Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Płatności PaySafeCard - propozycja :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Płatności PaySafeCard - propozycja :) 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Płatności PaySafeCard - propozycja :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam droga administracjo, wychodzę z propozycją aby można było doładować konto premium za pomocą wyżej wspomnianego Paysafecard, byłoby to ułatwienie dla osób takich jak ja, które nie zarabiają albo np nie posiadają konta w banku Smile

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
21-09-2015 10:57 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No paysafecard to ciekawa opcja, sam z niej korzystam ;d
w wielu opcjach ją wykorzystuje ;d no i pomaga sklep obok mojego domu, w którym sprzedają psc ;d
Opcja jest fajna i może czas, żeby administracją pomyślała o niej ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2015 11:36 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale po co konto w banku? Najtańszą opcję, czyli przelew bankowy, możesz dokonać na poczcie. Co za różnica czy pójdziesz do sklepu kupić kartę (wszak nie masz konta bankowego, żeby przez neta kupić), czy pójdziesz na pocztę zrobić przelew?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
21-09-2015 11:36 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Ale po co konto w banku? Najtańszą opcję, czyli przelew bankowy, możesz dokonać na poczcie. Co za różnica czy pójdziesz do sklepu kupić kartę (wszak nie masz konta bankowego, żeby przez neta kupić), czy pójdziesz na pocztę zrobić przelew?


Bo jest łatwiej i szybciej? nie pomyślałeś o tym?
Jak dokonujesz płatności przez Paysafecard, to jak sms po chwili masz premke, a jak pocztą puścisz przelew to do 3-5 dni możesz sobie czekać ;d

Wole opcję dzięki której premka wpłynie na konto od razu ;d

Poza tym PSC zapewnia takie coś, że jak masz kartę wartą 20zł , a premka kosztuje 9 zł to po wpisaniu kody zjada Ci z karty tylko 9 zł a 11 zł Ci zostaje, na kolejną premkę dla przykładu

Ja mam parę kodów wartych po 1zł bo kupowałem 20zł i płaciłem na inną grę 19zł
Odkładam sobie kody po 1zł czasami po 3-5zł i potem wystarczy w opcję 9zł wpisać parę kodów i puff masz premium

To jest fajne ułatwienie ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2015 11:42 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emilop95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
[quote]SteelMike1 napisał(a)


Poza tym PSC zapewnia takie coś, że jak masz kartę wartą 20zł , a premka kosztuje 9 zł to po wpisaniu kody zjada Ci z karty tylko 9 zł a 11 zł Ci zostaje, na kolejną premkę dla przykładu

Ja mam parę kodów wartych po 1zł bo kupowałem 20zł i płaciłem na inną grę 19zł
Odkładam sobie kody po 1zł czasami po 3-5zł i potem wystarczy w opcję 9zł wpisać parę kodów i puff masz premium

To jest fajne ułatwienie ;d



Misiek, ja zrobiłem sobie konto na stronce pfc i nie odkładam kuponów tylko co doładuje to zostaje itd Smile
ciągle w taki sposób na csa sobie Euraski doładowuję Smile

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
21-09-2015 19:27 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

RE: Płatności PaySafeCard - propozycja :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
emilop95 napisał(a)
Witam droga administracjo, wychodzę z propozycją aby można było doładować konto premium za pomocą wyżej wspomnianego Paysafecard, byłoby to ułatwienie dla osób takich jak ja, które nie zarabiają albo np nie posiadają konta w banku Smile

20 lat i nie masz konta w banku? xd

A co do propozycji jestem za, sam ma z 8 kodów z the Westa do wykorzystania na jakies 1-2 zł Tongue

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
21-09-2015 19:54 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Bo jest łatwiej i szybciej? nie pomyślałeś o tym?
Jak dokonujesz płatności przez Paysafecard, to jak sms po chwili masz premke, a jak pocztą puścisz przelew to do 3-5 dni możesz sobie czekać ;d



Nie. Idziesz do banku i nadajesz tam przelew, który dochodzi tego samego albo następnego dnia. To, kiedy dojdzie zależy od tego, o której godzinie zrobisz przelew. Robisz to w identyczny sposób, jak na poczcie, też wypełniasz druczek i płacisz. Nadanie to groszowe sprawy, swego czasu posyłałem takie przelewy i kosztowało mnie to... 2,5zł? I odradzam pod tym względem PKO, które potrafiło wołać 3x tyle.


A jeśli są osoby, które korzystałyby z tej opcji, to jestem na tak, trzeba ułatwiać ludziom sprawę kupna premki.

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 21-09-2015 19:56.

21-09-2015 19:55 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Bo jest łatwiej i szybciej? nie pomyślałeś o tym?
Jak dokonujesz płatności przez Paysafecard, to jak sms po chwili masz premke, a jak pocztą puścisz przelew to do 3-5 dni możesz sobie czekać ;d



Nie. Idziesz do banku i nadajesz tam przelew, który dochodzi tego samego albo następnego dnia. To, kiedy dojdzie zależy od tego, o której godzinie zrobisz przelew. Robisz to w identyczny sposób, jak na poczcie, też wypełniasz druczek i płacisz. Nadanie to groszowe sprawy, swego czasu posyłałem takie przelewy i kosztowało mnie to... 2,5zł? I odradzam pod tym względem PKO, które potrafiło wołać 3x tyle.


A jeśli są osoby, które korzystałyby z tej opcji, to jestem na tak, trzeba ułatwiać ludziom sprawę kupna premki.


Ja po bankach nie chodzę i nie wiem czy można bez konta w banku zrobić przelew przez bank proste ;d poza tym nie każdy ma pod ręką oddział banku czy poczty, zwłaszcza ludzie mieszkający w mniejszych miastach i wsiach

Osobiście mam konto w banku ale jak przelewam hajs na BW to i tak muszę czekać, zwłaszcza jak puszczę premke w piątek bo akurat wtedy przyjdzie mi hajs (wtedy muszę czekać do poniedziałku najczęściej na premium)

A dzięki PSC kiedy chcę kupuję karte i kupuje premke, normalna ilość w normalnej cenie (bo sms to porażka)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2015 20:14 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Bo jest łatwiej i szybciej? nie pomyślałeś o tym?
Jak dokonujesz płatności przez Paysafecard, to jak sms po chwili masz premke, a jak pocztą puścisz przelew to do 3-5 dni możesz sobie czekać ;d



Nie. Idziesz do banku i nadajesz tam przelew, który dochodzi tego samego albo następnego dnia. To, kiedy dojdzie zależy od tego, o której godzinie zrobisz przelew. Robisz to w identyczny sposób, jak na poczcie, też wypełniasz druczek i płacisz. Nadanie to groszowe sprawy, swego czasu posyłałem takie przelewy i kosztowało mnie to... 2,5zł? I odradzam pod tym względem PKO, które potrafiło wołać 3x tyle.


A jeśli są osoby, które korzystałyby z tej opcji, to jestem na tak, trzeba ułatwiać ludziom sprawę kupna premki.


Ja po bankach nie chodzę i nie wiem czy można bez konta w banku zrobić przelew przez bank proste ;d poza tym nie każdy ma pod ręką oddział banku czy poczty, zwłaszcza ludzie mieszkający w mniejszych miastach i wsiach

Osobiście mam konto w banku ale jak przelewam hajs na BW to i tak muszę czekać, zwłaszcza jak puszczę premke w piątek bo akurat wtedy przyjdzie mi hajs (wtedy muszę czekać do poniedziałku najczęściej na premium)

A dzięki PSC kiedy chcę kupuję karte i kupuje premke, normalna ilość w normalnej cenie (bo sms to porażka)


Idziesz do banku, wypełniasz druczek przelewu i tyle. Do tego jeżeli mnie pamięć nie myli, to dokonując takiego przelewu w banku odbiorcy nie płacisz za ten przelew.

Wiesz, raczej w miastach bez oddziału banku czy poczty nie będzie też sklepu z tymi kartami. Big Grin W moim, dość sporym mieście, mam bliżej 2 poczty i z 4-5 banków, niż sklep z PSC. Myślisz, że w małych miastach taki sklep będzie?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
21-09-2015 20:28 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Steel ale naucz się czytać człowieku

Ja mam konto w banku, ale od razu przerzuciłbym się na PSC jakby dali te opcję ;d jak zlecam przelew bankowy to muszę czekać, a w piątki nawet do poniedziałku . . . .

A PSC, wchodze na allegro, pyk mam PSC po paru minutach, wchodze na premke, pyk mam premke po paru minutach

a nie po paru dniach
Poza tym nie lubię wypełniać druczków, zwłaszcza bankowych ;d robiłem to raz i w tym czasie zużyłem 4 kartki bo się walnąłem przepisując nr bankowy albo myląc inne dane
a tutaj jest proste jak barszcz ;d

A co do tych wśi i mniejszych miast, to napisałem to dlatego, że Ci ludzie nie wyślą sobie przelewy przez bank czy pocztę, bo zazwyczaj pocztę mają w mieście do którego trzeba dojechać ze wsi
a przelew trochę może iść, a kupienie PSC przez allegro to kilka chwil

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2015 20:33 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu nie, przeciw nie ma żadnych.
A jak ktoś nie robi przelewów bankowych tego strata i tyle. Każdy może płacić jak mu się podoba i ile mu się podoba.
21-09-2015 21:06 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy jest sens wprowadzania tej opcji dla kilku osób. Jak im się to będzie opłacać, to nie mam nic przeciwko.

__________________

r3 barthi
21-09-2015 21:20 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Steel ale naucz się czytać człowieku

Ja mam konto w banku, ale od razu przerzuciłbym się na PSC jakby dali te opcję ;d jak zlecam przelew bankowy to muszę czekać, a w piątki nawet do poniedziałku . . . .

A PSC, wchodze na allegro, pyk mam PSC po paru minutach, wchodze na premke, pyk mam premke po paru minutach

a nie po paru dniach
Poza tym nie lubię wypełniać druczków, zwłaszcza bankowych ;d robiłem to raz i w tym czasie zużyłem 4 kartki bo się walnąłem przepisując nr bankowy albo myląc inne dane
a tutaj jest proste jak barszcz ;d

A co do tych wśi i mniejszych miast, to napisałem to dlatego, że Ci ludzie nie wyślą sobie przelewy przez bank czy pocztę, bo zazwyczaj pocztę mają w mieście do którego trzeba dojechać ze wsi
a przelew trochę może iść, a kupienie PSC przez allegro to kilka chwil


Człowieku, ten temat powstał ze względu dla osób bez konta. Do tego masz już payu, które jest błyskawiczne i wątpię, żeby PSC było od tego tańsze. Więc w czym widzisz problem? Jeszcze tego nie odkryłeś w zakładce premium? Big Grin

To równie dobrze można byłoby dodać przelewy24, które błyskawicznie idą. Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
21-09-2015 21:54 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Steel a co Ci przeszkadza ta opcja, że tak spamujesz w jej sprzeciwie? Coś stracisz jak wejdzie?
I nie, nie dla ludzi bez kont bankowych ;d bo jednocześnie możesz powiedzieć, że sms jest dla takich osób, albo przelew pocztowy -.-

Jest opcja dobra i szybka i jeżeli jest możliwość wprowadzenia jej to bardzo by pomogła

Nie zdajesz sobie chyba sprawy z tego ile osób z PSC korzysta ;d wiele razy podczas rozmów z kolegami z klanu czy z poza klanu poruszana była kwestia PSC ;d w innych grach normalnie oprócz przelewów jest opcja PSC, czemu tutaj ma nie być?

Poza tym w PSC jest tak, że jak założysz sobie to konto na stronie u nich, możesz sobie tam wrzucać końcówki z kart, których nie zużyłeś (1zł parę groszy itd.) a jak uzbierasz odpowiednią kwotę, to możesz sobie doładować coś

Akurat wykorzystuję często PSC i takie właśnie końcówki wrzucam w konto i potem za nie kupuje kolejne rzeczy, teraz będę mógł sobie wrzucać premke, resztę odkładać na koncie na np. steam ;d

Opcja pomocna i dobra i można wykorzystać nie tylko na BW

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2015 22:07 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW Team ma konto w mbanku, więc nadanie przelewu w banku odbiorcy w większości przypadków będzie niemożliwe.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-09-2015 22:50 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Asgan
Member


images/avatars/avatar-25087.jpg

Data rejestracji: 21-07-2010
Postów: 38
Klan: Legion Etrangere 2.0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś o tym pisałem i nie przeszło. Wiele gier przeglądarkowych ma opcje wpłaty przez PSC tylko nie BW. Ja bym korzystał i to chętnie z takiej opcji bo to proste jak doładowanie telefonu a znacznie bardziej opłacalne niż sms dla obu stron.

__________________

R10 - BANDiT


rotfl

22-09-2015 12:52 Asgan jest offline Szukaj postów użytkownika: Asgan Dodaj Asgan do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emilop95
RE: Płatności PaySafeCard - propozycja :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)

20 lat i nie masz konta w banku? xd




nie mam takiej potrzeby jeśli chodzi o to Smile
a dla samego bw nie założę konta w banku...


nvm Wink

co do tematu, ja np. mieszkam na małej wiosce oddalonej od najbliższego banku o 20km..., gdzie mam kiosk w którym odziwo jest coś takiego jak możliwość kupna psc, z całą pewnością mogę powiedzieć że jest wieeeeeeeeeele osób dla których dużym ułatwieniem byłaby możliwośc płacenia za premkę PSC.

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
23-09-2015 22:24 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem PW do SM z tym tematem, teraz tylko czekać na odpowiedź Big Grin
Jak opłacalne dla nich niech dadzą, wiele osób z tego skorzysta, jak nie, to trudno ;d chociaż bardzo bym chciał tę opcję

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
23-09-2015 22:40 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z jednej strony myślę: ludzie, kurna załóżcie sobie konta, to nie boli. Są konta CAŁKOWICIE darmowe, internetowe, nie musicie jechać do banku, kurier wam dostarczy papiery do podpisania. (np. mbank, dzięki któremu macie premkę w sekundy). I nie ważne ile macie lat (pomijając przypadki , ze macie 13 lat i rodzice się nie zgadzają na założenie konta, ale wtedy to i chyba z zakupu psc nie będą szczęśliwy)

Ale z drugiej strony, co mi szkodzi, płatności psc mi nie zaszkodzą, można nawet wprowadzić płatność w wielbłądach. Na mnie to nie wpłynie.

Tak długo jak bwteam będzie miał z tego przychody (i na tyle znaczące, żeby się nakombinować, apropo tego co powiedział Buc) to jestem za.

__________________

25-09-2015 16:19 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyjrzymy się temu ale niczego nie obiecuję.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


01-10-2015 15:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Przyjrzymy się temu ale niczego nie obiecuję.


Dzięki za odpowiedź Big Grin to będę czekał, oby na pozytyw Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
01-10-2015 16:04 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Ex-Supermoderator

01-10-2015 18:18 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Płatności PaySafeCard - propozycja :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH