Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 R3: Brak w zk sprzetu po problemie z serwerami :/ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R3: Brak w zk sprzetu po problemie z serwerami :/ 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

R3: Brak w zk sprzetu po problemie z serwerami :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Stach
R3
Chrome

Witam
około godziny 14:00-14:20 puszczałem pielgrzymki na których udalo sie dropnac
epickie runko na klate nastepnie po problemach z serwerem zniknelo mi z zk.


Czy zostanie mi zwrocony drop??
23-09-2015 22:06 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytaj ten temat

Awaria r1, r3, r4

Został wgrany backup z powodu awarii ;d wszystko przepadło

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
23-09-2015 22:14 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gandalvik
zadosc uczynienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim poprosze o jakies zadosc uczynienie!!!

nie po to kupuje premke i siedze dzien w dzien i puszczam pielgrzymki

zeby pozniej bylo kasowanko z mojej zbrojowni.


sporo rzeczy mi zniknely wiec poprosze o propozycje zadosc uczynienia Smile


R3: Stach
23-09-2015 22:30 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

RE: zadosc uczynienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gandalvik napisał(a)
w takim poprosze o jakies zadosc uczynienie!!!

nie po to kupuje premke i siedze dzien w dzien i puszczam pielgrzymki

zeby pozniej bylo kasowanko z mojej zbrojowni.


sporo rzeczy mi zniknely wiec poprosze o propozycje zadosc uczynienia Smile


R3: Stach



propozycji nie ma: masz premke na 2dni i event


wszystko zostalo cofniete WSZYSTKIM GRACZOM wiec jest sprawiedliwie

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

23-09-2015 22:34 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gandalvik
RE: zadosc uczynienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

event jaki?

i nie widze jeszcze premki :/



kurde nie podoba mi sie to ze sprzet ktory wydropilem jest wiecej wart niz 2 dni premki czy event :/
a Wy mi mydlicie oczy ze bedzie event i premka



nie zgadzam sie i prosze o zwrot sprzetu



______________________
i malo interesuje mnie czy ktos sadzi brzozy w Smolensku czy na Karaibach Tongue
23-09-2015 22:39 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Przeczytaj ten temat

Awaria r1, r3, r4

Został wgrany backup z powodu awarii ;d wszystko przepadło


Proszę uprzejmie jeszcze raz

Przeczytaj podlinkowany przeze mnie temat, to się wszystkiego dowiesz ;d

Konto premium i chyba wszystkie usługi czy te które miałeś zostały przedłużone o 2 dni, do tego będzie noc bohaterów

Niestety utracili dane, dlatego musieli wgrać backup ;d
Przez to niestety stracili wszyscy ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
23-09-2015 22:43 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gandalvik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak mnie to nie satysfakcjonuje

bo nic mi nie zwroci dobrych dropow.




Chcialem tylko kilka jeszcze slow przeslac do adminow

nie wiem czy pacujecie w BW czy jestescie zalozycielami

jedno wiem na 100% zmniejsza sie ilosc ludzi na serwerach :/


kiedys mialem wiecej kont na obecna chwile jedno i mysle zeby jednak skasowac i obecne

poniewaz nie pomagacie graczom lecz robicie wszystko pod gorke.





Cos sie schrzanilo i to z Waszej strony i jeszcze zadoscuczynienie sami w "nagrode" ustawiacie.
Tym samym odsuwacie graczy ktorzy kiedys sie wychowali na BW



BloodWars traci na jakosci Frown

Dziekuje za uwage.
23-09-2015 22:50 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy straciliśmy dropy/runy/blachy/korzystny bonus z lvl-up *

Ciesz się, że serwery mają robioną kopię zapasową każdego dnia.
Jeden z zagranicznych miał mniej szczęścia i mają cofnięte akcje od 19. września.

Nie podoba Ci się, nie musisz grać, ale zanim zaczniesz narzekać, rzuć okiem w regulamin. Awarie się zdarzają, nie musimy dostać żadnej rekompensaty, ale te dwa dni premki i event, tu ukłon adminów w naszą stronę, żeby w jakikolwiek sposób odzyskać coś ze straty.




Edyta w dół, żeby więcej spamu nie sypać w tym płacz-temacie:

Zagranica, czy nie, pewne prawa rządzące danymi w postaci cyfrowej obowiązują zawsze.
Poczytaj o kopiach zapasowych, polecam.



Nie znam nikogo z adminów, a szkoda, bo spoko ludzie muszą z nich być, że z nami [chyba] wytrzymują.
Na luzie podchodzę do tego, co w sieci, bo czemu miałbym się wkurzać o jakieś literki wyświetlane na telefonie? Włącz sobie urlop, złap stopa, zwiedź kawałek świata, nabierz dystansu do swojego runa i całej reszty BW

Również dzięki za uwagę Smile





___________
* - wybrać dowolne

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Labrusca: 24-09-2015 01:00.

24-09-2015 00:07 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gandalvik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale my nie jesteśmy z zagranicy :/
Czy ja nie mogę wyrazić swojego wqrzenia?

I mam się cieszyć???? Z czego?


Z tego że drobnego mi się coś fajnego inne mam??

Faktycznie super Wink

A taka marginesie to po wypowiedzi widać że albo jesteś z rodziny adminów siostra/dziewczyna/.../facet bo nie spotkałem jeszcze ludzi graczy na bw którzy z taką lekkością do tego podchodzą Wink

Dziękuję za uwagę Wink
24-09-2015 00:40 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
gandalvik
Newbie


Data rejestracji: 11-01-2013
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gandalvik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"nic nie wskóramy Smigolasie "


Temat do zamknięcia Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gandalvik: 24-09-2015 08:29.

24-09-2015 01:07 gandalvik jest offline Szukaj postów użytkownika: gandalvik Dodaj gandalvik do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+1 za spam oraz multipost dla autora, zamykam.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


24-09-2015 18:11 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 R3: Brak w zk sprzetu po problemie z serwerami :/

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH