Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » mając 7 lvl ukończyłem wszystkie dalekie wyprawy :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mając 7 lvl ukończyłem wszystkie dalekie wyprawy :D
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

mając 7 lvl ukończyłem wszystkie dalekie wyprawy :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Każdy szanujący się wampir powinien posiadać kolekcję artefaktów. Ukończ wszystkie Dalekie Wyprawy.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 153 pkt rozwoju!


Czy ktoś zrobił wcześniej ode mnie?


__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



05-06-2007 17:19 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh
takie zadanie jest nic niewarte
nikt nie zwraca uwagi na którym lvl je zrobił Big Grin

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
05-06-2007 17:56 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
tomi369
Viking


images/avatars/avatar-4267.jpg

Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 578
Klan: For Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit: pomyliło mi sie to nieźle

__________________
Polecam grafika Zbyś Polarny Miś i tomek1044


Nie gram już na r1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomi369: 05-06-2007 19:28.

05-06-2007 19:26 tomi369 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi369 Dodaj tomi369 do Listy kontaktów
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez acocieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 1 pnkt Big Grin

__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



05-06-2007 19:26 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to całkiem nizle mi o ile dobrze pamietam troche później udało sie to wykonac Wink

__________________
Nick :Naadir
r14
05-06-2007 21:57 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzecz farta, chociaż gratuluję, zobaczymy jak pójdzie z pielgrzymkami Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
06-06-2007 01:39 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Darkos
Member


images/avatars/avatar-3476.gif

Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 31
Kraina: Necropolia
Skąd: PK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli do pielgrzymek będziesz miał takie samo szczęscie to kariera w bw murowana Big Grin

__________________

06-06-2007 01:59 Darkos jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkos Dodaj Darkos do Listy kontaktów
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez acocieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pielgrzymki planuje zrobić na 15lvl
bo jak bym miał 30lvl to już ze spostem by było ciężko Big Grin

__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



06-06-2007 05:44 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
Aigelus
Full Member


images/avatars/avatar-3587.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 59
Klan: Zabójcy Lady Incarny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Siedlce/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usunce ten post ,bo dwa razy mi go wpisalo

__________________
Boże, strzeż mnie od przyjaciół,
z wrogami poradzę sobie sam
*******R2>ID:4741
Login: WscieklyPies


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aigelus: 06-06-2007 06:53.

06-06-2007 06:50 Aigelus jest offline Strona domowa Aigelus Szukaj postów użytkownika: Aigelus Dodaj Aigelus do Listy kontaktów
Aigelus
Full Member


images/avatars/avatar-3587.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 59
Klan: Zabójcy Lady Incarny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Siedlce/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stary najszczersze gratulacje ja dalekie wyprawy na Morii ukonczylem majac 34 lvl Big Grin

CHociaz moze to dla tego ze nie chcialo mi sie tracic wypraw zeby zadanie zrealizowac :d

__________________
Boże, strzeż mnie od przyjaciół,
z wrogami poradzę sobie sam
*******R2>ID:4741
Login: WscieklyPies


06-06-2007 06:51 Aigelus jest offline Strona domowa Aigelus Szukaj postów użytkownika: Aigelus Dodaj Aigelus do Listy kontaktów
tomi369
Viking


images/avatars/avatar-4267.jpg

Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 578
Klan: For Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aigelus napisał(a)
stary najszczersze gratulacje ja dalekie wyprawy na Morii ukonczylem majac 34 lvl Big Grin


Po pierwsze to nekropolia a po drugie dostaniesz warna za multipost

__________________
Polecam grafika Zbyś Polarny Miś i tomek1044


Nie gram już na r1
06-06-2007 06:53 tomi369 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi369 Dodaj tomi369 do Listy kontaktów
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez acocieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak chcesz Aigelus sie pochwalić to daj tam Big Grin

__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez acocieto: 06-06-2007 06:59.

06-06-2007 06:58 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładnie ^^
Niejednemu się tak farci ;]
To ja na UK nie mogę wszystkich dalekich zrobić a mam już 25 lvl ;]

__________________

Herms

06-06-2007 15:32 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
black knight
Full Member


images/avatars/avatar-3496.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia
Skąd: ......

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no gratulecje .... niemialem takiego szczescia jak ty.. ukonczylem dopiero na 12;D
08-06-2007 16:03 black knight jest offline Szukaj postów użytkownika: black knight Dodaj black knight do Listy kontaktów
1t4chi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4094.jpg

Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 93
Klan: SWAT
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzuszka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja coś koło 17lvl bo próba siły żadko wypadała, ale 5/6 wypraw to robiłem na bliskie bo na daliekich nic nie wypadało a było trudno Wink

__________________
r1: nudy więc nie gram
r2: 1t4chi ale nie gram
r3: nemessis
uk: sprzedane
30-07-2007 09:55 1t4chi jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi Dodaj 1t4chi do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie takie rzeczy się już tu widziałoWink

zamykam, bo spamujecie.
tomi369 - nie zwracaj uwagi userom w wątku, gdyż zarabiasz tym sposobem na warna za spam.
powyzej: warna za multipost nie bedzie, to oczywisteSmile
koniec wykładu


__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
30-07-2007 11:07 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » mając 7 lvl ukończyłem wszystkie dalekie wyprawy :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH