Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 29 30 [31] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 134 Ankieta - średnia ocena: 6,75134 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
Bzdury najlepsze rozwiązanie było przedstawiane wielokrotnie, czyli wykupienie powiększenia zbrojowni o konkretną duża liczbę np. 500 za 1dzień premki ale tylko na 1h nie dłużej


Takie pomysły to ja popieram! Smile

__________________

18-05-2017 10:44 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
cytat:
Darkshu napisał(a)
Bzdury najlepsze rozwiązanie było przedstawiane wielokrotnie, czyli wykupienie powiększenia zbrojowni o konkretną duża liczbę np. 500 za 1dzień premki ale tylko na 1h nie dłużej


Takie pomysły to ja popieram! Smile



Wasze 500+ wielu popiera... Wink
Kurs w takim kierunku że na poważnie zastanawiam się nad emigracją na Księżyc. Wink

Odstawiając na bok koszty w premce wolę mój pomysł. Smile

Zresztą co do kosztów mój pomysł też jest ładnie skalowalny: << Smile
koszt x, zawsze widzisz dolne 10.
koszt 2x, zawsze widzisz dolne 25.
koszt 3x, zawsze widzisz dolne 50. << godzinka roboty i rekordowe 48k ogarnięte. Wink

edit:

"widzisz" i możesz zaznaczać oczywiście. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 18-05-2017 16:17.

18-05-2017 13:20 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam lepszy pomysl zeby nie kiscic itemow, i na co Bw team moze pojsc ale pewnie nie gracze bo sie zaplacza.

a mianowicie:

powiekszyc zbrojownie do 200 miejsc. jezeli ktos ma pelna zbrojownie to itemy by nie wpadaly, czyli poprostu itemy z wyprawy 200+ by wpadaly w nicosc. systematyczne czysczesnie zbrojowni by kazdy dbal a nie tylko od swieta jak cos wpadnie. wieksza chec wystawiania itemow a nie kiszenia ich bo a mam 1k itemow nie chce mi sie kopac jak cos wpadnie to wrzuce na aukcje a pozniej eee za 5k to nie oplaca sie wystawiac wiec zlomuje.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
18-05-2017 18:38 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

200 to stanowczo za malo... Ja potrafie miec tyle samych skladnikow na 1 endgame na sprzedaż. Obecnie do tego mam 7 różnych zestawow przedmiotów do tego bizuteria bronie itp. Na morii taki limit zabilby gre

__________________

19-05-2017 12:08 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mlesniak napisał(a)
a ja mam lepszy pomysl zeby nie kiscic itemow, i na co Bw team moze pojsc ale pewnie nie gracze bo sie zaplacza.

a mianowicie:

powiekszyc zbrojownie do 200 miejsc. jezeli ktos ma pelna zbrojownie to itemy by nie wpadaly, czyli poprostu itemy z wyprawy 200+ by wpadaly w nicosc. systematyczne czysczesnie zbrojowni by kazdy dbal a nie tylko od swieta jak cos wpadnie. wieksza chec wystawiania itemow a nie kiszenia ich bo a mam 1k itemow nie chce mi sie kopac jak cos wpadnie to wrzuce na aukcje a pozniej eee za 5k to nie oplaca sie wystawiac wiec zlomuje.


PRZEDMIOTÓW W ZBROJOWNI: 220+ / 80 +140 [powiększ]

Wszystko zajęte, na dropy może mam 20 miejsc. Czyli jak puściłbym karawane, to dropy z ostatnich itemów w nicość? Big Grin A przy 200 to nawet wszystkie dropy (co, jakie dropy...?)? rotfl
A czasami mam bardziej zawaloną, w zależności ile rzeczy kupię na aukcji, a nie siedzę nad łączeniami codziennie, czasami 3 razy w tygodniu, czasami raz na tydzień...
Hmm, może po prostu, beznadziejny pomysł Happy

__________________

Envy

19-05-2017 12:49 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konradzie lub SM, mam pytanie o fuzje innych serwerów.
Czy fuzje tycza sie polaczenia tylko 2 serwerów, czy w gre wchodzi polaczenie 3 serwerow tez?
To ze R10 potrzebuje fuzji to kazdy z serwera o tym wie, najwieksza szanse mamy na polaczenie pewnie z R6? Tam chyba tez szalu nie ma?
Może warto pomysleć o polaczeniu 3 serwerów w jeden, R6+R10+R14?
28-07-2017 10:27 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
niqś
Forum Ace


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie lepiej dorzucać następne serwery do r3-4 ? żeby co jakiś czas kolejny do nich dolaczł ?

__________________

28-07-2017 15:52 niqś jest offline Szukaj postów użytkownika: niqś Dodaj niqś do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wg mnie powinni polaczyc pozostale 3 naraz a ewentualnie pozniej oba polaczone w 1

jelsi polacza 2 teraz i pozniej do tego tworu kolejny sprobuja to ten ostatni bedzie na straconej pozycji...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
28-07-2017 16:51 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
wg mnie powinni polaczyc pozostale 3 naraz a ewentualnie pozniej oba polaczone w 1

jelsi polacza 2 teraz i pozniej do tego tworu kolejny sprobuja to ten ostatni bedzie na straconej pozycji...


a jak złączą wszystkie trzy, to r6 i r10 będzie na straconej pozycji, bo z handlowych 14 najmocniejsze i najaktywniejsze ;p oni nie potrzebują na razie fuzji

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
28-07-2017 19:37 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciężko będzie dorzucić nowe serwery do istniejącej już fuzji z tego powodu, że s1/2/3 są już poobsadzane, a na co komu zbędna wojna? Myślę, że docelowo najpierw będa łączone te serwery, co nie miały fuzji, a dopiero potem fuzyjne
28-07-2017 19:46 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako gracz r10 wole się skasować aniżeli robić fuzje Tongue

Dlatego jak tylko będzie ankieta głosuje na Nie dla fuzji to głupi pomysł ratowania trupa

__________________
Tonąca_rybka
28-07-2017 19:54 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
turlacz1 napisał(a)
Jako gracz r10 wole się skasować aniżeli robić fuzje Tongue

Dlatego jak tylko będzie ankieta głosuje na Nie dla fuzji to głupi pomysł ratowania trupa

Będzie nam Ciebie brakowało... chyba...

O fuzji mówiono już kilka lat temu w różnych kontekstach, od łączenia rynków między serwerami do łączenia serwerów, tak jak to teraz miało miejsce w tysiącu możliwych kombinacjach, jednak gdy administracja się w końcu za to zabrała, to nagle pojawiają się frustraci, którzy mówią, że nie i basta, bo będzie wojna, bo kto mi klocek odbuduje itp.

Uważam, że w ankiecie o fuzji powinny być dwa pytania, pierwsze czy chcesz Fuzji, z możliwymi trzema odpowiedziami:
  • Nie, nie chcę.
  • Tak, chcę w takiej samej formie jak to miało już miejsce.
  • Tak, ale z dodatkowymi modyfikacjami.


I w drugim pytaniu po prostu lista dodatkowych modyfikacji w stosunku do tego co było (np.10) powstała po jakimś przeanalizowaniu tego co wynikło z fuzji i dodatkowe pole (powiedzmy max 100 znaków), na dodatkową uwagę.


Dodatkowo w przypadku Morii (2, 5, 9, może do tego 13) połączyłbym system aukcyjny. Kamieni na tych serwerach podobnie, a zawsze by to urozmaiciło i poszerzyło rynek.
(Wiadomo, pojawi się problem w przypadku pushu pomiędzy kontami na różnych serwerach, ale od pilnowania tego mamy przecież operatorów).

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
29-07-2017 00:28 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 29 30 [31] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH