Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO zmiana dzialania evo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zmiana dzialania evo 17 Ankieta - średnia ocena: 3,7617 Ankieta - średnia ocena: 3,76
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

zmiana dzialania evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest to propozycja alternatywna dla opcji resetu ewolucji

otoz, obecnie wyglada to tak: "kupujemy" dana ewolucje, jesli jest to aura to cieszymy sie tym zawsze, jesli nie, to kombinujemy, czy jest to akurat potrzebne w danej akcji, czy lepiej wbic cos innego, poniewaz ogranicza nas poziom ewolucji

moja propozycja polega na tym, zeby:
1. skasowac calkiem "poziom ewolucji"
2. zresetowac wszystkim wszystkie evo
3. zablokowac mozliwosc "wykupowania" evo za pkt evo
4. wbijanie i uzywanie evo byloby przy kazdej ekspie/kw/whatever ograniczone tylko poziomem postaci i liczba uzbieranych od samego poczatku pkt evo (na budowie i w zbrojowni po prostu dzialalyby wszystkie evo, do ktorych mamy odpowiedni poziom)
5. "zebysmy nie mieli wszystkiego od razu" mozna by podwoic czy nawet potroic koszt wszystkich evo - obecnie koszt wytrenowania wszystkich ewolucji to 70550 pkt evo, czyli ok 4,3 lata, liczac 15 atakow po 3 evo dziennie, wiec mysle, ze potrojenie tego kosztu to jednak bedzie przesada
6. potrzeba bylo by kolejnych 10 zestawow talizmanow, bo nie wszedzie wbijalibysmy evo runiczne na 4 lvl, a w ekranie talizmanow mozna by bylo uzyc po 4 runy kazdego koloru od razu od 80 lvl. dopiero przy akcji wybieralibysmy uzywany zestaw (gdyby run w wybranym zestawie bylo wiecej, niz pozwala na to wbite evo, wyskakiwalby blad)

oczywiscie, w tej sytuacji skazenie straciloby racje bytu, wiec mogloby zostac usuniete

przyklad, jak by to dzialalo po proponowanej zmianie:
- od poczatku gry zebralem 20342 pkt evo
- wbijam na arene klanowa, wybieram (przy obecnych kosztach):
komora4 (1500) + abso4 (1500) + skrzydla4 (1500) + sciegna4 (1500) + ignor4 (3750) + piromancja4 (7250) + gruczoly 4 (1500) + kly4 (1500) + mutacja1 (300), razem zuzywam 20300 pkt evo
- stawiam ekspe z 2 mapy, wybieram:
komora4 (1500) + abso4 (1500) + skrzydla4 (1500) + sciegna4 (1500) + ignor4 (3750) + piromancja3 (3250) + gaja3 (3250) + hydromancja3 (3250) + forma1 (250) + oswiecony2 (450), razem zuzywam 20242 pkt evo

co myslicie o takiej zmianie? postaram sie odpowiedziec na kazdy zarzut, ale prosze o konstruktywna i spokojna rozmowe

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
23-10-2015 20:04 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie pomysł płacenia za ewo w oknie konkretnej akcji (atak, ekspa itd.) mi się podoba to wyjaśnij jak by działało ewo na wyprawkach. Tak jak na budowie, że mamy wszystko na co pozwala poziom (co można by odpowiednio poustawiać)? Czy w oknie wyprawy/karawany mamy wybór ewo tak jak np. w atakach i płacimy za nie jak za ataki?
Po drugie jak rozumiem dopuszczasz opcje doboru różnego ewo "akcja po akcji"? W resecie był by jakiś interwał np. tydzień, który powoduje, że wybór musi być przemyślany tak jak jest dziś, tylko można go powtarzać. U Ciebie jeden atak można zrobić z takim ewo, a drugi atak z innym ewo a pomiędzy wyprawkę z jeszcze innym ewo. Tak ma być?
Pomysł lepszy niż reset napewno, ale nie wiem czy nie trzeba będzie karetki wzywać jak jakiemuś betonowi bez wyobraźni żyłka nie pęknie.
Pomysł jest lepszy bo jest "natwyny" dla ewolucji, a reset jest takim plastrem.
23-10-2015 23:01 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na wyprawie evo trzeba by wybrac tak, jak w ataku

tak, dopuszczam uzywanie zupelnie innych evo "akcja po akcji" - i wlasnie z mysla o betonach wspomnialem o zwiekszeniu kosztow evo Tongue

dodam jeszcze, ze moj pomysl, jakby nie bylo, bardzo promuje aktywne klikanie atakow, wiec hajlewele nie beda mogly plakac, ze low bierze genetyka i zaraz ich dogoni, bo to bedzie tylko i wylacznie ich wina, jesli tak sie stanie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 23-10-2015 23:21.

23-10-2015 23:19 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zostawmy evo tak jak jest, lepiej poświecić czas i dodać piąte poziomy evo (warte oczekiwania moim zdaniem)

evo teraz trzeba wybrać które rozwinąć najpierw i tak w zamyśle evo miało być, niestety niektórzy zdążyli rozwinąć wszystko co było możliwe a nowe ścieżki z dużym kosztem wchodziły rzadko i stąd ten koszt evo do run żeby mieli na co zbierać Big Grin

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 23-10-2015 23:29.

23-10-2015 23:24 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
zostawmy evo tak jak jest, lepiej poświecić czas i dodać piąte poziomy evo

evo teraz trzeba wybrać które rozwinąć najpierw i tak w zamyśle powinno być, niestety niektórzy zdążyli rozwinąć wszystko co było możliwe i stąd ten koszt run do evo żeby mieli na co zbierać Big Grin

a w miedzyczasie czytajmy spam w systemie "necro serwer hard", "nie da sie ubic nic z duza szansa na rune", "dajcie nam reset evo"

i nie, nie ma zadnego wyboru "co rozwijac najpierw". teraz po prostu bierze sie genetyka od 1 lvla i przy umiarkowanym rozwoju wbija sie wszystkie evo jak leci, poza runowymi i izi, ktore wyzej niz na 1 lvl nie sa warte swojej ceny

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 23-10-2015 23:28.

23-10-2015 23:28 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra wszystko jasne ale jedno podstawowe pytanie:

"PO CO?"

Czemu ma służyć taka zmiana? Jaki cel przyświeca tej rewolucji w systemie wykorzystywania punktów ewo?

Próbowałem sobie to na sobie przećwiczyć i nijak nie mogę dopatrzeć się żadnych korzyści:/
Mam wszystko na max poza potęgą, piętnem demona i ewo do run. (nie ekspię i gram palną więc nie potrzebuję ignora defa)
Wspomniane ewo do run mam na poziomach: 3,3,2,2.
Mam 100% na runę na Szlaku Zabójców zatem zbieram na 4 lvl któregoś z ewo do run. (mam już 2340 ewo wolnych)

Proponowana tutaj zmiana nie wnosi nic pozytywnego w moją grę albo ja nie potrafię dostrzec tych pozytywów:/

__________________
R14 : Brzydall
24-10-2015 01:02 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Dobra wszystko jasne ale jedno podstawowe pytanie:

"PO CO?"

Czemu ma służyć taka zmiana? Jaki cel przyświeca tej rewolucji w systemie wykorzystywania punktów ewo?

Próbowałem sobie to na sobie przećwiczyć i nijak nie mogę dopatrzeć się żadnych korzyści:/
Mam wszystko na max poza potęgą, piętnem demona i ewo do run. (nie ekspię i gram palną więc nie potrzebuję ignora defa)
Wspomniane ewo do run mam na poziomach: 3,3,2,2.
Mam 100% na runę na Szlaku Zabójców zatem zbieram na 4 lvl któregoś z ewo do run. (mam już 2340 ewo wolnych)

Proponowana tutaj zmiana nie wnosi nic pozytywnego w moją grę albo ja nie potrafię dostrzec tych pozytywów:/

i możesz używać tych wszystkich evo jednocześnie? to główny powód

drugi glowny powod jest taki: doszedles do tego latami farmiac evo nawet jak miales juz wszystkie wbite. ktos inny gra krocej albo po prostu nie klikal tyle atakow - bedzie to dla kogos takiego mozliwosc uzycia evo, na ktore normalnie musialby jeszcze dluuuuuuugo zbierac. kosztem mozliwosci odpalenia innych evo oczywiscie. dla ciebie takiego kosztu nie bedzie i dlatego byc moze nie zauwazysz roznicy

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 24-10-2015 01:48.

24-10-2015 01:41 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: zmiana dzialania evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
[...]prosze o konstruktywna i spokojna rozmowe

cytat:
Szerlok napisał(a)
[...]wlasnie z mysla o betonach wspomnialem o zwiekszeniu kosztow evo Tongue

Chcesz kultury, zachowaj kulturę. Poczułem się osobiście urażony.

cytat:

tak, dopuszczam uzywanie zupelnie innych evo "akcja po akcji"
[...]
dodam jeszcze, ze moj pomysl, jakby nie bylo, bardzo promuje aktywne klikanie atakow

Nie, nie promuje. Walnę sobie pktów na parę evo i mam hajlajf. W tej chwili mam tylko kilka ewolucji za te pkty, a w twoim pomyślę, będę mógł na wypki mieć co innego, na atak inne evo, a na ekspę jeszcze inne, te które będą mi potrzebne w danej sytuacji.
cytat:
1. skasowac calkiem "poziom ewolucji"

W dodatku chcesz ten "wybór" zrobić nieograniczonym (ograniczenie lvlowe nie jest ograniczeniem). jak ktoś postanowi, że jednak wyklika jeszcze trochę evo to będzie mógł używać dosłownie WSZYSTKICH, a tak nigdy nie miało być.

cytat:
a w miedzyczasie czytajmy spam w systemie "necro serwer hard", "nie da sie ubic nic z duza szansa na rune", "dajcie nam reset evo"

A po wprowadzeniu twojej idei będzie płacz "chcemy więcej pktów evo, bo nie możemy wybrać wszystkich ewolucji"

cytat:

i nie, nie ma zadnego wyboru "co rozwijac najpierw". teraz po prostu bierze sie genetyka od 1 lvla i przy umiarkowanym rozwoju wbija sie wszystkie evo jak leci, poza runowymi i izi, ktore wyzej niz na 1 lvl nie sa warte swojej ceny

Nie brałem genetyka od początku gry, nie ogarniałem, że mogę, ale nawet jeśli, to za dużo by mi nie pomógł, gdyż do III aktu miałem zrobione ok 1200 ataków, te pkt evo byłyby przydatne na samym początku, ale w tej chwili miałbym jedną ewolucję więcej.
Może na nowych serwerach faktycznie genetyk zrobiłby różnicę, ale nawet jeśli, to w tej chwili przynajmniej ta "potęga" zmyślnych graczy farmiących evo od 1. lvla, jest ograniczona poziomem ewolucji, w twoim zamyśle genetyk nie traci swojej funkcji, ale ograniczenie znika.

cytat:
i możesz używać tych wszystkich evo jednocześnie? to główny powód

Takie jest główne założenie ewolucji, nawet jak wbijesz je wszystkie to nie możesz uzywać wszystkich trzeba wybierać, tworzyć taktyki i różnorodność, w czym innym pójdziesz na kw, ekspę, atak.

Jakkolwiek reset jeszcze mógłby przejść, o ile byłby opatrzony jakimiś ograniczeniami, np kary czy spory cooldown, tak ten pomysł sprawia wrażenie po prostu bezczelnego - "Nie chce mi się klikać ataków, żeby zarobić na nową ewolucję, nie chcę tracić którejś ze starych, gdybym resetował i od nowa wybierał ewo, więc po prostu będę mógł sobie ją wbijać kiedy będę chciał, a kiedy nie, będę wbijał stare. Może kiedyś zarobię na to, żeby mieć oba na jednej akcji, ale nie chce mi się."
jak chcesz rozwiązać powyższy problem?
Nie mówię, że akurat ty masz takie rozkminy, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto jest po prostu leniwy i chce mieć wszystko za nic, a twój pomysł mu to umożliwia, jak zamierzasz zmusić tego gracza do wysiłku i jak zamierzasz rozwiązać kwestię "wszystko za nic"?
24-10-2015 14:49 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
RE: zmiana dzialania evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
cytat:

tak, dopuszczam uzywanie zupelnie innych evo "akcja po akcji"
[...]
dodam jeszcze, ze moj pomysl, jakby nie bylo, bardzo promuje aktywne klikanie atakow

Nie, nie promuje. Walnę sobie pktów na parę evo i mam hajlajf. W tej chwili mam tylko kilka ewolucji za te pkty, a w twoim pomyślę, będę mógł na wypki mieć co innego, na atak inne evo, a na ekspę jeszcze inne, te które będą mi potrzebne w danej sytuacji.
cytat:
1. skasowac calkiem "poziom ewolucji"

W dodatku chcesz ten "wybór" zrobić nieograniczonym (ograniczenie lvlowe nie jest ograniczeniem). jak ktoś postanowi, że jednak wyklika jeszcze trochę evo to będzie mógł używać dosłownie WSZYSTKICH, a tak nigdy nie miało być.

cytat:
a w miedzyczasie czytajmy spam w systemie "necro serwer hard", "nie da sie ubic nic z duza szansa na rune", "dajcie nam reset evo"

A po wprowadzeniu twojej idei będzie płacz "chcemy więcej pktów evo, bo nie możemy wybrać wszystkich ewolucji"

cytat:

i nie, nie ma zadnego wyboru "co rozwijac najpierw". teraz po prostu bierze sie genetyka od 1 lvla i przy umiarkowanym rozwoju wbija sie wszystkie evo jak leci, poza runowymi i izi, ktore wyzej niz na 1 lvl nie sa warte swojej ceny

Nie brałem genetyka od początku gry, nie ogarniałem, że mogę, ale nawet jeśli, to za dużo by mi nie pomógł, gdyż do III aktu miałem zrobione ok 1200 ataków, te pkt evo byłyby przydatne na samym początku, ale w tej chwili miałbym jedną ewolucję więcej.
Może na nowych serwerach faktycznie genetyk zrobiłby różnicę, ale nawet jeśli, to w tej chwili przynajmniej ta "potęga" zmyślnych graczy farmiących evo od 1. lvla, jest ograniczona poziomem ewolucji, w twoim zamyśle genetyk nie traci swojej funkcji, ale ograniczenie znika.

[...]

Jakkolwiek reset jeszcze mógłby przejść, o ile byłby opatrzony jakimiś ograniczeniami, np kary czy spory cooldown, tak ten pomysł sprawia wrażenie po prostu bezczelnego - "Nie chce mi się klikać ataków, żeby zarobić na nową ewolucję, nie chcę tracić którejś ze starych, gdybym resetował i od nowa wybierał ewo, więc po prostu będę mógł sobie ją wbijać kiedy będę chciał, a kiedy nie, będę wbijał stare. Może kiedyś zarobię na to, żeby mieć oba na jednej akcji, ale nie chce mi się."
jak chcesz rozwiązać powyższy problem?
Nie mówię, że akurat ty masz takie rozkminy, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto jest po prostu leniwy i chce mieć wszystko za nic, a twój pomysł mu to umożliwia, jak zamierzasz zmusić tego gracza do wysiłku i jak zamierzasz rozwiązać kwestię "wszystko za nic"?

nie widze tutaj zadnego problemu - jak komus brakuje pkt evo, to to jest tylko jego wina. a niby dlaczego OBECNIE (nie osiem lat temu) mamy nie moc uzywac wszystkich ewolucji jednoczesnie? no i, skoro nawet na "wcale-nie-tak-starym" r14 jest ktos taki jak brzydall, ktory tak krotko po wprowadzeniu 5 nowych evo wciaz ma prawie wszystkie evo dostepne, to problemem nie bedzie zdobywanie pkt evo, tylko predkosc dodawania nowych sciezek do rozwijania Smile
cytat:
Archael napisał(a)
cytat:
i możesz używać tych wszystkich evo jednocześnie? to główny powód

Takie jest główne założenie ewolucji, nawet jak wbijesz je wszystkie to nie możesz uzywać wszystkich trzeba wybierać, tworzyć taktyki i różnorodność, w czym innym pójdziesz na kw, ekspę, atak.

uwazam to za wade obecnego systemu. dlaczego mam sie meczyc na rakshasie przy obecnym systemie, skoro uzywajac wszystkich wytrenowanych evo dam rade walczyc z robakiem? nie slyszalem jeszcze o gatunku, ktory najpierw by ewoluowal, a potem mogl to cofnac i wybrac inna sciezke ewolucji

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-10-2015 15:22 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

RE: zmiana dzialania evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Nie, nie promuje. Walnę sobie pktów na parę evo i mam hajlajf. W tej chwili mam tylko kilka ewolucji za te pkty, a w twoim pomyślę, będę mógł na wypki mieć co innego, na atak inne evo, a na ekspę jeszcze inne, te które będą mi potrzebne w danej sytuacji.


O ile opcja wyboru ewo "akcja po akcji" nie jest przeze mnie przyswojona, to nie zgadzam się z tym, że taka opcja nie promuje ataków. Dzisiejszy system ich nie promuje. O ile reset najprawdopodobniej tą motywacje zostawia na dzisiejszym (niskim) poziomie, to zaproponowana tutaj opcja na pewno go podwyższa.
Moja motywacja do zbierania ewo jest na poziomie 0 mimo tego, że mam ich ledwo 7000 czy coś w ten deseń. Każdy kolejny punkt leży nieużywany (coś dodadzą nowego to może kupię). Głównie dlatego, że wykorzystuje wszystkie poziomy ewolucji. Po co mam mieć ich więcej? Wyprawkowo czy runicznie praca włożona w ataki nie jest warta bonusów z tych ewo (szczególnie, że trzeba mieć odłożone na przyszłe ewo). Być może topka musi cisnąć każdy pkt, ale podejrzewam, że "mid" ma wywalone na ewo powyżej pewnego progu.
Opcja Szerloka powoduje, że musiałbym cisnąć ataki niemiłosiernie, bo mój przeciwnik na moim poziomie mógłby mieć dwa razy więcej włączonych ewolucji. To w opcji Szerloka najbardziej zyskują najbardziej wytrwali w atakowaniu. Dziś taki "chłodny kalkulator" jak ja ma się całkiem nieźle. Ja sobie w ataku włącze 7 000 ewo, a osoba, która wymaksowała wszystkie ewo wrzuci np. 8 500 ewo. W opcji Szerloka ja cały czas włączę 7000, ale ta druga osoba już 30 000. To jest to promocja ataków czy nie?
Chyba, że źle odczytuje intencje autora : )

I powtórzę, nie wiem jak się ustosunkować do modyfikacji ewo "akcja po akcji", ale ma to swoje plusy. O ile sumarycznie będzie dostęp do większej ilości ewo, to cały czas "aktywni" będą mieli lepiej zarówno bojowo jak i wyprawkowo. Być może sęk w tym, że musiałyby powstać nowe ewo i lvl5.

cytat:
A po wprowadzeniu twojej idei będzie płacz "chcemy więcej pktów evo, bo nie możemy wybrać wszystkich ewolucji"

Takie płacze były i będą. Chyba cie zaskoczą. Tak samo były tematy o nowych ewo, kolejnych ich poziomach czy ścieżkach ewo. Nawet nie wiem czy czasem z pozytywnymi reakcjami administracji (?).

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 24-10-2015 15:54.

24-10-2015 15:52 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg mnie teraz tez tak jest ze co arena, atak, expa, kw, wybieram evo ktore chce uzyc spośród tych które sobie wypracowałem.
Jedne działają zawsze
Inne trzeba wybrać pod konkretne dzialanie.

Teraz rozumiem ze podliczy mi wszystkie evo jakie mam i bede mogl sobie wybierac ze wszystkich, nawet tych miedostepnych dla mnie obecnie gdyz ich nie rozwinąłem.


Pomysl evo w swoim zamysle byl taki by wlasnie wybrac sobie droge, miec te evolucje ktore chce miec.

Tak trzeba grac latami by wbic wszystko, taka to gra ze kasz grac latami a nie w miesiac osiagnac maxa we wszystkim.

Jedyne co tutaj zauwazylem warte uwagi to ograniczenie uzywania evo.. Skoro wypracowalem jakąś zdolność to mogę jej uzywac, więc tu ograniczenie mozliwosci wbicia evo jednoczenie mi nie pasuje.
To jak z treningiem, trenuje rozwijam, mam wszystko.
Skoro rozwinalem skrzydla to mam je zawsze a nie ze w jednym ataku jestem ograniczony i ich nie uzywam bo co bo nie moge wykonywac kilku czynnosci jednoczenie?

Trżeba by przedyskutowac mozliwosc korzystania z juz wypracowanych evo. Jak je ma to korzystam.

Dodatkowo juz chyba wszystko zostalo powoedziane, temat przedstawiony

Wg mnie do zamknięcia, chyba ze bedziemy go uzywac jak wielu innych tematow prowadzac dyskujse, myslac ze ktos sie tym przejmuje a tak na prawde temat taki jak i inne sluzy tylko do nabijania postow na forum, jakos w tym nie widze braku motywacji wsrod ludzi,,,

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

24-10-2015 17:35 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pavelsk napisał(a)
bede mogl sobie wybierac ze wszystkich, nawet tych miedostepnych dla mnie obecnie gdyz ich nie rozwinąłem.


Pomysl evo w swoim zamysle byl taki by wlasnie wybrac sobie droge, miec te evolucje ktore chce miec.

Tak trzeba grac latami by wbic wszystko, taka to gra ze kasz grac latami a nie w miesiac osiagnac maxa we wszystkim.

wciaz trzeba bedzie grac latami, zeby wbic wszystko. obecnie po 4 latach farmienia evo masz rozwiniete wszystkie, ale mozesz uzywac najwyzej 5, moze 6 sciezek jednoczesnie (+aury). ja proponuje, zebysmy mogli uzywac wszystkiego, co tylko miesci sie w granicy wyznaczonej naszym zaangazowaniem - czyli zebranym evo

cytat:
Kaagular napisał(a)
Chyba, że źle odczytuje intencje autora : )

dobrze odczytujesz
cytat:
Kaagular napisał(a)
Tak samo były tematy o nowych ewo, kolejnych ich poziomach czy ścieżkach ewo. Nawet nie wiem czy czasem z pozytywnymi reakcjami administracji (?).

ba, nawet jest to w temacie o zatwierdzonych/planowanych/zatwierdzonych do przemyslenia zmianach
edit, literowki

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 24-10-2015 18:58.

24-10-2015 18:56 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Albano napisał(a)
Dobra wszystko jasne ale jedno podstawowe pytanie:

"PO CO?"

Czemu ma służyć taka zmiana? Jaki cel przyświeca tej rewolucji w systemie wykorzystywania punktów ewo?

Próbowałem sobie to na sobie przećwiczyć i nijak nie mogę dopatrzeć się żadnych korzyści:/
Mam wszystko na max poza potęgą, piętnem demona i ewo do run. (nie ekspię i gram palną więc nie potrzebuję ignora defa)
Wspomniane ewo do run mam na poziomach: 3,3,2,2.
Mam 100% na runę na Szlaku Zabójców zatem zbieram na 4 lvl któregoś z ewo do run. (mam już 2340 ewo wolnych)

Proponowana tutaj zmiana nie wnosi nic pozytywnego w moją grę albo ja nie potrafię dostrzec tych pozytywów:/

i możesz używać tych wszystkich evo jednocześnie? to główny powód

drugi glowny powod jest taki: doszedles do tego latami farmiac evo nawet jak miales juz wszystkie wbite. ktos inny gra krocej albo po prostu nie klikal tyle atakow - bedzie to dla kogos takiego mozliwosc uzycia evo, na ktore normalnie musialby jeszcze dluuuuuuugo zbierac. kosztem mozliwosci odpalenia innych evo oczywiscie. dla ciebie takiego kosztu nie bedzie i dlatego byc moze nie zauwazysz roznicy


Za pracę należy się płaca!
Skończmy z tym lewackim myśleniem równaniu wszystkiego walcem!

To że ja nie mogę używać jednocześnie tylu ewo co ktoś kto ma wyższy level to akurat jest sprawiedliwe.
Ktoś zasuwał na ekspy, wydawał zasoby, wbijał levele (jest wyżej w ranku i ma trudniej na arenach 1v1 i atakach pvp), musiał mieć lepszy klocek itd, MA PRAWO MIEĆ NADE MNĄ PRZEWAGĘ MOGĄC WBIJAĆ WIĘCEJ EWO!!!!
Myślę, sądzę, uważam że skoro ja marnowałem godziny na szpiegowanie i atakowanie to mam prawo mieć przewagę na tymi którzy nie zdobyli tylu ewo co ja!
"Kto nie pracuje ten nie je", "Bez pracy nie ma kołaczy" - kiedyś takie powiedzenia były powszechne i dla wszystkich jasne.
Dzisiaj jeżeli ktoś czegoś nie ma bo mu się nie chciało tego zdobyć to zamiast nadrabiać stratu próbuje zmieniać zasady!
Nie tędy droga!
Zamiast tych wszystkich postulatów proponuję rozwiązanie alternatywne: "Wbijać levele i farmić ataki!"
Niedługo zaczną się tematy że ktoś tam ma lepszy klocek i trzeba zresetować plac budowy wszystkim bo przecież nie każdy miał możliwość rozbudowy lub kradzieży lepszego klocka!

__________________
R14 : Brzydall
24-10-2015 23:38 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Myślę, sądzę, uważam że skoro ja marnowałem godziny na szpiegowanie i atakowanie to mam prawo mieć przewagę na tymi którzy nie zdobyli tylu ewo co ja!
"Kto nie pracuje ten nie je", "Bez pracy nie ma kołaczy" - kiedyś takie powiedzenia były powszechne i dla wszystkich jasne.
Dzisiaj jeżeli ktoś czegoś nie ma bo mu się nie chciało tego zdobyć to zamiast nadrabiać stratu próbuje zmieniać zasady!
Nie tędy droga!
Zamiast tych wszystkich postulatów proponuję rozwiązanie alternatywne: "Wbijać levele i farmić ataki!"

możliwość używania wszystkich wbitych evo uzyskasz na 160 lvlu, czyli przy 4195943557 doświadczenia (niemal cztery miliardy dwieście milionów), dla przypomnienia dodam, że doświadczenie/1000 to punkty (te w rankingu)

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-10-2015 01:12 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Albano napisał(a)
Myślę, sądzę, uważam że skoro ja marnowałem godziny na szpiegowanie i atakowanie to mam prawo mieć przewagę na tymi którzy nie zdobyli tylu ewo co ja!
"Kto nie pracuje ten nie je", "Bez pracy nie ma kołaczy" - kiedyś takie powiedzenia były powszechne i dla wszystkich jasne.
Dzisiaj jeżeli ktoś czegoś nie ma bo mu się nie chciało tego zdobyć to zamiast nadrabiać stratu próbuje zmieniać zasady!
Nie tędy droga!
Zamiast tych wszystkich postulatów proponuję rozwiązanie alternatywne: "Wbijać levele i farmić ataki!"

możliwość używania wszystkich wbitych evo uzyskasz na 160 lvlu, czyli przy 4195943557 doświadczenia (niemal cztery miliardy dwieście milionów), dla przypomnienia dodam, że doświadczenie/1000 to punkty (te w rankingu)


Dlaczego uroiłeś sobie, że skoro ktoś posiada rozwinięte ścieżki ewo to z automatu powinien móc z nich korzystać jednocześnie?
Dlaczego uważasz że istnieje konieczność wbijania wszystkich ewo jednocześnie?
Idziesz sobie w białej na ekspę i co oświeconego dasz na full? Po co?
A jak wprowadzą 50 nowych ewo to też będziesz wszystko chciał wbijać?
Chodziłeś kiedyś z ojcem na ryby?
Czy na tych łowach dało się wykorzystać wszystkie przynęty?
Kufer z przynętami to pewnie kilkaset przedmiotów a wędek ma się maksymalnie kilka i trzeba dobrać zestaw do warunków łowiska!

Ewo nie jest po to żeby jak automat wbić wszystkie i ze wszystkich korzystać. Ewo jest po to żeby wbić jak najwięcej i korzystać jak najefektywniej z jak największej ilości dopasowując konfigurację do sytuacji!
Tak samo masz z jednorazami - tylko jeden możesz kupić a nie wszystkie naraz bo Cię stać
Tak samo masz z talizmanami - nawet jak będziesz miał 2000 run to nie oznacza że skorzystasz ze wszystkich talizmanów na raz.

Wbijaj levele, rób ataki wyprzedzaj innych w pogoni za doskonałościąSmile

__________________
R14 : Brzydall
25-10-2015 02:23 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Dlaczego uroiłeś sobie, że skoro ktoś posiada rozwinięte ścieżki ewo to z automatu powinien móc z nich korzystać jednocześnie?
Dlaczego uważasz że istnieje konieczność wbijania wszystkich ewo jednocześnie?
Idziesz sobie w białej na ekspę i co oświeconego dasz na full? Po co?
A jak wprowadzą 50 nowych ewo to też będziesz wszystko chciał wbijać?

przecież na tym właśnie polega EWOLUCJA, że jest nieodwracalna...
cytat:
Tak samo masz z jednorazami - tylko jeden możesz kupić a nie wszystkie naraz bo Cię stać
Tak samo masz z talizmanami - nawet jak będziesz miał 2000 run to nie oznacza że skorzystasz ze wszystkich talizmanów na raz.

obie te rzeczy mają logiczne uzasadnienie - jednoraza używasz jednego, bo tyle wytrzyma twoja wampirza odporność (patrz: eliksiry w wiedźminie), a talizmanów może ci się po prostu nie zmieścić więcej w kieszeniach na dropy. porównania do wędkowania nie skomentuję, bo jest jak dla mnie bez sensu - jako spławikowiec zawsze zużywam praktycznie całą przynętę
cytat:
Wbijaj levele, rób ataki wyprzedzaj innych w pogoni za doskonałościąSmile

pokaż mi, jak w pogoni za doskonałością grasz jeszcze 1000 razy tak długo, jak dotychczas

nosz kurde, w czym jest taki problem, żeby serwer easy po 4 latach nołlajfienia ataków mógł korzystać ze wszystkich evo?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 25-10-2015 02:38.

25-10-2015 02:35 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie. To jest taki darmowy stały reset. To tak jakby trening sobie modyfikować, w zależności czy robisz ekspę, czy wyprawy, czy ataki.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
25-10-2015 02:36 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Jestem na nie. To jest taki darmowy stały reset. To tak jakby trening sobie modyfikować, w zależności czy robisz ekspę, czy wyprawy, czy ataki.

a jak wbijesz cały tren do poziomu "wszystko po 55", to musisz wybrać, powiedzmy, 200 statów, których użyjesz w danej akcji, bo na więcej nie pozwala ci lvl?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-10-2015 02:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Jestem na nie. To jest taki darmowy stały reset. To tak jakby trening sobie modyfikować, w zależności czy robisz ekspę, czy wyprawy, czy ataki.

a jak wbijesz cały tren do poziomu "wszystko po 55", to musisz wybrać, powiedzmy, 200 statów, których użyjesz w danej akcji, bo na więcej nie pozwala ci lvl?


Masz w treningu 50kk PR i możesz na ataki wymaksować zwinkę/spost + wpływy. Siedząc w obronie spost+charka, na ekspy siła/zwinka albo spost albo zwinka+spost itd. Byłoby to tak samo dziwne jak wybór ewolucji bez trenowania.

Jak sama nazwa mówi, musisz ewoluować, ewolucji się nie cofa, nie zmienia, można tylko bardziej ewoluować, stąd możesz z czasem mieć je wszystkie.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
25-10-2015 11:40 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Jak sama nazwa mówi, musisz ewoluować, ewolucji się nie cofa, nie zmienia

no wlasnie obecnie tak sie robi. mozesz zonglowac wszystkimi evo, w granicach poziomu ewolucji
cytat:
stąd możesz z czasem mieć je wszystkie.

nie mozesz. wyzej napisalem, ile expa to wymaga, przelicz sobie na dni wg tego, ile expa srednio zdobywasz

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-10-2015 14:04 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mozesz miec wszystkie ewolucje ale nie wszystkich uzyjesz w jednym momencie, nie myl pojec. Poziom postaci dodajacy poziom ewolucji to dobry pomysl i tak trzeba zostawic. Ktos wyzej dobrze napisal, wyzszy poziom uzyje wiecej bo na to zapracowal lecac z lvlem. Nie wyobrazam sobie ze 90 poziom bedzie mogl uzyc tyle samo ewolucji co 110 np. bo ma zalozmy tyle samo pkt ewolucji uzbieranych z atakow. Ten co nie leci z lvlem ma latwiej na wyprawach, ten co leci z lvlem ma latwiej na ekspach za sprawa poziomu ewolucji.

__________________

r3 barthi
25-10-2015 14:26 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na sile probujecie zmienic to co jest dobre. Zajmijcie sie sprawa uatrakcyjnienia zasadzek.
Moze zamiast przescigac sie w argumentach, wypiszcie co zmieniloby sie na + w porownaniuvz tym co jest, pptem zaczniemy sie do tego ustosunkowywac, bedzie latwiej niz sciganie sie w argumentach (i nie probujmy przekonac siebie nawzajem bo to sie nie uda). Zrobmy to z kultura, pokazujac dobre strony naszego stanowiska (ew zle przeciwnego), nie dotykajac nikogo bezposrednio, dla adminow i tych obserwatorow, ktorzy nie zajeli jeszcze swojwgo stanowiska.

I nie sugerujcie sie znazwami (nie tylko ewolucji), bo w tej grze malo rzeczy jest tym, co sugeruje nazwa np runy, ewolucje, czy peleryna Wink
25-10-2015 19:04 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szerlok
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Mozesz miec wszystkie ewolucje ale nie wszystkich uzyjesz w jednym momencie, nie myl pojec. Poziom postaci dodajacy poziom ewolucji to dobry pomysl i tak trzeba zostawic. Ktos wyzej dobrze napisal, wyzszy poziom uzyje wiecej bo na to zapracowal lecac z lvlem. Nie wyobrazam sobie ze 90 poziom bedzie mogl uzyc tyle samo ewolucji co 110 np. bo ma zalozmy tyle samo pkt ewolucji uzbieranych z atakow. Ten co nie leci z lvlem ma latwiej na wyprawach, ten co leci z lvlem ma latwiej na ekspach za sprawa poziomu ewolucji.

90 lvl nie moze miec klow4, krwi demona4, ignora3. co za problem bedzie dodac wiecej evo (albo te juz legendarne 5 sciezki) dla highlvl? gracze wymyslili ich juz dziesiatki sensownych, kwestia dobrania wymagan i wprowadzenia

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-10-2015 21:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO zmiana dzialania evo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH