Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Kolejna prowokacja, oczernianie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kolejna prowokacja, oczernianie 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WrednyTobla
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2014
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Warszawa

Mad Kolejna prowokacja, oczernianie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego: 6028
id zgłaszanego: 219

sb główny godzina 12:42 08.09.2015


Była już mowa o tym graczu o nie zaczepianie i nie oczernianie. Gracz ten po raz kolejny oczernia moją osobę publicznie. Nie życzę sobie jak już wcześniej pisałem o jakiekolwiek komentarze do mojej osoby. Odbieram to jako kolejną próbę zaczepki. Nie zgłaszam za darmo i wypraszam to sobie. Wtrącił się w rozmowę zupełnie niepotrzebnie i nic mądrego nie wnosząc.
Proszę o zrobienie z tym graczem porządku bo naprawdę staje się już irytujący. Liczę na ukaranie go + odwieszenie wcześniej obiecanego bonusu (5 dni dodatkowo) Mam dość ciągłych prób prowokacji


Pozdrawiam

__________________
Oko płata fatamorgana
08-09-2015 13:32 WrednyTobla jest offline Szukaj postów użytkownika: WrednyTobla Dodaj WrednyTobla do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co widzę skarga dotyczy mojej osoby

niestety od poprzedniej skargi którą na mnie złożyłeś w ogóle się z tobą nie zadawałem

nie możesz mi zabronić wypowiadać się na sb, nie próbuj wszystkiego podciągnąć pod siebie, co bym nie pisał, nie dotyczy ciebie, bo zwyczajnie nie warto

jeśli gdzieś padł twój nick to już nie mam nic na swoją obronę

@ed
już pamiętam dokładnie ten wpis
podczas napinek między graczem tobla a frez jeden z graczy się wtrącił i ja pisałem właśnie do niego, nie pamiętam jego nicku, ale moja wypowiedź powinna być zaraz pod jego wypowiedzią

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xerter: 08-09-2015 17:19.

08-09-2015 17:10 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
WrednyTobla
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2014
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WrednyTobla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zapewne pamietasz tez jak pisalem ze nie mam zamiaru zglaszac gracza Frez ? Wink niestety kolego moim zdaniem umoczyles. A to ze nie warto odnosnie mojej osoby to tez nie jest obrazliwe ? Czy ja ci ublizam ? Nie zachowuj sie jak dziecko w podstawowce.

Pozdrawiam

__________________
Oko płata fatamorgana
08-09-2015 19:31 WrednyTobla jest offline Szukaj postów użytkownika: WrednyTobla Dodaj WrednyTobla do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, spinasz się z nim i jest fajnie,
a ktoś coś napisze i to jeszcze nie do ciebie, a ty już cyrk odstawiasz
08-09-2015 19:57 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
WrednyTobla
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2014
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WrednyTobla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie spinalem sie i to nawet wynika z rozmowy Wink a ty mnie oczerniles pezpodstawnie. Wystarxzy ze jak juz pisalem Buc przeczyta cala rozmowe i nie widze nawet grosz tam swojej winy ttlko normalna rozmowe pomijajac ze czasem gracz Frez obrazal. A ty napisales do niego o mnie wiec po co kombinowac ? Wink wiesz jak bylo niech BUC przeczyta sb i bedzie jasne

__________________
Oko płata fatamorgana
08-09-2015 20:03 WrednyTobla jest offline Szukaj postów użytkownika: WrednyTobla Dodaj WrednyTobla do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mantis 2015-09-08 12:42:12 -> frez lepiej z nim nie dyskutuj, bo cię zgłosi na forum

nic tutaj nie ma

po ostrzeżeniu za dyskusję w skargach

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-09-2015 21:29 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Kolejna prowokacja, oczernianie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH