis z ostatniego

Pierwsze słyszę... Z tego co mi wiadomo, opis warna wpisuje się "z palca", a jedyne co zostaje po cofnięciu takowego, to data nadania ostatniego...


cytat:
specjalista napisał(a)
co co dużymi literami, to czyste kłamstwo, bo tylko moria 4 i 5 Smile

a do niektórych nawet proste rzeczy nie docierają niestety :/

Akurat pamiętam tę akcję, bo na R1 też kupę osób kliknęło w tego linka i płakało że zapisane pokasowane, więc nie kłamSmile

---

Biorąc pod uwagę tylko ostatniego bana...
Rozpoczynamy testy drugiej mapy ekspedycyjnej! (ostatnia szansa)
Drobna modyfikacja "kropek" udziału w ekspie/KW (ban)
...i to, że teraz masz tylko 3 warny, wychodzi na to, że Xzar cofnął aż dwa naraz...
Gdy ja swego czasu dostałem warna za jakąś "bzdurę" (wytknięcie któremuś z OP-ów niestosowania się do regulaminu działu skarg, w tymże dziale), to po wymianie kilku PW z Xzarem nadal tegoż warna miałem i musiałem czekać, aż sam zejdzie... Także nie wiem, musisz mieć niezłą nawijkę, że już nie pierwszy raz się wywijasz... Może zostań adwokatem albo politykiem?chytry

EDIT
A nie, sorki, widzę że ktoś się zreflektował i już znowu masz wpisaną "ostatnią szansę" (mimo że bodaj przedwczoraj nie było tej informacji)Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 15-08-2015 12:06.

15-08-2015 12:02 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
co co dużymi literami, to czyste kłamstwo, bo tylko moria 4 i 5 Smile

a do niektórych nawet proste rzeczy nie docierają niestety :/

Akurat pamiętam tę akcję, bo na R1 też kupę osób kliknęło w tego linka i płakało że zapisane pokasowane, więc nie kłamSmile

na r1 nie wklejałem nic. ktoś inny skopiował z morii i wkleił na r1 i dopiero po wklejeniu tego tam zaczął się dym. tamta osoba chyba nawet nie została ukarana, a ja ofc miałem stałkę. ten gość super łagodnie traktowany - stałka, a ten który zrobił to samo i był powodem larum na forum bodajże nic. tak, tak, to mnie łagodnie traktują...
15-08-2015 12:49
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osoba z R1 została ukarana - Link, więc panie Poszkodowany sprawdź informacje zanim zaczniesz kreować wokół siebie atmosferę niesprawiedliwości.

Szkoda, że nie wspomniałeś, że po odwołaniu ( Wink ) kara została Ci skrócona. Te okoliczności oraz wątek warnów na pewno nie świadczą, że traktują Cię z pobłażliwością... Cyrax 2.0

__________________

15-08-2015 13:08 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z racji tego iż nigdzie nie widziałem w regulaminie że nie wolno pokazywać pw, wrzucam wam opinię na temat specjalisty jednego z moderatorów (mam nadzieję że się nie obrazi)


ciach


tak więc proszę was, nie róbcie z nas ciemnoty....

skoro wy się miedzy sobą nie zgadzacie to kto tu ma rację?

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shot91: 15-08-2015 13:20.

15-08-2015 13:16 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego użyłem takich określeń: "chyba nawet nie została ukarana" "bodajże nic"
dzięki za podesłanie linku, w którym pada określenie mojej osoby jako "obecnego pomysłodawcy"
gdzie było to tylko skopiowanie tego co(info w danym temacie) ktoś wkleił wcześniej na r17.

więc skoro ebola dostał siedem za jeden serwer, a ja stałkę(dwa miechy po odwołaniu) za dwa serwery. to czy nie powinienem mieć dwóch tygodni/miesiąca? przecież zrobiłem to samo co ebola i to on rozpętał dym na r1, nie było takich inicjatyw z morii, a u nich stało się to wcześniej. dopiero po założeniu tematu o r1 doczepili się by wróciły im wiadomości. on skopiował to co ja wklejałem, a ja skopiowałem to co ktoś inny wklejał. pobłażliwość?
15-08-2015 13:18
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego C47 użył takiego sformułowania jak "ogólna recydywa", nie wiem co dokładnie miał na myśli pisząc te słowa, ale dzięki za obracanie kota ogonem.

__________________

15-08-2015 13:30 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wychodzi na to, że mamy poważny problem z forum

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH