Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » PSD vs BTK » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PSD vs BTK 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Attention PSD vs BTK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



w sumie nie ma sie czym chwalic, powiem tyle, ze dawno takiej rzezi nie widzialem Wink

najwieksze zadane obrazenia po obu stronach:

Ragabash 994 / 2

najwiekszy zadany cios krytyczny po obu stronach:

Ragabash zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, grucha71 zostaje zraniony za 238 PKT ŻYCIA.

oblezenie trwalo 2 i pol RUNDY!

dodam tylko, ze nie jestem berserkerem, nie mam 6 ciosow... 994 obrazen zrobilem 4 ciosami w 2 rundy, w 3 niestety moje ciosy spadly i nie doczekaly sie swojej kolejki Wink kto nie wierzy niech liczy:

=== RUNDA 1 ===

Ragabash atakuje bronią Okrutny Sztylet Samobójcy (+4), Initia zostaje zraniona za 99 PKT ŻYCIA.
Ragabash zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, grucha71 zostaje zraniony za 238 PKT ŻYCIA.
Ragabash atakuje bronią Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Mortician zostaje zraniony za 99 PKT ŻYCIA.
Ragabash atakuje bronią Okrutny Sztylet Samobójcy (+4), SongoKu zostaje zraniony za 108 PKT ŻYCIA.

=== RUNDA 2 ===

Ragabash atakuje bronią Okrutny Sztylet Samobójcy (+4), Majo zostaje zraniony za 105 PKT ŻYCIA.
Majo kończy swoje nie-życie na polu walki.
Ragabash zadaje cios krytyczny z broni Okrutny Sztylet Samobójcy (+4), mikrus zostaje zraniony za 126 PKT ŻYCIA.
Ragabash atakuje bronią Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Arder zostaje zraniony za 106 PKT ŻYCIA.
Arder kończy swoje nie-życie na polu walki.
Ragabash atakuje bronią Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Dracu zostaje zraniony za 113 PKT ŻYCIA.

=== RUNDA 3 ===

brak moich ciosow Tongue

i to by bylo na tyle...

BTK naleza sie gratulacje za podjeta walke...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 06-06-2007 04:47.

06-06-2007 04:43 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
acocieto
Triple Ace


images/avatars/avatar-3552.gif

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 238
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

RE: PSD vs BTK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma powrównywać PSD do BTKBig Grin
lepiej pokaż całą walke Big Grin

no ale rag ładnie pojechałeś Smile

__________________
r1-LLLLOOOOOLLLLL

r3-cieplyj



06-06-2007 06:02 acocieto jest offline Szukaj postów użytkownika: acocieto Dodaj acocieto do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie sprawdzałem jak inni koledzy z PSD, ale moja postać poszła w sprzęcie wyprawowym,
o dziwo przeżyła i nawet coś tam uszkodziła:

Setech atakuje bronią Pałka Podkowy (+5), mikrus zostaje zraniony za 17 PKT ŻYCIA.
Setech atakuje bronią Nóż Podkowy (+5), ASFODELUS zostaje zraniony za 66 PKT ŻYCIA.

__________________


06-06-2007 06:30 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Raptile
Member


Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 46
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki PSD
Może na następne oblężenia pójdziecie w broni ze sklepu to chociaż troche repa wpadnie Big Grin

__________________

r14 Plazma
06-06-2007 06:34 Raptile jest offline Szukaj postów użytkownika: Raptile Dodaj Raptile do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze powiem, ze chcialem sie rozebrac z mysla o tym, iz chociaz koledzy z klanu repa dostana... jednak tu potrzeba by z 15 golasow, aby byl jakikolwiek rep Tongue jak sie okazalo klan z top 5, ktory wywolal wojne calej Morii... nie jest nawet klanem 3cio ligowym Wink mysle, ze mogliby miec szanse... z Naszym zlobkiem Wink tj. Zlobkiem PSD Wink Pozdrawiam... i do nastepnego... ktore bedzie juz dzisiaj Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 06-06-2007 07:17.

06-06-2007 07:12 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga, a ja myśle że ty powinieneś sobie wziąść na uspokojenie bo nigdzie nie wyczytałem żeby władze BTK wydały wojnę całej Morii. Ćpasz czy pijesz dużo że takie wiadomości posiadasz?

__________________
Klik Klik
06-06-2007 07:31 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diabellus napisał(a)
Raga, a ja myśle że ty powinieneś sobie wziąść na uspokojenie bo nigdzie nie wyczytałem żeby władze BTK wydały wojnę całej Morii. Ćpasz czy pijesz dużo że takie wiadomości posiadasz?


Powiedzieliscie ze jestescie Wladcami Mori co dla nas bylo rownoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Albo raczej chcielismy "poddac ten tytul probie", ktora widac jak przeszliscie. 2 liga to maks co mozna o was powiedziec niestety Crying
06-06-2007 07:39
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
cytat:
Diabellus napisał(a)
Raga, a ja myśle że ty powinieneś sobie wziąść na uspokojenie bo nigdzie nie wyczytałem żeby władze BTK wydały wojnę całej Morii. Ćpasz czy pijesz dużo że takie wiadomości posiadasz?


Powiedzieliscie ze jestescie Wladcami Mori co dla nas bylo rownoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Albo raczej chcielismy "poddac ten tytul probie", ktora widac jak przeszliscie. 2 liga to maks co mozna o was powiedziec niestety Crying


Misiu pysiu, pokaż mi wypowiedz ZARZDU klanu gdzie pada takie stwierdzenie. Dopóki tego nie zrobisz, jesteś dla mnie zwykłym impertynentem... Czekam...

__________________
Klik Klik
06-06-2007 07:42 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie mnie doszly sluchy Wink wszyscy w Morii o tym mowia Wink PSD ma nowych przywodcow... i czysta karte jesli chodzi o sojusze, wojny itd... z kims musimy wojowac prawda? Roll Eyes nie cpam, nie pije, 100% abstynencji Roll Eyes 100% dystansu do gry! dla mnie to tylko zabawa, mozna sie usmiac z tego jak bardzo co niektorzy ta gre biora do siebie i jak bardzo boli co niektorych to, ze sa bezsilni wobec realiow gry Wink gra ma zasady, gra jest wojenna... tzn, ze nie ma tu miejsca dla pacyfistow i milosnikow kwiatkow Smile gra jest dla tych, ktorzy potrafia czerpac nawet z porazek przyjemnosc, dziwi mnie to, iz sporo graczy zaczyna mylic lub juz pomylilo gre z zyciem realnym... polecam specjalistow Smile do zobaczonka na polu bitwy Wink

neMo... 2 liga to SoA i Khan Riders... 3 to SPARTA, Incarnation... dla BTK jako "Wladcow Morii" a raczej Wladcow Moch jest 4 liga i nizej... Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 06-06-2007 07:48.

06-06-2007 07:44 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga znasz taki wierszyk samochwała w kącie stała Smile od zadanych obrazen w necie nie rosnie wiesz co w rzeczysistosci zluzuj ;D i tak wiadomo że ray wymiata :>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
06-06-2007 07:45 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

RE: PSD vs BTK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

najwieksze zadane obrazenia po obu stronach:

Ragabash 994 / 2

najwiekszy zadany cios krytyczny po obu stronach:

Ragabash zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, grucha71 zostaje zraniony za 238 PKT ŻYCIA.

oblezenie trwalo 2 i pol RUNDY!

dodam tylko, ze nie jestem berserkerem, nie mam 6 ciosow... 994 obrazen zrobilem 4 ciosami w 2 rundy, w 3 niestety moje ciosy spadly i nie doczekaly sie swojej kolejki Wink kto nie wierzy niech liczy:



A co w tym Raga dziwnego? I co tu liczyc? Przeciwnik słaby to i pkt dużo.
Ja nabiłem 946 , a jestem ŁapaczemSmile

Obleżenie okazało się nie warte mojego nocnego wstawania, ale gratuluje BTK przystapienia do niego i tyle w temacie.

__________________
Bloodykiss
06-06-2007 07:57 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nom.. a czy ja watpie w mozliwosci Raya? Wink Ray to wladca zwierzat number one i moj brat blizniak Tongue oczywiscie ja jestem tym "slabszym ogniwem" lecz mimo to nie mam sie czego wstydzic KJ Wink gra jest gra... codziennosc codziennoscia... nigdy tych 2 roznych spraw z soba nie laczylem... w grze, ani na forum nie ma nawet nic z tego co jest we mnie na codzien Wink gra i forum to czyste aktorstwo... obralem sobie charakter postaci i kreuje na wszelkie mozliwe sposoby Smile wiesz, wyluzowac bym mogl, gdybym nie potrafil rozgraniczac gry i realiow zycia codziennego Wink wtedy moglbys tak powiedziec, abym wyluzowal Wink sek w tym, ze realia sa zupelnie rozne od gry... nie do konca, ale rozne... tu jestem czarnym charakterkiem Wink

Ragabasz - rola figlarza. Rola ta to łączy w sobie niektóre aspekty błazna, świętego głupca, cwanego zgrywusa a czasem również kozła ofiarnego. Jego śmiech rozprasza lęk przed bitwą i tonuje zbytnio ożywione dysputy.


dla tych niekumatych, ktorzy widza we mnie kogos kim nie jestem... Wink
06-06-2007 07:59 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cicho Raga nie ma o czym mowic i tyle.

Ale przynajmniej maja jakies zasady i jak ich inny klan atakuje to sie bronia
w przeciwienstwie do "leszczy morii" zwanych "wojownicy inaczej"
dlatego ich nie wyzywaj.

pozdrawiam BTK.
06-06-2007 09:00 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a no maja i dlatego mimo tego, iz sa slabsi sporo od Khan itd sa jakby ponad nimi Wink zasady to cos co cenie sobie ja i pewnie kazdy czlonek Possessed ponad wszystko Smile Pokonalismy juz Leszczy Morii, pokonalismy Wladcow Moch... jednak Wladcow na prawde doceniam, Leszczami tylko niestety wzgardzam Wink nie gniewajcie sie na mnie z tego powodu, ze czasem pisze jak pisze... Wink to gra aktorska majaca na celu ozywic gre i wszystko to co wokol niej sie dzieje Tongue jakby nie patrzec BTK zawsze podejmowalo walke z innymi klanami... nawet, gdy dostawali ostro po dupie... natomiast Leszcze... to niestety tylko Leszcze i to doslownie, zamulone i przy dnie Wink walcza tylko ze slabszym przeciwnikiem... Wink cenie BTK za honorowa postawe! ale... ta wiadomosc do jakiegos tam klanu... nie wiem jak i nie chce wiedziec... po prostu... nie chcialbym tego brzydko komentowac... Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 06-06-2007 09:13.

06-06-2007 09:04 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak Raga chcesz walczyć ze Spartą czy nie? zauważyłem że często zmieniasz zdanie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kane>: 06-06-2007 09:18.

06-06-2007 09:18 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z bratem mam walczyc?... Wink jakbym wygladal na forum... nazwano by mnie bratobojca Tongue ponioslo mnie, dlatego zmieniam Wink
06-06-2007 09:27 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga pewnie to najbardziej z samym soba chcialby walczyc, w koncu godny przeciwnik bylby Tongue

Szacunek dla BTK za podjecie walki, a calego klanu nie bedziemy oceniac po wyskokach jednej czy dwoch osob na forum.

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
06-06-2007 09:29 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedzialem, ze bedzie pogrom, ale nie sadzilem, ze az taki Tongue no coz jak widac zmiany szefostwa nie wyszly BTK na dobre(Pozdro dla Krzykacza), jak widac zbieranie wysokopunktowych wyrzutkow i dezerterów z całej morii to nie jest sposob na zawladniecie krainą ... I gratki dla PSD. A BTK zycze wiecej szczescia/umiejetnosci/przygotowania na kolejnych oblezeniach.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




06-06-2007 09:48 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabawne, jak wystarczy byle pretekst (śmieszny bo śmieszny list, ale jednego z szeregowych graczy bądź co niebądź), bo nie oszukujmy się to nie wygląda na rozsądny powód wojny, żeby znęcać się nad niedawnym sojusznikiem.

Gratulacje PSD.
A wszystkim sojusznikom PSD ku uwadze i na przestrogę.

PS. Figis miał pełne HP? Wink
To nie dezerter z Khan, mimo dużych braków kadrowych po konsultacji z ekipą został po prostu z klanu wyproszony ze względu na pewne szczególne zdolności Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

06-06-2007 12:04 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O LOL, Thorga, Ku przestrodze narodów już piszesz...
Ja osobiście zacząłem się bać. Własnego klanu... Tongue

Co do polityki to się nie mieszam, ale kto powiedział że jakaś wojna, ot po prostu przyjacielska wymiana kwadratów, jak koszulek po meczu Smile

__________________


06-06-2007 13:18 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
Zabawne, jak wystarczy byle pretekst (śmieszny bo śmieszny list, ale jednego z szeregowych graczy bądź co niebądź), bo nie oszukujmy się to nie wygląda na rozsądny powód wojny, żeby znęcać się nad niedawnym sojusznikiem.

Gratulacje PSD.
A wszystkim sojusznikom PSD ku uwadze i na przestrogę.



Popraw mnie, bo moge sie mylić. Śmieszny list ukazał sie na forum o 19, oblezenie zostało założone o 7.30.

Kto inny podejmuje decyzje w klanie, to i polityka PSD sie zmienia.

__________________
Bloodykiss
06-06-2007 13:52 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykiss napisał(a)
Kto inny podejmuje decyzje w klanie


Pewnie rabarbar Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

06-06-2007 13:59 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykiss napisał(a)
cytat:
Thorga napisał(a)
Zabawne, jak wystarczy byle pretekst (śmieszny bo śmieszny list, ale jednego z szeregowych graczy bądź co niebądź), bo nie oszukujmy się to nie wygląda na rozsądny powód wojny, żeby znęcać się nad niedawnym sojusznikiem.

Gratulacje PSD.
A wszystkim sojusznikom PSD ku uwadze i na przestrogę.



Popraw mnie, bo moge sie mylić. Śmieszny list ukazał sie na forum o 19, oblezenie zostało założone o 7.30.

Kto inny podejmuje decyzje w klanie, to i polityka PSD sie zmienia.


Blodykiss, to nic tylko pogratulować niektórym z waszego klanu wypowiedzi typu :
cytat:
Powiedzieliscie ze jestescie Wladcami Mori co dla nas bylo rownoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Albo raczej chcielismy "poddac ten tytul probie", ktora widac jak przeszliscie. 2 liga to maks co mozna o was powiedziec niestety



Nic, tylko pogratulować.. No i nie przypominam sobie z Historii, żeby zmiana władcy zmieniała o 180 stopni sojusznicza politykę kraju... Takie coś nigdy nie wychodzi na dobre Smile .

[edit] litrówki...

__________________
Klik Klik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Diabellus: 06-06-2007 14:35.

06-06-2007 14:34 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Blodykiss, to nic tylko pogratulować niektórym z waszego klanu wypowiedzi typu :
cytat:
Powiedzieliscie ze jestescie Wladcami Mori co dla nas bylo rownoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Albo raczej chcielismy "poddac ten tytul probie", ktora widac jak przeszliscie. 2 liga to maks co mozna o was powiedziec niestety



Nic, tylko pogratulować.. No i nie przypominam sobie z Historii, żeby zmiana władcy zmieniała o 180 stopni sojusznicza politykę kraju... Takie coś nigdy nie wychodzi na dobre Smile .

[edit] litrówki...


Kto co mówi od nas , to jego sprawa. Zawsze kiedys musi byc ten pierwszy raz,
a czy nam to wyjdzie na dobre to .... oceni nas historia Wink

__________________
Bloodykiss
06-06-2007 15:29 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
Daga
Double Ace


images/avatars/avatar-2437.jpg

Data rejestracji: 03-03-2007
Postów: 134
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki za podjecie Walki. Ja tam wiem jedno, Klan to całość, i jeżeli szefostwo BTK nic nie było wiadomo co wypisuje ich klanowicz to bardzo ale to bardzo źle świadczy o tymże szefostwie. To raz. Dwa - wystarczyło przedstawic sprostowanie, ze to był wyskok pojedyńczego gracza i najnormalniej w swiecie przeproscic. I tyle, napewno nikomu korona z głowy by nie spadła, a Wy tylko sapiecie i jakoś nikt nie poczówa sie odpowiedzialny za te bzdury co powtarzam jeszcze raz napisał wasz klanowicz a nie ktos z PSD Oczek czy chocby nawet Khan...wszystkie wymienione klany ... moze inaczej... w każdym z wyżej wymienionych klanów są gorące głowy, ale na serio takich frazesów to jeszcze nie czytałam...
06-06-2007 16:43 Daga jest offline Szukaj postów użytkownika: Daga Dodaj Daga do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm.. chyba jakiś offtop się tu szykuje. No ale, niektórzy czytają między wierszami...

__________________
Klik Klik
06-06-2007 16:48 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Srorga mozesz nie spamowac? moderatorowi nie przystoi... zreszta swiadczy to tylko o twoich niskich kompetencjach Wink
06-06-2007 22:43 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ragabash, Thorga. Jeśli jeszcze raz, którekolwiek z was przekręci nick przeciwnej strony lub nawet swej własnej dostaniecie nie jedno a dwa ostrzeżenia za obrazę, nawet jeśli miałoby to oznaczać bana dla któregoś z was. Moja cierpliwość co do was i pobłażliwości jaka tu króluje się skończyła.

__________________


06-06-2007 22:53 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko Demetrius, widziales kiedykolwiek, abym przekrecal nicki bez powodu? nie sadze. Zaczyna sie to i ja przekrecam, zrobila to nie pierwszy raz... skoro moderatorowi wolno to i userowi prawda? denerwuje mnie to, ze moderatorzy co niektorzy jak thorga nie maja zadnych komeptencji na to stanowsiko... w sumie mnie to wisi Wink bylem modem na kilku forach... ale takiej blazenady jaka urzadza thorga jeszcze nie widzialem.... spoko Dem... nie wiem po co ona wogole wypowiada sie w tym topicu, jak dla mnie jej wypowiedzi to spam bo nijak maja sie do calego topicu... jak widac jawna glupota na tym forum jest bezkarna... nie mam pojecia jakim cudem, co musiala zrobic i komu, aby stac sie modem Wink az boje sie myslec... Wink teraz moge dostac warna za obraze Roll Eyes prawda jest taka, ze nie mam szacunku do thorgi jako gracza, ani jako moderatora, ani jako kobiety, ani kogokolwiek... wiesz... jak dla mnie niech sobie przekreca, ale aby byc chamem trzeba miec klase Wink a ona klasy nie ma...

wrocmy jednak do tematu jakim jest oblezenie Wink z tego co wiem w PSD leci juz nastepne Tongue szkoda, ze bede nieobecny na nim Wink

Demetrius najlepiej bedzie jesli zamkniesz topic Wink kto chcial wypowiedzial sie juz... thorga jak zwykle zablysnela wysokim ilorazem inteligencji Wink po prostu poraza mnie jej iq... ale to nie ten dzial, nie to forum i nie ja powinienem oceniac to co jej dolega... od tego sa specjalisci Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 06-06-2007 23:28.

06-06-2007 23:26 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
thorga jak zwykle zablysnela wysokim ilorazem inteligencji Wink po prostu poraza mnie jej iq... ale to nie ten dzial, nie to forum i nie ja powinienem oceniac to co jej dolega... od tego sa specjalisci Wink

nigdy sie nie wypowiadam bo nie chce stawarzac sztucznego zamieszania ale nie przesadzasz juz troche ? szacunku troche Ragabash. . . . Chwalisz sie jaki ty jestes zajebisty ? spox Chwalisz sie czego ty nie masz ? spox ale musisz wrzucac ? nachodzi mi na mysl " przyganial kociol garnkowi " ragabash skoro juz twierdzisz ze jestes madrzejszy to wykaz to a nie podburzasz tylko ludzie pozdrawiam Ciebie jak i inyych Smile

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
06-06-2007 23:42 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » PSD vs BTK

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH