Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Prywatna zbrojownia - sortowanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prywatna zbrojownia - sortowanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 334
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Prywatna zbrojownia - sortowanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi kiedyś odrzucił taki pomysł, ale może skryptem można by układać przedmioty wg afixów, podobnie jak ma to miejsce w zk?
20-09-2015 16:57 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wydaje mi sie, ze warto jeszcze pomeczyc o to SM, bo skoro ZK jest sortowana, to i powinny byc tez itemy na poszczegolnych polkach nawet jesli to znaczy, ze polka ostatnia pokaze rzeczy dropniete przed chwila bez sprzedawania tony zlomu.

Skoro cos znalazlem na wyprawie, mialem to w rekach to czemu musze odkopywac sie tak jakbym mial to w stertie starych rupieci nie ruszanych od lat?Big Grin

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!
20-09-2015 18:45 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tutaj bardziej chodzi o ID przedmiotu ;d
Wydropione przedmioty lądują na końcu zk bo mają nr ID większy bodajże ;d te z mniejszym numerem ID są wyżej
a w zk to przedmioty łączą się w sety
w zbrojce prywatnej niby też można zrobić, żeby przedmioty leciały w sety i nie były rozbite po całej półce ;d

szczerze, to nie wiem czy administracji będzie się chciało to robić xD

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
20-09-2015 19:29 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Tutaj bardziej chodzi o ID przedmiotu ;d
Wydropione przedmioty lądują na końcu zk bo mają nr ID większy bodajże ;d te z mniejszym numerem ID są wyżej
a w zk to przedmioty łączą się w sety
w zbrojce prywatnej niby też można zrobić, żeby przedmioty leciały w sety i nie były rozbite po całej półce ;d

szczerze, to nie wiem czy administracji będzie się chciało to robić xD


id nie jest problemem, bo wystarczy zeby sortowanie bylo malejace zamiast rosnace.. wydaje mi sie, ze jest to zamierzone jako tako

czy im sie chce czy nie chce, funkcje do tego maja napisana, wystarczy by zostala zastosowana dodatkowo do polek Smile

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!
20-09-2015 19:32 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
Dorsus Q.Vegall
Junior Member


Data rejestracji: 23-04-2014
Postów: 15
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lotnisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydaloby sie, tez mnie to denerwuje.. nie moge niczego normalnie posortowac i 20 zestawow mam.. a ciagle malo miejsca w zk, 8 ofek juz musialem dac z przedmiotami zeby do czegokolwiek sie dogrzebac...

__________________
R14 Dorsus Q.Vegall

You Only Live Once.
06-10-2015 12:22 Dorsus Q.Vegall jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsus Q.Vegall Dodaj Dorsus Q.Vegall do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Prywatna zbrojownia - sortowanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH