Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zbyt potezne dzialanie talizmanu LEWIATAN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zbyt potezne dzialanie talizmanu LEWIATAN 19 Ankieta - średnia ocena: 5,74
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Zbyt potezne dzialanie talizmanu LEWIATAN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: DeStRuKtoRka
Przeglądarka internetowa: FF

Opis problemu: Prosze przyjzec sie i wyrazic opinie co do dzialania talizmanu lewiatan...


http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=18fde5580d


Przeciwnik ma 289 obrony. Jak widac po rundzie pierwszej dmg leci sensowne lecz:

Jesli lewiatan zaczyna dzialac to w rundzie 4 dmg spada o 100% !!! Nie za duzo? :-) To jest dopiero pierwszy poziom tego talizmanu.

Policzylem troszke i :

Runda I - 14 ciosow niekrytycznych * 8 pkt do obrony za kazdy otrzymany cios = 112 obrony wiecej

Runda II - 15 ciosow niekrytycznych * 8 pkt do obrony za kazdy otrzymany cios = 120 obrony wiecej

Runda III - 16 ciosow niekrytycznych * 8pkt do obrony za kazdy otrzymany cios = 128 obrony wiecej



Jak widac runda IV jest juz z dmg powalajaca na kolana biorac pod uwage ze przeciwnik ma juz 649 obrony...
Chyba ze zle to licze :-P


Problem jak widac dotyczy broni bialej 1h... Przy broni bialej 2h sytuacja wyglada inaczej biorac pod uwage fakt ze leci wiecej krytykow ktore nie zwiekszaja obrone oraz nieporownywalne dmg z kryta :-)

Prosze o jakies wypowiedzi co sadzicie na ten temat :-)

Pozdrowka
13-09-2015 16:59 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo to jest pod morie robione chyba jak wiekszosc Big Grin na necro powinno byc to + do obrony ale po ciosie krytycznym...

__________________
Tonąca_rybka
13-09-2015 17:35 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Scyanide
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2013
Postów: 10
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blokuje to głownie jeden rodzaj broni - wieloatakową bez dmg. Palna, Dystans, Biała 2h i, jak sądzę, demony przebiją się jeśli nie będę miał wystarczająco defa czy też hp. Zresztą bunkrem nie zaatakujesz i mało osób ma tak wiele ataków, które świetnie stackują defa z lewiatana. Jako osoba z linka przykładowego mogę powiedzieć też, że według mnie to bardzo dobre wyjście, bo mimo, że brak ci dmg to i w sytuacjach gdy miałem 500 defa biłeś mnie wystarczająco mocno, żeby praaawie się przebić przez 18k hp Wink
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=573b5e3574

Poza tym jak widać pewien element gry wymusił zmianę w twoich atakach i od razu przyszedłeś z palną, atak się powiódł, ale cóż w takim wypadku i ja zmieniłem swoje ustawienia obronne Wink
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c4231fd265

Po zmianie:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=12aa4927ae

Także wcale nie daje to gwarantowanej wygranej, a jedynie pozwala na różne wariacje i urozmaica grę. Poza tym ten talizman jak widać nie gwarantuje mi wygranej a jedynie możliwość odparcia uciążliwego farmienia z gunwo powodu.

I jeszcze przykład, że dzięki lewiatanowi jest jakaś szansa dobrania się do niemal nieosiągalnego w normalny sposób białasa:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=494384331b

Wszystkie te buildy zostały stworzone tylko, żeby zatrzymać tą po...waloną wieloatakową broń farmiącą mnie codziennie. W normalnych przypadkach nie wydaję 45k i 250 repy byle tylko mieć jednoraz. Sam sobie stworzyłeś problem nie odpisując (myślałem, że na koncie tylko jakiś bot siedzi) i nie próbując się dogadać, a ziejąc tylko nienawiścią w momencie, gdy próbowałem już oddać Smile

Mam nadzieję, że powyższe linki pokazują, że gra pozwala na urozmaicone kompletowanie ekwipunku w zależności od przeciwnika, a nie stwierdzenie - Ja mam jeden komplet sprzętu, jest bardzo dobry, muszę każdego zbić bo jak nie to idę do adminów i stwierdzam, że to z grą jest coś nie tak.

P.S. Naprawdę myślę, że musisz sobie znaleźć inne miejsce do farmienia, a nie od razu płakać na sb, forum itd. :*
13-09-2015 17:43 Scyanide jest offline Szukaj postów użytkownika: Scyanide Dodaj Scyanide do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Autor tematu Temat rozpoczęty przez QaZeK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem po kiego odbierasz problem indywidualnie i pod siebie?

Rozpisalem problem pod dany typ broni a nie danej osoby... :-)

Dwa - ja nie szpieguje po kilkanascie razy jak Ty to robisz tylko atakuje... Wiem jakie masz eq teraz i wiem ze juz sie wiecej nie przebijesz :-)

Temat nie zalozony na spinke tylko dla okreslenia czy wystepuje tutaj jakis dysbalans czy powiedzmy ze jest ok... Prosze o wiecej przykladow bo na tym polega rozwiazywanie takich tematow...

No i oczywiscie kogos z administracji jak to widzi :-)
13-09-2015 18:04 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
Scyanide
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2013
Postów: 10
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że dodałem smaczki osobiste raczej nie ma znaczenia, gdy operatorzy będą to rozpatrywać, a ja sam, co najwyżej dostanę Warna. Tak czy owak podałem przykład, że przebić się można i tak samo jak ty chcesz osłabienia tego talizmanu, tak ja sądzę, że może to dyskryminować znacząco bunkry, których i tak już nie ma na serwerze, a co za tym idzie prowadzić do zubożenia różnorodności gry. EOT.
13-09-2015 18:27 Scyanide jest offline Szukaj postów użytkownika: Scyanide Dodaj Scyanide do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z lewiatanem jst problem i powinni go zmienić lub usunąć z gry.

PS. pisze wam to palniak.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 13-09-2015 19:14.

13-09-2015 19:14 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma tu żadnego buga

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-09-2015 21:25 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To prawda, buga brak więc przenoszę do systemu

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


13-09-2015 23:20 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam się nie znam na necro, ale czy to nie jest tak, że sobie możecie zmienić broń białą na przykładowo dystans jakiś aby obejść tego lewiatana?
zdaje się że was żaden tatuaż nie trzyma, a na pewno są osoby, ktore mają wiele setów do ataków
14-09-2015 10:40 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
ja tam się nie znam na necro, ale czy to nie jest tak, że sobie możecie zmienić broń białą na przykładowo dystans jakiś aby obejść tego lewiatana?
zdaje się że was żaden tatuaż nie trzyma, a na pewno są osoby, ktore mają wiele setów do ataków


A jak chcesz zmienić broń idąc na 3vs3 biała 1h i trafiając na lewiatana? A lewiatana chyba każdy będzie włączał w tym etapie gry.

@Scyanide a jeszcze ciebie coś zapytam. Czyli dla ciebie jest normalne, że w tym linku: http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=494384331b

zadał ci przez dwie pierwsze rundy więcej dmgu jak przez 6 kolejnych? Masz bardzo malutką obronę i tylko dzięki lewiatanowi wygrałeś, tój def z eq/umagów nic praktycznie tutaj nie wniósł.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 14-09-2015 10:56.

14-09-2015 10:42 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
gumis2
Double Ace


Data rejestracji: 11-08-2015
Postów: 148

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by barti93
cytat:
Xerter napisał(a)
ja tam się nie znam na necro, ale czy to nie jest tak, że sobie możecie zmienić broń białą na przykładowo dystans jakiś aby obejść tego lewiatana?
zdaje się że was żaden tatuaż nie trzyma, a na pewno są osoby, ktore mają wiele setów do ataków


A jak chcesz zmienić broń idąc na 3vs3 biała 1h i trafiając na lewiatana? A lewiatana chyba każdy będzie włączał w tym etapie gry.

Skoro masz pewnosc, ze kazdy wlaczy lewiatana, to jaki jest argument, zeby isc na arene w bialej, ktore jest bezuzyteczna vs lewiatan?
14-09-2015 10:53 gumis2 jest offline Szukaj postów użytkownika: gumis2 Dodaj gumis2 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@gumis2 a więc po co jest w grze broń biała 1h, jeżeli 1 poziom lawiatana już ją zatrzymuje? Nie wiem, wy tutaj piszecie posty by tylko sobie licznik nabić? Bo np. ty gumis2 nic nie wniosłeś tym pytaniem do tematu, ba, nawet te pytanie jest strasznie żałosne. Chyba po to jest ten temat, by taki talizman na 1 poziomie nie zatrzymywał danej broni.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 14-09-2015 10:58.

14-09-2015 10:57 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lewiatan plus skora bestii tworzy na arenach 3 vs 3 God mode dla palniaków i nie zatłuczesz tego Smile - piszę to także jako palniak, brakuje mi tylko jednej runy do lewiatana i chętnie pokaże to cudowne debilne połączenie działające na każda broń poza palną Smile , tutaj stara arena, proszę spojrzeć na palniaka nithrom co w połączeniu z krwią życia wyprawia Smile

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=255ae7994f

i jak go epicka dem pila autorkaty smyrala krytykami po 4 dmg Smile - hahaha, już niedługo i ja na swoim łapaczu tak będę miał;];] - a co mi tam, póki nie ścięte pocieszę się, że palniak w końcu coś znaczny....

Reasumując oczywiście, mega przegięty talizman już na 1 poziomie, pomijam działania kolejnych...

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 14-09-2015 12:24.

14-09-2015 11:31 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Autor tematu Temat rozpoczęty przez QaZeK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mhael zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Piła łańcuchowa Autokraty*, Nithrom zostaje zraniona za 4 PKT ŻYCIA.

Nie chce mi sie liczyc ale na dzien dobry ma 399 obrony a po jakis 50-ciu ciosach juz sie pewno z ponad 1k lekko zrobilo skoro nawet eipk demon pila wali krytki po 4 pkt zycia!!!


To jest normalne na 1 poziomie talizmanu? To co dopiero na 4 levelu? Pod koniec 1 rundy dmg po 1 HP? :-)

Pozdrowka
14-09-2015 14:19 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten talizman powinien zostać znerfiony na necro, lub zmieniony na def za każde trafienie krytyczne

i defa nie powinno być też aż takiej ilości 8 defa za hit to jest dużo, na arenie 3/3 dostaje sie tyle ciosów niekrytycznych czasami, że def w jedną runde może podskoczyć w kosmos

powinno być 2,4,6,8 defa odpowiednio do talizmanów lvl 1,2,3,4
takie moje zdanie, albo 4,8,15,20 na 1,2,3,4 lvl

takie moje propozycje, jeżeli pierwsza jest zbyt OP, no to druga już musi wejść, czyli ścięcie defa przyznawanego o połowę, no bo bez jaj, nawet jak się ma ignora na szybkich 50% to po dwóch rundach takiej walki dmg widocznie spada, bo 50% ignora wypada przy 1k defa a jak więce ziomkowi wpadnie? PvP wypacza to niesamowicie, biała 1h która bez umagów lub eng game EQ typu tygrysy adrenaliny speeda/orchy/siewcy nocy całkowicie znika, bo ciężko wyciągnąć duży % do kryta, ja osobiście nie znalazłem jeszcze umaga do kryta, więc mam tylko gruczoły 20% to mało, więcej nie krytyków jest i def z lewiatana całkowicie daje wygraną przeciwnikowi

edit : talizman pierwszego poziomu czyli 8 defa za cios, już sprawia, że ok 90% białasów 1h odpada 70%? białasów 2h odpada (nie kiedy nawet osławione demo piły) dysty też oberwą ale bardziej w arenach niż pvp (gdyż w arenach może być tak, że masz multiatak ze sobą co nie krytnie to i tobie to przeszkodzi)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 14-09-2015 14:30.

14-09-2015 14:28 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem w ogole nie powinno byc talizmanu lewiatan ... debiliny jest do przesady ...

gubi sie sens gry przy nim ... nie moze byc tak ze jeden talizman zalatwia cala gre na arenach i pvp przeciwko wzotowi ...

__________________
r14 ---- > mts
14-09-2015 15:56 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może gdyby był z jakąś drogą arkaną wbijany, żeby wbijając go coś mocno tracić, miałby jakiś sens Smile aktualnie jak widzę linki to jest "śmiesznie".

__________________

14-09-2015 16:01 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Desmodontidae napisał(a)
lewiatan plus skora bestii tworzy na arenach 3 vs 3 God mode dla palniaków i nie zatłuczesz tego Smile - piszę to także jako palniak, brakuje mi tylko jednej runy do lewiatana i chętnie pokaże to cudowne debilne połączenie działające na każda broń poza palną Smile , tutaj stara arena, proszę spojrzeć na palniaka nithrom co w połączeniu z krwią życia wyprawia Smile

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=255ae7994f

i jak go epicka dem pila autorkaty smyrala krytykami po 4 dmg Smile - hahaha, już niedługo i ja na swoim łapaczu tak będę miał;];] - a co mi tam, póki nie ścięte pocieszę się, że palniak w końcu coś znaczny....

Reasumując oczywiście, mega przegięty talizman już na 1 poziomie, pomijam działania kolejnych...



Jako że widzę że nadal jest płacz o moją postać. Nie będę znowu się rozpisywał, tylko odpowiem cytatem, bo już odpowiadałem:

cytat:

Tak na początek dam link do eq, w którym byłem na tej arenie:

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8eefdf3e69

A teraz do rzeczy.

Des, kur... Widzę, że jak piekliłeś się wczoraj po arenach, tak i tu dalej jęczysz. Ogarnij się.

Przegięty def i lewiatan? A wiesz, czemu na tej arenie zremisowałeś? Nie dlatego, że miałem za dużo defa. W Twojej ekipie 2 osoby miały go bazowo więcej ode mnie. Ani nie przez krew życia- przegrywałem już areny mimo niej bardzo często. Równie dobrze ja mógłbym płakać o przegiętej skórze bestii, która wyzerowała krytyki obu moim dystansom i żeby nie ona, to dostalibyście łomot jak się patrzy. Ba, wystarczyłoby aby Wit wbił w palnej(a ma niezłą) i też nie byłoby z was czego zbierać. Wiesz, czemu był remis? Bo moja postać jest ustawiona właśnie na takie składy, jak wasz. Twój z kolei na taki, jak mój. Remis nie był przez przegięty def, tylko przez to, że Ty jako palniak napierdzieliłeś mi go kosmiczne ilości, tak że nawet piła biła po 4, a jednocześnie nie miałeś dość dmg, by przebić mojego regena na rundę. 399 obrony to coś, co dla piły jest niczym. Żeby nie Twoja palna, tylko jakikolwiek dystans albo biała 2h z wysokim krytem i byście wygrali. Ba, albo trzech palników z dobrym dmg na skórze. Lub ktoś z ignorem, ciężka kusza czy coś.

Def nie jest już przegięty. Są na niego mocne kontry i wystarczy popracować nad postacią. Boli Ciebie to, że mając dotyk boga vel piłę w ekipie zremisowałeś. Zresztą widzę, że nie tylko Ty. Ale co tam, lepiej jęczeć że biegam w bunkrze na 3v3 ;] Szkoda słów na takie płacze...



Lewiatan jest w porządku. Idze go skontrować. Jest teraz masa ignora, biała 2h i dystans i tak mają ignor, a palna ma defa gdzieś. Trzeba tylko pokombinować, a nie płakać o wszystko na forum.

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
14-09-2015 19:14 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
MadMac
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 181
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisalem to juz dawno. Na pierwszym lewelu lewiatan blokuje biala 1h w 3 rundy. Na 4 levelu zblokuje w jedna runde a dystansa w 3 rundy.
Zaraz ktos pewnie powie ze moge sobie zalozyc palna i to przejsc. To niech lewiatan dodaje odpornosc, mi to nic nie zmieni a palna zobaczy urok tego talizmanu.

__________________
R11: Lyana
14-09-2015 19:39 MadMac jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMac Dodaj MadMac do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Desmodontidae napisał(a)
lewiatan plus skora bestii tworzy na arenach 3 vs 3 God mode dla palniaków i nie zatłuczesz tego Smile - piszę to także jako palniak, brakuje mi tylko jednej runy do lewiatana i chętnie pokaże to cudowne debilne połączenie działające na każda broń poza palną Smile , tutaj stara arena, proszę spojrzeć na palniaka nithrom co w połączeniu z krwią życia wyprawia Smile

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=255ae7994f

i jak go epicka dem pila autorkaty smyrala krytykami po 4 dmg Smile - hahaha, już niedługo i ja na swoim łapaczu tak będę miał;];] - a co mi tam, póki nie ścięte pocieszę się, że palniak w końcu coś znaczny....

Reasumując oczywiście, mega przegięty talizman już na 1 poziomie, pomijam działania kolejnych...



Jako że widzę że nadal jest płacz o moją postać. Nie będę znowu się rozpisywał, tylko odpowiem cytatem, bo już odpowiadałem:

cytat:

Tak na początek dam link do eq, w którym byłem na tej arenie:

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8eefdf3e69

A teraz do rzeczy.

Des, kur... Widzę, że jak piekliłeś się wczoraj po arenach, tak i tu dalej jęczysz. Ogarnij się.

Przegięty def i lewiatan? A wiesz, czemu na tej arenie zremisowałeś? Nie dlatego, że miałem za dużo defa. W Twojej ekipie 2 osoby miały go bazowo więcej ode mnie. Ani nie przez krew życia- przegrywałem już areny mimo niej bardzo często. Równie dobrze ja mógłbym płakać o przegiętej skórze bestii, która wyzerowała krytyki obu moim dystansom i żeby nie ona, to dostalibyście łomot jak się patrzy. Ba, wystarczyłoby aby Wit wbił w palnej(a ma niezłą) i też nie byłoby z was czego zbierać. Wiesz, czemu był remis? Bo moja postać jest ustawiona właśnie na takie składy, jak wasz. Twój z kolei na taki, jak mój. Remis nie był przez przegięty def, tylko przez to, że Ty jako palniak napierdzieliłeś mi go kosmiczne ilości, tak że nawet piła biła po 4, a jednocześnie nie miałeś dość dmg, by przebić mojego regena na rundę. 399 obrony to coś, co dla piły jest niczym. Żeby nie Twoja palna, tylko jakikolwiek dystans albo biała 2h z wysokim krytem i byście wygrali. Ba, albo trzech palników z dobrym dmg na skórze. Lub ktoś z ignorem, ciężka kusza czy coś.

Def nie jest już przegięty. Są na niego mocne kontry i wystarczy popracować nad postacią. Boli Ciebie to, że mając dotyk boga vel piłę w ekipie zremisowałeś. Zresztą widzę, że nie tylko Ty. Ale co tam, lepiej jęczeć że biegam w bunkrze na 3v3 ;] Szkoda słów na takie płacze...



Lewiatan jest w porządku. Idze go skontrować. Jest teraz masa ignora, biała 2h i dystans i tak mają ignor, a palna ma defa gdzieś. Trzeba tylko pokombinować, a nie płakać o wszystko na forum.


czekam na linki bo ja swój wkleiłem i to jest potwierdzenie mojej racji. Bardzo żałuję, że nie zostawiłem sobie wczorajszej anszej areny gdzie na swoich mega szybkich z ignorem przy 666 deffa padłeś jak ta lala, dodam nie miałem lewiatna niestety. wtedy byś z tym swoim mega ignorem zadawł dmg po 50 na koniec walki Smile - wow. Nitek, konkrety a nie czysty populizm. Lewiatana idzie skontrować zawsze i w 100% tylko palną....

__________________
R7 - Desmodontidae
15-09-2015 08:07 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lewiatan jest przegięty i nie ma sensu bo:
- eliminuje całkowicie białą 1h, która i tak w starciu z umagiem do defa i defem na głowie ma mało do powiedzenia, do tego biała 1h ma ograniczoną szansę na krytyka więc nie dość, że jest słaba na defa to jeszcze się sama osłabia w trakice walki Smile
- biała 2h, na którą dość sensownie można lewiatana wykorzystać i tak nic sobie z niego nie robi bo: ma mniej ataków niż 1h i łatwo o krytyka więc nie będzie się sama osłabiać
- dystans - podobnie jak w 2h łatwo o krytyka, do tego obrażenia zmniejszone o 1/4 defa i dodatkowo wszelkie kusze mają ignor defa Smile

Reasumując - ktokolwiek załaduje lewiatana biała 1h leży i kwiczy, nie ma dla białej 1h ratunku bo nie ma sensownego talizmanu do obrażeń (8 defa na 1 lvl lewiatana to 4 obrażenia mniej) no i ile można mieć ignora defa 50% - umag, evo, jednoraz. W tym wypadku demoniczne 1h w ogóle odpadają z gry bo pozostałe jeszcze mają własny ignor.

Chyba lepiej uatrakcyjniać grę zwiększając obrażenia, a nie rozwlekając walki w nieskończoność i robić buildy nie do przejścia Smile .

Skóra bestii, umag do defa, sposta 230-250 na palniaku lub dystansie (spokojnie można zrobić bez arkan co pokazał des i możemy takiego zawodnika cmoknąć Smile - ze skóry besti kasowanie krytyków więc ciągłe wzmacnianie działania lewiatana, aż w końcu i dystans się nie będzie przebijał Smile , skóra zmniejszy obrażenia palnej co przy 12-14k HP wystarczy do końca 10 rundy - PAT i tyle w tym temacie

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

15-09-2015 08:51 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogólnie dochodzimy w tej grze do momentu, gdzie nie walczy sie juz miedzy soba , tylko walczy z lewiatanem i skora besti Wink

owszem gram 1h biala ... palne tez mam... ale czy faktycznie o to chodzi na bw ? zrobic godmode i kazda arene remisowac ?

na arenie klanowej neich kazdy wbije skore bestii na maksa i zalozy lewiatna Big Grin ciekawe jak wyjdzie Wink . Juz dawno dochodzilo do absurdów z tym defem a teraz to juz odechciewa sie grac po prostu.

w skrajnosci w skrajnosc ... od mega silnych pil do jeszce silniejszego defa ...


tak tak wiem pily mozna przezwinkowac ... a lewiatana mozna potraktowac ignorem :d i zalozc leg dsk szybkie kastety z orcha i inny bzdurami ...


o takie bw chodzilo ? to ja sie wypisuje Smile

Nosferek ... lewiatan eliminuje calkowiscie 1h 2h i dystans ...


taaak alternatywa na to na pewno jest kultysta , ktory nic nie dostal Big Grin a jak juz dostal to i tak zrobi kryta za 1 dmg Big Grin Big Grin ... ehhhh




faktycznie pozostanie sie potepic wbijac szpony mocy i ubrac bron palna 2h z ignorem defa... i znow wszystie starania zeby poradzic sobei z DEFEM ... bo ten DEFEEEM jest wszechobecny...






Jak dla mnie wystarczy go ... LEWIATAN jest do skasowania. i najlepiej bedzie jesli administracja po prostu zrobi solidna ankiete na ten temat. bo jesli to zostanie, przypuszczam ze wielu ludziom znudzi sie gra Smile

__________________
r14 ---- > mts
15-09-2015 09:26 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja to tylko nie rozumiem adminów, ciągle ktoś pisał na forum, że jest problem z defem, to oni dokładają kolejnego z talizmanu. <mózgrozwalony> Dali ignor, by z 600-700+ defa można było walczyć, ale wcześniej zrobili kolejnego, który tak naprawdę dokłada go jeszcze więcej. Jak ktoś złoży sobie te 80+% ignora, to może się będzie przebijał ale nie każdy będzie miał takie szczęście, szczególnie na demonach.

__________________

r3 barthi
15-09-2015 12:03 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Autor tematu Temat rozpoczęty przez QaZeK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaa... My tu gadu gadu a dalej z administracji nikt sie nie wypowiedzial co z tym fantem zamierzaja zrobic :-)
15-09-2015 17:04 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Desu- z kim walczyłem? ;]


PS. 666 defa to jest nic Wink

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 15-09-2015 18:33.

15-09-2015 18:28 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=72fa50013f

Zdecydowanie powinno być to rozróżnione na Morię i nekro, na nekro niekrytyczne.. Toż to masakra

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
15-09-2015 19:26 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WZ z umagiem do KRWI odpali wystarczająco dużo skóry bestii żeby dostawać same (albo w większości) trafienia niekrytyczne.

Gram ŁM i tak latam na areny 3v3 Palna + Skóra bestii + Lewiatan. Ta kiblowata maska strachu chowa się przy tymSmile

WZ może to samo w PvP i 1v1 stosować i jakoś niewiele znajdzie się na niego sposobów.

Na Necro działanie Lewiatana zostało niepotrzebnie odwrócone. Powinno zostać + do defa za każde trafienie KRYTYCZNE a nie NIEKRYTYCZNE.

Obecny stan rzeczy całkowicie uwala białą 1h!

__________________
R14 : Brzydall
15-09-2015 20:59 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albano- a co ci da +40 defa na rundę przeciwko epickim piłom/2h czy dystkowi? :d dobrze jest. Tego defa idzie skontrować, tylko trzeba popracować nad postacią a nie "oni majom za durzo defa, zróbcie coś s tym".

Zrozumcie jedno- jakbyście tego talizmanu nie ustawili, to będzie źle. Jak będzie działał tylko przy krytach, to nie da nic przeciwko tym, co są rzeczywiście problemowi. A jeśli zostanie tak, jak jest, to jest w końcu kontra na koks białą 2h i dystka. Kosztem 1 talka, to bardzo dużo. A biała 1h... Ona sobie jest i jakoś tam sobie radzi, aczkolwiek teraz trzeba włożyć w nią dużo pracy, by było widać efekty(szybkie wracają do łask dzięki bazowemu ignorowi Wink ).

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 15-09-2015 21:30.

15-09-2015 21:21 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
Albano- a co ci da +40 defa na rundę przeciwko epickim piłom/2h czy dystkowi? :d dobrze jest. Tego defa idzie skontrować, tylko trzeba popracować nad postacią a nie "oni majom za durzo defa, zróbcie coś s tym".

Zrozumcie jedno- jakbyście tego talizmanu nie ustawili, to będzie źle. Jak będzie działał tylko przy krytach, to nie da nic przeciwko tym, co są rzeczywiście problemowi. A jeśli zostanie tak, jak jest, to jest w końcu kontra na koks białą 2h i dystka. Kosztem 1 talka, to bardzo dużo. A biała 1h... Ona sobie jest i jakoś tam sobie radzi, aczkolwiek teraz trzeba włożyć w nią dużo pracy, by było widać efekty(szybkie wracają do łask dzięki bazowemu ignorowi Wink ).


Jakie "na rundę"?
Skąd "na rundę"?

+ do defa jest za hita a nie na rundę:
obrona +40 za każde otrzymane trafienie niekrytyczne

10 hitów = 400defa MAŁO? (Myślę że i tak o niebo za dużo)

Jeżeli ktoś ma z 500 defa bazowo to obecnie możesz zablokować całkowicie białą 1h po pierwszej rundzie.
Jeżeli byłoby to zmieniona na +do defa za trafienie krytycznie to 6 kritach od białej 2h miałby już w drugiej rundzie 740 Smile

__________________
R14 : Brzydall
15-09-2015 21:36 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
Albano- a co ci da +40 defa na rundę przeciwko epickim piłom/2h czy dystkowi? :d dobrze jest. Tego defa idzie skontrować, tylko trzeba popracować nad postacią a nie "oni majom za durzo defa, zróbcie coś s tym".

Zrozumcie jedno- jakbyście tego talizmanu nie ustawili, to będzie źle. Jak będzie działał tylko przy krytach, to nie da nic przeciwko tym, co są rzeczywiście problemowi. A jeśli zostanie tak, jak jest, to jest w końcu kontra na koks białą 2h i dystka. Kosztem 1 talka, to bardzo dużo. A biała 1h... Ona sobie jest i jakoś tam sobie radzi, aczkolwiek teraz trzeba włożyć w nią dużo pracy, by było widać efekty(szybkie wracają do łask dzięki bazowemu ignorowi Wink ).



konkrety, linki i wyliczenia a nie puste słowa

__________________
R7 - Desmodontidae
16-09-2015 08:29 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zbyt potezne dzialanie talizmanu LEWIATAN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH