Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PROPOZYCJA - zniesienie konieczności zgłaszania handlu powyżej 500k » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za zniesieniem zgłaszania handlu powyżej 500k?
Tak, jestem za zniesieniem 232 62.20%
Nie, powinno pozostać bez zmian 126 33.78%
Nie wiem, nie mam zdania 15 4.02%
Łącznie: 373 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony PROPOZYCJA - zniesienie konieczności zgłaszania handlu powyżej 500k 20 Ankieta - średnia ocena: 5,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

PROPOZYCJA - zniesienie konieczności zgłaszania handlu powyżej 500k Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

jak wiecie od jakiegoś czasu dążymy do odbiurokratyzowania BW. To co kiedyś było potrzebne obecnie jest coraz mniej na topie.
I jak kiedyś było wiele aukcji wysoko wartościowych tak teraz epiki zrobiły swoje.

Proponuję zniesienie konieczności zgłaszania handlu powyżej 500k i jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat.

Głosujcie w ankiecie i komentujcie poniżej.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-10-2015 14:25 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem, powinno zostac jak jest. bylbym za zwiekszeniem limitu do 1M, ale teraz wszystko tak potanialo, ze niewiele itemow jest juz choc tyle warte

a jako, ze nie ma wojen, nie ruszamy sie z klanow (areny i budowy), to zyjemy wlasciwie w malych, zamknietych spolecznosciach i brak jakiejkolwiek kontroli nad handlem to nie jest dobry pomysl

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
26-10-2015 15:10 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli ułatwia to robotę operatorom - jestem na NIE.

Tak rzadko coś się sprzedaje przez te pieprzone epiki, że zrobienie co jakiś czas zgłośki to nic strasznego jeżeli ma to ułatwić prace opkom.

Jeżeli nie ma dla nich różnicy - róbta co chceta.

Z drugiej strony wydaje mi się też, że same zgłośki pomagają też samym graczom trochę kontrolować to co się dzieje na serwie, obserwować, a o niektórych kiedyś sprzedanych itemach pod stołem krążą do dziś legendy za ile i komu.

Dzięki zgłośkom tego nie ma, co uważam za pozytywny aspekt.

Głos oddaję na nie.

__________________

26-10-2015 15:14 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu sprzedaż pod stołem po zaniżonej cenie..
Legendarny Dobry Jastrzębi Pierścień
A tu aukcja która się jeszcze nie skończyła, 400k różnicy.
Legendarny Dobry Jastrzębi Pierścień 3 2 315 250 2015-10-26
18:10:04


Niech lepiej zostanie jak jest i niech się Sonszajn zacznie tym interesować częściej.. Poprzez sprzedaże pod stołem + zgłoszenia i aukcje w grze widać kto robi troche przekręty.

__________________

r3 barthi
26-10-2015 15:21 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kiedy jest ta opcja, jest mniej przekrętów ;d niech zostanie, ponieważ po jej usunięciu, znowu będą leciały pushe pod stołem, które op wykrywa dopiero po 10 latach -.-

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-10-2015 15:40 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
jdslfskbfk
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2015
Postów: 10
Klan: --
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem za z bardzo prostego powodu, nie lubię zbyt dużej ilości, niepotrzebnej tak naprawdę, roboty w grze. No i jestem leniwa Pleased
A ludzie jak kombinowali kiedyś tak kombinują teraz i tak kombinować będą zawsze Smile
26-10-2015 15:57 jdslfskbfk jest offline Szukaj postów użytkownika: jdslfskbfk Dodaj jdslfskbfk do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jdslfskbfk napisał(a)
A ja jestem za z bardzo prostego powodu, nie lubię zbyt dużej ilości, niepotrzebnej tak naprawdę, roboty w grze. No i jestem leniwa Pleased
A ludzie jak kombinowali kiedyś tak kombinują teraz i tak kombinować będą zawsze Smile


Sonszajn na smurfie na forum? Przynajmniej w tym aspekcie nie kombinują, bo muszą zgłaszać. Im mniej kombinowania, tym lepiej dla gry.

__________________

r3 barthi
26-10-2015 17:56 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co to za głupi pomysł? To daje bardzo czytelny obraz przepływu unikatów i jest ok. Jakieś transakcje pod stołem na grube miliony. Co, już PiS wygrało i zaczynacie tuszować afery na BW?

A tak serio - zostawcie jak jest.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
26-10-2015 18:05 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
A co to za głupi pomysł? To daje bardzo czytelny obraz przepływu unikatów i jest ok. Jakieś transakcje pod stołem na grube miliony. Co, już PiS wygrało i zaczynacie tuszować afery na BW?

A tak serio - zostawcie jak jest.


__________________
R3 = Patolog
26-10-2015 18:46 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem za zniesieniem tego obowiązku.

Jestem Operatorem serwerów Moria, więc sprawa mnie nie dotyczy. Widzę za to inny aspekt.

Konieczność pisania zgłoszeń bardzo uderza w graczy grających z komórki (rejestrowanie na forum, logowanie, pisanie tematu z wycenami, wklejanie linków i inne bzdety). Dlatego uprawiam komunikację z graczami poprzez PW w grze, a nie na forum czy e-mail.

Jeśli BW kiedyś będzie dostępne w postaci aplikacjii na Androida (lub inny OS telefonu), to wymóg interakcji na forum będzie zaprzeczeniem istoty takiej aplikacji. Jak gra ma zachęcić do siebie graczy, skoro stawiane są tak wysokie wymagania formalne? Upomnienia, warny, bany, itd.

Aby gra była atrakcyjna powinna się zamykać w sferze aplikacji i nie wymagać interakcji z innymi serwisami.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

26-10-2015 22:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@buc Wszystko fajnie super, ale lepiej nie dostać bana niż dostać go za rok za push bo operatorowi się cena nie spodoba. Dotyczy to tylko serwerów handlowych.

__________________

r3 barthi
26-10-2015 23:06 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
wesoly4986
Member


Data rejestracji: 30-04-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)Jeśli BW kiedyś będzie dostępne w postaci aplikacjii na Androida (lub inny OS telefonu), to wymóg interakcji na forum będzie zaprzeczeniem istoty takiej aplikacji.


Wystarczy dodac formularz do wypelnienia w takiej aplikacji w przypadku sprzedazy tego typu przedmiotu (mozna go dodac rowniez w grze jako opcje) i zakladke w ktorej mozna przegladac tego typu zgloszenia z podzialem na serwery. Dorzucic to rowniez w standardowej wersji w przegladarce dla ujednolicenia. Nie wymaga to duzo pracy, jedynie trzebaby przemyslec jak miala by wygladac i uproszczenie zasad (link do wyceny w tym wypadku odpada jesli zalezy nam na nie zmuszaniu graczy do zagladania na forum).
26-10-2015 23:23 wesoly4986 jest offline Szukaj postów użytkownika: wesoly4986 Dodaj wesoly4986 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł Sushi, miło zaskoczyłeś. Im mniej tych bzdurnych "obowiązków" graczy tym lepiej, jeszcze przenieś to na morię to już w ogóle bajka będzie.

A tych komunistów wyżej, co to chcą kontrolować "kieszenie" innych graczy nie słuchaj, to skamieliny po poprzednim systemieWink
27-10-2015 11:19 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
jeszcze przenieś to na morię to już w ogóle bajka będzie.


Confused Confused Confused

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-10-2015 11:20 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, wybacz, ale konieczność zgłaszania "samokrytyki" pod groźbą bana jest nie tegesWink
27-10-2015 11:27 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest temat na inną dyskusję, ale pamiętaj, że wymagamy zgłaszania aukcji w których zaoferowano WIĘCEJ niż przedmiot jest wart. I nie dotyczy to jedynie morii, ale wszystkich serwerów.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-10-2015 11:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że nie powinno czegoś takiego być. Jeżeli ktoś chce jawności takich transakcji to system powinien je wyłapywać i wyświetlać. Forum powinno być dyskusyjne i nie powinno być obligatoryjną częścią gry w żadnym aspekcie!
27-10-2015 17:00 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinno zostać mimo to

Na r6 było nie raz, że op wykrywał push dopiero po 5 latach ;d a teraz jak są zgłoszenia, nie może iść przedmiot pod stołem za bezcen ;d i op może szybko reagować

500k+ opcja jest bardzo dobra

Jak zniknie znowu zaczną się pushe pod stołem które op wykryje za 3-4 lata -.- czyli znowu każdy oszust ma izi, pushuje na starcie, a potem ma grę z górki, trafia do top, potem op wykrywa push i mówi, 10kk zamiast stałki
porażka totalna

gościu teraz za pstryknięciem palca może zebrać tyle PR ile trzeba na wykupienie się od stałki
póki jest ta opcja jest mniej sytuacji takich jak kiedyś, więc opcja zdała egzamin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-10-2015 18:07 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Lestar
Full Member


Data rejestracji: 20-08-2013
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za. Im mniej biurokracji, tym lepiej.

Nie wiem czy powyższe ułatwi pracę operatorom, ale najlepszym modelem byłby taki, w którym kontrolują oni na bieżąco zgłoszenia dokonywane przez graczy bezpośrednio w grze.
Jeśli mają z tym za dużo roboty, to może powinno się im tę robotę usprawnić albo zwiększyć ich ilość.

Dodatkowo warto by wprowadzić maksymalny okres czasu, w którym można dostać bana za pushing - po prostu przedawnienie.
Wyłapane - super. A niech jest wyłapywane jak najwięcej, wtedy się ludzie oduczą kombinowania.
Przedawniło się - trudno. Przynajmniej nie będzie absurdalnych sytuacji karania graczy po latach.
30-10-2015 15:50 Lestar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lestar Dodaj Lestar do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle co mogę się wypowiedzieć to, że jestem 100 procent na tak.

W dzisiejszych czasach mało itemów jest sprzedawanych za tą wartość, a ludzie często mylą się w zakładaniach tematów i sprawia im to trudność.

Zatem wolą dać na aukcje i mieć spokój z tworzeniem tematu i "bawieniem się".

Ta zmiana będzie bardzo na plus.

Pozdrawiam serdecznie.
31-10-2015 09:36 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak, bo zawsze cos t-modowi w temacie nie pasuje i leci warn a wypelnienie tego formularza z telefonu to droga przez meke.

Wzglednie, zglaszac tylko unikaty

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

02-11-2015 00:02 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Tailor
Member


Data rejestracji: 05-07-2015
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też jestem na tak, co tu więcej powiedzieć.... Zgadzam się z kolegami u góry a sam nie mam kompleksu kontroli wszystkiego co żyje i oddycha więc nie interesuje mnie za ile ktoś coś sprzedaje.
02-11-2015 13:16 Tailor jest offline Szukaj postów użytkownika: Tailor Dodaj Tailor do Listy kontaktów
leszek24
Newbie


Data rejestracji: 11-06-2012
Postów: 3
Klan: parias
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: z piekła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

__________________
r1 grass
03-11-2015 08:16 leszek24 jest offline Szukaj postów użytkownika: leszek24 Dodaj leszek24 do Listy kontaktów
Pancerny
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2011
Postów: 63
Klan: Mini Corvi Tenebris [Rh.minus]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak,
Mało to moderator wtrącał się w cenę itemu ?
I to jeszcze też takie po raz pierwszy widziane w grze, gdzie cena przedmiotu była nie znana...

__________________

03-11-2015 13:17 Pancerny jest offline Szukaj postów użytkownika: Pancerny Dodaj Pancerny do Listy kontaktów
ciacho21
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na Tak ;p

__________________

03-11-2015 16:28 ciacho21 jest offline Szukaj postów użytkownika: ciacho21 Dodaj ciacho21 do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy zabiciu handlu przez epiki, to jak raz na 4 miesiące mam zgłosić sprzedaż to nie jest to aż taki straszny obowiązek. Jest większa kontrola a przy okazji porównanie cen jak ktoś nie wie.
Dla mnie może zostać - zresztą niedługo, strzelam że za jakieś pół roku to już praktycznie nie będzie potrzebne, bo gracze wydropią jeszcze trochę epików i wyzbędą się legend i już nie będzie miał kto i po co kupować..

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
03-11-2015 23:42 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za zniesieniem glosuja ci co robia przekrety Big Grin teraz niech admini sprawdza kto jak glosowal i posprawdzaja ich konta w grze :p
Jestem na nie, niech zostanie jak jest. Przynajmniej bedzie wiadomo kto ma jakies wartosciowe rzeczy i z czasem moze uda sie je odkupic Wink
05-11-2015 09:58 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
Blue_mag
Member


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna zawsze uzyc zglos do operatora ze sie sprzedalo np item powyzej 1kk

i to ulatwi kazdemu op i nam

__________________
r4 Blue_mag
06-11-2015 17:37 Blue_mag jest offline Szukaj postów użytkownika: Blue_mag Dodaj Blue_mag do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie za wcześnie z skasowaniem działu.
Widać że opcja ma zwolenników i przeciwników

A wystarczy poczekać jeszcze z pół roku i ceny unormują się na niskim poziomie.
A do zgłaszania zostanie może jeden drop na 2 lata, który będzie mógł osiągnąć cenę powyżej 500k.

Nie ma co teraz grzebać w tej opcji, skoro wszyscy przywykli i przestała przeszkadzać

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
07-11-2015 14:19 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie, znieście te zgłoszenia, od teraz zamiast tego:

Legendarny Doskonały Pajęczy Naszyjnik Celności 1 2 500 000 2015-06-14
14:35:09 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Pajęczy Naszyjnik Celności 48 2 526 962 2015-05-18
17:19:40

Legendarny Doskonały Pajęczy Naszyjnik Celności


Legendarny Doskonały Pajęczy Naszyjnik Celności 0 - brak - (5 500 000) 2015-11-07
15:51:24

To takie przedmioty będą sobie pod stołem chodzić przebijane 2 albo i 3krotnie, operatorzy znają się z graczami i przecież im bana nie dadzą, a normalni gracze chcący uczciwie grać nie będą mieli szans z grupą kont potęgowanych przez inne zasiadane konta. Super. Tak szczerze, to świetny pomysł, jeszcze więcej takich a oderwę się od tej gry i będę miał spokój. Nagle po wejściu epików ciężej przerzucać cwaniakom po kilkanaście milionów PR na swoje kontka, nie? Tak jakbym nie znał Necro i tego, że od lat niektórzy napychają się prami ze szwindlu. Rozumiem, że operatorzy mają dosyć udawania, że nic nie widzą i nie chcą już nic widzieć.

Wywalcie też od razu operatorów serwerów, bo i po co oni? Co będą robić? Pilnować by tych 10 ostatnich graczy na serwerach nie napisało jakiegoś wulgaryzmu na sb? rotfl

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 08-11-2015 00:37.

08-11-2015 00:32 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PROPOZYCJA - zniesienie konieczności zgłaszania handlu powyżej 500k

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH