Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Reset ewolucji <Zapraszam do ankiety> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy uważasz, że warto wprowadzić możliwość resetu ewolucji?
tak, jeśli dostępny będzie chociaż jeden reset w roku za darmo 226 62.95%
nie 133 37.05%
Łącznie: 359 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Reset ewolucji <Zapraszam do ankiety> 83 Ankieta - średnia ocena: 5,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Reset ewolucji <Zapraszam do ankiety> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawiązując do tematu:
Zmiana EVO za premium

Pragnę zaproponować wprowadzenie na Nekro 2 możliwości resetu ewolucji.

Jeden raz w roku możliwość resetu rozdanych pkt evo możliwa byłaby za darmo, natomiast każdy kolejny reset kosztowałby 60 dni premium.

__________________
r6 - Viento

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez viento: 16-07-2016 11:48.

07-10-2015 16:09 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak

chętnie wyrzucę gruczoły i inne takie tam badziewie którego i tak nie używam a używałem na białej 1h

+
07-10-2015 16:11
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i plus dla osób, które przejęły konta i chciałyby inaczej rozdysponować pkt ewolucji, bo np. ktoś kaleczył Tongue

Ja chętnie bym cofnął wbicie oświeconego i skrzydeł z nieudanej próby zabawy palną WZtem i zainwestował w coś przydatnego na teraz Smile

Propozycja, by pierwsza zmiana była darmowa, a każda kolejna za opłatą w postaci premium też wygląda w miarę rozsądnie.

10/10

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
07-10-2015 16:20 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z nerfami i zmianami i talizmanami przydałoby się...

W ogóle to by się przydało takie coś
07-10-2015 16:38 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
ulkaTerax
Full Member


Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 66
Klan: Ten co trzeba :)
Kraina: Necropolia III
Skąd: M-M

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
tak

chętnie wyrzucę gruczoły i inne takie tam badziewie którego i tak nie używam a używałem na białej 1h

+


Ty to sie lepiej nie wypowiadaj

a tak po za tym jestem ZA Smile

__________________

Teraxulka r3, r4, r6, r14 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ulkaTerax: 07-10-2015 18:24.

07-10-2015 16:43 ulkaTerax jest offline Szukaj postów użytkownika: ulkaTerax Dodaj ulkaTerax do Listy kontaktów
Kamon
Member


images/avatars/avatar-16555.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl nie jest zly, w obecnej sytuacji pewnie bym z tego skorzystal, ale bardziej skupilbym sie na obecnej patologii w postaci nierownych stawek na niektore evo, jestem za ujednoliceniem, od 1-2 lat przymierzam sie do maxowania bardzo potrzebnego "skazenia mana" bo powoli zaczynam korzystacz roznych opcji walki w bw, ale najzwyczajniej w swiecie nie mam czasu na bicie 16x dziennie, a jako ze glownie skupiam sie na wyprawkowaniu i dropieniu wybieram inne wielokrotnie tansze umagi jak uzbieram kilka pktow ... i tak juz wydaje krocie na karawane delux (ktora tez jest absurdalnie drozsza od reszty uslug premium - a odnosi sie tylko do 1 opcji, bo na atakow czy wypraw skrocenie trzeba i tak kupic kolejne 2 czy 3 uslugi ...) bo nie mam czasu wyprawek robic, a stawki wielokrotnie wieksze na uzyteczne evo sa po prostu uposledzone

__________________
http://www.sadistic.pl/pics/1373dfc3bed8.jpg
07-10-2015 18:51 Kamon jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamon Dodaj Kamon do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie

wsyzscy wiedzieli ze evo sa na stale wbijane

ludzie nie wbijali badziewi zeby pozniej nie marudzic takj jak wy
przez to izi nie wbili i innych rzeczy tylko te najwazniejsze rzeczy
na tym polega czesc tej gry zeby strategicznie zaplanowac postac (pomijam balanse adminow ale one wplywaja na wsyztskich)

wiec jestem zdecydowanie na NIEEEEEEEEEEEEE

edycja
do pana nizej
nie nie wiedzialem ale rozdawalem w racjonalny sposob
przeciez bylo wiadomo ze evo do pewnego (bardzo odleglego momentu bedzie brakowac)
czy sadzisz ze tylko ty musisz zbierac na evo runy czy ignora? - zdziwisz sie ale nie
wiekszosc ludzi jest w tej samej sytuacji ze teraz musi zbierac na nowe - ale wlasnie po to one powstaly zeby bylo na co zbierac a nie w ciagu 1 dnia wszystkie nowe wlaczyc

jescze raz na NIE

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 07-10-2015 20:38.

07-10-2015 19:40 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
nie

wsyzscy wiedzieli ze evo sa na stale wbijane

ludzie nie wbijali badziewi zeby pozniej nie marudzic takj jak wy
przez to izi nie wbili i innych rzeczy tylko te najwazniejsze rzeczy
na tym polega czesc tej gry zeby strategicznie zaplanowac postac (pomijam balanse adminow ale one wplywaja na wsyztskich)

wiec jestem zdecydowanie na NIEEEEEEEEEEEEE


Rok/dwa lata temu wiedziałeś, że dojdzie kilka nowych, horrendalnie drogich ewolucji, by móc "strategicznie" zaplanować postać? Moje gratulacje!

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
07-10-2015 20:34 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
cyjko
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10k punktów evo dla każdego, po 10 run z każdego żywiołu i jeden wybrany epik raz na pół roku może wtedy przestaniecie płakać , dobrze że punktów reputacji każdy ma na full to przynajmniej to płaczu nie ma.

__________________
Nick na R3/R14 : bloodark
07-10-2015 21:38 cyjko jest offline Szukaj postów użytkownika: cyjko Dodaj cyjko do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysły graczy zatwierdzone przez SM. Aktualne 27.08.15

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
07-10-2015 21:45 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli to komuś pomoże, to za. Tyle że napewno nie za premke, raz na miesiąc czy coś, żeby nie było jakiegoś szaleństwa, ale żeby było to dostępne.
Jedyną niezmienną powinna być rasa.
07-10-2015 22:43 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Gran-Flash
Triple Ace


images/avatars/avatar-6465.gif

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 230
Klan: Phoenix & N2L
Kraina: Necropolia III
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

można by tak zrobić że nie odzyskujemy 100% pkt ewolucji tylko np. 95%, 5% to koszt resetu

__________________
R4 - Veteran
R7 - Dragan
07-10-2015 23:27 Gran-Flash jest offline Szukaj postów użytkownika: Gran-Flash Dodaj Gran-Flash do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez viento
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
Pomysły graczy zatwierdzone przez SM. Aktualne 27.08.15


Tak więc czekam na pozytywną ocenę tematu by dla Administracji było jasne, że oczekujemy wprowadzenia możliwości resetu ewolucji.

__________________
r6 - Viento

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez viento: 08-10-2015 10:43.

08-10-2015 10:43 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
toldo
Lord


images/avatars/avatar-20869.gif

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 300
Klan: NBH
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Logiczną konsekwencją byłby możliwy reset treningu. I to i to możesz prędzej czy później sobie nabić Wink I oczywiście evo z łatwością byłoby must have w pewnym zakresie lvl, bo potem i tak je zresetujesz.

Edit: W razie wątpliwości - na nie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez toldo: 08-10-2015 11:18.

08-10-2015 11:18 toldo jest offline Szukaj postów użytkownika: toldo Dodaj toldo do Listy kontaktów
Asgan
Member


images/avatars/avatar-25087.jpg

Data rejestracji: 21-07-2010
Postów: 38
Klan: Legion Etrangere 2.0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toldo - reset treningu, serio? W przypadku evo to można wprowadzić ich reset bo w 100% je sami zdobywamy a w treningu jest coś takiego jak rozdanie na levelu parzystym więc dla przykładu na 90 poziomie weszło +3 inty więc każdy by zresetował i władował to w zwinke/sposte. Taki pomysł by mocno pachniał "pay to win" więc nie porównuj go do resetu evo.

A co do tematu. Mi taki reset nie jest potrzebny bo mam dosyć świeżą postać i dobrze lokuje swoje punkty evo ale możliwość ich resetu byłaby dobra bo wbicie ich wszystkich to zajęcie na kilka dobrych lat.

+

__________________

R10 - BANDiT


rotfl

08-10-2015 12:11 Asgan jest offline Szukaj postów użytkownika: Asgan Dodaj Asgan do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomnieliście jeszcze o zwrocie evo za przeniesione umagi....

Co do resetu evo to nie wydaje mi się dobre rozwiązanie, ale patrzę tylko ze swojego punktu widzenia. Znowu mam na co zbierać evo (pomijam fakt, że przed wprowadzeniem ostatnich 5 nowych evo miałem tylko ~8000 wolnych evo). Do wbicia są ciekawe i potrzebne evo.

Piszczą w innych tematach o skróceniu czasu ataków - a tutaj było ważne żeby w ogóle je robić...

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
08-10-2015 12:52 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Tehrror
Triple Ace


Data rejestracji: 27-03-2015
Postów: 191
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za.
Gra się zmienia, zmieniają się wartości niektórych parametrów w stosunku do ich użyteczności, dodawane są nowe opcje.


Proponuję dodać ankietę do tematu, aby administracja łatwiej podjęła decyzję Smile

__________________
"Jego zdaniem ludzie istnieli tylko w dwóch pozycjach. Kobieta leżąca na plecach i facet na brzuchu, nie oddychając." ~ Ghrom

r17 ~ Tehrror
08-10-2015 14:36 Tehrror jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehrror Dodaj Tehrror do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez viento
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że ocena wcześniejszego tematu jak i mojego wskazują, że możliwość resetu ewolucji byłaby przydatna.

Droga Administracji, kiedy można by się było spodziewać wprowadzenia tej opcji?

edit:
do pana poniżej:
Ocena tematu mówi sama za siebie.
Do negowania pomysłów i polemizowania zawsze się ktoś znajdzie...

__________________
r6 - Viento

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez viento: 12-10-2015 13:22.

12-10-2015 13:10 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
nie

wsyzscy wiedzieli ze evo sa na stale wbijane

ludzie nie wbijali badziewi zeby pozniej nie marudzic takj jak wy
przez to izi nie wbili i innych rzeczy tylko te najwazniejsze rzeczy
na tym polega czesc tej gry zeby strategicznie zaplanowac postac (pomijam balanse adminow ale one wplywaja na wsyztskich)

wiec jestem zdecydowanie na NIEEEEEEEEEEEEE

edycja
do pana nizej
nie nie wiedzialem ale rozdawalem w racjonalny sposob
przeciez bylo wiadomo ze evo do pewnego (bardzo odleglego momentu bedzie brakowac)
czy sadzisz ze tylko ty musisz zbierac na evo runy czy ignora? - zdziwisz sie ale nie
wiekszosc ludzi jest w tej samej sytuacji ze teraz musi zbierac na nowe - ale wlasnie po to one powstaly zeby bylo na co zbierac a nie w ciagu 1 dnia wszystkie nowe wlaczyc

jescze raz na NIE


To chyba wyczerpuje temat, trzeba było rozdawać evo z głową.

@up

Szczególnie takie opinie pozytywne są bardzo trafne:

cytat:
klogg123 napisał(a)
tak

chętnie wyrzucę gruczoły i inne takie tam badziewie którego i tak nie używam a używałem na białej 1h

+


Gościu, który nie rozwijał gruczołów w końcu chce je wbić, super nie? A gruczoły to podstawa do każdego rodzaju broni. Nie wbił? Jego bół, mógł wbić, czyli zrobić to co było pisane, wbijać evo z głową.


Albo jeszcze jeden przykład osoby wypowiadajacej się pozytywnie na temat pomysłu:

cytat:
northway napisał(a)
W związku z nerfami i zmianami i talizmanami przydałoby się...

W ogóle to by się przydało takie coś


On wbijał evo pod wyprawki (pisał tak w temacie balansu 2h), bo taką drogę wybrał, wypadła mu pila z loterii, nie potrzebował gruczołów czy innego evo do walki, teraz mógłby sobie zresetować evo i mieć same bojowe, czyli gruczoły, kły itp. (a korzyści miał na wyprawkach w postaci %, bo wbijał evo czysto wyprawkowe)

Dlatego jestem na nie, to tak samo jakby ktoś się potępił by mieć łatwiej we wcześniejszej fazie gry a potem mógł powrócić do swojej rasy, na której zaczynał postać. Czyli mieć korzyści i powrót.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 12-10-2015 13:44.

12-10-2015 13:16 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez viento
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do: barti93

Dla wyjaśnienia chciałbym Cię uświadomić, że moja propozycja ma na celu pomóc w grze i ją uprzyjemnić, a nie by ją utrudniać i celowo się umartwiać.

W przypadku zmiany rasy, jesteś informowany, że nie ma odwrotu, natomiast w przypadku ewolucji nigdzie nie dopatrzyłem się takiej sygnatury.

__________________
r6 - Viento
12-10-2015 13:54 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
viento napisał(a)
W przypadku zmiany rasy, jesteś informowany, że nie ma odwrotu, natomiast w przypadku ewolucji nigdzie nie dopatrzyłem się takiej sygnatury.


A gdzie się dopatrzyłeś, że to może być rozważane.
Z resztą jeżeli mnie pamięć nie myli Sushi kiedyś napisał przy wejściu jakiś nowych evo, że nie przewiduje opcji resetu evo.

PS. Ale nie takie zmiany BW widziało.
Mój ulubiony górniczy temat Rzeczy które nie zostaną dodane/zmienione w BW.
Część z nas wie ile z tego nie jest aktualne (w owym czasie zk miała 15 miejsc chyba)

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
12-10-2015 14:07 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Czy to nie jest wystarczający powód? Potwierdzasz, że jesteś pewien, że chcesz rozwinąć tą ewolucję. Ta gra i tak już jest za łatwa.


Tak samo jak nie masz nigdzie napisane, że puszczając wyprawkę i gdy ona nie wejdzie, to że nie możesz jej cofnąć, a jednak nie da się tego zrobić. Więc skończ pisać bzdury bo takich głupich pomysłów mogę ci podać masę i zacznij patrzeć na to z perspektywy gracza, który z głową rozdawał evo, np. nie rozwinął czegoś na wyprawki, bo jego alternatywą były ekspy i pvp/areny.

__________________

r3 barthi
12-10-2015 14:09 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Dlatego jestem na nie, to tak samo jakby ktoś się potępił by mieć łatwiej we wcześniejszej fazie gry a potem mógł powrócić do swojej rasy, na której zaczynał postać. Czyli mieć korzyści i powrót.

W tym rzecz, że właśnie nie "tak samo". Ewolucje, umagi, runy są idealne do tego, żeby je dynamicznie zmieniać. Widać to po runach, teraz też po umagach. Ewolucje byłyby o wiele fajniejsze jakby się dało nimi żonglować i to dynamicznie, a nie "raz na rok" (wtedy jestem przeciw). Wynikiem tego byłoby więcej kombinowania, więcej działania a nie tak jak teraz: rok temu wbiłem X i teraz mam X bez względu na wszystko. Finalnie i tak każdy będzie dążył do posiadania wszystkich ewo (bo to większe pole manewru) oraz wyeliminuje się problem graczom, którzy popełnili jakieś tam błędy - a nikt, włącznie z samą grą, nijak ich przed tym nie przestrzegł. Na Necro, gdzie drop definiuje postać nawet na lata, "blokada" ewo jest archaizmem, który był fajny jakiś czas temu. Już nie jest.

Rasa i np. trening to zupełnie inna sprawa. To są moduły, które zupełnie nie potrzebują dynamizmu, a wręcz przeciwnie. Ich stałość służy im i całej grze. Z założenia się ich nie zmienia, a ewo właśnie się modyfikuje. Codziennie kilka razy z tym, że na którymś schodku jest szlaban - niepotrzebny.
12-10-2015 14:12 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie dlaczego według ciebie trening nie potrzebuje dynamizmu a ewolucje już tak? Może ja na ekspie chce 0 zwinki i 200 sposta mieć w treningu by złapać zasięg na moby w palnej? Ale kurcze, nie mogę? Tak samo jak nie mogłem wcześniej, przez pare ładnych lat robić wypek na full % bo rozwijałem evo pod eskpy/ataki, tak samo osoba, która rozwijała evo by robić wyprawki nie będzie miała nagle każdego evo pod eq bojowe. (stawiam nacisk na to słowo powiększone, bo rozwinąć je może, po prostu trzeba robić ataki i zbierać evo, tylko wam się po prostu ich nie chce robić i nawet tworzycie tematy na "klik i jest", mi się chciało i mam rozwinięte ładnie evo.)


A przy okazji, ewolucje to też trening. Jak już coś raz wytrenujesz, to nagle nie przestajesz tego potrafić robić. Już samo to zaprzecza resetowi, tak samo jak nie możesz zresetować parametrów postaci.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 12-10-2015 14:27.

12-10-2015 14:25 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
No nie dlaczego według ciebie trening nie potrzebuje dynamizmu a ewolucje już tak? Może ja na ekspie chce 0 zwinki i 200 sposta mieć w treningu by złapać zasięg na moby w palnej? Ale kurcze, nie mogę? Tak samo jak nie mogłem wcześniej, przez pare ładnych lat robić wypek na full % bo rozwijałem evo pod eskpy/ataki, tak samo osoba, która rozwijała evo by robić wyprawki nie będzie miała nagle każdego evo pod eq bojowe. (stawiam nacisk na to słowo powiększone, bo rozwinąć je może, po prostu trzeba robić ataki i zbierać evo, tylko wam się po prostu ich nie chce robić i nawet tworzycie tematy na "klik i jest", mi się chciało i mam rozwinięte ładnie evo.)


A przy okazji, ewolucje to też trening. Jak już coś raz wytrenujesz, to nagle nie przestajesz tego potrafić robić. Już samo to zaprzecza resetowi, tak samo jak nie możesz zresetować parametrów postaci.



Ale przeciez to by bylo mega fajne! Spowalniasz sie sam w rozwoju po to by wytrenowac evo pod wypki, robisz sobie wypki a potem (jak na morii) przerabiasz sie pod dmg na ekspach/arenach
12-10-2015 14:28 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moria to nie nekro, na necro osoby które trenują evo pod wypki i nie chodzą na ekspy nieraz mają o wiele lepszy trening i nawet evo (bo z dropa mają lepsze staty i lepsze eq, co im daje łatwość w atakowaniu) od osób, które ekspią i lecą z lvlem.

__________________

r3 barthi
12-10-2015 14:35 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez viento
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idealny przykład, że nie czytasz całego wątku i nie śledzisz wypowiedzi, pomimo, że mieści się na jednej "stronie"

cytat:
barti93 napisał(a)
[...]trening nie potrzebuje dynamizmu a ewolucje już tak?[...]

A przy okazji, ewolucje to też trening. Jak już coś raz wytrenujesz, to nagle nie przestajesz tego potrafić robić. Już samo to zaprzecza resetowi, tak samo jak nie możesz zresetować parametrów postaci.


Odpowiedz:

cytat:
Asgan napisał(a)
[...]reset treningu, serio? W przypadku evo to można wprowadzić ich reset bo w 100% je sami zdobywamy a w treningu jest coś takiego jak rozdanie na levelu parzystym więc dla przykładu na 90 poziomie weszło +3 inty więc każdy by zresetował i władował to w zwinke/sposte. Taki pomysł by mocno pachniał "pay to win" więc nie porównuj go do resetu evo.


__________________
r6 - Viento
12-10-2015 15:19 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co ma piernik do wiatraka? Przeczytałeś moją cała wypowiedź, bo pewnie nawet nie zrozumiałeś o co mi w niej chodziło? Z resztą widać po cytowanej wypowiedzi, bo ucinasz to, co jest najważniejsze a zostawiasz urywek.

I nawet nie domyśliłes się, że trening jak i ewolucje nie potrzebują dynamizmu ponieważ każdy moze je rozwinąć wszystkie. (właśnie o to mi chodziło, tak, właśnie o to) Ewolucje to jest trening też, świadomie to rozwijasz, masz nawet potwierdzenie, czy NA PEWNO chcesz ją wytrenować, klikając tak ,zgadzasz się na to, że nie ma resetu, bo nie ma takiej opcji w grze, zrobiłeś to świadomie.

Z wami to jak do ściany. Może jeszcze wprowadzmy rozbicie run, które się wbiło na wyższy poziom? tak by zapobiec temu w przyszłości za kilka lat.

@edit literówki, bo ze smartfona pisze.


I przy okazji, temat jak pisałem, jest wyczerpany. Każdy świadomie rozwija ewolucje, a to, że zamiast gruczołów wbił krew demona czy mutacje dna pod wypki, to jest tylko i wyłącznie jego problem ,bo sam tak zdecydował. Evo to jest ścieżka, którą każdy sam sobie wybiera. Nie podlega resetowi. Chcecie tylko i wyłącznie resetu evo, bo nie chce wam się robić ataków i zbierać evo, by rozwijać wszystkie, tylko co chwila będziecie żonglować evo, raz na wyprawki poustawiane, raz na eskpy i ataki i tak w kółko.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 12-10-2015 15:58.

12-10-2015 15:39 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
viento
Member


Data rejestracji: 18-03-2012
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez viento
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że ta opcja Ci się nie podoba wywnioskować można od razu po pierwszym poście, ale szukanie argumentacji Ci nie wychodzi.

Jak doskonale zauważyłeś... Brawo!!!... Podczas trenowania ewolucji potwierdza się daną akcję. Podobne potwierdzenie wymagane jest przy przypinaniu umagów, a jednak wprowadzono ich przenoszenie etc.

Pozwólmy zatem na ocenę tematu innym graczom oraz na ustosunkowanie się do niego Administracji.

__________________
r6 - Viento
12-10-2015 16:00 viento jest offline Szukaj postów użytkownika: viento Dodaj viento do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KW możesz przechodzić wielokrotnie i zmieniać umagi jak tylko ci się podoba, evo trenujesz tylko raz. Bardzo dobrze to zauważyłeś. Takimi samymi argumentami mogę tobie odpisywac, bo są tak mierne, jak ten temat. EVO się trenuje raz i na zawsze, takie jest założenie ewolucji, przeczytaj sobie pojęcie ewolucji w ogóle, co to oznacza.

A tak poza tym, każdy normalny gracz, który nie wbijał niepotrzebnych evo zauważy, że tu chodzi tylko i wyłacznie o to, że nie chce wam się robić ataków i chcecie wbijać potrzebne evo bez żadnego wysiłku, bo we wcześniejszej fazie gry popełniliście błąd i je źle rozdaliście a teraz brakuje wam do uzupełnienia tych potrzebnych.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 12-10-2015 17:02.

12-10-2015 16:56 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Reset ewolucji <Zapraszam do ankiety>

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH