Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zniesienie kary za samodzielnie założonych wasali » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zniesienie kary za samodzielnie założonych wasali 9 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak to zwykle bywa przy okazji banów nachodzi ochota by podyskutować o regulaminach. ostatnio buc urządził sobie czystkę w jednym z klanów na r17, ponad połowa skończyła na szaro. pomijając takie wyjątki jak należyta stałka itp., to zostaje nam to za co wyłapała większość bana, a mianowicie za wasali.

cytat:
Originally posted by specjalista
konta

konta duchy, pomyłki, missclicki.

jeżeli ktoś ma na jednym serwerze więcej niż jedno konto, ale każde konto powyżej jednego nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, czyli:
- nie było zakładane do zaliczenia zadania z wasalem
- nie łamano z niego regulaminu
- nie było zakładanie w celu utrudniania innym gry

było prawdziwym duchem, to nie ma za to kary. bo co komu przeszkadza konto, na którym nie ma postaci, lub postać ta nijak wpływa na rozgrywkę? karanie za to nie ma sensu, a po jakimś czasie te konta i tak same znikną.

cytat:
Originally posted by C47
konta

zaśmiecanie serwera nieaktywnymi kontami to też przewinienie
jak chce się koledze założyć wasala to pisze się do innego kolegi, który nie gra - nie ma wtedy 'pomyłki' z założeniem na tym samym serwerze, a właśnie po to jest dodana opcja wasala by ściągać więcej osób do gry

odnośnie kwestii zaśmiecania serwera. na wszystkich moriach łącznie nie ma nawet 3 tysięcy aktywnych graczy. serwerów jest 6. gdyby wcisnąć wszystkich aktywnych graczy na jeden serwer i gdyby każdy z nich "zaśmiecił" serwer wasalem, to nawet w połowie nie zapełnilibyśmy tego serwera. czyli dość kiepski argument o zaśmiecaniu.

co proponuję? cóż, poszedłbym dalej niż propozycja z pierwszego postu. nie karać w ogóle za konta "duchy", bez względu na to czy było to robione do zadania z wasalem, czy też przez pomyłkę. zero banów za duchy.

czym jest zysk 100 punktów rozwoju za zadanie z wasalem, czy też czym jest żaden zysk, gdy założymy konto przypadkiem(a nie używamy go, chcieliśmy np. pod event zrobić 5 wasali i przez pomyłkę jakiś powstał na tym samym r co gramy, ale tyle z tego ducha, nikt nim nie gra), wobec codziennego zysku setek/milionów zasobów od rozbierających się graczy i zysku kilkuset/kilku tysięcy pr dziennie.

no cóż przewininie z wasalem jest ewidentnie czymś marginalnym jeśli porównamy to do ustawiania walk. czyli czyn mniej szkodliwy, jest znacznie surowiej karany niż to co faktycznie przynosi zyski. przypomnę,że za ustawianie walk nie ma żadnych kar, jest to martwy punkt regulaminu.

buc wytępił ponad połowę jednego klanu, z czego większość właśnie za wasali. jak temat umrze, to wrzucę statystkę ile osób gra dalej pomimo bana za taką głupotę, którą się zrobiło tak dawno, że kto by o tym pamiętał, do tego tak mało szkodliwą, tak mało zyskowną.

tak więc jak wspomniałem: chcę braku kar za takie wykroczenia. przecież skoro nikt tym kontem nie gra to co mi ma to przeszkadzać. ludzie codziennie kręcą większe wałki. a banowanie za takie coś jedynie odstrasza i zmniejsza liczebność serwerów. bo ktoś rok temu założył sobie wasala, dlatego dziś na setnym lvlu będzie miał bana na 5 dni. no sry.

mi osobiście zależy na tym by grało więcej ludzi na serwerach niż mniej, a po takich akcjach nie dziwię się gdy ktoś porzuci ten nałóg. nie chcę by prawdziwi krętacze byli traktowani jakoś łaskawie, ale takie osoby, kryminaliści od zadania z wasalem, toć to żadna szkoda w moim odczuciu, nie będzie przez nielegalny push miał przewagi nade mną, nie będzie przez zasiadanie miał przewagi nade mną, nie będzie przez multi miał przewagi nade mną. tylko tylko durny wasal, którym nikt nie gra.

mój zdrowy rozsądek mówi - przestać karać za tego typu przewinienia. bez względu na to jakie mam odczucia wobec innych, czy inni wobec mnie, to wolę gdy gra więcej ludzi na moim r. dopuszczam myśl, że tak "poważni kryminaliści" chodzą wolno po mojej krainie, skoro żebraki codziennie na sb zyskują znacznie więcej(nimi to rzygam, ale też niech sobie klikają).

tak więc drodzy gracze. co wy na to? jakie są wasze przemyślenia? co wy o tym sądzicie?

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
04-12-2015 00:41 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja sensowna i dobrze uargumentowana. Przejrzałem z ciekawości, jak wyglądała dyskusja SM z Operatorami i większość użytych tam argumentów jest przestarzała.

Podejmuję decyzję by wydzielić post dot. banów za wasali i przenieść go do Systemu Gry, tak by Administracja miała możliwość się nim zapoznać w wolnym czasie.

Dla zainteresowanych: post został wydzielony z tego tematu: Regulamin, kary - zmiany

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

07-12-2015 17:12 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że jestem za depenalizacją.
Kara miała by sens na początku istnienia nowego serwera bo tylko wtedy jest to jakaś wymierna korzyść dla kogoś kto zakłada takie konto(im dalszy etap gry tym mniejsza korzyść z tych kilkudziesięciu/kilkuset PR).
Obecnie najnowszy serwer jaki powstał jest serwerem rodzinnym i podejrzewam, że taki trend będzie utrzymany przy ewentualnym uruchomieniu kolejnego.Przy serwerze rodzinnym nie można dostać bana za włąsnoręcznie zrobionego wasala.

PS piszę to z perspektywy aktualnie odbywającego karę, właśnie za wasala na r17.Wasala założyłem w kwietniu 2014 zaraz po tym jak utworzyłem postać, następnie w maju przypadkowo utworzyłem kolejnego wasala z okazji eventu(przypadkowo tzn błednie wybrałem serwer).Minęło od tego czasu 1,5 roku i uważam że kara jaką dostałem nie jest współmierna do czynu.

__________________
R17:WuERA
08-12-2015 09:48 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może po prostu usunąć to śmieszne zadanie do nabijania kont duchów?
08-12-2015 09:56 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Docelowo miał to być sposób na pozyskanie nowych graczy, ale nie działa, więc to zadanie powinno być zmienione.
08-12-2015 11:50 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

zasadniczo będziemy się starali patrzeć łaskawiej na podobne przewinienia o ile nie będą one powiązane z innymi wykroczeniami gracza.

Natomiast do zaliczenia tego zadania proponuję stosować metodę opisaną przez Konrada, która nie powoduje bana.
Czyli: klikamy w link i zakładamy konto ale nie zakładamy postaci.

3L: Metoda Konrada jest inna i opisana jest w Poradach:
Jak stworzyć sobie wasala bez bana? Nie spamuj po SB! Smile


Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


08-12-2015 12:17 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

zasadniczo będziemy się starali patrzeć łaskawiej na podobne przewinienia o ile nie będą one powiązane z innymi wykroczeniami gracza.

Natomiast do zaliczenia tego zadania proponuję stosować metodę opisaną przez Konrada, która nie powoduje bana.
Czyli: klikamy w link i zakładamy konto ale nie zakładamy postaci.

3L: Metoda Konrada jest inna i opisana jest w Poradach:
Jak stworzyć sobie wasala bez bana? Nie spamuj po SB! Smile


Pozdrawiam
SM


SM już dawno w poradach ludzie stworzyli temat, jak założyć wasala, bez bana :p
Zakładasz wasala ze swojego linka na R8 :p dostajesz wasala, zadanko zalicza, a wasal siedzi sobie na R8

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-12-2015 12:30 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież od dawna w tutorialu i w dziale Porady jest przyklejony temat pt. Jak stworzyć sobie wasala bez bana? Nie spamuj po SB! Smile - metoda jak najbardziej skuteczna, więc nie rozumiem w czym problem...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

08-12-2015 12:49 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Przecież od dawna w tutorialu i w dziale Porady jest przyklejony temat pt. Jak stworzyć sobie wasala bez bana? Nie spamuj po SB! Smile - metoda jak najbardziej skuteczna, więc nie rozumiem w czym problem...


W tym, że opy dzisiaj banują za wasali sprzed 5 lat
08-12-2015 13:31 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwie sprawy:

1) Rozmawiałem dziś rano z SM przez telefon i omówiliśmy sprawę banów za wasali. W przyszłości nie będzie banów wyłącznie za wasali, lecz mogą oni być doliczani jako okoliczność obciążająca w przypadku wielokrotnego tworzenia kont widmo lub zaśmiecania serwera (podobnie jak prowokacje zwiększają bana za obrazę, czy wysokie CM przedmiotu niesprzedanego obciąża tylko wtedy gdy gracz sprzedał inny item z zawyżoną ceną). Jednakże, dzisiejsza decyzja nie rzutuje na obecnie nałożone blokady - nigdy nie było skracanych banów za konta widmo i tej zasady się trzymamy. Teraz po prostu będą rzadziej nakładane.

2) SM pomylił się pisząc o metodzie Konrada. Polegała ona na tym, że poprzez link ,,dowiedz się więcej o grze (nowe okno)", można było wybrać inny serwer rejestracji wasala. Sprawdziłem przed chwilą na R17 - nie da się zaliczyć zadania z wasalem bez rejestrowania postaci, więc w tym zakresie jego post wprowadza w błąd. Zostałem poproszony o dokonanie stosownej edycji i sprostowania. Dokonam również edycji cytowanej wypowiedzi, by nie powielać nieprawdziwej informacji.

Swoją drogą, kilkukrotnie szukałem postu Konrada z opisem jak założyć bezpiecznego wasala i nie znalazłem. SM mówił, że dzisiaj też szukał i bez skutku. Jeśli ktoś będzie w stanie znaleźć ten post, to proszę mi dać znać. Kojarzy mi się, że Konrad o tym pisał niedługo po tym jak ruszył serwer R13, czyli po 5 lipca 2010 i było to opisane w bugach i problemach.

Pozdrawiam,

Trzy Litery

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-12-2015 14:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym do tego dodał jeszcze stuprocentowy sposób na uniknięcie bana za stworzenie sobie wasala.
Wystarczy... nie tworzyć sobie wasala.

Linki referencyjne służą do reklamowania gry wraz z dawaniem małych korzyści graczowi.

Wysłanie komuś takiego linka nie powinno stanowić problemu. Tworzenie samemu sobie wasala jest trochę nie na miejscu patrząc na 'zysk' w postaci marnej ilości PR i odfajkowaniu zadania. Gdy ktoś inny stworzy konto to zysk może być nieporównywalnie większy (zarówno w ilości premium jak i w samej obecności w grze znajomej osoby)
Polecam Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-12-2015 16:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Ja bym do tego dodał jeszcze stuprocentowy sposób na uniknięcie bana za stworzenie sobie wasala.
Wystarczy... nie tworzyć sobie wasala.

Ce rzekł...
Jest też inny stuprocentowy sposób - utworzyć sobie wasala/wasali na R8 (sposobem do którego instrukcję podlinkowałem w poprzednim poście), gdzie kont można mieć do bólu... Nieprawdaż, panie SOPie?chytry Miło by zatem było, gdybyś w końcu pozbył się nawyku wprowadzania userów w błąd...

cytat:
C47 napisał(a)
Linki referencyjne służą do reklamowania gry wraz z dawaniem małych korzyści graczowi.

Od lat, poza samą grą i forum, nie widziałem żeby ktokolwiek, gdziekolwiek reklamował BW używając w tym celu linka referencyjnego... Teraz się zastanów DLACZEGO...

cytat:
C47 napisał(a)
Wysłanie komuś takiego linka nie powinno stanowić problemu. Tworzenie samemu sobie wasala jest trochę nie na miejscu patrząc na 'zysk' w postaci marnej ilości PR i odfajkowaniu zadania. Gdy ktoś inny stworzy konto to zysk może być nieporównywalnie większy (zarówno w ilości premium jak i w samej obecności w grze znajomej osoby)
Polecam Wink

Jak wyżej, ludzie nie polecają BW w ten sposób już od jakiegoś czasu...
No tak, na miejscu są tylko te działania userów, które Ce uzna za stosowne... Ce, powiedz, myślałeś kiedyś nad zmianą nicka na CEzar47 (byłby bardziej adekwatny)?
Co do zysku natomiast - po raz kolejny wychodzi twoja indolencja... Nie grasz w BW, więc zapewne nie masz świadomości istnienia eventów typu Dzień Matki/Ojca, które dają +20 szczęścia (max 100) za każdego wasala... Trzeba było nie tworzyć takich eventów, to (być może) ludzie nie tworzyliby sobie tylu wasali (no ale tak to już jest na tym "kochanym" BW - najpierw daje się marchewkę, a później wali się kijem po łbie za jej "skosztowanie")...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

08-12-2015 18:53 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez searcher
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cel osiągnięty:

cytat:
Originally posted by Buc
Rozmawiałem dziś rano z SM przez telefon i omówiliśmy sprawę banów za wasali. W przyszłości nie będzie banów wyłącznie za wasali, lecz mogą oni być doliczani jako okoliczność obciążająca w przypadku wielokrotnego tworzenia kont widmo lub zaśmiecania serwera (podobnie jak prowokacje zwiększają bana za obrazę, czy wysokie CM przedmiotu niesprzedanego obciąża tylko wtedy gdy gracz sprzedał inny item z zawyżoną ceną). Jednakże, dzisiejsza decyzja nie rzutuje na obecnie nałożone blokady - nigdy nie było skracanych banów za konta widmo i tej zasady się trzymamy. Teraz po prostu będą rzadziej nakładane.


ja mogę tylko podziękować za współpracę, oraz zachęcić graczy do częstszego zabierania głosu w takich sprawach, bo efekty z poruszania takich kwestii jak widać są, a coś mało was się wypowiadało, za to hejtu na opa na sb widziałem masę po takich banach.

temat zgłaszam do zamknięcia.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
08-12-2015 22:55 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro zostały przyjęte oczekiwane ustalenia, to wyczerpuje temat. (Wciąż warto pamiętać o podanym w linkach sposobie zakładania wasala na innym serwerze niż ten na którym gramy).

__________________
Ex-Supermoderator

08-12-2015 23:50 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zniesienie kary za samodzielnie założonych wasali

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH