Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout Gothic: kolor w Sali Większych Run ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Layout Gothic: kolor w Sali Większych Run !
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tig
Niezarejestrowany
Layout Gothic: kolor w Sali Większych Run ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciemny fiolet na czarnym tle??

Nic nie widać. Korzystam tylko z tego layoutu inne mi nie odpowiadają. Proszę o zmianę na kolor kontrastujący z czarnym tłem. Nie wiem żółty itp. Zeby widzieć te umagi a nie wytężać wzrok jak sokół wypatrujący myszy w trawie, bo sry ale ludzki wzrok troszkę gorszy jest.

W chwili obecnej jak wchodzę do sali wielkich run to od razu wychodzę bo nic tam nie widzę.

p.s.
podobne sytuacje w tym layoucie są również, np

raport szpiegowski i widok umagów ta sama sytuacja "ciemny fiolet na czarnym tle".

Proszę o info w tej sprawie czy da się o zmienić.
28-11-2015 11:47
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: Layout Gothic: kolor w Sali Większych Run ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tig napisał(a)
Ciemny fiolet na czarnym tle??

Nic nie widać. Korzystam tylko z tego layoutu inne mi nie odpowiadają. Proszę o zmianę na kolor kontrastujący z czarnym tłem. Nie wiem żółty itp. Zeby widzieć te umagi a nie wytężać wzrok jak sokół wypatrujący myszy w trawie, bo sry ale ludzki wzrok troszkę gorszy jest.

.


Ja również korzystam tylko z tego layoutu i właśni mi ten kolor się podoba i ja nie chcę zmiany tego koloru -.-

Jeżeli już, to administracja mogłaby ustawić parę kolorów do wyboru w ustawieniach, o ile nie będzie to trudne do zrobienia

Ew. do unmoda

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
28-11-2015 14:24 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tig, sprobuj zwiekszyc jasnosc ekranu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-11-2015 22:09 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Tig
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasności nie będę zmieniał dla jakiejś gry.

Nie wiem kto wymyślił ciemny fiolet na czarnym tle. W sumie wiem ktoś kto nie ma pojęcia o tworzeniu layoutów stron internetowych.

No nic pozostaje tam nie wchodzić jak nie ma potrzeby i tyle.

Do zamknięcia, minęły 2 tygodnie i nikt się tym nie zainteresował.
10-12-2015 13:10
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do dla jakiejs gry nie marnuj klawiatury. na moim eksranie jest ok, wszystko widze

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-12-2015 13:25 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Hato1992
Full Member


images/avatars/avatar-25372.jpg

Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 74
Klan: 300!
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tig napisał(a)
Jasności nie będę zmieniał dla jakiejś gry.

Nie wiem kto wymyślił ciemny fiolet na czarnym tle. W sumie wiem ktoś kto nie ma pojęcia o tworzeniu layoutów stron internetowych.

No nic pozostaje tam nie wchodzić jak nie ma potrzeby i tyle.

Do zamknięcia, minęły 2 tygodnie i nikt się tym nie zainteresował.


A może to ty masz słabej jakości monitor? U mnie widać to bez problemu, a mam janość monitora na 35/100 ( nawet na 0 widać). Więc lub to wina kontrastu twojego monitora, lub masz problem z oczami. Poza tym, fiolet na czerni pojawia się stosunkowo często, bo te 2 kolory dobrze się komponują, więc coś jest na rzeczy, że ktoś nie ma pojęcia o tworzeniu layout'ów stron internetowych.

__________________
R18 Hato
10-12-2015 14:03 Hato1992 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hato1992 Dodaj Hato1992 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout Gothic: kolor w Sali Większych Run !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH