Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Wendol w 3 bez eventu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wendol w 3 bez eventu 20 Ankieta - średnia ocena: 2,3520 Ankieta - średnia ocena: 2,3520 Ankieta - średnia ocena: 2,3520 Ankieta - średnia ocena: 2,35
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Wendol w 3 bez eventu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po oslabieniach mobow przez ADministracje tak sie bije Wendole

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8e55c6e65b

__________________
Nick w grze Bartt
25-08-2015 13:04 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej tak bija loteryjny samograj. Dlugo jeszcze bedziesz nudzil ludzi ta pila ??? i tylko nie pisz ze pila nic nie dala zeby robic takie expy... 1/10

Poczekam na linki gdzie ludzie radza sobie sami a nie przy pomocy administracji

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
25-08-2015 20:31 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1/10
Piła załatwia całą sprawę gdyby nie ona to byś tak nie marudził

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop
25-08-2015 21:49 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bartt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj kazde inne epickie 2h z defem spartaka daloby rade^^ ale Wy jak wykle tylko o pile przywyklem i poprawia mi humor Wasz zamkniety swiat;d

__________________
Nick w grze Bartt
25-08-2015 21:54 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
dobra morda
Forum Ace


Data rejestracji: 03-02-2014
Postów: 83
Klan: Runejczycy
Kraina: Necropolia III
Skąd: Mogłem widzieć żeby wziąć chusteczki bo bedziesz płakać ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Regio90 napisał(a)
raczej tak bija loteryjny samograj. Dlugo jeszcze bedziesz nudzil ludzi ta pila ??? i tylko nie pisz ze pila nic nie dala zeby robic takie expy... 1/10

Poczekam na linki gdzie ludzie radza sobie sami a nie przy pomocy administracji
dokładnie. Ras gdyby miał tą piłe zamiast ciebie robił by na niej o niebo lepsze dmg bo bez niej byś był nikim. Masz epik speeda i tą piłe którą dostałeś za free i się nią jarasz jakbyś ją wydropił na normalnej polskiej wyprawie ... A na razie drop rate takiej piły na serwerach polskich to ZERO. Więc nie chwal się że robisz sieczkę na ekspie nią bo to już się robi po prostu nudne. U nas w klanie też typ ma piłe i jakoś nie jest nam niezbędny na ekspach bo nie tylko wokół piły kręci się świat. Ja ostatnio kręce na wendi ok 10-12 k dmg na 88 lvl bez piły, na dystansie i bez zasięgu bo jestem ssakiem i jak mogę robić zasięg luckiem to go robię bo na razie robię tylko 410 sumy i trochę brakuje. Na 88 lvl przypominam bo umiem grać w przeciwieństwie do cb bo bez piły nikt by cię nawet na bazyla nie wziął bo by się bał że mu ekspe skopiesz. Ty na moim lvl bo najwyżej byś mógł robić asyste na białym bez tej swojej piły. Za ekspe 10/10 bo reszta ekipy też zrobiła robotę a ty się chwalisz jakbyś to ty ubił tego smerfa solo .

__________________
R4 typ spod szóstki .
25-08-2015 21:56 dobra morda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobra morda Dodaj dobra morda do Listy kontaktów
KomisarzR16
Member


Data rejestracji: 16-01-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na co tutaj patrzeć ?
Bw dało Ci item i tyle w temacie.

Samograj

DLa mnie 1/10
26-08-2015 15:10 KomisarzR16 jest offline Szukaj postów użytkownika: KomisarzR16 Dodaj KomisarzR16 do Listy kontaktów
Owsiak
Forum Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 79
Klan: Hippo Slayers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Da się bez piły:

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=654bafcf39

__________________
R7 user
Nick: Vendetta
Klan: BK
27-08-2015 11:23 Owsiak jest offline Szukaj postów użytkownika: Owsiak Dodaj Owsiak do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra morda +1 za SPAM


cytat:
dobra morda napisał(a)
cytat:
Regio90 napisał(a)
raczej tak bija loteryjny samograj. Dlugo jeszcze bedziesz nudzil ludzi ta pila ??? i tylko nie pisz ze pila nic nie dala zeby robic takie expy... 1/10

Poczekam na linki gdzie ludzie radza sobie sami a nie przy pomocy administracji
dokładnie. Ras gdyby miał tą piłe zamiast ciebie robił by na niej o niebo lepsze dmg bo bez niej byś był nikim. Masz epik speeda i tą piłe którą dostałeś za free i się nią jarasz jakbyś ją wydropił na normalnej polskiej wyprawie ... A na razie drop rate takiej piły na serwerach polskich to ZERO. Więc nie chwal się że robisz sieczkę na ekspie nią bo to już się robi po prostu nudne. U nas w klanie też typ ma piłe i jakoś nie jest nam niezbędny na ekspach bo nie tylko wokół piły kręci się świat. Ja ostatnio kręce na wendi ok 10-12 k dmg na 88 lvl bez piły, na dystansie i bez zasięgu bo jestem ssakiem i jak mogę robić zasięg luckiem to go robię bo na razie robię tylko 410 sumy i trochę brakuje. Na 88 lvl przypominam bo umiem grać w przeciwieństwie do cb bo bez piły nikt by cię nawet na bazyla nie wziął bo by się bał że mu ekspe skopiesz. Ty na moim lvl bo najwyżej byś mógł robić asyste na białym bez tej swojej piły. Za ekspe 10/10 bo reszta ekipy też zrobiła robotę a ty się chwalisz jakbyś to ty ubił tego smerfa solo .
27-08-2015 23:19 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxp napisał(a)
dobra morda +1 za SPAM


cytat:
dobra morda napisał(a)
cytat:
Regio90 napisał(a)
raczej tak bija loteryjny samograj. Dlugo jeszcze bedziesz nudzil ludzi ta pila ??? i tylko nie pisz ze pila nic nie dala zeby robic takie expy... 1/10

Poczekam na linki gdzie ludzie radza sobie sami a nie przy pomocy administracji
dokładnie. Ras gdyby miał tą piłe zamiast ciebie robił by na niej o niebo lepsze dmg bo bez niej byś był nikim. Masz epik speeda i tą piłe którą dostałeś za free i się nią jarasz jakbyś ją wydropił na normalnej polskiej wyprawie ... A na razie drop rate takiej piły na serwerach polskich to ZERO. Więc nie chwal się że robisz sieczkę na ekspie nią bo to już się robi po prostu nudne. U nas w klanie też typ ma piłe i jakoś nie jest nam niezbędny na ekspach bo nie tylko wokół piły kręci się świat. Ja ostatnio kręce na wendi ok 10-12 k dmg na 88 lvl bez piły, na dystansie i bez zasięgu bo jestem ssakiem i jak mogę robić zasięg luckiem to go robię bo na razie robię tylko 410 sumy i trochę brakuje. Na 88 lvl przypominam bo umiem grać w przeciwieństwie do cb bo bez piły nikt by cię nawet na bazyla nie wziął bo by się bał że mu ekspe skopiesz. Ty na moim lvl bo najwyżej byś mógł robić asyste na białym bez tej swojej piły. Za ekspe 10/10 bo reszta ekipy też zrobiła robotę a ty się chwalisz jakbyś to ty ubił tego smerfa solo .


mimo, ze bartt to glab, to chyba jestes wiekszy, skoro innych nie nagrodziles warnem za spam

__________________

by maua
nick' Drag0n
28-08-2015 03:38 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Wendol w 3 bez eventu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH