Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY 2 nowe eventy? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 2 nowe eventy? 22 Ankieta - średnia ocena: 6,8622 Ankieta - średnia ocena: 6,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Akryn
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2015
Postów: 139
Kraina: Moria VI

Lamp 2 nowe eventy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są eventy dotyczące niemal każdego aspektu gry poza jednorazami. I tak sobie pomyślałem, że można by dodać 2 evenciki z nimi (jednorazami) związane. Taki tam luźny pomysł. Co myślicie?

Wielka Wyprzedaż!

Efekt: Wszystkie przedmioty jednorazowe są tańsze o 75%.

*dotyczyłoby również punktów reputacji i zaokrąglamy w górę.
Czyli w czasie eventu „Boska łza” kosztowałaby 11 250 PLN + 63 pkt reputacji

Można by dać mały obrazek ze straganem z szyldem „-75%”. Albo coś takiego? Wink --->KLIK!

Czas Na Doping!

Efekt: Można użyć na raz dwóch przedmiotów jednorazowych różnych poziomów.

*czyli:
(3)Serce Proroka + (2)Oko kota = Tak
(3)Serce Proroka + (2)Paznokieć Trolla = Tak
(3)Serce Proroka + (3)Serce Proroka = Nie
(3)Serce Proroka + (3)Ząb Ghula = Nie

Można by dać mały obrazek ze strzykawką z igłą, z której by ciekła kropelka cieczy. Coś w ten deseń może? --->KLIK!
19-09-2015 13:21 Akryn jest offline Szukaj postów użytkownika: Akryn Dodaj Akryn do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie - fajne i ciekawe. Smile
w powszechnej opinii eventów jest za mało/za mało znaczą.
osobiście też jestem za ich rozwijaniem, w każdy sposób.
ten pomysł mi się bardzo podoba, ale - dla równowagi - trzeba byłoby zapewne wprowadzić analogiczne aczkolwiek negatywne eventy, np. coś w stylu "jednorazy dwa razy droższe" i "nie można kupić jednoraza" - choć to ostatnie trochę głupie...

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
19-09-2015 17:48 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

jednak czas na doping przydałoby się zablokować na arenie 3v3 i klanowej z wiadomych powodów Smile

można również połączyć działanie eventów w pewnym sensie z nazwą czas na doping z efektem:
koszt przedmiotów jednorazowych -50% + siła przedmiotów jednorazowych zwiększa się dwukrotnie

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

19-09-2015 18:15 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
czepeknabakier
Viking


images/avatars/avatar-25386.gif

Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 679

RE: 2 nowe eventy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw to ja bym chciał wiedzieć ten drobny szczegół Wink
jak to jest dokładnie z tą losowością stałego eventu.

Tzn czy najpierw system losuje "teraz ma być event" a potem losuje "jaki"? Roll Eyes Wink
Tutorial jak zwykle na temat szczegółowych konkretów milczy. Roll Eyes Wink

Jeśli tak jest to dodanie 19-tego stałego eventu oznacza że Noc Bohaterów i Kłótnia Bogów
będą zdarzały się statystycznie rzadziej bo zamiast nich czasami wylosuje ten event do jednorazów.

Więc jeśli dodawanie nowych stałych eventów zmniejsza częstość występowania tych co już są, w tym tych najfajniejszych, Wink
to wolę nie zamieniać Nocy Bohaterów czy Kłótni Bogów na tańsze czy podwojone jednorazy zamiast nich. Roll Eyes Wink
19-09-2015 21:07 czepeknabakier jest offline Szukaj postów użytkownika: czepeknabakier Dodaj czepeknabakier do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

RE: 2 nowe eventy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czepeknabakier napisał(a)
Najpierw to ja bym chciał wiedzieć ten drobny szczegół Wink
jak to jest dokładnie z tą losowością stałego eventu.

Z tego co wiem to co godzinę bądź dwie(nie pamiętam ile) jest wykonywany test na zadziałanie eventu(jest na to jakaś mała szansa). Jak test zostanie wykonany pomyślnie to jest event. To, jaki event wylosuje, no na to już wpływu nie ma.

Poza tym BW nie opiera się na 2 eventach a na wielu( w tym wiele negatywnych), co tylko dodaje pewnego uroku. Aczkolwiek przydałoby się dodać więcej eventów.

Niestety te zaproponowane przez autora nie podobają mi się, zwłaszcza ten 2.

__________________
R14 - Sonny Psycho
19-09-2015 22:18 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 334
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość takich eventów jest w parach, więc powinny być jeszcze:
-koszt jednorazów +X%
-jednorazy są niedostępne lub nie mają żadnych efektów

Generalnie słabo to widzę. I zakodować to jeszcze? Ja wolę przypisanie umagów, a później epiki 2.0 niż event, który zobaczę może ze dwa razy w roku
20-09-2015 15:45 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wejdzie, system zakupu 2ch jednorazów tylko pod event = szkoda czasu

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-09-2015 16:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zrobcie ten system (z rosnacym kosztem zs 2 jednoraz) i dodajcie mozliwosc zakupu 2-ch jednorazow raz dziennie (nie dotyczy akcji automatycznego kupowania jednoraza np areny, czy karawana deluxe, tam mozna tylko 1)+ event, dzieki ktoremu mozna caly dzien uzywac po 2ch jednorazow na raz Wink
22-09-2015 20:26 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jasna odpowiedź, w sprawie eventów, więc zamykam.

Jeśli chodzi o używanie dwóch jednorazów raz dziennie, to także nie wejdzie, ponieważ używając jednorazów, trzeba się na coś konkretnego zdecydować, a wartości bonusów są odpowiednio dobrane, więc użycie dwóch jednorazów na raz dawałoby zbyt duży bonus.

__________________
Ex-Supermoderator

22-09-2015 22:52 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY 2 nowe eventy?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH