Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 134 Ankieta - średnia ocena: 6,75134 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umagi utracone, wiec i tak nie rozbuduje je na poziomy na ktorych sa obecnie
wiec dodatkowe koszta i czas, ktorego nikt nie zwroci
jak cos jest dobrze to po co to ruszac i ciach

jeszcze mniej osob bedzie gralo....


przez miesiac ludzie beda sie bili...

po dwoch czesc odpusci...

po trzech bedzie jeszcze mniej ludzi z tych dwoch serwerow niz wczesniej bylo na jednym
26-11-2015 14:04 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
kolnierz
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2009
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova to se popraw sygne, sugerujesz że grasz tylko tam i tyle, źle rozumuję? I nie nie myślę tylko o sobie. Wiem że mój klan poprostu upadnie przez takie połaczenie. będziemy za słabi żeby cokolwiek zrobić. A gram na r4 dla znajomych a nie dla samej gry. Więc nie planuję przeskakiwac do innych klanów. A jak oni zaczną znikać to nic mnie nie trzyma w grze

Serewe opustoszeje z słabszych klanów, i sytuacja będzie taka sama, tylko zostana same mocne klany i osoby.

Teraz rozumiesz? interesują mnie socjalne sytuacje a nie wywalenie kogoś na pustak, żeby się tam kisił i miał gorzej

__________________
R4: Kolnierz
R9: Nebiros
R17: Papa Smerf
26-11-2015 14:06 kolnierz jest offline Szukaj postów użytkownika: kolnierz Dodaj kolnierz do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Wytłumaczcie mi to sprzedawanie budynków i dawanie złomu....

Jak ktoś NIGDY nie włożył nawet 1 pr w klocek, a ukradł komuś, kto wydał miliony pr...do kogo należy złom z tego klocka? Rozumiem, że klan top1 na szybko teraz zacznie anihilację klanów niżej i rozkradnie wszystko co najlepsze, a potem jeszcze da swoim znajomym. Więc na czym ma polegać to sprzedawanie budynków.

Moim zdaniem nie powinno być żadnego oddawania złomu, albo fuzja i zabawa albo nie i trzymanie się swoich klocków. Apeluję Sushi i Konrad o rozwagę, bo robiąc jedną złą decyzję ustanawiacie precedens.


Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

26-11-2015 14:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zabawne jak niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.



co do pomysłu, całkiem dobry boli tylko ten system aukcyjny :/
26-11-2015 14:07 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kolnierz napisał(a)
Nie jestem przekonany czy jako gracz r4 mam ochotę na ponowną wojnę o kwadraty i pilnowanie swojej s3.
przy zwiększonej ilości 3s lub możliwości siedzenia 2 osób na jednym klocku jestem za połączeniem


Aha, czyli w simsy chcesz grać, a nie w wojny krwi? Na tym chyba polega ta gra, żeby się tłuc o klocki, prowadzić wojny i walczyć z innymi graczami :d



po co się wypowiadasz? grasz na r4 lub r3, bijesz piane a sprawa cie nie dotyczy? odstosunkuj sie



Jestem zdecydowanie na nie

Budowa kwadratu zajmie wieki bo skasowalem umagi do budowy więc odbudowa de facto będzie niemożliwa
areny 3v3 rozgrywane sa z graczami z r 14 10 8 i 6 - przez dlugi czas brak srebrnych monet bo nie rozwinę kwadratu to poziomu sprzed fuzji

Istota serwerów handlowych jest handel bezpośredni, nie wyobrażam sobie likwidacji wszystkich spółek, zakupów klanowych itd

Kto będzie właścicielem sprzętu klanowego - skarbnik, szef czy osoba, u której leży? Co jak sprzęt zbierany przez klan trafi w ręce osoby, która się skasuje?

Różnice cen

Różnice poziomów graczy

Utrata wsyzstkich farm złomu dla maluchów - teraz jeszcze może ktoś zacznie grę bo przyciąga go cena złomu, jak nie będzie farm nikt nie zacznie.

Swój klan w którym mamy 43/44 osoby budowałem praktycznie od dwóch lat, teraz mamy super kolektyw i dobrze się bawimy, jeden tryb wypadnie wszystko zacznie się sypać i pozamiatane


ZDECYDOWANIE NA NIE, ja na pewno po fuzji grać nie będę, egocentrykiem nie jestem ale wielu tak postąpi.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 26-11-2015 14:18.

26-11-2015 14:13 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
xxbebokxx
Newbie


Data rejestracji: 27-06-2012
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie na NIE nie ebde sie rozpisywał bo wiele osób już się wypowiedziało

__________________
r3- xxbebokxx
26-11-2015 14:16 xxbebokxx jest offline Szukaj postów użytkownika: xxbebokxx Dodaj xxbebokxx do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kolnierz napisał(a)
Nie jestem przekonany czy jako gracz r4 mam ochotę na ponowną wojnę o kwadraty i pilnowanie swojej s3.
przy zwiększonej ilości 3s lub możliwości siedzenia 2 osób na jednym klocku jestem za połączeniem


Aha, czyli w simsy chcesz grać, a nie w wojny krwi? Na tym chyba polega ta gra, żeby się tłuc o klocki, prowadzić wojny i walczyć z innymi graczami :d



po co się wypowiadasz? grasz na r4 lub r3, bijesz piane a sprawa cie nie dotyczy? odstosunkuj sie



Jestem zdecydowanie na nie

Budowa kwadratu zajmie wieki, nie zbuduje do obecnego poziomu bo skasowalem umagi do budowy
areny 3v3 rozgrywane sa z graczami z r 14 10 8 i 6 - przez dlugi czas brak srebrnych monet

Istota serwerów handlowych jest handel bezpośredni, nie wyobrażam sobie likwidacji wszystkich spółek, zakupów klanowych itd

Kto będzie właścicielem sprzętu klanowego - skarbnik, szef czy osoba, u której leży? Co jak sprzęt zbierany przez klan trafi w ręce osoby, która się skasuje?

Różnice cen

Różnice poziomów graczy

Utrata wsyzstkich farm złomu dla maluchów - teraz jeszcze może ktoś zacznie grę bo przyciąga go cena złomu, jak nie będzie farm nikt nie zacznie.


ZDECYDOWANIE NA NIE, ja na pewno po fuzji grać nie będę, egocentrykiem nie jestem ale wielu tak postąpi.


Jak będzie za mało osób na serwerze to je zamkną bo koszt utrzymania będzie większy niż dochód. Zróbcie ankietę na obu serwerach i zobaczcie jakie będą wyniki. Z miłą chęcią wezmę twoje konto jak już się serwery połączą Big Grin

__________________

R10 Bounty_Hunter

26-11-2015 14:17 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swoje się nawojowałem, jedyne czego mi brakowało to zniesienie limitu s3 żebyśmy mogli grać w kupach po 50 osób, a zrobi się burdel i prawdopodobna konieczność pilnowania bw 24h.

zdajecie sobie sprawę, że tutaj nie zadziała złożenie liczby osób aktywnych?

jeżeli na obu serwach mamy powiedzmy po 200 aktywnych, to po złączeniu nie będzie ich 400.

tylko 200-300, bo mnóstwo osób się pokasuje, nie żal wam ich? mi tak, bo to często dobrzy, kilkuletni znajomi od bw.

kurczę, ostatni patch był ekstra, nie miałem do niego nawet najmniejszego zastrzeżenia i rozwiązał wiele problemów.

lecz ten, tak radykalny, rozwiązuje jeden, stwarza mnóstwo następnych, skończy sie to tak, że połączycie wszystkie nekra, w 2? 3? serwy co tak naprawdę cofnie czas kiedy trzeba było nie słuchać namów graczy typu: "nowy serwer plx, bo chcem być w topce"

kiedyś robiliśmy ataki, pielgi, ekspe, wykrwawianie i obleg oraz rolki.

teraz by to wróciło, ale dochodzą runy, kw, areny - czy naprawdę po tylu latach, gdzie kiedyś średnia wieku była niska i mozna było pilnować bw opłaca się uprzykrzyć życie ludziom majacym mniej czasu, którzy już ledwo co dostali ułatwienie w postaci wbijania w wiele eksp?

pomysł radykalny, kontrowersyjny bez przemyślenia długofalowych skutków, ryzykowny.

na NIE.

__________________

26-11-2015 14:18 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
grzeli
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie to glupi pomysl

__________________
R3: Magic


26-11-2015 14:19 grzeli jest offline Szukaj postów użytkownika: grzeli Dodaj grzeli do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i juz sobie przemyslałąm sprawe i jestem na NIE a oto dlacego

po nastąpi straszliwy podział ludzi na lepszych i gorszych jakiego na BW jeszcze nie było

po połaczeniu nastąpi następujacy scenariusz


1. ludzie szybciutko pozajmują 3s i pobudują je za spadek ze swojego starego klocka
2. powstanie super silny klan z ludzi któzy NIC NIE POBUDOWALI
3. wyczyszczą serwer ze zbudowanych klocków
4. zaczna je za swój spadek budować jeszcze wyżej

wynik bedzie taki żę bedą NIEOSIAGALNI


w waszym zamysle 24 godzinej szybkiej budowy jest zapewne założenie że ci co sie nie zmieszczą na 3s bedą budowali 4s - gówno prawda - będą sie łaczyli i zostawiali na lodzie tych co sie na 3s pobudują

i punkt 5. zaczną sie płacze o przywrócenie dwóch serwerów

__________________
r4 - Hauru

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zabcia45: 26-11-2015 14:29.

26-11-2015 14:25 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adek007 napisał(a)
Swoje się nawojowałem, jedyne czego mi brakowało to zniesienie limitu s3 żebyśmy mogli grać w kupach po 50 osób, a zrobi się burdel i prawdopodobna konieczność pilnowania bw 24h.

zdajecie sobie sprawę, że tutaj nie zadziała złożenie liczby osób aktywnych?

jeżeli na obu serwach mamy powiedzmy po 200 aktywnych, to po złączeniu nie będzie ich 400.

tylko 200-300, bo mnóstwo osób się pokasuje, nie żal wam ich? mi tak, bo to często dobrzy, kilkuletni znajomi od bw.

kurczę, ostatni patch był ekstra, nie miałem do niego nawet najmniejszego zastrzeżenia i rozwiązał wiele problemów.

lecz ten, tak radykalny, rozwiązuje jeden, stwarza mnóstwo następnych, skończy sie to tak, że połączycie wszystkie nekra, w 2? 3? serwy co tak naprawdę cofnie czas kiedy trzeba było nie słuchać namów graczy typu: "nowy serwer plx, bo chcem być w topce"

kiedyś robiliśmy ataki, pielgi, ekspe, wykrwawianie i obleg oraz rolki.

teraz by to wróciło, ale dochodzą runy, kw, areny - czy naprawdę po tylu latach, gdzie kiedyś średnia wieku była niska i mozna było pilnować bw opłaca się uprzykrzyć życie ludziom majacym mniej czasu, którzy już ledwo co dostali ułatwienie w postaci wbijania w wiele eksp?

pomysł radykalny, kontrowersyjny bez przemyślenia długofalowych skutków, ryzykowny.

na NIE.





DOKŁADNIE TAK JAK MÓWISZ. ZGADZAM SIĘ I JAK WIĘKSZOŚC LUDZI NA FORUM PUBLICZNYM NA R3 MÓWIĘ STANOWCZE: N I E !!!
26-11-2015 14:26 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).


Jest tylko 1 małe ale w tym co piszesz - WYMAGANIA budynków.
Co z tego ze kasa będzie, ludzie będą jak statów u 90% wampirów nie będzie zeby to zbudować na poziom jaki był oryginalnie

__________________

26-11-2015 14:26 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
maIef napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).


Jest tylko 1 małe ale w tym co piszesz - WYMAGANIA budynków.
Co z tego ze kasa będzie, ludzie będą jak statów u 90% wampirów nie będzie zeby to zbudować na poziom jaki był oryginalnie


ale ten problem beda mieli wszyscy... nikt ci nie broni zaczac zbierac jakiegos smieciowego eq pod budowe hb/garnka

przyjaciele przodkow, leg dsk spaczaki? korona ze sklepu...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
26-11-2015 14:29 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kolnierz napisał(a)
Nie jestem przekonany czy jako gracz r4 mam ochotę na ponowną wojnę o kwadraty i pilnowanie swojej s3.
przy zwiększonej ilości 3s lub możliwości siedzenia 2 osób na jednym klocku jestem za połączeniem


Aha, czyli w simsy chcesz grać, a nie w wojny krwi? Na tym chyba polega ta gra, żeby się tłuc o klocki, prowadzić wojny i walczyć z innymi graczami :d



po co się wypowiadasz? grasz na r4 lub r3, bijesz piane a sprawa cie nie dotyczy? odstosunkuj sie





A co Ciebie obchodzi gdzie ja gram? Znam problem aktywności R3 z pierwszej ręki, mam konto na R3, łyso Ci teraz? Ale nie wpisuję sobie w sygne, bo w sygnie mam tylko główne serwery wpisane, te na których spędzam najwięcej czasu, mam konta na wielu serwerach i na wszystkich gram, czasami z przerwami na tydzień/miesiąc, a czasami dzień w dzień, klikając ataki i wypki

Zależy jak z czasem stoję (najpierw obskakuję R6, R2 i R2EN, potem dopiero jak zostanie trochę czasu inne serwery)

Połączenie ma wady, ale zalet jest więcej
Kiedyś byłem przeciwnikiem łączenia się serwerów :d ale teraz, gdy poukładałem w głowie wszystkie informację na ten temat, doszedłem do wniosku, że to nie jest głupi pomysł

Wy widzicie tylko jedno, JA, MNIE, MOJE
Egoiści ****** . . . .
A prawda jest taka, że większość zyska po takiej zmianie, taka jest prawda
I nie, serwery nie opustoszeją, wierz mi, że jak rozpocznie się jakaś wojna o klocki, to serwer tylko zyska na aktywności, znam wiele osób, które założą konta tylko po to, żeby mieć szansę udziału w takiej wojnie

Zmieniać trzeba pod większość, nie pod jednostki

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-11-2015 14:29 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i kolejna sprawa - znowu będę musiał skakać po 20 klockach w klanie zeby budowac HB lub lombard, znowu bede musial wydawac tysiace zlomu zeby klanowiczom pomoc? skad z tych farm ktorych juz nie bedzie?

kolejna sprawa - dostane setki zlomu i co, zbuduje klocek po czym jakis cwaniak nie bedzie sie budowal, zabierze mi klocek bo jestem slabszy a swoj zlom (dziesiątki tysięcy sztuk) sprzeda za miliony pr - PRZEWIDZIELIŚCIE TO? to będzie patologia dopiero!!!!

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-11-2015 14:30 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
sandał
Newbie


Data rejestracji: 25-07-2015
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaa pomyslal ktos ze eq bylo pozyczane do budowy a tej mozliwosci juz handlem nie bedzie???
jestem za fuzja ale nie zerowaniem klockow, mozna zrobic np 3/3/3/1 i 3/3/3/2
26-11-2015 14:32 sandał jest offline Szukaj postów użytkownika: sandał Dodaj sandał do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
maIef napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).


Jest tylko 1 małe ale w tym co piszesz - WYMAGANIA budynków.
Co z tego ze kasa będzie, ludzie będą jak statów u 90% wampirów nie będzie zeby to zbudować na poziom jaki był oryginalnie


ale ten problem beda mieli wszyscy... nikt ci nie broni zaczac zbierac jakiegos smieciowego eq pod budowe hb/garnka

przyjaciele przodkow, leg dsk spaczaki? korona ze sklepu...



Ale tu nie chodzi tylko o to, a co zrobisz w chwili kiedy nie ma zwykłego Handlu, Lider Twojego klanu się kasuje mając wszystkie przedmioty ze zbrojwoni, co wtedy z tymi przedmiotami, były składki w klanie, dawałeś te składki i teraz gośc kasuje się z Twoimi przedmiotami, nie dsołownie z Twoimi, ale płaciłeś składki na kupno tych przedmiotów, sam na sładki dałem już chyba ze 400k pr a gram w jednym klanie od niecałego roku, co teraz jak mi się lider skasuje? Kto mi odda kase? Chcesz sie zgłosić? Dla mnie wszystko jedno czy to będziesz Ty czy inny jełop który jest za wprowadzeniem tego "shitu"

__________________
R3: adek008
26-11-2015 14:33 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)

A co Ciebie obchodzi gdzie ja gram? Znam problem aktywności R3 z pierwszej ręki, mam konto na R3, łyso Ci teraz? Ale nie wpisuję sobie w sygne, bo w sygnie mam tylko główne serwery wpisane, te na których spędzam najwięcej czasu, mam konta na wielu serwerach i na wszystkich gram, czasami z przerwami na tydzień/miesiąc, a czasami dzień w dzień, klikając ataki i wypki

Zależy jak z czasem stoję (najpierw obskakuję R6, R2 i R2EN, potem dopiero jak zostanie trochę czasu inne serwery)

Połączenie ma wady, ale zalet jest więcej
Kiedyś byłem przeciwnikiem łączenia się serwerów :d ale teraz, gdy poukładałem w głowie wszystkie informację na ten temat, doszedłem do wniosku, że to nie jest głupi pomysł

Wy widzicie tylko jedno, JA, MNIE, MOJE
Egoiści ****** . . . .
A prawda jest taka, że większość zyska po takiej zmianie, taka jest prawda
I nie, serwery nie opustoszeją, wierz mi, że jak rozpocznie się jakaś wojna o klocki, to serwer tylko zyska na aktywności, znam wiele osób, które założą konta tylko po to, żeby mieć szansę udziału w takiej wojnie

Zmieniać trzeba pod większość, nie pod jednostki



lysy nie jestem
wypowiadasz się wszędzie tylko po to żeby zaistnieć
egoiści? broń boże gram dla ludzi tworzących mój klan, gdyby nie ja klan by nie istniał, gdyby nie klanowicze ja bym nie grał

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-11-2015 14:34 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest ewentualne rozwiazanie

mozna podwoić liczbę kwadratów dostępnych włącznie z 1s

przy założeniu że każdy skasowany klocek ZNIKA ZUPEŁNIE (aż przywrócona bedzie poczatkowa liczba)

__________________
r4 - Hauru
26-11-2015 14:34 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no zapewne jak założą konta i do 10 lvla zwojują świat.... ja swoje już przewalczyłem i gdyby była jakaś wojna to bym również w niej uczestniczył ale ta gra na przestrzeni lat a gram od 2007 roku dużo się zmieniła i kiedyś poświęcaliśmy czas na jedne rzeczy a dzisiaj na inne i były ankiety co nam się w grze podoba a co nie i się rozwijaliśmy w taki sposób a teraz ludzie, którzy mają dobre konta ale mało czasu podziękują najzwyczajniej w świecie za spędzone lata i pójdą sobie i nei będzie tylu aktywnych graczy tak jak to pisał adek więc zabranie ludziom klocków to słaby pomysł

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
26-11-2015 14:35 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
i kolejna sprawa - znowu będę musiał skakać po 20 klockach w klanie zeby budowac HB lub lombard, znowu bede musial wydawac tysiace zlomu zeby klanowiczom pomoc? skad z tych farm ktorych juz nie bedzie?

kolejna sprawa - dostane setki zlomu i co, zbuduje klocek po czym jakis cwaniak nie bedzie sie budowal, zabierze mi klocek bo jestem slabszy a swoj zlom (dziesiątki tysięcy sztuk) sprzeda za miliony pr - PRZEWIDZIELIŚCIE TO? to będzie patologia dopiero!!!!


Ja też budowałem ludziom Lombard, wydając na to setki tysięcy, niby tylko 22 lvl, ale jak zrobiłem to z 10-15 osobom, to okazało się, że wydałem niezłą sumę

Ale nie płaczę z tego powodu, mówi się trudno, będzie trzeba, zbuduję znowu

A co do tego sprzedawania złomu za miliony, i kradnięcia klocków

To są wojny krwi, tutaj zawsze ktoś ponosi stratę, żeby silniejszy zyskał, taki jest zamysł tej gry
podpowiem Ci, ale zawsze tak było, że ktoś miał złomu, ale wolał sprzedać niż się budować więc kradł klocek innym, tego nie zmienisz, takie zasady gry, jesteś silny, zabierasz słabszemu, proste

Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-11-2015 14:38 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
HybridTheory
Member


Data rejestracji: 31-07-2010
Postów: 36
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie, R4 to R4 a R3 to R3 a nie R3/4, jeżeli macie problem z ludnością postawcie następne 2 servery bądź 5.

__________________
R4 - Buckethead
R13 - Buckethead
R14 - Buckethead
26-11-2015 14:41 HybridTheory jest offline Szukaj postów użytkownika: HybridTheory Dodaj HybridTheory do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dorzucę jeszcze coś - r3 i r4 są starymi spokojnymi serwerami, na których mogą grać ludzie którzy lubią taką grę, lub nie mają czasu na granie na nowych, gdzie gra się prężnie i toczą się wojny.

I moim zdaniem powinno tak pozostać - to jest już jakby specjalna cecha tych serwerów. Na r4 są również ludzie którzy założyli sobie nowe konta, w tym roku, mimo że grają na innych, bardziej aktywnych serwerach - nęceni taką własnie grą. I z drugiej strony, znam masę ludzi z r4, którzy chcąc agresywnej gry i wojen, pozakładali/poprzejmowali konta na aktywniejszych serwerach, lecz tutaj grają nadal. Przyciąganie nowych ludzi na te serwery w jakiś sposób to bardzo fajna inicjatywa, ale na siłę upodabnianie ich do tych bardziej aktywnych, już mniej... r4 i r3 to już mniej PvP, a bardziej drużynowe PvMob.

Jedynym problemem poza małą ilością zaangażowanych osób jest to, że droprate jest taki sam jak na znacznie bardziej aktywnych serwerach, co przekłada się na znaaaacznie mniejszą ilość fajnych przedmiotów dostępnych na aukcjach, więc miewamy ciężko w arenach międzyserwerowych gdy trafiamy na takie np. r16 .

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 26-11-2015 14:48.

26-11-2015 14:42 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
[
Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju




To załóż konto na r18 i walcz sobie ile będziesz chciał

__________________
R3: adek008
26-11-2015 14:42 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
[
Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju




To załóż konto na r18 i walcz sobie ile będziesz chciał


Pewnie Cię zaskoczę, ale tam też gram
I nijak ma się to do proponowanej tutaj fuzji . . . .

Jak zrobią ankietę i wyjdzie, że ludzie chcą fuzję, to ją zrobią, nie to nie zrobią, co za problem? Liczy się większość, a nie jednostka na forum "mówiąca" za wszystkich

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-11-2015 14:46 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednostka jest częścią większości a pomysł ożywienia fajny ale grubo niedopracowany

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
26-11-2015 14:48 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
biggie87 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
[
Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju




To załóż konto na r18 i walcz sobie ile będziesz chciał


Pewnie Cię zaskoczę, ale tam też gram
I nijak ma się to do proponowanej tutaj fuzji . . . .

Jak zrobią ankietę i wyjdzie, że ludzie chcą fuzję, to ją zrobią, nie to nie zrobią, co za problem? Liczy się większość, a nie jednostka na forum "mówiąca" za wszystkich


Nie wszyscy mają czas ogarniać pięć serwerów na raz, albo i więcej...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 14:49 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a niech robią, wszystko wyjdzie w praniu kłótnie tutaj nic nie pomogą, każdy wyraził swoje zdanie, poczekamy na anstępnych, później będzie można zagłosować i zobaczymy co z tego wyjdzie

__________________
R3: adek008
26-11-2015 14:49 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to, że chcecie "coś" ulepszyć i poprawić - chwała Wam za to
no ale to poroniony pomysł
u mnie w klanie kilka osób w ciągu godziny zapowiedziało kasację jeśli dojdzie do połączenia
mam graczy, co aby się pobudować musieli biegać po serwerze
albo klocki kolegom przekazywać żeby oni pobudowali
raz komuś pomogli, ale znów to samo i tym samym..

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
26-11-2015 14:49 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
Nosferek napisał(a)
i kolejna sprawa - znowu będę musiał skakać po 20 klockach w klanie zeby budowac HB lub lombard, znowu bede musial wydawac tysiace zlomu zeby klanowiczom pomoc? skad z tych farm ktorych juz nie bedzie?

kolejna sprawa - dostane setki zlomu i co, zbuduje klocek po czym jakis cwaniak nie bedzie sie budowal, zabierze mi klocek bo jestem slabszy a swoj zlom (dziesiątki tysięcy sztuk) sprzeda za miliony pr - PRZEWIDZIELIŚCIE TO? to będzie patologia dopiero!!!!


Ja też budowałem ludziom Lombard, wydając na to setki tysięcy, niby tylko 22 lvl, ale jak zrobiłem to z 10-15 osobom, to okazało się, że wydałem niezłą sumę

Ale nie płaczę z tego powodu, mówi się trudno, będzie trzeba, zbuduję znowu

A co do tego sprzedawania złomu za miliony, i kradnięcia klocków

To są wojny krwi, tutaj zawsze ktoś ponosi stratę, żeby silniejszy zyskał, taki jest zamysł tej gry
podpowiem Ci, ale zawsze tak było, że ktoś miał złomu, ale wolał sprzedać niż się budować więc kradł klocek innym, tego nie zmienisz, takie zasady gry, jesteś silny, zabierasz słabszemu, proste

Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju



taki z ciebie wojownik bo twoje wypowiedzi zakrawają jedynie o hipokryzję lub rozdwojenie jaźni, grasz w bw dla "wojen krwi" - a na którym serwerze je jeszcze masz? na r3 i 4 na pewno nie więc po co tam grasz - skasuj się i idź pograć w jakieś sezonówki bo na bw tego co jest dla ciebie sensem gry na pewno nie znajdziesz Wink CMOK

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-11-2015 14:50 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Strony (31): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH