Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 134 Ankieta - średnia ocena: 6,75134 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za! W końcu coś się ruszy, ileż można klepać wyprawy i puszczać expedycje.
stm mądrze pisze, zimny browar dla Ciebie.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


26-11-2015 16:02 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do waszego płaczu o klocki wiem pomysł był, ale może Administracja pomyślała by o tym a by przypisać klocek do postaci? co prawda temat do przedyskutowania, ale zlikwidowałby trochę problemów. A oblegi nadal by zostały na zasadach burzenia klocków czy zdobywania poziomu klocka za wygrany obleg itp. itd. Coś w teń deseń ;p

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
26-11-2015 16:02 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Wytłumaczcie mi to sprzedawanie budynków i dawanie złomu....

Jak ktoś NIGDY nie włożył nawet 1 pr w klocek, a ukradł komuś, kto wydał miliony pr...do kogo należy złom z tego klocka? Rozumiem, że klan top1 na szybko teraz zacznie anihilację klanów niżej i rozkradnie wszystko co najlepsze, a potem jeszcze da swoim znajomym. Więc na czym ma polegać to sprzedawanie budynków.

Moim zdaniem nie powinno być żadnego oddawania złomu, albo fuzja i zabawa albo nie i trzymanie się swoich klocków. Apeluję Sushi i Konrad o rozwagę, bo robiąc jedną złą decyzję ustanawiacie precedens.


Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).


Dalej patologia. Dlaczego? Załóżmy faktycznie za sprawiedliwe rozwiązanie, że ktoś 2 dni przed połączeniem serwerów kradnie świetny klocek, dostaje setki milionów PLN na połączonym serwerze. Jest graczem top10, szybko z dawnymi kolegami zaczynają robić klan top1 i...kradną ludziom świeżo zbudowane klocki. Co tam kilka dni siedzenia na s5. Nie dość, że wpadło paręset milionów PLN, to jeszcze można głupków oskubać ze świeżutkich klocuszków i mieć mnóstwo złomu na kolejną rozbudowę. No przecież ja bym na bank tak zrobił, bo to logiczne jak cholera.

Nie wiem jak powinno się nowy serwer uchronić przed taką tyranią, ale cóż. Co innego jak się walczy o klocki, a co innego jak BW daje za nic kilkaset milionów PLN i jeszcze bezproblemową szansę zamiany tego na PR, bezproblemową nawet dla 2 kont. Jednym kontem budujemy stary klocek, drugie konto przejmuje ten klocek, a za PLN ze swojego starego klocka rozbudowuje ten poprzedni do niebotycznej sumy. A nawet jeśli jest to jakoś w regulaminie zabronione, to co za kłopot dogadać się z kolegą, który też ma 2 konta - jedno na R3, a drugie na R4. Wzajemnie sobie pobudują niemożliwe do przejścia klocki.
Sushi i Konrad, po takim połączeniu sugeruję oddzielenie R3-4 od reszty serwerów na arenach, bo nie uśmiecha mi się walka o monety z ludźmi, którzy mają po 27 lvl policji, 30 ochrony etc. Pomysł oddania PLN ot tak, to TAK SAMO idiotyczny pomysł jak dawanie kilkunastu epików do wyboru co kilka miesięcy. Apelowałem wtedy, że dojdzie do patologii, ale gdzie tam, wtedy byliście tacy mądrzy -,-. Teraz znowu apeluję do waszego [mam nadzieję jeszcze zdrowego] rozsądku, byście nie robili kolejnej patologii i nie rujnowali balansu gry.

Aha i na koniec - fuzja to świetny pomysł, tylko wymyślcie co zrobić by nie doszło do żadnej szansy robienia wałków na złomie i klockach. Póki co widzę opcję taką, że zamiast budowania klocka w 1s, przenosimy swoje poprzednie budynki do zdobytego klocka. Ot ctrl+c ctrl+v. Nikt nie zgarnia setek milionów w złomie tylko przenosi swoją siedzibę. Nie ma szans, by ta siedziba zsumowała istniejące już lvl, czyli nie budujemy 10 lvl policji, a potem dokładamy swoje stare 23 Smile , mając 19 lvl policji i nakładając swój stary klocek [23 policja] sprzed połączenia, otrzymujemy policję na lvl...23

Myślę, że to jest proste rozwiązanie i eliminuje jakiekolwiek moje wątpliwości związane z fuzją. Znając niestety życie, wprowadzicie te kilkaset milionów, a za 2-3 miesiące będą tematy w systemach "patologia na fuzyjnym serwerze, klocki nie do prześcia, jak mamy rywalizować z nimi na arenach, to nie fair, zróbcie coś". Po czym zrobicie...nerf wszystkich budynków na fuzyjnym serwerze do jakiejś wartości. Stracą uczciwi i oszuści i będzie znowu od cholery tematów płacz, że "uczciwie zbudowałem klocek, a wy..." bla bla bla. Czekam aż pójdziecie swoją starą zwyczajową drogą bym mógł powiedzieć jak zawsze na BW "a-nie-mówiłem?!"

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 26-11-2015 16:19.

26-11-2015 16:07 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
problem w tym ze znow placzki, ktore siedza wygodnie w top klanie na wiecznej s2,s3 beda plakac ze im sie to zabiera... te same placzki marudza ze chce sie im zabrac lewiatana czy szpony ( bo bez tych rzeczy nie poradza sobie ). Powoduje to ze bw hamuje dla ludzi malkontentów i wygodnisiów


przyklad : bylem koksem ... teraz jest lewiatana i szpony. w koncy ktos moze mi zrobic krzywde w grze..ehh zmiencie to bo sie skasuje

przyklad 2 : bylem zerem ... teraz jest lewiatan i szpony. w koncy moge cos zdzialac... nie zabierajcie mi tego bo sie skasuje

przyklad 3 : gram na serverze gdzie sa 2 klany i 40 aktywnych graczy... ale robie wendole i kw.. nie zmieniajcie mi tego bo na arenie 1vs1 przegram z kims



a ja powiem tyle : jak polacza sie servery r3 z r4 to sam zaloze tam konto zeby znow moc grac ze stara gwardia Smile . I ta dyskusja nie powinna dotyczyc ty 2 serverow tylko calosci bw

i oczywiscie licze ze i r14 polacza z oboejtnie jakim serverem... bo im wiecej aktywnych ludzi na danym miejscu to same plusy... a nie powolne zanikanie. bo wlasnie najbardziej ludzie sie kasuja, kiedy server robi sie nudny.


placzkom mowie NIE !! najlepiej skasujcie bo czytac sie tego nie da



Wybacz, ale siedzę na 4s i tak owszem płaczę i nie jestem żadnym koksem, wiem tylko, że jak przyjdą inni będe jeszcze bardziej "kiepskim" graczem i prosze nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jak jest.

__________________
R3: adek008
26-11-2015 16:08 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Benitotito
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2015
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
(...)bo wlasnie najbardziej ludzie sie kasuja, kiedy server robi sie nudny.


placzkom mowie NIE !! najlepiej skasujcie bo czytac sie tego nie da


Może wiecej ludzi sie kasuje kiedy koks klan jego własny pustakuje doszczętnie psując miesiące pracy? Wojna była- teraz mozna sie wyszaleć na arenach- a jak wam to nie odpowiada to dodajcie jakieś inne formy interakcji. To ze ktoś wygodnie siedzi na s3/s2 to chyba dlatego ze grał tak długo ze mu sie nalezy!
Co to za podejscie?! narobilście 50 serwerów to potem sie nie dziwcie ze graczy jest na każdym po trochu. Jak już robić fuzje to wszystkich necro / morii a nie częsci graczy taki numer wykręcać, zamiast sie wziasc za robote i wymyslec cos co przyciągnie nowych KLIENTÓW. IMHO po fuzji bedzie to wyglądało tak ze połowa bedzie zadowolona bo nahabią sie dobre strefy (kto pierwszy ten lepszy) a słabsze klany / pół wymarłe zostaną z niczym i stwierdzą ze pieprzyć tą gre. I znowu połowa odejdzie i bedzie 1 serwer z 1000 graczy zamiast 2 serwerów po 1000 graczy kazdy.
Podaje tu argumenty wiec nazywanie płaczkiem jest nie na miejscu i świadczy o poziomie argumentacji przeciwnej... jak wiadomo jak sie kogos nie przegada to trzeba mu rypnąć w pysk.



[edit: nie byłem koksem, teraz jestem pół koksem... ale przez co? przez długą gre, a nie przez debilne kto pierwszy ten lepszy! puknijta sie w łeb
fakt trzeba coś zrobić ale nie w ten sposób- dajcie solidny content do gry dla maluchów i moze wiecej na reklamy wydajcie ?]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Benitotito: 26-11-2015 16:12.

26-11-2015 16:09 Benitotito jest offline Szukaj postów użytkownika: Benitotito Dodaj Benitotito do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim ukladzie proponuje aby ankiety dotyczace polaczen serverow ( a w zasadzie ankieta ta powinna dotyczyc czy dany server w ogole chce polaczen ) odbyla sie na kazdym.

wtedy bedzie jasnosc w jakim kierunku zmierza bw Wink

__________________
r14 ---- > mts
26-11-2015 16:18 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem, czemu tylu osobom przeszkadza (albo w ogóle je obchodzi, jeśli nie grają na r3/r4 Roll Eyes ) to, że jakiś tam stary serwer jest mało aktywny i ludzie grają tam spokojnie, grindując sobie mobki, bo im to odpowiada. Jak chcecie wojen i ustawiania życia pod BW, to macie od tego całą resztę serwerów, łącznie ze świeżym r18. A jak już na takim gracie, to tym bardziej - co was obchodzi, że inni wolą (lub nie mają czasu inaczej) grać w taki sposób w jaki ONI lubią? Jak mówiłem, są na r4 osoby które mają na r4 niedawno założone konta maluszków, a na innych serwerach regularnie tłuką się w wojnach swoimi koksami.

Jedyny powód który można by uznać za dobry, to gdyby dochody z tych serwerów nie przekraczały kosztu utrzymania ich...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 26-11-2015 16:20.

26-11-2015 16:18 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Evolka
Triple Ace


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 187
Klan: No_Fear
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DZIENNIK LOKALNY `NOCNA ZMIANA`
Dodajcie ten budynek do strefy 4 i nawet nie pomyślę by wciskać się na s3

Jestem za połączeniem

__________________
Nick R3/13:Evo
26-11-2015 16:28 Evolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Evolka Dodaj Evolka do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
problem w tym ze znow placzki, ktore siedza wygodnie w top klanie na wiecznej s2,s3 beda plakac ze im sie to zabiera... te same placzki marudza ze chce sie im zabrac lewiatana czy szpony ( bo bez tych rzeczy nie poradza sobie ). Powoduje to ze bw hamuje dla ludzi malkontentów i wygodnisiów


przyklad : bylem koksem ... teraz jest lewiatana i szpony. w koncy ktos moze mi zrobic krzywde w grze..ehh zmiencie to bo sie skasuje

przyklad 2 : bylem zerem ... teraz jest lewiatan i szpony. w koncy moge cos zdzialac... nie zabierajcie mi tego bo sie skasuje

przyklad 3 : gram na serverze gdzie sa 2 klany i 40 aktywnych graczy... ale robie wendole i kw.. nie zmieniajcie mi tego bo na arenie 1vs1 przegram z kims



a ja powiem tyle : jak polacza sie servery r3 z r4 to sam zaloze tam konto zeby znow moc grac ze stara gwardia Smile . I ta dyskusja nie powinna dotyczyc ty 2 serverow tylko calosci bw

i oczywiscie licze ze i r14 polacza z oboejtnie jakim serverem... bo im wiecej aktywnych ludzi na danym miejscu to same plusy... a nie powolne zanikanie. bo wlasnie najbardziej ludzie sie kasuja, kiedy server robi sie nudny.


placzkom mowie NIE !! najlepiej skasujcie bo czytac sie tego nie da


Ty i inni ktorych bedzie garstka założy konto. Masz racje. Do puki sie wam gra nie znudzi, wtedy sie pokasujecie.
A BW straci wiecej osob, ktore grało latami i płaciło premium. Wiec nie wiem czy im sie to opłaca.
O tym kolego nie pomyślałeś.

Swoją drogą to może po prostu chcą oszczedzić na przestrzrni serwerowej. Mniej płacenia za utrzymanie, hmmmmm....może premium z martwych serverow nie jest juz w stanie utrzymac serwera.

Ja jestem na nie. Raczej sie skasuje po połaczeniu. Przykro mi nie mam czasu na ponowne kombinowanie z budowa klocka. A klany sie rozleca przynajmnie te male, czyli moj też. Dobrze wiemy ze bedzie 2x tyle osob chetnych na 3s niz obecnie. W koncu ludzie potraca 3s beda chcieli odzyskac. Nikt tego nie odpusci z top.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CarnageLink2: 26-11-2015 16:31.

26-11-2015 16:28 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
HrB napisał(a)
świetna sprawa... bardzo dobry pomysł.
10/10

niektóre rzeczy do dopracowania, np. trochę pracy będzie z punktem 6 i 7.

Dokładnie najwyższa pora
Edyta@
Zróbcie 2xkażdą strefę i już nie będzie problemu do tego strefa zero od 130 lev i już

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Przewodnik: 26-11-2015 17:50.

26-11-2015 16:30 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro Prezesom nie oplaca sie utrzymywac martwych serverow to w moim przekonaniu jest to najwiekszy argument aby to zmienic Smile

a dlatego, że te koszta można przeznaczyc na rozwoj gry a nie pompowac kase tam gdzie to nic nie daje Smile . Pamietaj ze BW jest dla wlascicieli a nie dla ciebie. Ty jedynie masz prawo do decyzji czy grac czy nie. sory za szczerosc ... ale tak jest.


a dlaczego ludzie sie wypowiadaja odnosnei polaczenia r3 z r4 ? bo ich interesuje przyszlosc danego servera na ktorym graja...niekoniecznie r3 czy r4.

co do wojen itp ( na tym polega ta gra )... sposoduje ze konta widmo sie obudza Big Grin

o dzizas pamietam jak na r4 swego czasu sciagalo sie kazdego, kto mogl pomoc i sie zalogowac Big Grin
piekne czasy.

a ci co chca robic moby i kw i tak beda mogli spokojnie grac bez wojne... przeciez nie robcie sie od razu ofiarami.

i mowie to z perspektywy BW a nie r3 i r4. bo powiem raz jeszcze ... sprawa wedlug mnie dotyczy innych serverow rowniez. bo moze sie okazac tak ze bedzie to super pomysl.

__________________
r14 ---- > mts
26-11-2015 16:34 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie nie nie
ja mam dość walki..chce dogorywac razem z tą grą
po polączeniu pewnie zrezygnuję z gry...
jedyne co mnie tu trzyma to leniwa emerytura.....

nikt mnie nie wciągnie w wojnę?????????

jasne
przeżyłam to na r6
nie wyraziłam woli uczestniczenia w wojnie a pomimo tego
dostawały mi sie pustaki powojenne czy tego chcialam czy nie....mnie i mojemu klanowi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 26-11-2015 16:37.

26-11-2015 16:35 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale dyskusja dotyczy fuzji r3 i r4, z bardzo konkretnego powodu. A nie innych serwerów Wink

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 16:36 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, nie szukacie Księgowego na etat? Bo ja widzę, że przynajmniej jedna lub dwie osoby marzą o zajmowaniu się Waszymi finansami.

Poszkodowane będą tu tylko te osoby, co teraz mają własne s3/2 a potem będą miały pecha i nie dostaną się do tych stref. To prawda i to wymaga przemyślenia, bo o ile strefy są praktycznie bez znaczenia dla dropu, to na 1v1/3v3 znaczenie już mają. Druga poszkodowana grupa to osoby, które są wygodne i nie chcą dzielić się s3.

A wojny. Tak, pewnie coś będzie. Wątpię, że o s4, tylko o wyższe strefy. Ale to będzie jak rzut monetą. Dostałem przypadkiem, to i przypadkiem stracę. Poza tym... uzbiera się z tych 2 serwerów 12 topowych klanów, które będą trzymać s3, zabierając malym dostęp? Ale spoko, lepiej narzekać niż pomyśleć, że wieksza ilość graczy, np. Ożywi rynek. Lepiej uprawiać marchewkę i narzekac Smile

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 26-11-2015 16:39.

26-11-2015 16:37 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Największym problemem na serwerach necro(oprócz R1) jest limit 3s. Nawet jak jakiś klan postanowi zrobić fuzje w otoczeniu swojego serwera z innym klanem to zaczynają się schody,bo nikt nie ma zamiaru zostawiać swoje bardzo dobrze rozbudowane klocka w 3 strefie.


Najpierw powinno nad tym się pomyśleć a potem ewentualnie łączenie serwerów.

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop
26-11-2015 16:38 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
Benitotito
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2015
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest pójscie na łatwizne i nie przyniesie korzysci (no moze na samym początku przyniesie ale na krótką mete)
Skoro po tych wszystkich wojnach itp zostało nas tylu ilu zostało to nie widze NIC co mogłoby powstrzymać ten proces po fuzji. Fuzja to jest ostateczność.
Napewno da sie zrobić coś innego, zapewne bedzie to trudniejsza droga, ale przyniesie lepsze efekty niż... wrzucenie wszystkich do jednego wora zeby silniejsi wybili słabszych którzy zakończą gre po takiej akcji. Sama zasada kto pierwszy ten lepszy jest tak debilna ze bardziej sie nie da- co jezeli ktoś gra kiedy ma czas, a w dniu startu serwera tegoż czasu mieć nie bedzie? To co wtedy? Jak mi to wynagrodzicie? Co to za pomysł na którym skorzysta tylko topka a reszta znowu bedzie w d... Własnie teraz gdy sie uspokoiło nowi gracze maja szanse wgl zobaczyc s3 a tak to bedzie zabetonowana scena przez 2-3 klany koksy. Jak już rzucacie jakiś pomysł to go przemyślcie bo naprawde bardzo łatwo stracić klientów Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Benitotito: 26-11-2015 16:44.

26-11-2015 16:44 Benitotito jest offline Szukaj postów użytkownika: Benitotito Dodaj Benitotito do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł mi sie podoba bardzo. Nitek mam własną s3 i jakoś nie boleje nad jej utratą, skoro maja oddawać PLN za budynki to mogę i na s4 siedzieć rozbudować do dużych rozmiarów i wbić się gdzieś w rolki Smile Pomysł jak najbardziej na + może rynku to nie ożywi zbytnio ale będzie się coś działo niż tylko klepanie wypek i expy.


Powinna być ankieta zrobiona i wtedy zobaczymy dokładnie kto jest za, a kto przeciw Smile

__________________
NICK R4: FaSiU


26-11-2015 16:44 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
Sushi, nie szukacie Księgowego na etat? Bo ja widzę, że przynajmniej jedna lub dwie osoby marzą o zajmowaniu się Waszymi finansami.

Poszkodowane będą tu tylko te osoby, co teraz mają własne s3/2 a potem będą miały pecha i nie dostaną się do tych stref. To prawda i to wymaga przemyślenia, bo o ile strefy są praktycznie bez znaczenia dla dropu, to na 1v1/3v3 znaczenie już mają. Druga poszkodowana grupa to osoby, które są wygodne i nie chcą dzielić się s3.

A wojny. Tak, pewnie coś będzie. Wątpię, że o s4, tylko o wyższe strefy. Ale to będzie jak rzut monetą. Dostałem przypadkiem, to i przypadkiem stracę. Poza tym... uzbiera się z tych 2 serwerów 12 topowych klanów, które będą trzymać s3, zabierając malym dostęp? Ale spoko, lepiej narzekać niż pomyśleć, że wieksza ilość graczy, np. Ożywi rynek. Lepiej uprawiać marchewkę i narzekac Smile


Mylisz się, poszkodowane będą również osoby które mają czas i chęci na to by grać w BW w sposób w jaki gra wygląda obecnie na serwerach r3 i r4, ale NIE mają czasu i/lub chęci na to by grać w BW w sposób w jaki gra wygląda obecnie na np. r16 czy innym nowym wojennym. Tutaj nie ma nawet miejsca na dyskusję "jak bardziej mi się podoba grać".

Na moim przykładzie: jeśli będzie fuzja, będzie wojna, i będzie ona wyglądała tak jak wyglądała na r4, tak jak wyglądała lub wygląda nadal na innych serwerach, itd., to ja niestety nie będę miał wyboru innego niż zaprzestanie gry. Tak samo jak nie miałem go kilka lat temu, gdy z tego samego powodu kończyłem grę. A wiem że jest masa takich osób, przynajmniej na r4.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 16:47 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na krótka mete epiki i talizmany i runy i wszystko mialo miec sens a pozniej mialo padac ... okazuje sie ze ciagle bw stoi i ma sie dobrze Smile

prorok czy jak? :>


Carnival ale mnie ta rozmowa tez dotyczy ... bo chce po polaczeniu konto zalozyc tam Smile ... albo moze wymienic obecne ? chytry

wlasnie o takim podejsciu pisalem pare postow wczesniej... ze hamuje bw :/. swiat idzie do przodu i powinnien isc. niestety czesto kosztem tych ktorzy nie chca sie dostosowac.

jest fajne powiedzenie dla placzków :

"W kazdej grze sa zwyciestwa i porazki - to naturalna cecha rywalizacji. Jesli chcesz grac i wygrywac musisz sie liczyc z tym, ze czasami poniesiesz porazke. Jedyny sposob na unikniecie porazek to przestac grac, ale wtedy tez nigdy nie odniesiesz zwyciestwa"

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 26-11-2015 16:52.

26-11-2015 16:48 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fasiu, też mam i też bym nie płakał Smile wolę nie mieć s3, ale mieć większą ilość graczy, ale mieć znacznie większą szansę na pojawienie się oczekiwanego przedmiotu, niż gnic w s2 i czekać 5 lst na przedmiot

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
26-11-2015 16:49 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już to widze jak ceny na aukcji skoczą. Szczególnie jak emeryci z top się pokasują wraz z ich PRkami Wink

Będe cały czas na NIE i jestem świadom ze będą korzysci, ale dla mnie wadą jest koniec emerytury. Tylko to mnie tu trzyma. Jezeli komus nie pasi ze lubie sobie puszczac wyprawy na lajcie to jego sprawa.
Pracuje i jestem cały dzień zajety, nie bede mial czasu pilnowania krwi i czasu oblegow. Tak, tak znamy te czasy, tez je przezylismy.
Po za tym nie chce tracic swojej 3s. Jezeli mi zabierzecie, mojej kasy juz nie zobaczycie.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
26-11-2015 16:50 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)


A wojny. Tak, pewnie coś będzie. Wątpię, że o s4, tylko o wyższe strefy. Ale to będzie jak rzut monetą. Dostałem przypadkiem, to i przypadkiem stracę. Poza tym... uzbiera się z tych 2 serwerów 12 topowych klanów, które będą trzymać s3, zabierając malym dostęp? Ale spoko, lepiej narzekać niż pomyśleć, że wieksza ilość graczy, np. Ożywi rynek. Lepiej uprawiać marchewkę i narzekac Smile




No własnie i mniejsze klany choć są teraz aktywne i pykają sobie wypki czekając na dropa przestaną grać, zostaną tylko same koksy, którzy po pewnym czasi dojdą do wniosku, że nie ma już sie z kim bić i serwer stanie się serwerem dla emerytów, mali nie będą mieli prawa głosu, założysz konto na takim serwerze i staniesz się farmą, każdy będzie Cię atakował nie wazne czy będzie z ciebie ściągał evo czy zasoby. Staniesz się farmą. Teraz głównie atakuje się nieaktywnych graczy z s4, atakujesz dla funu tylko wtedy (aktywnych) jak chcesz przetestować sprzęt.... ja atkuje wszystkich, nie patrzac czy aktywny czy nie.

U mnie w klanie jest w sumie:

4 osoby do 70lvl'a (aktywnych) nie koksów. (i sorry jeśli ich obraziłem) w sumie pewnie na r3 znalazłoby się ze 100 graczy do 70 lvl'a którzy po wprowadzeniu fuzji staliby się kiepscy, zaczną się wojny, a wiec nie będą mieli wstępu do klanów w których wcześniej byli, chcą czy nie staną się farmami dla mocniejszych i sorry, ale jeśli zostanę zmuszony będę atakował "byłych" kolegów z klanu i będę ich farmił. Zeby tylko "przetrwać" Powstaną nowe klany z mega koksami, z umiarkowanymi koskami i ze zwykłymi koksami, którzy jak będa mieli dostęp do 3s to dobrze, choć szczerze m,ówiac wątpie w to mamy przecież tylko 144 kwadraty na 3s, wystarczy 12 dobrych klanów (a z tym nie powinnobyć problemu) i mamy problem, zostaną z 4s i nigdy już nie będą mieli okazji na 3s, bo sorry, ale nikt im nie udostępni do rolowania niczego, a z koksami nie wygrają.

__________________
R3: adek008
26-11-2015 16:52 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
czerwona_sonia
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 51
Kraina: Moria
Skąd: r2r3r4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odebranie możliwości handlu to najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Handel i pożyczanie czegokolwiek to jedna z najważniejszych cech r3 r4.....

I jeszcze jedno co z graczami na urlopach ? bo oni zapewne ominą 24 życio/wpierdolo dajne godziny budowy po 1s.
26-11-2015 16:58 czerwona_sonia jest offline Szukaj postów użytkownika: czerwona_sonia Dodaj czerwona_sonia do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czerwona_sonia napisał(a)
Odebranie możliwości handlu to najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Handel i pożyczanie czegokolwiek to jedna z najważniejszych cech r3 r4.....

I jeszcze jedno co z graczami na urlopach ? bo oni zapewne ominą 24 życio/wpierdolo dajne godziny budowy po 1s.



złomu nie stracą (30k x 12 dziennie max), no chyba że ktoś będzie cisnął oblegi jak szalony

a że ludzie i krew rzecz nabyta? bywa
odrobią sobie

zresztą z dnia na dzień nie zrobią tego adm - będzie można się do tego przygotować
26-11-2015 17:02
NiKoV2
Newbie


Data rejestracji: 09-11-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za!
26-11-2015 17:02 NiKoV2 jest offline Szukaj postów użytkownika: NiKoV2 Dodaj NiKoV2 do Listy kontaktów
tms17
Newbie


Data rejestracji: 01-06-2008
Postów: 4
Klan: Ak_RUNE
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie na nie.
26-11-2015 17:04 tms17 jest offline Szukaj postów użytkownika: tms17 Dodaj tms17 do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w 100% za jako Lider klanu na r3 i warunki tez sa uczciwe jedynie mozna pomyslec o zniesieniu limitu s3 lub jego zwiekszenie. Wreszcie cos ruszylo w tej sprawie Smile

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
26-11-2015 17:06 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
Na krótka mete epiki i talizmany i runy i wszystko mialo miec sens a pozniej mialo padac ... okazuje sie ze ciagle bw stoi i ma sie dobrze Smile

prorok czy jak? :>


Carnival ale mnie ta rozmowa tez dotyczy ... bo chce po polaczeniu konto zalozyc tam Smile ... albo moze wymienic obecne ? chytry

wlasnie o takim podejsciu pisalem pare postow wczesniej... ze hamuje bw :/. swiat idzie do przodu i powinnien isc. niestety czesto kosztem tych ktorzy nie chca sie dostosowac.

jest fajne powiedzenie dla placzków :

"W kazdej grze sa zwyciestwa i porazki - to naturalna cecha rywalizacji. Jesli chcesz grac i wygrywac musisz sie liczyc z tym, ze czasami poniesiesz porazke. Jedyny sposob na unikniecie porazek to przestac grac, ale wtedy tez nigdy nie odniesiesz zwyciestwa"


Czemu chcesz tam założyć konto po połączeniu? Co na tym serwerze będzie takiego, że koniecznie akurat tam, skoro masz tyle inny serwerów gdzie nadal są wojny?

Nie zrozumiałeś mnie chyba. Owszem, piszę "pod siebie" - w razie wojny, najzwyczajniej w świecie, nie będę mógł grać. Nie tak by nie zostać serwerowym śmieciem leżącym na dnie serwerowego mułu, a to żadna przyjemność. I nie jestem sam w takiej sytuacji. Wojny były ok jak się nie miało obowiązków poza szkołą ewentualnie niezbyt męczącą pracą. Granie w BW nie stoi w moim życiu na szczycie drabiny priorytetów - ale wiem że u niektórych owszem, więc przyzwoitość nie pozwala mi sprawiać by inni na mnie liczyli, gdy ja wiem że w każdej chwili mogę dać ciała, toteż w razie wojny pozostaje mi wycofanie się i marna egzystencja w jakimś 5osobowym klanie, na klocku tak lipnym że nikomu nawet nie będzie chciało się go kraść. Robienie marnych eksp, dropienie na marnym lucku, ciągły wpi***ol na arenach międzyklanowych (ciężko o wygraną w malutkim słabiutkim klaniku) i 3vs3 (kiepskie klocki?) itd. itp.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 17:07 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nikt nie kazde ci uczestniczyc w wojnie Smile

z tego co mi wiadomo wojna to maks 4 klany Big Grin no ale moze sie nie znam...


a dlaczego chce zalozyc tam konto ? juz mowilem... ze bardzo chetnie zagral ze stara gwardia r4 na aktywnym serverze Smile , a to idealna szansa. Pisalem rowniez ze mam nadzieje ze beda inne polaczenia.

__________________
r14 ---- > mts
26-11-2015 17:11 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak sobie policzyłem, kwadrat który budowałem jest wart ponad 1 mld PLN

POŚREDNIAK: 33
DOM PUBLICZNY: 14
RZEŹNIA: 17
POSTERUNEK POLICJI: 24
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH: 17
AGENCJA OCHRONY: 24
GARNIZON: 38
HANDLARZ BRONIĄ: 29
POGOTOWIE: 12
LOMBARD: 27
DZIENNIK LOKALNY "NOCNA ZMIANA": 21
SZPITAL: 2
ZBROJOWNIA: 15
STARY RYNEK: 5
POSTÓJ TAXI: 5

to daje 50 000 sztuk złomu, licząc 400/sztukę jestem minimum 20kk do przodu, proszę bardzo róbcie fuzję poproszę kumpla żeby kupił ode mnie złom, zbudował mi klocek a ja będę miał i klocek i 20kk pr
DO tego zakaz handlu bezpośredniego

PATOLOGIA, jestem i będę na NIE!

Chce ktoś wojen niech sobie gra na młodszych serwerach, ja się bawię ze starymi znajomymi, nawojowałem się już i na r1 gdzie grałem 6 lat i na r7 i na r4 w jego wcześniejszych stadiach.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-11-2015 17:21 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH