Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 429 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 429 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

429 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 429
Postać AGATA
Login agata

Reklama w profilu - ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-08-2015 11:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
calap
Forum Ace


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 87
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Galimor

Re: 429 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mogę zobaczyć mój profil ??

nie wiem o co chodzi ??

__________________
Wiem że słodka zemsta kolorowych już będzie zemną do końca moich dni na BW - Bo swoich się głaszce a resztę ma się w czarnej .......
31-08-2015 12:34 calap jest offline Szukaj postów użytkownika: calap Dodaj calap do Listy kontaktów
Bibers
Junior Member


Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie róbcie sobie jaj i odblokujcie - ban z niewiadomokąd wzięty, na necie sie zdarza ze potem pierdoly wyskakuja....

__________________
r16 tinex
31-08-2015 13:01 Bibers jest offline Szukaj postów użytkownika: Bibers Dodaj Bibers do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyt buca "Wskazany jest trailer gry komputerowej, który zawiera ostrzeżenie o jego brutalności. Penalizujemy głównie linki do innych gier przeglądarkowych, które stanowią konkurencję dla BW"

z tego tematu Reklama innej gry

Więc to nie jest gra przeglądarkowo więc czemu ban? Chyba że możecie interpretować regulamin dowolnie w zależności kto składa skargę. Zanim dasz bana może się najpierw upewnisz?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sandromex: 31-08-2015 13:03.

31-08-2015 13:01 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
muflonn
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2013
Postów: 16
Kraina: Necropolia X
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam ze bardzo często przy wrzucaniu obrazka na avatar po pewnym czasie on wygasa i pojawia sie reklama producenta, nie powiecie mi ze tak nie jest Wink bo bardzo duzo osob na bw tak mialo,ma Wink
31-08-2015 13:07 muflonn jest offline Szukaj postów użytkownika: muflonn Dodaj muflonn do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W profilu znajdowała się reklama RainApp. Rzeczywiście wyglada to na reklamę wrzuconą przez stronę hostingową. Konto zostaje odblokowane, ale na następny raz proszę uważać.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-08-2015 13:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
calap
Forum Ace


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 87
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Galimor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy może się pomylić
każdy może czegoś nie zauważyć
ale jak się coś robi świadomie to dobrze by było robić to rozważnie
nie można robić takich rzeczy na łapu capu bo to oznacza że
kolega OP nie bardzo się przykłada , a bardziej działa z automatu
ale jak już napisałam ; każdy może się pomylić
ale każdy powinien potrafić przeprosić i przyznać się do błędu
Gram w to BW od wielu lat , jak i sporo innych ludzi ,
znają mnie na kilku serwerach z niewyparzonej gęby
ale nie z tego ze zrobiła bym coś co jest niezgodne z regulaminem
a wręcz przeciwnie , to współgracze mają ze mną problem
bo wymuszam na nich stosowne zachowania w stosunku do innych

a co do tej nieszczęsnej reklamy

przeglądnęłam kilka serwerów i na każdym przynajmniej kilka osób z TOP 100
ma coś podobnego

może należało by wysłać informacją na całe BW z prośbą o usunięcie tego
własnego profilu , zamiast walić w ludzi banem
sporo ludzi jest nieświadomych że coś takiego się im pojawiło w okienku

agata

__________________
Wiem że słodka zemsta kolorowych już będzie zemną do końca moich dni na BW - Bo swoich się głaszce a resztę ma się w czarnej .......
31-08-2015 14:13 calap jest offline Szukaj postów użytkownika: calap Dodaj calap do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łącznie z operatorami Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-08-2015 14:34 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 429

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH