Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY dr gonzo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony dr gonzo 7 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gerom
Member


images/avatars/avatar-804.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 27
Klan: Chucky_Dolls

dr gonzo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID 243314

ID zgłaszanego 265445

dr Gonzo 19:51 -> Elfiasz, radze ci stlumic w sobie ten stadny instynkt...

Grozba jak nic Frown


Edit:

Skargę swą motywuję obawą o swoje bezpieczeństwo, skoro innym oponentom grozi, może również zagrażać mojej osobie.

__________________
Veni, Vidi, Vici.
Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem.

r1= Gerom

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerom: 06-12-2015 20:01.

06-12-2015 19:56 Gerom jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerom Dodaj Gerom do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zatem Sephiroth, czekam aż napiszesz mi ponownie...
cytat:
Sephiroth napisał(a)
Wiem, że osoba zakładająca skargę szuka byle pretekstu(...)

Musicie zacząć przykładać większą uwagę do tego co piszecie - nie dawajcie pretekstów.
..że to właśnie ja szukam byle pretekstu;]

PS Mniemam, że "pan" Gerom dostanie na Mikołajki podarek (w postaci warna - za niezapoznanie się z regulaminem działu skargi)?chytry



EDYTA DAŁN
cytat:
Gerom napisał(a)
Pretekstem byłoby, gdybym twoją osobę znieważył(...)

Rozumiem, że co najmniej 5-6 obraźliwych epitetów, które bez powodu rzuciłeś na KP w moim kierunku, nie kwalifikuje się pod zniewagę?

cytat:
Gerom napisał(a)
(...)pdpuścił, podjudził, sprowokował, ale ja zwróciłem twojej osobie tylko uwagę, że słowo BYNAJMNIEJ, nie jest równoznaczne, a nawet stoi w przeciwieństwie do słowa PRZYNAJMNIEJ Big Grin

Nigdzie niczego takiego nie napisałem, ale to fajnie że masz "hobby" polegające na "zaklinaniu rzeczywistości"...

cytat:
Gerom napisał(a)
(nie znudzi mi się NIGDY wytykanie twojej osobie takiego niedouczenia Big Grin )

Widzisz, masz taki "mały" problem - powinieneś zacząć od siebie, bo żeby coś komuś wytknąć, to najpierw wypadałoby się upewnić czy w ogóle ma się rację...

cytat:
Gerom napisał(a)
serio bla, skończ z utyskiwaniem i zajmij się czymś pożytecznym dla rozwoju swojej osoby, np: zaznajomieniem się ze SJP Smile naprawdę wiedza nie boli Smile

Po pierwsze - tak się składa, iż to nie ja "utyskiwałem" na KP, a ty...
Po drugie - najlepiej sam zastosuj się do swojej rady i czym prędzej zapoznaj się ze słownikiem języka polskiego (takoż z regulaminem działu skargi)...
Po trzecie - ciebie na pewno główka od nadmiaru wiedzy nigdy nie rozbolała, bo z obserwacji wynika, iż zbyt wiele to jej w życiu nie liznąłeś (wiedzy, nie główki... chociaż kto cię tam wie;])...

EOT

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 07-12-2015 00:38.

06-12-2015 20:04 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Gerom
Member


images/avatars/avatar-804.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 27
Klan: Chucky_Dolls

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gerom
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pretekstem byłoby, gdybym twoją osobę znieważył, pdpuścił, podjudził, sprowokował, ale ja zwróciłem twojej osobie tylko uwagę, że słowo BYNAJMNIEJ, nie jest równoznaczne, a nawet stoi w przeciwieństwie do słowa PRZYNAJMNIEJ Big Grin

(nie znudzi mi się NIGDY wytykanie twojej osobie takiego niedouczenia Big Grin )

serio bla, skończ z utyskiwaniem i zajmij się czymś pożytecznym dla rozwoju swojej osoby, np: zaznajomieniem się ze SJP Smile naprawdę wiedza nie boli Smile

__________________
Veni, Vidi, Vici.
Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem.

r1= Gerom
06-12-2015 20:13 Gerom jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerom Dodaj Gerom do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skarga odrzucona, brak podstaw.

1. nie było to skierowane do ciebie.
2. nawet gdyby była, to nie widzę tu groźby.

Proszę zapoznać się z regulaminem skarg. +1.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

07-12-2015 14:40 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY dr gonzo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH