Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 134 Ankieta - średnia ocena: 6,75134 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
biggie87 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
[
Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju




To załóż konto na r18 i walcz sobie ile będziesz chciał


Pewnie Cię zaskoczę, ale tam też gram
I nijak ma się to do proponowanej tutaj fuzji . . . .

Jak zrobią ankietę i wyjdzie, że ludzie chcą fuzję, to ją zrobią, nie to nie zrobią, co za problem? Liczy się większość, a nie jednostka na forum "mówiąca" za wszystkich


Nie wszyscy mają czas ogarniać pięć serwerów na raz, albo i więcej...


I co to ma do całej rozmowy? Jak ktoś ma czas na jeden serw, niech gra na jednym

Nijak ma się to do propozycji połączenia serwerów . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-11-2015 14:50 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś tu zwrócił uwagę na poważny problem.

Gracz A zajmuje szybko klocek, buduje go za swoje zasoby

(załóżmy, że nie ma tak jak ja i dużo osób, że pokasował umagi do budowy i już nie zbuduje wysokiego hb/lombardu/gajeru a do tego nie pożyczy sprzętu handlem)

Gracz B - spoźniony ale mocny/ w mocnym klanie zabiera mu ten klocek, bo klocek nie wpływu na obleg i jeszcze bardziej go dopakowuje za swoje zasoby. Powstają klocki-monstrum nie do przebicia na arenach 3v3/1v1 czy pvp.

I to jest dobre? No błagam...

Powie ktoś jesteś słaby to nie zasługujesz na klocek? No świetny argument po latach rozbudowy na spokojnym serwerze dla przyjemności grindowania postaci zamiast gryzienia się z innymi.

__________________

26-11-2015 14:51 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
biggie87 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
[
Nie? idź pograj w simsy, albo jakieś inne gry tego typu
Ja gram w takie gry jak BW, właśnie po to, żeby walczyć, a nie szukać spokoju




To załóż konto na r18 i walcz sobie ile będziesz chciał


Pewnie Cię zaskoczę, ale tam też gram
I nijak ma się to do proponowanej tutaj fuzji . . . .

Jak zrobią ankietę i wyjdzie, że ludzie chcą fuzję, to ją zrobią, nie to nie zrobią, co za problem? Liczy się większość, a nie jednostka na forum "mówiąca" za wszystkich


Nie wszyscy mają czas ogarniać pięć serwerów na raz, albo i więcej...


I co to ma do całej rozmowy? Jak ktoś ma czas na jeden serw, niech gra na jednym

Nijak ma się to do propozycji połączenia serwerów . . .


Owszem, ma. A jak ktoś ma czas na "leniwy serw", i taki właśnie ma, pod postacią r3/r4? Być może miałbym czas i na 2, może nawet na 3. Ale na pewno nie na jeden ogarnięty wojną, na którym brak możliwości logowania przez 18h może oznaczać już zawalony obleg...

A ciebie z kolei co to obchodzi? O.o Masz tyle serwerów na których możesz sobie grać tak jak lubić, i uważać się za wielkiego wojownika - o co więc ten buldópy że inni mogą mieć taki jaki pasuje im?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 26-11-2015 14:55.

26-11-2015 14:53 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze pytanie:

1 pieniadze? Czy wplywy za gre z serwerow r3 i r4 sa na tyle niskie ze nie pokrywaja kosztow utrzymania.
2 czy przeliczono czy wplywy beda wyzsze po polaczeniu serwerow.

Jezeli kasa sie zgadza rozumiem ze polaczenie ma na celu uroaicenie nam
Rozrywki.

Chcialem wiecej wszedlem na r18 mialem swoja s3 i bylemw nawet niezle wojowniczym klanie ale czas jaki byl na to potrzebny jak i czas jaki musialbym poswiecoc by walczyc o top byl zbyt duzy i sie poddalem.

Gra emerycka na r3 mi pasuje. Pyk wyprawka pytk kw pyk arena
Nowe rozdanie to nowa walka uklad sil swoeza krew.
Pytanie tylko czy bedziemy miec zasoby na klocek byli ludzoe jak i ja ktorzy ladowali mase zlomu w rozwoj.

Juz sporo graczy zapowiedzialo ze konczy gre jak wejdzie to w zycie.
Czesc skonczy jak sie okaze ze jest non stop walka walka walka - te mamy na codIen w pracy.

Ale jezeli policzono ze wplywy do budzetu moga byc wieksze to nie mamy nic do powoedzenia.

Z jednej strony pomysl rewolucyjny, przywroci smak BW z drugiej kazdy juz osiadl na tym co ma i tak sobie pielnie zyje....

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

26-11-2015 14:54 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kolnierz napisał(a)
Nie jestem przekonany czy jako gracz r4 mam ochotę na ponowną wojnę o kwadraty i pilnowanie swojej s3.
przy zwiększonej ilości 3s lub możliwości siedzenia 2 osób na jednym klocku jestem za połączeniem


Aha, czyli w simsy chcesz grać, a nie w wojny krwi? Na tym chyba polega ta gra, żeby się tłuc o klocki, prowadzić wojny i walczyć z innymi graczami :d



po co się wypowiadasz? grasz na r4 lub r3, bijesz piane a sprawa cie nie dotyczy? odstosunkuj sie





A co Ciebie obchodzi gdzie ja gram? Znam problem aktywności R3 z pierwszej ręki, mam konto na R3, łyso Ci teraz? Ale nie wpisuję sobie w sygne, bo w sygnie mam tylko główne serwery wpisane, te na których spędzam najwięcej czasu, mam konta na wielu serwerach i na wszystkich gram, czasami z przerwami na tydzień/miesiąc, a czasami dzień w dzień, klikając ataki i wypki

Zależy jak z czasem stoję (najpierw obskakuję R6, R2 i R2EN, potem dopiero jak zostanie trochę czasu inne serwery)

Połączenie ma wady, ale zalet jest więcej
Kiedyś byłem przeciwnikiem łączenia się serwerów :d ale teraz, gdy poukładałem w głowie wszystkie informację na ten temat, doszedłem do wniosku, że to nie jest głupi pomysł

Wy widzicie tylko jedno, JA, MNIE, MOJE
Egoiści ****** . . . .
A prawda jest taka, że większość zyska po takiej zmianie, taka jest prawda
I nie, serwery nie opustoszeją, wierz mi, że jak rozpocznie się jakaś wojna o klocki, to serwer tylko zyska na aktywności, znam wiele osób, które założą konta tylko po to, żeby mieć szansę udziału w takiej wojnie

Zmieniać trzeba pod większość, nie pod jednostki




"Znam problem aktywności R3 z pierwszej ręki, mam konto na R3, " "gram, czasami z przerwami na tydzień/miesiąc," na prawde tacy ludzie maja decydowac o grze osob, ktore poswiecaja cale swoje dnie na grze?????

co zyskamy?? mniej miejsca na 3s?? - jeszcze mniejsze szanse, ze znajdzie sie cos fajnego. nie bedzie mozna znowu rolowac, bo kazdy bedzie zajmowal i budowal tylko dla siebie przez wiele czasu, bo trzeba znalezc nowe umagi = wiele osob zrezygnuje z gry
wiele osob wgl sie nie podejmie tej "bitwy" bo maja juz rodziny i prace, nie maja pszry do 14 i do domu, zeby leciec na bw i budowac wszystko od nowa. tacy ludzie tez sobie odpuszcza te gre i dodatkowe nerwy.
na r18 to samo ludzie tak zachwyceni porobili maks 50 lvl i polowa zniknela. tu bedzie to samo po boomie na puste klocki,
bedziesz budowal od nowa przez wiele dni... i ci wszystko zabiora skoro wchodzisz raz na tydzien.. to zrezygnuj sobie z jakiegos serwa jak nie chce ci sie grac i nie decyduj za osoby, ktore jeszcze chca grac. po tej zmianie...przestana, bo na forum czytam tylko zażalenia na temat połączenia serwerów. nikomu to niepotrzebne!!
26-11-2015 14:55 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ludzie pomyście

to bedzie goły serwer

żadnej 4ki z zasobami ani nawet z pobudowaną zbrojownią na 5 level

za to powstaną MEGA wypasione 3s zbudowane kosztem szybkich ale słabych a potem nadbudowane kasą ze spólki 3 kilerów .

cała reszta jak sie otrzasnie to zobaczy że jest bez kasy za spadek ze starego klocka i nawet 4s nie ma pobudowanej

nie mówiac już o tym że przy zachowaniu ograniczenia do ilosći 3s w klanie - o pobudowane 4s też będzie wojna ale silniejsi nie bedą ich sami budować

__________________
r4 - Hauru

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zabcia45: 26-11-2015 15:00.

26-11-2015 14:55 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
Adrek13
Full Member


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 54
Klan: Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wałbrzych

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również jestem przeciwny, mamy w klanie kilka osób z niskim lvl, po połączeniu serwerów będą musieli dostać kopa, żeby było miejsce dla silniejszych graczy, bo wojenka o klocki będzie nieunikniona
26-11-2015 15:02 Adrek13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrek13 Dodaj Adrek13 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam też nadzieję, że ankiety dla r4 i r3 będą osobne, a nie tak że na jednym serwie 80% osób chce, na drugim chce raptem 30%, średnia 55% więc robimy fuzję :>

No i że głosować będą mogły jedynie konta założone DO wczoraj/aktywne chociaż raz w tym roku, żeby tacy bałaganiarze jak Trova nie zaczęli zakładać nagle kont (albo logować się na stare dawno porzucone) po to tylko by zagłosować na fuzję?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 15:03 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
SoQ
Double Ace


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Trova
cytat:
Matush555 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kolnierz napisał(a)
Nie jestem przekonany czy jako gracz r4 mam ochotę na ponowną wojnę o kwadraty i pilnowanie swojej s3.
przy zwiększonej ilości 3s lub możliwości siedzenia 2 osób na jednym klocku jestem za połączeniem


Aha, czyli w simsy chcesz grać, a nie w wojny krwi? Na tym chyba polega ta gra, żeby się tłuc o klocki, prowadzić wojny i walczyć z innymi graczami :d




Na tym ta gra polegała ale kiedyś, teraz już dawno wszyscy odeszli od takiej koncepcji i ja również uważam podział stref za niesprawiedliwy i będzie o to duży płacz a jak pozabieracie ludziom, którzy mieli pobudowane klocki i teraz przy grze trzyma ich wyłącznie znajomość z ludźmi to nie będzie im się chciało od początku wszystkiego budować więc moim zdaniem z tymi strefami trzeba by było coś wymyślić innego.



Człowieku, pokasujecie się w ***** ;d zrobicie tylko przysługę dla nas i administracji

Boże ;d rozleniwione ***** ;d byleby tylko wejść , puścić karawane pielg i wyjść z BW

Weźcie poszukajcie sobie innych gier, gdzie można PvP wyłączyć i sobie grać z innymi jako WARZYWA, którymi jesteście ;d
Ja tęsknie za wojnami, na R14 specjalnie poszedłem grać, bo była wielka wojna między topowymi klanami i się działo, trzeba było walczyć o krew, siedzieć przy BW, żeby jednorazów nie ściągali i nie wykrwawiali przed końcem obla ;d
Wtedy się działo, tylko takie leniwe buraki siedziały i czekały na koniec wojny, żeby móc sobie szczęśliwie wskoczyć na S3 i być WARZYWEM do końca gry

Takich ludzi to można się od razu pozbyć z BW ;d jak wam szkoda wielka, że stracicie klocek



Synu, przestan sie odzywac, bo wzrasta globalny sredni poziom chamstwa, jak tylko dotykasz klawiatury.

Nie probuj narzucac innym, w jaki sposb maja grac. Za kogo ty sie uwazasz, zeby sie wypowiadac w taki sposob? Kazdy serwer ewoluje w ten sam sposob, sa walki o klocki i wojny, pozniej ludzie tluka wyprawki, buduja klocki, rozwijaja evo. Gdyby komus znow chcialo sie zarywac noce, zeby miec krew i 1raza na obla, to by sobie zaczal grac na nowym serwie. Nikt ci nie broni, zebys zakladal sobie konto na kazdym nowootwartym serwie i tlukl oble dzien w dzien. Twoje prawo. Ale nie probuj narzucac swojej wizji gry innym graczom, przestan uzywac inwektyw w stosunku do ludzi, ktorzy maja inne zdanie.

Patrzac na to, ze kazdy serw predzej czy pozniej konczy w sposob wolny od nieprzespanych nocy, to chyba mozna powiedziec, ze to naturalna kolej rzeczy w tej grze? Zatem, moze ty powinienes sobie zmienic gre, skoro oczekujesz wojen 24/7?

Kazdy gra, jak lubi. I nic tobie do tego. Wyraziles swoja opinie na temat polaczenia, super. Opinie na temat innych osob pozostaw dla siebie.
26-11-2015 15:05 SoQ jest offline Szukaj postów użytkownika: SoQ Dodaj SoQ do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli zatem miało by być połaczenie serwerów

to

jestem ABSOLUTNIE PRZECIW

przyśpieszeniu budowy i spadkowi za stary klocek - to jedyne wyjscie by nie doprowadzić do KOSZMARU zachowując starą strukturę miasta


Jednak wg mnie powinno się przemyśleć stworzenie nowego miasta Podwojonego ze znikajacymi klockami po kasacji

albo wręcz połączyć 2 miasta jako koalicję stworzyć nową strukturę zależności i odległości (czasu ataku)

NOWE BUDYNKI KLANOWE - METRO itp



wtedy połaczenia miałoby sens

__________________
r4 - Hauru
26-11-2015 15:06 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo zróbcie testowe "R" tak jak było z jakimś tam serwerem, już nie pamiętam z jakim ale z r16 można tam było przejść. Zróbcie tak i zobaczymy jak to będzie jak sie ludziom spodoba to przeniesiecie ich na nowy serwer i koniec kropka ankiete można wtedy sobie w buty wsadzić.

__________________
R3: adek008
26-11-2015 15:14 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Analog
Newbie


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 2
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak mi się ten pomysł nie podoba, że aż nie wierze że ktoś na to mógł wpaść!
1.Tylko aukcje? I nagle pożyczanie lucka/pożyczki i wszystko co robiło się razem z kimś zniknie?
2.Klocki? Mam najlepiej zabrać urlop w robocie by przypadkiem nie zostać na jakimś klocku z odzysku?
3.Server rodzinny? Kolejna pomyłka, unikam takich rzeczy jak ognia nie wprowadza to nic dobrego tylko umożliwia przekręty. Nawet jeśli wychwytywane jest 90% z nich, nie uwierzę że jakaś część uchodzi na sucho.

Jestem na NIE!
26-11-2015 15:15 Analog jest offline Szukaj postów użytkownika: Analog Dodaj Analog do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę Państwa

Część najpierw płakała że nudy itd, teraz admini dają możliwość powrotu do korzeni BWU, przypominam to Wojny Krwi, nie geriatria i pierdzenie w pieluszkę itp. Albo się miedzy sobą głaskamy po dupkach na nudnych serwerach albo wprowadzamy trochę funu i rywalizacji!! - Kilka pomysłów mi się średnio podoba, kilka bardzo podoba (aukcje), nie mam chwilowo czasu żeby to opisywać - po co skoro i tak tutaj o nich piszecie! - jestem za połączeniem ale trzeba trochę delikatniej bo część osób już się martwi... przyspawani do swoich klocków klanów itd. - może te nowe czasy byłyby testem dla prawdziwych klanów i w końcu by wyszło jak to wygląda? Ja wolę skok w niewiadomą niż nudy na maxa - dziękuje za uwagę.

ps jestem trzeźwy Tongue

__________________
R7 - Desmodontidae
26-11-2015 15:17 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
czepeknabakier
Viking


images/avatars/avatar-25386.gif

Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 679

RE: DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Jak wyglądało by połączenie r3 i r4:

5.
d - każdy klan otrzyma budynki klanowe na max
...
8. Klany i BK zostaną przeniesione w całości.



Pkt 5d i 8 są chyba sprzeczne?
To w końcu budynki klanowe na maksa czy zachowane te co są?

A jeśli ten maks tyczy tylko nowo tworzonych klanów na połączonym serwerze
to chyba ciut przesadzone? Roll Eyes

W całym temacie boli brak zwiększenia liczby 3s i 2s.
Nie trzeba ich od razu podwajać ale te 150% byłoby po prostu fajnie. Smile
26-11-2015 15:18 czepeknabakier jest offline Szukaj postów użytkownika: czepeknabakier Dodaj czepeknabakier do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracjo ... ja bym prosil aby przed kolejnymi zmianami w tej grze, powstala mini szkola "rozumowania tego co sie pisze". Śmiem sadzić ze wiele nie zostalo wporwadzone wlasnie przez ludzi, ktorzy kompletnie nie ogarniaja tego co jest napisane. Przyklad : necra.

bardzo bym tez prosil, abyscie nie przejmowali sie tego typu ludzmi grajacymi w ta gre. dlaczego ? bo cokolwiek zrobicie oni i tak beda klikac ... i to wlasnie, jak ktos tu wspominal, jako warzywa.

Wojna napędza gosporadkę, czyli połączenie sreverow spowoduje kompletny rozkwit ludzi aktywnie grajacych na r3 i r4. Ceny itemów w tym przypadku nie maja kompletnie znaczenia, bo ich wartosc diametralnie wzrosnie. czy to eq do budowy czy to bojowe i kazdy skorzysta.

idąc dalej... wiele klanow sie polaczy. nie bedzie juz 30 osobych maluchow, ktorzy nie maja szans czegos ugrac. Budynki idealnie podziela sie na klany ( skoncza sie osoby ktore siedza wiecznie na s2 czy s3.

nikt o umagach nie pisal wiec pewnie zostana na postaci.

jedyny minus jak juz pisalem to ta aukcja i rozlizcanie lucka itemow klanowym ich... to nie przejdzie na 100% wiec to sciecia Smile .

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 26-11-2015 15:21.

26-11-2015 15:18 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Desmodontidae napisał(a)
Proszę Państwa

Część najpierw płakała że nudy itd, teraz admini dają możliwość powrotu do korzeni BWU, przypominam to Wojny Krwi, nie geriatria i pierdzenie w pieluszkę itp. Albo się miedzy sobą głaskamy po dupkach na nudnych serwerach albo wprowadzamy trochę funu i rywalizacji!! - Kilka pomysłów mi się średnio podoba, kilka bardzo podoba (aukcje), nie mam chwilowo czasu żeby to opisywać - po co skoro i tak tutaj o nich piszecie! - jestem za połączeniem ale trzeba trochę delikatniej bo część osób już się martwi... przyspawani do swoich klocków klanów itd. - może te nowe czasy byłyby testem dla prawdziwych klanów i w końcu by wyszło jak to wygląda? Ja wolę skok w niewiadomą niż nudy na maxa - dziękuje za uwagę.

ps jestem trzeźwy Tongue


to wez kolegów i zaloz konto na nowym serwerze i graj do woli od nowa ile tylko dusza zapragnie


ale nie ZMIENIAJCIE/ZABIERAJCIE nam calego dorobku KILKU LAT GRY
26-11-2015 15:22 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pewien problem gram na obydwu serwerach mam dwie fajne postacie i te same nicki - mam swoje s3 - które roluje - no cóż mogę o nie walczyć ale wolałbym :
Po pierwsze - zdwojenie liczby klocków - co by dawało możliwość ich "zabrania" ze sobą - a jeżeli nie to:
Po drugie połączenie tych dwóch postaci w jedną z możliwością zabrania np 70% lub 50% wyposażenia ( do uzgodnienia ilość sprzętu) - zaznaczam ze zbierałem go latami bo gram od początku to jest od 8 lat - to jest dla mnie cały urok tej gry - Ludzie w klanie - oraz zdobyte wyposażenie.

Nie chce mi się grać dwoma postaciami na jednym serwerze -to skłania do nadużyć - jest patologiczne - dlatego jeżeli nie będzie połączenia postaci jestem na nie.
26-11-2015 15:23 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo jeszcze lepiej

zróbcie nowy serwer na którym nie będzie można założyć konta tylko bedzei można WYEMIGROWAC z innych serwerów (najlepiej razem z klockiem) Big Grin i beda tam same 3s

tryb tranferowy jak w OFE 4 razy w roku Smile - czyli raz na kwartał mamy okienko transferowe

do tego ogłoście że przy ilości ludzi poniżęj jakijs wartości serwer typu R3, R4 przechodzi w tryb wygaszania i przez rok nie można założyć na nim kont ale kazdy ma 4 okienaka transferowe by zmienić serwer zanim go zamkniecie

to wszytki na gorąco i zapewne głupoty pisze ale nie dużo wieksze niż wy z tym pomysłem połaczenia serwerów na aktualnie zaproponowanych warunkach

__________________
r4 - Hauru
26-11-2015 15:24 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

necra tylko zauwaz ze w koncu bedziesz mogła/mogł ten dorobek wykorzystac Big Grin

no chyba ze nie potrafisz poza ekspami i kw nic innego kliknac to ok ... wtedy zrozumiale ze nie chcesz polaczen

__________________
r14 ---- > mts
26-11-2015 15:25 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
necra tylko zauwaz ze w koncu bedziesz mogła/mogł ten dorobek wykorzystac Big Grin

no chyba ze nie potrafisz poza ekspami i kw nic innego kliknac to ok ... wtedy zrozumiale ze nie chcesz polaczen



mozesz podac nick na r3 jesli wgl masz konto to zobaczymy jaki slaby tam jestes
26-11-2015 15:28 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
noobysxt
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2012
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zamość

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za!
26-11-2015 15:29 noobysxt jest offline Strona domowa noobysxt Szukaj postów użytkownika: noobysxt Dodaj noobysxt do Listy kontaktów AIM Screen Name of noobysxt: aDS YIM Account Name of noobysxt: asas Zobacz profil MSN noobysxt
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
necra napisał(a)
cytat:
Desmodontidae napisał(a)
Proszę Państwa

Część najpierw płakała że nudy itd, teraz admini dają możliwość powrotu do korzeni BWU, przypominam to Wojny Krwi, nie geriatria i pierdzenie w pieluszkę itp. Albo się miedzy sobą głaskamy po dupkach na nudnych serwerach albo wprowadzamy trochę funu i rywalizacji!! - Kilka pomysłów mi się średnio podoba, kilka bardzo podoba (aukcje), nie mam chwilowo czasu żeby to opisywać - po co skoro i tak tutaj o nich piszecie! - jestem za połączeniem ale trzeba trochę delikatniej bo część osób już się martwi... przyspawani do swoich klocków klanów itd. - może te nowe czasy byłyby testem dla prawdziwych klanów i w końcu by wyszło jak to wygląda? Ja wolę skok w niewiadomą niż nudy na maxa - dziękuje za uwagę.

ps jestem trzeźwy Tongue


to wez kolegów i zaloz konto na nowym serwerze i graj do woli od nowa ile tylko dusza zapragnie


ale nie ZMIENIAJCIE/ZABIERAJCIE nam calego dorobku KILKU LAT GRY


Nie wypowiadam się za kolegów tylko za siebie i odnośnie zaistniałem propozycji a nie czegoś co tutaj przedstawiłaś. Nic Tobie nie narzucam tylko pokazuje swoje zdanie i tyle.

__________________
R7 - Desmodontidae
26-11-2015 15:30 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Desmodontidae napisał(a)
cytat:
necra napisał(a)
cytat:
Desmodontidae napisał(a)
Proszę Państwa

Część najpierw płakała że nudy itd, teraz admini dają możliwość powrotu do korzeni BWU, przypominam to Wojny Krwi, nie geriatria i pierdzenie w pieluszkę itp. Albo się miedzy sobą głaskamy po dupkach na nudnych serwerach albo wprowadzamy trochę funu i rywalizacji!! - Kilka pomysłów mi się średnio podoba, kilka bardzo podoba (aukcje), nie mam chwilowo czasu żeby to opisywać - po co skoro i tak tutaj o nich piszecie! - jestem za połączeniem ale trzeba trochę delikatniej bo część osób już się martwi... przyspawani do swoich klocków klanów itd. - może te nowe czasy byłyby testem dla prawdziwych klanów i w końcu by wyszło jak to wygląda? Ja wolę skok w niewiadomą niż nudy na maxa - dziękuje za uwagę.

ps jestem trzeźwy Tongue


to wez kolegów i zaloz konto na nowym serwerze i graj do woli od nowa ile tylko dusza zapragnie


ale nie ZMIENIAJCIE/ZABIERAJCIE nam calego dorobku KILKU LAT GRY


Nie wypowiadam się za kolegów tylko za siebie i odnośnie zaistniałem propozycji a nie czegoś co tutaj przedstawiłaś. Nic Tobie nie narzucam tylko pokazuje swoje zdanie i tyle.



ja również. i nie chce stracic wszystkiego co mam na tym serwerze dla kaprysu kilku osób, które później się rozmyślą jak im nie wyjdzie w grze po połączeniu, dlatego jestem przeciw
ps szanuje twoje zdanie i dlatego uwazam, ze jesli ktos uwaza, ze dany serwer mu nie odpowiada to moze zalozyc konto na innym - najlepiej nowym, zeby grac od nowa z kim chce.... i takie osoby nie beda niczego odbieraly nam - osoba ktore graja sobie od lat z przyjaciolmi w zgranych klanach Smile
26-11-2015 15:36 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problem w tym ze znow placzki, ktore siedza wygodnie w top klanie na wiecznej s2,s3 beda plakac ze im sie to zabiera... te same placzki marudza ze chce sie im zabrac lewiatana czy szpony ( bo bez tych rzeczy nie poradza sobie ). Powoduje to ze bw hamuje dla ludzi malkontentów i wygodnisiów


przyklad : bylem koksem ... teraz jest lewiatana i szpony. w koncy ktos moze mi zrobic krzywde w grze..ehh zmiencie to bo sie skasuje

przyklad 2 : bylem zerem ... teraz jest lewiatan i szpony. w koncy moge cos zdzialac... nie zabierajcie mi tego bo sie skasuje

przyklad 3 : gram na serverze gdzie sa 2 klany i 40 aktywnych graczy... ale robie wendole i kw.. nie zmieniajcie mi tego bo na arenie 1vs1 przegram z kims



a ja powiem tyle : jak polacza sie servery r3 z r4 to sam zaloze tam konto zeby znow moc grac ze stara gwardia Smile . I ta dyskusja nie powinna dotyczyc ty 2 serverow tylko calosci bw

i oczywiscie licze ze i r14 polacza z oboejtnie jakim serverem... bo im wiecej aktywnych ludzi na danym miejscu to same plusy... a nie powolne zanikanie. bo wlasnie najbardziej ludzie sie kasuja, kiedy server robi sie nudny.


placzkom mowie NIE !! najlepiej skasujcie bo czytac sie tego nie da

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 26-11-2015 15:43.

26-11-2015 15:41 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Sushi bo te (cenzurą) to wolą grać w 50osób bo żal im s3 to olej te necro, nie warto nic dla nich robić.

Morie też można by połączyć, najlepiej r13 z r15, a za rok z r9 jak dojdziemy do takiego sprzętu jak oni. Może odpalisz też w tej sprawie ankietę?



+1 za wulgi i offence //midas
26-11-2015 15:43 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze r4 z r14 ? :>

w sumie ani tu ani tu nie ma placzków wiec przeszlo by to bez problemu Tongue

desmo .. ale bym Cie LAŁ Tongue

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 26-11-2015 15:51.

26-11-2015 15:48 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
supex0-r18
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w końcu administracja robi jakiś krok do przodu :-) pomysł 10/10



mam pytanie co do tureckiego necro jest mnóstwo pustych s3 czy nie można tam też zrobić tak jak jest na r1?
26-11-2015 15:51
ShadowWhoWalks
Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 42
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie nurtuje ten punkt:
7. Spółki powinny dokonać podziału majątku i przekazać info do OP.
Skoro nie ma handlu (pół biedy, że "zmniejszy" mi się zbrojownia) to jak ów podział majątku ma się dokonać?

Budowa klocków tak mnie nie zirytowała, jak fakt, że straciłbym n-lat zbierany/ulepszany set do wyprawek (a mam na myśli tylko bizu).

__________________
R3: ShadowWhoWalks
26-11-2015 15:52 ShadowWhoWalks jest offline Szukaj postów użytkownika: ShadowWhoWalks Dodaj ShadowWhoWalks do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
Dobra Sushi bo te pizdeczki to wolą grać w 50osób bo żal im s3 to olej te necro, nie warto nic dla nich robić.

Morie też można by połączyć, najlepiej r13 z r15, a za rok z r9 jak dojdziemy do takiego sprzętu jak oni. Może odpalisz też w tej sprawie ankietę?


r5 z r9 - r13 z r15 ja bym to tak widział na takiej samej zasadzie jak necro, fajnie by było gdy by i moria dostała takie połączenie
26-11-2015 15:52 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Benitotito
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2015
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)


A może jakiś konkretny argument napiszesz? bo póki co tylko płaczesz

Budynki będą się budowały 1 sekundę, a wszystkie surowce zostaną oddane

czyli wybudujecie wszystko oprócz HB/Garniaka/Lombardu

na taki lvl jaki był, a te 3 budynki ogarniecie sobie przez ZK, pożyczając EQ do budowy



Wszechwiedzący kolego- a co jeżeli mam domek w 2s i w 3s i nie bedzie mnie w dniu startu serwera to co- bede sie kisił ze złomem w s5?
Albo jak silniejsze klany oleją rozbudowe i bedą kradli klocki słabszym a złom sprzedadzą i bedą jeszcze bardziej do przodu?
Pozatym kto dał Ci prawo do oceniania co jest lepsze dla wiekszoci? Moze najpierw sie spytasz wiekszosci poprzez ankiete co kto chce a nie sie wymądrzasz jakbyś objawienia dostał....
26-11-2015 16:01 Benitotito jest offline Szukaj postów użytkownika: Benitotito Dodaj Benitotito do Listy kontaktów
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH