Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 nie moge oddac szamanow do z/k » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony nie moge oddac szamanow do z/k 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
najmro
Full Member


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

nie moge oddac szamanow do z/k Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 146
Przeglądarka internetowa: Mozilla

Opis problemuTongue okazuje mi ze trzymam szamany ale ich nie widze ani nie moge ich sciagnac z siebie klikajac w z/k na sciagniecie ich ze mnie,dodam ze jestem liderem klanu
10-01-2016 14:25 najmro jest offline Szukaj postów użytkownika: najmro Dodaj najmro do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kto jest właścicielem szamanów? Bo jak ty to po prostu zabrałeś "swoje" rzeczy z zk i ich nie widać pod panelem "Używane". Musisz w swojej zbrojowni poszukać szamanów i je oddać do zk Smile

__________________
R14 - Sonny Psycho
10-01-2016 14:32 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
najmro
Full Member


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez najmro
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz po problemie mozna zamknac
10-01-2016 14:59 najmro jest offline Szukaj postów użytkownika: najmro Dodaj najmro do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


11-01-2016 00:43 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 nie moge oddac szamanow do z/k

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH