Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Planowany Patch 1.7.7 - "drobne zmiany" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Planowany Patch 1.7.7 - "drobne zmiany" 14 Ankieta - średnia ocena: 9,4314 Ankieta - średnia ocena: 9,4314 Ankieta - średnia ocena: 9,4314 Ankieta - średnia ocena: 9,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sushi, zaglądasz tu jeszcze?
bom ciekaw co z zaproponowanymi przeze mnie (a zaaprobowanymi przez Ciebie) drobnymi zmianami z tych dwóch tematów?
1.
2.

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
19-12-2015 10:03 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A właśnie jak już wprowadzamy zmiany których nigdy miało nie być to co
rozszerzeniem zbrojowni dla składaczy? (Moria)
Zagubionych chomików dla których opcja wykupienia nawet rozszerzenia zbrojowni o 70 - 80 przedmiotów jest bez znaczenia a którzy potrzebowaliby rozszerzenia zbrojowni o 700-800 przedmiotów w przystępnej cenie choćby 1 dzień premium za 1h trwania rozszerzenia?
Nie przydałoby się wam zredukować trochę pamięci na zapchanych zbrojowniach ??
A chomiki mają to do siebie że sytuacja się powtarza więc opcja częstotliwością występowania nadrabiałaby zysk ( jako rozszerzenie a nie zastąpienie opcji 30 dniowych - które też moga być użyteczne )

PS. 1h czasu to dość krótko nawet na częściowe czyszczenie

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 20-12-2015 09:33.

20-12-2015 09:32 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozszerzenie zbrojki będzie ułatwieniem dla handlarzy i spekulantów, którzy dzięki niemu będą mogli ściągnąć z rynku więcej itemów i zarabiać jeszcze więcej, a dla młodszych i biedniejszych jeszcze mocniej podroży koszt dotarcia do składników.
to ułatwienie dla garstki będzie utrudnieniem dla większości.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

20-12-2015 10:11 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spekulacji w ten sposób nie ukrocisz bo mogą działać (i działają) bez lub z obecny rozszerzeniem a gdyby ktoś próbował to co chwile powiększając zbrojke wzbogaci administrację za to to pomoże osobom które składają dla siebie i zapisali zbrojownie różnego rodzaju sprzętem którego wciąż potrzebują

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
20-12-2015 11:33 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Jonathalen
Junior Member


Data rejestracji: 28-09-2007
Postów: 15
Klan: Gildia Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość proponowanych zmian jest naprawdę dobra. Cieszy w szczególności możliwość zapolowania na ducha, mając 100% szansy na trafienie właśnie tego czegoś przy wysokim poziomie. Skończy się robienie tego zadania na 90 levelu. świetnym pomysłem jest też filtrowanie zbrojowni oraz "usuń i idź ponownie" w wyprawach.

Kiepskim natomiast pomysłem jest 100% szansa na udane szpiegowanie. Spowoduje to, że większość będzie łazić na szpiega jednym ludkiem. Wykrycie szpiega czy nie wykrycie nie ma większego znaczenia dla szpiegującego. A tak, trzeba się trochę postarać, by kogoś prze szpiegować.

Bardziej widziałbym dodanie butów do eq (co pewnie byłoby trudne, ale wykonalne). Jest kilka rodzajów obuwia (adidasy, trampki, sandały, kozaki, treki, glany, szpilki, półbuty itd) a do tego prefiksy/sufiksy e spodni np. Ale to nie ja decyduję Smile

__________________
Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus.
21-12-2015 01:22 Jonathalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonathalen Dodaj Jonathalen do Listy kontaktów
ja-lucky
Triple Ace


images/avatars/avatar-24149.jpg

Data rejestracji: 25-07-2009
Postów: 173
Klan: Parias
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buty już dawno proponowałem, przydałyby się zwłaszcza na r1, gdzie wieje nudą od dawna...

można by się zastanowić nad wprowadzeniem, nie musiałyby od razu dawać "kopa", ale np. bonus do szpiegowania, taxi lub czasu budowy...

__________________


r1-NIELUCKY, r10-GRINGO, r14-TERRAMOTO
21-12-2015 08:29 ja-lucky jest offline Szukaj postów użytkownika: ja-lucky Dodaj ja-lucky do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buty, tak...
ekstra pomysł! Smile
znając życie - nie do realizacji, a szkoda... Frown
przynajmniej przestaliby się śmiać, że wszystkie wampiry mają reumatyzm... Wink


EDIT:
ja bym był jednak wdzięczny, gdyby @Sushi się odniósł do mojego poprzedniego postu...

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nemo_Neo: 21-12-2015 14:14.

21-12-2015 14:13 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
Buffon1991
Junior Member


Data rejestracji: 20-05-2015
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buty by byl fajne i np dawaly by wiecej atakowSmile
21-12-2015 14:38 Buffon1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: Buffon1991 Dodaj Buffon1991 do Listy kontaktów
Jonathalen
Junior Member


Data rejestracji: 28-09-2007
Postów: 15
Klan: Gildia Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby wprowadzili buty, to już pewnie na wszystkich serwerach.
Na starych serwerach (takich właśnie jak R1) buty wprowadziłyby powiew świeżości i rozruszałyby handel, natomiast na młodych serwerach, takich jak R18 na pewno niczego by nie zaburzyły, bo tam i tak większość jeszcze dropi, a nawet zaczyna dropić.

__________________
Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus.
21-12-2015 16:09 Jonathalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonathalen Dodaj Jonathalen do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o Boże!
ja się tu upominam, a moja prośba z tego tematu została spełniona, czego totalnie niezauważyłem!
czuję się jakbym wygrał życie... Big Grin wow... Big Grin
dzięki, @BWTeam!

a, no i wciąż jednak chciałbym wiedzieć, co z szybkim ulepszaniem, drugim z moich pomysłów...

jakby ktoś się jeszcze w sprawie butów wypowiedział... Wink

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nemo_Neo: 21-12-2015 23:52.

21-12-2015 23:52 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
Hardbeer15
Member


Data rejestracji: 23-12-2015
Postów: 48
Klan: [G-G]
Kraina: Moria VI
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Dodanie w raporcie z wyprawy: "usuń i idź ponownie".

- Bardzo pomocne i dobry pomysł, można też przy zasadzkach zrobić podobnie z tym, że na końcu walki wyświetlał by się pasek z proponowanymi graczami do ataku.
Coś takiego: http://i.imgur.com/CG29wfJ.png
Na wyprawach jest podgląd zdobytych przedmiotów na Ekspedycjach tego nie ma update by się przydał.


2. Zmiana w szpiegowaniu:
- szpiegowanie wchodzi zawsze
- szansa na udane szpiegowanie zostaje zastąpiona szansą na pozostanie niewykrytym.

- Dodam od siebie, że można tutaj zwiększyć na pozostanie nie wykrytym im większa inicjatywa postaci - Ninja.


6. Dodanie szczegółowej informacji o modyfikatorach postaci.
W postaci niewielkiej ikony przy panelu statystyk postaci w sali tronowej. Po najechaniu wyświetlałaby się lista z informacją o dodatkowych modyfikatorach takich jak:
- łatwość
- szansa na trafienie krytyczne
- modyfikator trafienia krytycznego
- unikach z podziałem na rodzaj broni
- ignorowaniu obrażeń
- ignorowaniu obrony
- wartości bonusu do trafienia oraz całkowitego trafienia przeliczeniowego z podziałem na obie bronie.


- Czekam na to z niecierpliwością Smile


7. Pośredniak skraca czas budowy o 2%/poziom (max 80%)
Pośredniak wpływa także na czas budowy samego pośredniaka.

- Też bardzo dobra opcja jeżeli by to było wykonalne to można dodać, że 5 lub 10 poziomów pośredniaka umożliwia budowę 2 budynków jednocześnie.



12. Zadanie z duchem. Jeżeli gracz przekracza maksymalny sugerowany poziom dla danej lokacji to szansa na pojawienie się przeciwnika zadaniowego = 100%

- Może po przekroczeniu max lvl szansa wynosi 60%, a każdy kolejny poziom daje 5% szans.

__________________
|R17 - Hard Beer|
23-12-2015 11:56 Hardbeer15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hardbeer15 Dodaj Hardbeer15 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
12. Zadanie z duchem. Jeżeli gracz przekracza maksymalny sugerowany poziom dla danej lokacji to szansa na pojawienie się przeciwnika zadaniowego = 100%- Może po przekroczeniu max lvl szansa wynosi 60%, a każdy kolejny poziom daje 5% szans.

A może nie, mało w tej grze masz losowości? Fajnie choć w jednym elemencie gry nie tracić czasu na coś, co jest po prostu drobnym urozmaiceniem, które aż tak wiele nie daje?
23-12-2015 15:30 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Punkt 6 w samo sedno, bardzo na to czekam, [chciałbym też wyrównania współczynnika drop rate dla tych, którym go obniżyliście z powodu krytyki na forum chytry ] bo wychodzą mi różne wyniki z ignorem defa i trafieniem. Fajnie byłoby mieć szerszy podgląd na nowe współczynniki.


http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=427dbcad9a

A może jakieś zwiększenie ekspedycyjnego zasięgu dystansu? Jak mam wyrobić 600 zasięgu? To miłe, że będę miał trochę lepszą maskę strachu, ale tak sobie policzyłem, że wbijając 120 wpływów zamiast 67 kocich...to ja w ogóle żadnego dmg nie zadam. Nawet jak powbijam talizmany do końca, to będę sięgał na koniuszkach palców 6 lokację dzięki trafieniu...i to też nie zawsze.

tymczasem jak łatwo wyrobić zasięg w innym typie eq na ekspy:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bd435b3c71

Nawet nie mam broni ze zwiną i na luzie 323 zwiny, z demonem byłoby 368, a z lepszymi nockami prawie 400 zwiny. Mam nadzieję, że administracja zrobi dla dystansu podobny mechanizm jak na Morii czyli bonusy ekspowe dla broni.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 23-12-2015 19:46.

23-12-2015 19:42 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekhm... z tego co można wyczytać na forum, pod tematami odnośnie przyszłości zmian, wychodzi że najwiekszy problem to Łapacze Smile

no bo tak :

łapacz chce mieć najwiekszy zasieg nie tracac majestatu i mozliwosci swoich na pvp Smile
łapacz chce mieć maksymalna ilosc defa tak zeby nikt go nie mogl przejść Smile
łapacz chce mieć jeden zestaw eq na wszystko Smile

o rety no przecież jak to może być, że łapacz myśli nie ma tego wszystkiego ?
jak to jest możliwe, że łapacz musi sie wysilić troche ?

przestańcie to robić lapaczom ... :/ zmieńcie wszystko.
kurcze proponuje na start uciac szpony nocy u potepionych... przeciez nie może tak byc ze ktos robi wieksze dmg od łapacza myśli. później proponuje dołożyc do rasowych talizmanów ( ile wyplywow tyle zwinki i ile charki tylko sposta Smile . Dajmy też defa rasowego u łapacza w okolicach 500...eee nie 750 bo ludzie w szybkich moga dac rade Smile . Przyda sie tez talizman, który bedzie niwelowal arkana przeciwnika Smile . bo jeszcze sie okaze ze ssak okradnie lapacza z arkan.

kurcze... ciagle mi sie wydaje, że za mało łapaczy jest w top arenie 1vs1 i 3vs3 ... za mocne sa inne rasy. musicie je ściać ... a może inne rasy powinny sie skasowac ? no bo jedyna opcja to ujednolisic wszystkie rasy do jednego ... a lapacza zrobic turbokoksem Smile



a tak na poważnie ... hornet ? czy ty sie dobrze czujesz ? jak Cie lubie ale skoncz pitolic Tongue . ja mam nadzieje tylko ze administracja nie czyta takich bzdur :/. bo to co napisalem wyżej to dokladnie to o czym wy piszecie :/. A problemem jest to, że ci którzy sie najwiecej udzielaja na forum to lapacze i ssaki... i czesto, gesto to wlasnie oni sa tworcami debilizmu Smile . EKSPY , PVP , ARENY , KW , TALIZMANY , EWOLUCJE , OBLEGI , NO CALE BW ... ma byc ustawiane pod wasze płacze. NIE DA SIE MIEC WSZYSTKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiecie co jest najlepsze ? mało, który gracz potrafi wykorzystac to co sie dzieje na bw Big Grin . a jak czegos nie potrafi ogarnac, to pisze o zmiane Big Grin . a Właściciele firmy bw tylko sluchaja bo musza to robic i zmieniaja bo musza to zmieniac. LIPA !!!!

__________________
r14 ---- > mts
23-12-2015 21:43 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taa... bo łapacz taki świetny, proponuje uciąć ssaka, bo to jest skandal, zabrał mi 6k hp blokując mi arkana, o rety, rety.. tak jak inne rasy płaczą o majestat Smile

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6f0d2cd0f7


Albo coś z serii jak przespostować palniaka, wystarczy mieć kuszę wilka i już palna ssie

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d441e2e886


Coś te płacze dadzą? Wink Nie.


Prawda jest taka, łapacz i ssak nie mają przydatnych talków na ekspy (po zmianie ssak może być spoko do zabierania na asysty, tak jak potęp daje grozę, tak ssak będzie blokował specjale.. natomiast łapacz zostanie dalej z czystym dmgem z talków, więc dalej będzie używał tylko kocich ścieżek lub majka w przypadku palnej).

__________________

r3 barthi
23-12-2015 22:15 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no majestat to totalna porazka na ekspach Big Grin

a ludzie czytaja takie bzdury :/


barti jak ci sie wydaje jaką ekspe można zaliczyć w skladzie z 2x lapacz i 1xpotep ? uzywajac oczywiscie arkan rasowych ? :>


albo inaczej ... 2 mapa ... czy uwazasz ze na cmentarzu niewiernych majestat jest nieuzyteczny ?



ssak nie ma arkan na ekspy ? :>
pomijajac arkana idealne na pvp jeden i drugiej rasy to ssak ma to szczescie ze ma szczescie Smile


jakbys barthi wyszedl troche poza szklana kule lapacza palniaka to moze bys zauwazyl co nie co Big Grin ... a nie marudzil z rozenkranzem i reszta o scinanie wszystkiego jak leci ... i boostowanie lapacza.

bo szczerze mecza mnie te wypowiedzi wasze na forum. zapytajcie sie topowoych lapaczy np na r14 jak to robia ze nie placza i sa top Smile . wtedy moze zrozumiecie o co chodzi Smile

__________________
r14 ---- > mts
23-12-2015 22:44 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
ekhm... z tego co można wyczytać na forum, pod tematami odnośnie przyszłości zmian, wychodzi że najwiekszy problem to Łapacze Smile

no bo tak :

łapacz chce mieć najwiekszy zasieg nie tracac majestatu i mozliwosci swoich na pvp Smile
łapacz chce mieć maksymalna ilosc defa tak zeby nikt go nie mogl przejść Smile
łapacz chce mieć jeden zestaw eq na wszystko Smile

o rety no przecież jak to może być, że łapacz myśli nie ma tego wszystkiego ?
jak to jest możliwe, że łapacz musi sie wysilić troche ?

przestańcie to robić lapaczom ... :/ zmieńcie wszystko.
kurcze proponuje na start uciac szpony nocy u potepionych... przeciez nie może tak byc ze ktos robi wieksze dmg od łapacza myśli. później proponuje dołożyc do rasowych talizmanów ( ile wyplywow tyle zwinki i ile charki tylko sposta Smile . Dajmy też defa rasowego u łapacza w okolicach 500...eee nie 750 bo ludzie w szybkich moga dac rade Smile . Przyda sie tez talizman, który bedzie niwelowal arkana przeciwnika Smile . bo jeszcze sie okaze ze ssak okradnie lapacza z arkan.

kurcze... ciagle mi sie wydaje, że za mało łapaczy jest w top arenie 1vs1 i 3vs3 ... za mocne sa inne rasy. musicie je ściać ... a może inne rasy powinny sie skasowac ? no bo jedyna opcja to ujednolisic wszystkie rasy do jednego ... a lapacza zrobic turbokoksem Smile



a tak na poważnie ... hornet ? czy ty sie dobrze czujesz ? jak Cie lubie ale skoncz pitolic Tongue . ja mam nadzieje tylko ze administracja nie czyta takich bzdur :/. bo to co napisalem wyżej to dokladnie to o czym wy piszecie :/. A problemem jest to, że ci którzy sie najwiecej udzielaja na forum to lapacze i ssaki... i czesto, gesto to wlasnie oni sa tworcami debilizmu Smile . EKSPY , PVP , ARENY , KW , TALIZMANY , EWOLUCJE , OBLEGI , NO CALE BW ... ma byc ustawiane pod wasze płacze. NIE DA SIE MIEC WSZYSTKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiecie co jest najlepsze ? mało, który gracz potrafi wykorzystac to co sie dzieje na bw Big Grin . a jak czegos nie potrafi ogarnac, to pisze o zmiane Big Grin . a Właściciele firmy bw tylko sluchaja bo musza to robic i zmieniaja bo musza to zmieniac. LIPA !!!!


A co ma wspólnego *MÓJ* Łapacz z tym, że idąc [uważaj, bo robi się już skomplikowanie] w kocich ścieżkach nie łapię zasięgu, co? Rozumiem, że płacz na obcinaniem dystansu w PVP tutaj się kończy, tam gdzie dystans zwyczajnie ssie - ekspy. Może i nie do Wendigo i nie do Shabiri, ale dalej to już chyba tylko dzieci epickiego szczęścia [epickie xxx nocki, epik elfie speedy, epik jastrzębie lewity/nietoperza] dadzą radę jakoś tam sięgnąć moba. Co to ma wspólnego z rasą, masz jakąś wściekliznę z majestatem i Łapaczem, o czym ty bredzisz, wytłumacz mi?

Jeszcze raz - nie ma zasięgu dla dwóch rodzajów broni:

- dystans
- palna [na nie-potępionym, chociaż i w palnej to jest do ogarnięcia, ale wtedy brakuje dmg i koło się zamyka]

I mówię o zwiększeniu ekspowego zasięgu broni dystansowych. Gdybym miał takie dropy jak twoje epik rogate preko czy epik krwawy speed...epickie dziecko, to miałbym to gdzieś, ale póki nie mam ani speeda, ani nocek, ani demona 2h to muszę apelować o umożliwienie gry dla pechowców, którym fair drop nie wypłacił nic. Tak też nie sprowadzaj tego do rasy, bo to akurat nie ma nic do rzeczy.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-12-2015 00:57 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i wlasnie o to chodzi ... ty nie masz i apelujesz aby zrownac ta gre do twojego poziomu. a ze jestes aktywnym forumowiczem...to ludzie lapia bzudrne teorie od ciebie. Kto ci powiedzial ze dystans musi tluc wszystko ? kto powiedzial ze biala czy palna musi ?

przepraszam ze zapytam

dlaczego sie nie potepisz ?
szkoda arkan lapacza ?
pogielo was juz na dobre ?
pisalem juz o tym jako wszystko chcecie miec. a jak nie macie to zabierzcie innym zeby nie mieli tego co nie ma lapacz. bzdura bzdura bzdura.


zrobcie cos wiecej poza lopatologicznym klikaniem " EKWIPUJ"

aaa i czekaj cos ci powiem. ja dziecko epikow nie mam szans z toba w pvp ... tak dla jasnosci. i obawiam sie ze zadnego lapacza na r14 nie przejde. ale wiesz co ? nie placze o to ze jestescie za silni ... tylko apeluje abyscie sie ogarneli ... a przynajmniej nie udzielali na forum. bo ciagniecie ta gre w dol a nie w gore !!!!!!!

__________________
r14 ---- > mts
24-12-2015 07:07 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
No i wlasnie o to chodzi ... ty nie masz i apelujesz aby zrownac ta gre do twojego poziomu. a ze jestes aktywnym forumowiczem...to ludzie lapia bzudrne teorie od ciebie. Kto ci powiedzial ze dystans musi tluc wszystko ? kto powiedzial ze biala czy palna musi ?

przepraszam ze zapytam

dlaczego sie nie potepisz ?
szkoda arkan lapacza ?
pogielo was juz na dobre ?
pisalem juz o tym jako wszystko chcecie miec. a jak nie macie to zabierzcie innym zeby nie mieli tego co nie ma lapacz. bzdura bzdura bzdura.


zrobcie cos wiecej poza lopatologicznym klikaniem " EKWIPUJ"

aaa i czekaj cos ci powiem. ja dziecko epikow nie mam szans z toba w pvp ... tak dla jasnosci. i obawiam sie ze zadnego lapacza na r14 nie przejde. ale wiesz co ? nie placze o to ze jestescie za silni ... tylko apeluje abyscie sie ogarneli ... a przynajmniej nie udzielali na forum. bo ciagniecie ta gre w dol a nie w gore !!!!!!!


Czy po gorączce świątecznych zakupów w galerii handlowej złapałeś jakieś wirusowe zapalenie mózgu i piszesz mi w majakach? O co Ci chodzi?! [serio, bez złośliwości]. Znowu wyskakujesz jak nerwus do płotu i drzesz się o łapacza, majestat. Gdybym się potępił, to bym dalej albo wbijał kocie albo nocnego łowce [i jeszcze mniej zasięgu]. Dystans nie musi wszystkiego wycinać, ale nie powinno być tak, że nie jest grywalną bronią do pewnego poziomu [czyli do 6 mapy], bo co niby będzie dalej? Tylko biała 1h i 2h albo palna na potępionym? Potępiać się nie chce, bo nie mam eq do palnej, ale już prawie się zdecydowałem, bo szpony nocy były OP...chcialem tylko potwierdzenia, że nie będą ścięte, już teraz wiem, że będą.

Uwierz mi, że wcześniej czy później albo wejdą epiki 2.0 albo zasięg ekspowy na II mapie zostanie dokooptowany do broni. Bo gdybym nie szedł w speedzie a np. w ss [leg dsk] to i może bym jakoś trafiał moba, ale zaraz otworzy się 12/13/14/15 lokacja i powiedz mi, ale tak spokojnie, świątecznie bez nerwów. Dlaczego ja na Necro mam się zatrzymać na 6 lokacji, a Moria może sobie tłuc 11 czy 12? Gdzie w tym sens, złap się na takim myśleniu jak sam zaczniesz narzekać, że Necro siedzi gdzieś na 6-7 mapie [mimo, że większość tłucze 4, bo się najbardziej opłaca]. I fakt, że dodali te 50% na runę, co moim zdaniem jest zwykłym olaniem Necro.

Dobra, nieważne, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-12-2015 13:40 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Arganos
Forum Ace


Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 86
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Dodanie w raporcie z wyprawy: "usuń i idź ponownie"
Przydatne. Mogło by zostać wprowadzone.

2. Zmiana w szpiegowaniu:
Nie szpieguję ale jak zostanie zachowana szansa na niewykrycie to pewnie wyjdzie na to samo tylko mniej spamu.

3. Potwierdzenie zapisania notatki.
Zbędne

4. Dodanie w zestawie przedmiotów linku do zestawu talizmanów
Lepiej zrobić automatyczną zmianę talizmanów wraz ze zmianą EQ. Bardziej przydatne, a jak ktoś korzysta do tego samego zestawu EQ z różnych zestawów talizmanów to wówczas będzie sobie nadal je zmieniał jak teraz. 90% ludzi ma 1 konkretny zestaw talizmanów do danego zestawu EQ więc dlaczego ich nie przypisać ze sobą.

5. Zmiana przedmiotów jednorazowych "do szczęścia".
Nie korzystam z 1x na wyprawkach wiec nie mam zdania

6. Dodanie szczegółowej informacji o modyfikatorach postaci.
Najlepsza propozycja z tych wszystkich. Do wprowadzenia. Trudność duża ale efekt będzie naprawdę przydatny

7. Pośredniak skraca czas budowy o 2%/poziom (max 80%)
Zaraz po pkt 6 jest to najlepsza propozycja. Do wprowadzenia. Skrócenie czasu budowy bardzo potrzebne przy obecnych poziomach budynków

8. Filtrowanie zbrojowni klanowej
Według mnie zbędne. To są dodatkowe kliknięcia a większość i tak bierze całe zk a za moment oddaje zbędne itemy. Nadal będzie to szybsza opcja ewentualnie tak samo wyjdzie w czasie.

9. Notatka gracza przed ekspedycją
Przydatne tylko na I mapie. Na drugiej i tak ludzie dla pewności biora full skład. Może jak będzie lepszy zarobek to temat do rozważenia. Generalnie pomysł fajny ale spózniony o lata.

10. Modyfikacja ignorowania obrony oferowanego przez ewolucję oraz przedmioty jednorazowe.
Nie mam zdania.

11. Zalheqoon modyfikacja ataku specjalnego.
Jeszcze nie doszedłem do Niego więc się nie wypowiadam.

12. Zadanie z duchem. Jeżeli gracz przekracza maksymalny sugerowany poziom dla danej lokacji to szansa na pojawienie się przeciwnika zadaniowego = 100%
Raczej przydatne, chociaż zawsze to była jakaś taka dodatkowa niepewność przy tym zadaniu troche irytująca a jednak mająca swój smaczek.

13. Przycisk -> wyczyść wszystkie talizmany.
Przydatne. Do wprowadzenia.

14. Zmiana w wielkości powiększenia zbrojowni w ramach USŁUG PREMIUM oraz bonusach za MONETY -> X2
Nie korzystam ale na pewno lepsze niż to co jest obecnie. Tylko żeby ktoś z tego korzystał to np 20 miejsc za srebrniki i tak jest trochę mało.

15. Ekran talizmanów: ulepsz runy.
Potrzebne. Kolejna dobra propozycja po pkt 6 i 7. Mocno ułatwi orientowanie się w ilości posiadanych run.

16. Ograniczenie tracenia zasobów na oblężeniu przez graczy niskopoziomowych:
Nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś ma być bardziej uprzywilejowany szczególnie że jego wkład w obleg skończy się na zebraniu jednego ataku i zginieciu. Jak tak to również ten mały gracz niech zyskuje proporcjonalnie mniej zasobów w przypadku wygranego obleżenia.


Tak przy okazji. Temat z prośbą o opinię graczy jest fajnym wyjściem w naszym kierunku jednak zaproponowane zmiany z wyjątkiem może 2-3 to tylko kosmetyka. Mam nadzieję że zapytacie graczy też o inne pomysły które były pozytywnie oceniane w swoich tematach jak ten:
Zmiana systemu zapisywania talizmanów / Nowe ustawienia postaci
Propozycja nr 1 gdyż nr 2 o dziwo już wprowadziliście
czy ten
areny 3v3 również w sobotę i co z końcem sezonu?
moim zdaniem świetny pomysł a żadnego odzewu z Waszej strony.
Nawet brak info że się zapoznaliście z tematem……
Szkoda bo wiele fajnych tematów umiera.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arganos: 26-12-2015 16:47.

26-12-2015 16:45 Arganos jest offline Szukaj postów użytkownika: Arganos Dodaj Arganos do Listy kontaktów
czepeknabakier
Viking


images/avatars/avatar-25386.gif

Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 679

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arganos napisał(a)
Mam nadzieję że zapytacie graczy też o inne pomysły które były pozytywnie oceniane w swoich tematach jak ten:
Zmiana systemu zapisywania talizmanów / Nowe ustawienia postaci
Propozycja nr 1 gdyż nr 2 o dziwo już wprowadziliście
czy ten
areny 3v3 również w sobotę i co z końcem sezonu?
moim zdaniem świetny pomysł a żadnego odzewu z Waszej strony.
Nawet brak info że się zapoznaliście z tematem……
Szkoda bo wiele fajnych tematów umiera.


Przypomnę pomysł o zdobywaniu pkt evo z tego postu

Zwiększenie zdobywania pkt evo

tyczący premiowania graczy robiących pełny limit ataków dziennie,
również cieszył się zainteresowaniem.

edit:

A tak przypomnę jeszcze to całe mnóstwo pomysłów o
systemowym sformalizowaniu Klanów akademii.
Lata mijają i olewka całkowita a przecież w dobie aren
jakiekolwiek skuteczne przeskakiwanie do akademii na obleg to utopia.
Były pomysły i co? Roll Eyes Wink

edit2:

Pomysły o ciszy i spokoju też warto przypomnieć Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez czepeknabakier: 28-12-2015 17:41.

27-12-2015 17:00 czepeknabakier jest offline Szukaj postów użytkownika: czepeknabakier Dodaj czepeknabakier do Listy kontaktów
czepeknabakier
Viking


images/avatars/avatar-25386.gif

Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 679

RE: Planowany Patch 1.7.7 - "drobne zmiany" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

9. Notatka gracza przed ekspedycją
Propozycja z postu 8847605
Trudność: 5



Odkładając na bok zdumienie co do tej piątki. Wink

Notatka ekspedycyjna łączyła się z tematami,
kilkoma Wink ,
na forum o wysyłaniu wiadomości przez założyciela
"do mojej expy"
"do mojego kw"
oprócz już istniejącej "listy przyjaciół". Smile


Co z tym? Wejdzie?
Czy po staremu edytować każdorazowo mnóstwem kliknięć listę przyjaciół
czy dalej spamować klanówkami cały Klan?

Bo sama notatka nie rozwiązuje
problemu spamowania całego klanu info "już skróciłem, bądźcie gotowi" Roll Eyes

A ponad 80 pw do przeczytania na dzień dobry jak było tak jest. Frown


edit:

sory za multipost, nie zauważyłem. Smile

edit2:

zresztą odstęp 4 dni Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez czepeknabakier: 31-12-2015 15:14.

31-12-2015 15:12 czepeknabakier jest offline Szukaj postów użytkownika: czepeknabakier Dodaj czepeknabakier do Listy kontaktów
rodgar66
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2011
Postów: 15
Klan: Emerald League

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmiany ciekawe jestem za

__________________
http://galeria.fantasy.dmkhost.net/galeria/3209img_7.jpg
31-12-2015 16:04 rodgar66 jest offline Szukaj postów użytkownika: rodgar66 Dodaj rodgar66 do Listy kontaktów
Wuja Sajrus
Newbie


Data rejestracji: 17-02-2015
Postów: 4
Klan: Black Dragons
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A KIEDY OPCJA ANULUJ WYPRAWĘ, BĄDŹ PRZERWIJ ? :/

__________________

04-01-2016 17:16 Wuja Sajrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Wuja Sajrus Dodaj Wuja Sajrus do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Attention Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcecie wprowadzać większe zmiany z ,,pomysłu graczy'' to róbcie ankiety w grze, a nie na forum gdzie zagląda może 5% ...

__________________
r16 Beek

05-01-2016 23:56 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Beek napisał(a)
chcecie wprowadzać większe zmiany z ,,pomysłu graczy'' to róbcie ankiety w grze, a nie na forum gdzie zagląda może 5% ...


Lepiej oprzec sie na forum - dlaczego?
Bo gracze siedzacy na forum to ludzie zainteresowani gra, niekoniecznie eksperci (chociaz wiekszosc umie calkiem sporo), ale nie "przeklika" ankiety prawie bez czytania.
06-01-2016 09:08 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushii, wgrajcie najpierw tego patcha, a przynajmniej jego cześc z pośredniakiem, bo czas budowy zabija nas

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
09-01-2016 22:31 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomieszane przedmioty w zbrojowni klanowej

brzmi jakby jakiś paczu nadchodził Tongue

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
11-01-2016 14:37 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Sensu Jazz
Newbie


Data rejestracji: 12-10-2015
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chce mi się czytać, a może już ktoś to poruszył.

Czy da się jakoś uwidocznić ŁPC?
Np w sali tronowej?
13-01-2016 16:44 Sensu Jazz jest offline Szukaj postów użytkownika: Sensu Jazz Dodaj Sensu Jazz do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sensu Jazz napisał(a)
Nie chce mi się czytać, a może już ktoś to poruszył.

Czy da się jakoś uwidocznić ŁPC?
Np w sali tronowej?


przecież masz dokładną ilość podaną w KW (każda poszczególna lokacja ma swoją rozpiskę)
13-01-2016 18:07
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Planowany Patch 1.7.7 - "drobne zmiany"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH