Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wyniki ankiety 2015 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wyniki ankiety 2015 41 Ankieta - średnia ocena: 7,2941 Ankieta - średnia ocena: 7,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanie dotyczące przypisania umagicznień do postaci: czy będzie wprowadzone do gry, czy zostanie tak jak teraz, tzn. przeniesienie umaga kosztuje 1 evo?
Nie ukrywam, że mi najbardziej zależy właśnie na tej zmianie. Obecna postać rzeczy to krok w dobrym kierunku, ale mam nadzieję, że wkrótce umagi zostaną przypisane do postaci, co da ogromne możliwości w dobieraniu eq pod konkretnego przeciwnika i tym samym zapewni dużą różnorodność buildów.
11-09-2015 17:28 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

RE: Wyniki ankiety 2015 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
pytanie o cenę premki od początku mnie rozbawiło , a wynik ankiety powałiły na łopatki , kto napisze że cena jest ok skoro może być taniej ? nie róbcie sobie żartów z graczy , mam wrażenie jakbym się cofnął do komuny , hehe fajny stan


Ja odpowiedziałem, że cena jest ok, bo w porównaniu do innych gier, w jakie miałem okazje grać, tutaj jest taniocha


PS. No to czekamy na epickie 2.0.. Oby jak najkrócej Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 11-09-2015 17:30.

11-09-2015 17:30 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

RE: Wyniki ankiety 2015 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
pytanie o cenę premki od początku mnie rozbawiło , a wynik ankiety powałiły na łopatki , kto napisze że cena jest ok skoro może być taniej ? nie róbcie sobie żartów z graczy , mam wrażenie jakbym się cofnął do komuny , hehe fajny stan


Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Zwróć uwagę na jedną rzecz. BW powstało w 2006 roku, wtedy cena premium wynosiła 30zł na 180 dni. Nic się nie zmieniła przez ostatnie 9 lat. W tym czasie, inflacja poszła w górę, benzyna podrożała dwukrotnie, wszystkie ceny zostały podniesione, a jakość produktów spadła. Za to cena premium stoi w miejscu.

Dla osób uczących się / bez zarobków, każde 30zł to duża kwota. Lwia część użytkowników korzysta z usługi SMS Premium, która jest średnio opłacalna, przez co cena premium jest wysoka.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-09-2015 17:30 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja patrze ze suma glosow ze pily sa przegiete i powinny byc albo cofniete albo onizone jest wieksza niz tych co chca zeby zostaly na lotriii - WIEC MAM NADZIEJE ZE ADMINISTRACJA NIE BEDZIE DAWALA JUZ WYBORU ITEMOW NA NOWYCH LOTERIACH PLUS COFNIE ZNERFII TE CO ZOSTALY WYBRANE

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-09-2015 17:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
A ja mam pytanie dotyczące przypisania umagicznień do postaci: czy będzie wprowadzone do gry, czy zostanie tak jak teraz, tzn. przeniesienie umaga kosztuje 1 evo?
Nie ukrywam, że mi najbardziej zależy właśnie na tej zmianie. Obecna postać rzeczy to krok w dobrym kierunku, ale mam nadzieję, że wkrótce umagi zostaną przypisane do postaci, co da ogromne możliwości w dobieraniu eq pod konkretnego przeciwnika i tym samym zapewni dużą różnorodność buildów.


Naucz się czytać
idź przeczytaj 9 pytanie z loterii, to się dowiesz czy porzucili, czy nie ;d

cena premium jest ok
ogólnie ja kupuje premke za 9zł na miesiąc ;d to według was dużo? Znam gry gdzie inkasują 20zł+ za tydzień ;d a jeszcze mniej daje tam ta prema jak tutaj na bw

za to skrócenia itd. to mogłoby być nieco tańsze, choć i tak jak teraz to nie jest drogo

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-09-2015 17:31 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

RE: Wyniki ankiety 2015 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
pytanie o cenę premki od początku mnie rozbawiło , a wynik ankiety powałiły na łopatki , kto napisze że cena jest ok skoro może być taniej ? nie róbcie sobie żartów z graczy , mam wrażenie jakbym się cofnął do komuny , hehe fajny stan


Kuzniar to ty? przeciez cena premki jest niezmienna od poczatku jesli sie nie myle
bo widzisz, duzo osob zdaje sobie sprawe, ze pieniadze nie rosna na drzewie, rowniez nie pojawiaja sie tez w magiczny sposob w portfelu mamy

ja zaznaczylem, ze cena premki jest ok, problem?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-09-2015 17:32 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kacik....
ale tu chodzi o wszystkie przedmioty....
piłe chcą znerfić a oberwą wszyscy Smile
11-09-2015 17:32 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

11. Co sądzisz o dostępnych usługach premium w BW? (Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)

2. Są ok, nie dają przewagi ale pozwalają umilić grę i oszczędzić czas.


bardzo obiektywne
nie dają żadnej przewagi, ani troszkę
11-09-2015 17:35 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2. Czy jesteś za zmianą działania głównej nagrody w loterii dla serwerów STARSZYCH niż 1 rok?

5,58% 1. Tak, główną nagrodą z loterii powinien być przedmiot LEGENDARNY ZWYKŁY
13,40% 2. Tak, główną nagrodą z loterii powinien być przedmiot LEGENDARNY DOBRY
33,16% 3. W ogóle nie powinno być możliwe wybranie dowolnego przedmiotu.
47,86% 4. Nie, powinno pozostać tak jak jest.


czyli 52.8 % chce zmiany lub braku wybierania przedmiotu a tylko 47.8 chce zostawienia

ale jesli znerfia pile czemu reszta co wybrala co innego ma byc nie obcieta (chyab ze poprostu balans zrobia pil)
albo zabrac wysztskim wsyztsko i dac wybor losowy od nowa i tyle ze mozesz dostac cos z leg dsk itd

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-09-2015 17:36 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aturosss napisał(a)
kacik....
ale tu chodzi o wszystkie przedmioty....
piłe chcą znerfić a oberwą wszyscy Smile

np. mój ziomek wybrał sobie epicką tygrysią pelerynę szybkości ;d i przez ślepych ludzi, którzy w loterii widzą tylko piły on ma stracić swój speed? ;p

problemem nie jest dowolny item z loterii, problemem jest przegięcie piły po prostu, jej dmg bazowy jest już kosmiczny + miljon krytyka i nie trzeba ani gruczołów, ani tygrysa, ani czarnego setu itd.

jakby nie co osłabić piły, wzmocnić katanę pozmieniać inne bronie 2h, żeby nie odstawały tak od siebie i innych broni, kazdy by się zastanowił co lepiej wybrać ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-09-2015 17:36 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
11. Co sądzisz o dostępnych usługach premium w BW? (Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)

2. Są ok, nie dają przewagi ale pozwalają umilić grę i oszczędzić czas.


bardzo obiektywne
nie dają żadnej przewagi, ani troszkę


Przecież nie dają przewagi... Co dostajesz ekstra za usługi premium, oprócz oszczędzenia czasu, co było w odpowiedzi uwzględnione?

Kilkanaście miejsc w zbrojowni i w zbrojowni klanowej? To aż taka przewaga?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 11-09-2015 17:39.

11-09-2015 17:37 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
Xerter napisał(a)
11. Co sądzisz o dostępnych usługach premium w BW? (Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)

2. Są ok, nie dają przewagi ale pozwalają umilić grę i oszczędzić czas.


bardzo obiektywne
nie dają żadnej przewagi, ani troszkę


Przecież nie dają przewagi... Co dostajesz ekstra za usługi premium, oprócz oszczędzenia czasu, co było w odpowiedzi uwzględnione?


Sil, bo ludzie wierzą w nadprzyrodzoną moc premium i uważają, że premium daje dropa 100% na udany atak i runy za każdą expę rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

a ja gram bez premium obecnie od 3 miesięcy i w ranku nie spadłem nawet o miejsce, ba nawet rosnę i przeganiam innych, co skracają za premke expy Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-09-2015 17:38 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Ciekawski
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2015
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.
11-09-2015 17:38 Ciekawski jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciekawski Dodaj Ciekawski do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.


regulamin przeczytaj

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-09-2015 17:40 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kroki222
Full Member


Data rejestracji: 18-03-2008
Postów: 70
Klan: 300
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r 18

Serwer: R18PL Necropolia XI

1. Czy jesteś za zmianą działania głównej nagrody w loterii dla serwerów MŁODSZYCH niż 1 rok?
21.07% 1. Tak, główną nagrodą z loterii powinien być przedmiot LEGENDARNY ZWYKŁY
50.05% 2. W ogóle nie powinno być możliwe wybranie dowolnego przedmiotu.
28.88% 3. Nie, powinno pozostać tak jak jest.


to dlaczego legend zwykłe jak większość osób było za pozostawieniem tak jak jest????


50% to osoby które nie wygrały a płakały- sam osobiście nie wygrałem ale nie przeszkadza mi że piły są na serwerze--- poprostu nie jestem zawistny jak co niektórzy…. I droga administracjo dla Was takie przysłowie-- kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera-- napiszcie chociaż PRZEPRASZAM tym ludziom co wygrali--

__________________
r18 nick COCCODRILLO
11-09-2015 17:42 kroki222 jest offline Szukaj postów użytkownika: kroki222 Dodaj kroki222 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: Wyniki ankiety 2015 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
Winda napisał(a)
pytanie o cenę premki od początku mnie rozbawiło , a wynik ankiety powałiły na łopatki , kto napisze że cena jest ok skoro może być taniej ? nie róbcie sobie żartów z graczy , mam wrażenie jakbym się cofnął do komuny , hehe fajny stan


Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Zwróć uwagę na jedną rzecz. BW powstało w 2006 roku, wtedy cena premium wynosiła 30zł na 180 dni. Nic się nie zmieniła przez ostatnie 9 lat. W tym czasie, inflacja poszła w górę, benzyna podrożała dwukrotnie, wszystkie ceny zostały podniesione, a jakość produktów spadła. Za to cena premium stoi w miejscu.

Dla osób uczących się / bez zarobków, każde 30zł to duża kwota. Lwia część użytkowników korzysta z usługi SMS Premium, która jest średnio opłacalna, przez co cena premium jest wysoka.



Ta... Jak cię czytam to mi tatuaże spływają! Big Grin

Co to za porównania typu "Zwróć uwagę"?

1. po prostu kiedyś było drogo.
2. internet był drogi a ilość graczy na tyle duża, że można było narzucić wysoką jak na tamte czasy cenę.
3. utrzymanie padaczkowatych serwerów było drogie.
4. dzieci sushiego były mniejsze i jadły więcej owoców. (żarcik nawiązujący do jednej z jego dawnych wypowiedzi.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
11-09-2015 17:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.


regulamin przeczytaj


On nawet nie wiem co to jest xD a zaakceptował coś tam, byleby tylko mozna było grać, a potem takie żale i płacze, że zostałem oszukany xD

No ale sorry, administracja może sobie zmienić zasady gry w każdej chwili :d
Poza tym tak się składa, że loterii na R18 nie powinno być w ogóle Big Grin
zyskałeś co zyskałeś mając piłę, teraz będziesz postawiony na równi z innymi Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-09-2015 17:43 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Bosyk
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2011
Postów: 95
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kroki222 napisał(a)
r 18

Serwer: R18PL Necropolia XI

1. Czy jesteś za zmianą działania głównej nagrody w loterii dla serwerów MŁODSZYCH niż 1 rok?
21.07% 1. Tak, główną nagrodą z loterii powinien być przedmiot LEGENDARNY ZWYKŁY
50.05% 2. W ogóle nie powinno być możliwe wybranie dowolnego przedmiotu.
28.88% 3. Nie, powinno pozostać tak jak jest.


to dlaczego legend zwykłe jak większość osób było za pozostawieniem tak jak jest????


50% to osoby które nie wygrały a płakały- sam osobiście nie wygrałem ale nie przeszkadza mi że piły są na serwerze--- poprostu nie jestem zawistny jak co niektórzy…. I droga administracjo dla Was takie przysłowie-- kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera-- napiszcie chociaż PRZEPRASZAM tym ludziom co wygrali--



Tobie nie przeszkadza bo tym jestes z pilami w klanie XD

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/threa...hreadid=1239956

Gracz Manatti moze upowac moje tematy Big Grin

11-09-2015 17:50 Bosyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bosyk Dodaj Bosyk do Listy kontaktów
Ciekawski
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2015
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokladnie nawet slowa PRZEPRASZAM ale zle zrobilismy i musimy Wam zabrac nagrody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11-09-2015 17:56 Ciekawski jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciekawski Dodaj Ciekawski do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.


regulamin przeczytaj


On nawet nie wiem co to jest xD a zaakceptował coś tam, byleby tylko mozna było grać, a potem takie żale i płacze, że zostałem oszukany xD

No ale sorry, administracja może sobie zmienić zasady gry w każdej chwili :d
Poza tym tak się składa, że loterii na R18 nie powinno być w ogóle Big Grin
zyskałeś co zyskałeś mając piłę, teraz będziesz postawiony na równi z innymi Big Grin


równi??!!!!
to wymieńcie na najlepszą wydropioną rzecz na tym serwie!!!
BĘDZIE RÓWNO!
kto chce bierze epicki antyczny korbacz
epickiego speeda marynarke itd.
hahaha Tongue
nom niezłe Big Grin
oni będą PONIŻEJ INNYCH Z TYM LVLEM!
tak...
ale Cb niech obchodzi twoja postać i to że masz nadal epiki Big Grin
bo może coś Ci się uda a Admini postanowią zmienić zasady xD
i gdzie w regulaminie masz :
Admini mogą Ci ZABRAĆ PRZEDMIOT?
jest tylko że mogą zmienić staty Smile
Statystyki - siła
zwinka itd.
ale nie przedmioty xD
(chyba że aukcja Tongue )
choć gdy z aukcji biorą przedmiot jest wymiana...
i jakoś nie sądzę by to robili tyle czasu PO bo ktoś nagle zaczął płakać bo piłe na 3 vs 3 zobaczył Smile
ma piłe to albo odda i nie będzie miał eq/ lub nie będzie chciał oddać i...
i tak mu zabiorą bo Crying Crying Crying Crying .....
11-09-2015 17:57 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aturosss napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.


regulamin przeczytaj


On nawet nie wiem co to jest xD a zaakceptował coś tam, byleby tylko mozna było grać, a potem takie żale i płacze, że zostałem oszukany xD

No ale sorry, administracja może sobie zmienić zasady gry w każdej chwili :d
Poza tym tak się składa, że loterii na R18 nie powinno być w ogóle Big Grin
zyskałeś co zyskałeś mając piłę, teraz będziesz postawiony na równi z innymi Big Grin


równi??!!!!
to wymieńcie na najlepszą wydropioną rzecz na tym serwie!!!
BĘDZIE RÓWNO!
kto chce bierze epicki antyczny korbacz
epickiego speeda marynarke itd.
hahaha Tongue
nom niezłe Big Grin
oni będą PONIŻEJ INNYCH Z TYM LVLEM!
tak...
ale Cb niech obchodzi twoja postać i to że masz nadal epiki Big Grin
bo może coś Ci się uda a Admini postanowią zmienić zasady xD
i gdzie w regulaminie masz :
Admini mogą Ci ZABRAĆ PRZEDMIOT?
jest tylko że mogą zmienić staty Smile
Statystyki - siła
zwinka itd.
ale nie przedmioty xD
(chyba że aukcja Tongue )
choć gdy z aukcji biorą przedmiot jest wymiana...
i jakoś nie sądzę by to robili tyle czasu PO bo ktoś nagle zaczął płakać bo piłe na 3 vs 3 zobaczył Smile
ma piłe to albo odda i nie będzie miał eq/ lub nie będzie chciał oddać i...
i tak mu zabiorą bo Crying Crying Crying Crying .....


Moja postać? Nie mam żadnego epika i radzę sobie ;d i napadają mnie ludzie z epickimi katanami/ refleksami/ mp5k/skorpami/kuszami i jakoś sobie daję radę ;d na arenie 1/1 często lanie dostaje od epickiej postaci, ale ogólnie sreba mam ponad 300 i nie narzekam, mimo iż epików nie mam

na R18 nie powinno być w ogóle loterii, Ci co wybrali piły dostali dopał do rządzenia serwerem, teraz zostaną bronie znerfione a oni postawieni na równi z innymi, bo inni też nie mają takich broni

Ja osobiście jestem za tym, zeby na wszystkich serwach poza r18 loteria została taka jaka jest, bo osobiście mi nie przeszkadza, dzięki tej loterii serwery szybciej się rozwijają, a dzięki piłom mozna robić 2 mape szybciej niż za rok rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-09-2015 18:01 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
donaloudtusk
Newbie


Data rejestracji: 07-09-2015
Postów: 2
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
4. Wnioski.

Bardzo chciał bym Wam podziękować za wysoką notę wystawioną zarówno Administracji (pytanie nr 8) oraz Operatorom (pytania 13 i 14).

Cieszę się niezmiernie, że nie postrzegacie nas jako krwiożerczych kapitalistów wysysających z Was ostatni grosz przy pomocy konta premium.
Z drugiej strony pytanie nr 12 pokazuje, że wolicie tańsze usługi premium ale Wam one nie przeszkadzają (pytanie 11).
Postaramy się mieć to na uwadze przy wszelkiego rodzaju nowych propozycjach.


Oczywiście większość z Was jest na pewno ciekawa co do decyzji w sprawie przedmiotów z loterii.
- docelowo, serwery młodsze niż 1 rok będą wyłączone z losowania przedmiotów w loterii.
- WSTĘPNIE na serwerze R18 przedmioty te zostaną zamienione w przedmioty Legendarne Zwykłe.
Dzięki temu gracze, którzy je wylosowali otrzymają bardzo mocną broń ale nie będzie ona determinowała wyniku walki w dotychczasowym stopniu.
- Co do pozostałych serwerów nie mam jeszcze zdania i wymaga to głębszego zastanowienia.

Bronie białe 2h na serwerach Necro2 i prawdopodobnie Necro1:
- przejrzę balans broni białej 2h i zobaczę czy nie da się coś zrobić z piłami w ogóle. Tak by były bardziej zbliżone do pozostałych przedmiotów 2h w puli.
- dotyczy to także Katan i innych broni białych 2h.
- prawdopodobnie wiązało się to będzie ze zmianą parametrów: obrażenia oraz szansa na trafienie krytyczne.


KIEDY BĘDĄ OSTATECZNE DECYZJE: w związku z tym, że Konrad jest na zasłużonym urlopie wszelkie zmiany będą ostatecznie zatwierdzone i wgrane NIE WCZEŚNIEJ niż za tydzień (po 21ym)

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji w wątku poniżej.
SushiMaker

a ja mam pytanie co z przypisaniem umagicznien do postaci? bo to bardzo dobry pomysł za malo umagicznien w stosunku do przedmiotow jakich sie uzywa wiec jakby umagi byly przypisane do postaci bylo by lepiej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez donaloudtusk: 11-09-2015 18:06.

11-09-2015 18:05 donaloudtusk jest offline Szukaj postów użytkownika: donaloudtusk Dodaj donaloudtusk do Listy kontaktów
supex0-r18
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję nową piłę ! bije lepiej niż epicka Wink




+1
11-09-2015 18:08
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
Chyba sobie Suhi jaja robisz !!!

Epiki za zwykle Legendy ??? Poprosze zwrot mojej premki ostatniej i dziekuje za gre.

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.


W realu nas wszyscy dojezdzaja i tu gram i jest to samo. Nie wygralem nagordy i jak widze na R18 nie bylo zdecydowanej aprobaty zmiany epikow na Legendy a juz napewno nie na Legendarne Zwykle !!! To juz kazdy z wygranych wolalby epickiego speeda niz to zwykla legende.

Jesli to czytasz Sushi to tylko powiem jedno : ustaliles loterie i zasady jej wiec jesli zlamales sam regulamin i anulowales nagrody to ja tez prosze o zwrot premium. Mozesz mnie banowac bo ja i tak sie juz kasuje i nie przeleje wiecej na Twoje konto ani grosza.

Numer konta przesle na PW.


Trzymaj się, życzę powodzenia w życiu Smile



No to r18 czeka na nerfa pił Smile Wreszcie robicie to co trzeba administracjo.
11-09-2015 18:33 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pił...
to może zrobić by wypadało inną ankiete?
brak możliwości wyboru BRONI na loterii?
11-09-2015 18:40 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aturosss napisał(a)
pił...
to może zrobić by wypadało inną ankiete?
brak możliwości wyboru BRONI na loterii?


taaa, bo elfia epicka szybkosc, albo epickie runiczne węże nikomu nie dadzą kopa, i ogolnie dropi sie takie 3 razy w tygodniu

__________________
nick w grze: danielm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idanielmi: 11-09-2015 18:57.

11-09-2015 18:56 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

emmm?
nie ale epicką szybkość ma już kila osób Smile
11-09-2015 19:23 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
adi_
Newbie


Data rejestracji: 04-08-2015
Postów: 1
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18-Włocławek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo dla administratorow Smile Dobra, mądra i sprawiedliwa decyzja.. mam nadzieje, że zostanie utrzymana.
11-09-2015 19:26 adi_ jest offline Szukaj postów użytkownika: adi_ Dodaj adi_ do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r18 wogole nie powinno być takiej loterii a jak już była to główna nagroda co najwyżej losowy item z gwarancja epika + surf + pref. Przynajmniej by było losowo. I tak, wszystkie nagrody powinny być obcięte do zwykłych legend. Ci co dostali takie piłki i tak dostali niesamowity boost do postaci, tylu blach czy run w tak krótkim czasie w życiu by nie było bez loterii.
Oczywiście zawsze będzie ze ktoś coś wydropi lepszego bo nagroda z loterii to nie powinien być najlepszy możliwy item do wydropienia.

__________________
Tymiano
11-09-2015 19:37 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

20,86% 1. Tak, główną nagrodą z loterii powinien być przedmiot LEGENDARNY ZWYKŁY
40,71% 2. W ogóle nie powinno być możliwe wybranie dowolnego przedmiotu.
38,43% 3. Nie, powinno pozostać tak jak jest.

>> czyli 60% za bardziej zrównoważonymi szansami <<
proszę o uwzględnienie
za duże dysproporcje
co to ma być - lotto jakieś ?

__________________

R1: HELENA
i inne...

11-09-2015 19:38 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wyniki ankiety 2015

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH