Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.7.6 beta - 27 01 2016 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.7.6 beta - 27 01 2016 47 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic ciekawego w tym patchu nie ma...Same ze tak powiem "ciulstwa"...Tyle czekania na rzeczy ktore nie sa potrzebne...
27-01-2016 00:05 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Jonathalen
Junior Member


Data rejestracji: 28-09-2007
Postów: 15
Klan: Gildia Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak jest na pielgrzymce, albo poszedł zrobić se kawę to się nie przebierze. Takie ryzyko i tyle. Dla mnie to zły pomysł. Może niech też wchodzi 100% ataków i wypraw...

__________________
Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus.
27-01-2016 00:08 Jonathalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonathalen Dodaj Jonathalen do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgzoticK napisał(a)
A gdzie zmieniony efekt posredniaka zmniejszajacy dlugosc budowy budynkow?? :\

Zmiana została wprowadzona, ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zabrakło jej w changelogu Smile
Dzięki za zwrócenie uwagi - dopisane.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 08:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
szybkiskalpel
Member


Data rejestracji: 04-09-2015
Postów: 39
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
EgzoticK napisał(a)
A gdzie zmieniony efekt posredniaka zmniejszajacy dlugosc budowy budynkow?? :\

Zmiana została wprowadzona, ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zabrakło jej w changelogu Smile
Dzięki za zwrócenie uwagi - dopisane.



Ha ha ha śmiech na sali Big Grin Big Grin tyle ludzi najeżdża na te zmiany ze sushi wzioles sie na szybko za robote by chociaż 1 zmianę wprowadzić w tym śmiesznym patshu a tekst ze zabrakło jej w changelogu jest śmieszny Smile ale niech bedzie ze zabrakło Big Grin
27-01-2016 08:30 szybkiskalpel jest offline Szukaj postów użytkownika: szybkiskalpel Dodaj szybkiskalpel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze nie jestem Sushi.
Po drugie mógłbym Ci to udowodnić pokazując log z systemu kontroli wersji, ale nie zrobię tego bo zasadniczo jest mi obojętne w co wierzysz.
Po trzecie nie musisz zaśmiecać tematu swoimi drwinami.
Z góry dzięki.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 08:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
szybkiskalpel
Member


Data rejestracji: 04-09-2015
Postów: 39
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Konrad przepraszam mój błąd nie zauważyłem Smile tak jak ty w 1 poście swojego tematu dot.zmian Smile ale spoko to jak juz tu jesteś mam do Ciebie wielka prośbę Smile )) załuż sondę ile ludzi gra jeszcze ba r 1 bo wydaje mi sie ze 200 to Max Smile a ta populacja jest śmieszna od paru lat 18.000 tys ludzi Smile heh i pokombinuj przy dropisz bo nic nie leci a premka na konto to leci wiadrami Smile jak to jest ?Smile
27-01-2016 08:51 szybkiskalpel jest offline Szukaj postów użytkownika: szybkiskalpel Dodaj szybkiskalpel do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakieś informacje dotyczące planowanej godziny wejścia patcha?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 09:01 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś wiadomo o której godzince wejdzie ??? nie chciał bym żeby wyrawki się przelewały Big Grin

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
27-01-2016 09:13 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy skrócenie obejmie już trwające budowy?

__________________
R17:WuERA
27-01-2016 09:40 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch wejdzie na polskie serwery o godzinie 11:00.
Skrócenie nie obejmie aktualnie trwających akcji budowy.
Zapewne w wielu przypadkach dobrym wyjściem będzie anulowanie budowy i rozpoczęcie jej od nowa.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 09:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Tig
Niezarejestrowany
RE: Patch 1.7.6 beta - 27 01 2016 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Czego można się spodziewać w kolejnym patchu (1.7.7)?
- lista nowych efektów talizmanów jest już prawie opracowana, więc w pierwszej kolejności
Pozdrawiam
SM


Prosto z mostu: kiedy? Big Grin

Nie musimy chyba mówić że to nas dotyczy najbardziej, każdego dnia i to jest teraz kością w gardle dla każdego.
27-01-2016 10:29
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu można porównywać tylko jeden przedmiot? Albo ja nie ogarniam, a to gdzieś jest?

A jakby się chciało wymienić np. cały set biżu ze słonecznego na jastrzębi, to już nie ma porównania, jak to będzie wyglądało, a to chyba ciekawsze..

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
27-01-2016 11:12 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie to wygląda Smile Acz uważam że dużo lepiej by było gdyby w sali tronowej widać było PREMIĘ do trafienia, a nie sumę razem z podwojonymi statystykami - ponieważ i tak każdy patrzy głównie na statystyki, czy to mobów czy przeciwników, i względem nich się porównuje Smile

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 11:14 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
EgzoticK napisał(a)
A gdzie zmieniony efekt posredniaka zmniejszajacy dlugosc budowy budynkow?? :\

Zmiana została wprowadzona, ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zabrakło jej w changelogu Smile
Dzięki za zwrócenie uwagi - dopisane.


Zdaza sie Wink a jak sprawa z lewiatanem wyglada?

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



27-01-2016 11:18 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny błąd znalazłem:

STARY RYNEK POZIOM 5
STARY RYNEK Rynek umożliwia oferowanie swoich przedmiotów innym graczom.

Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +2

Osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy budynku.

Coś się chyba zepsuło

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 11:19 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Błąd- szansa trafienia bronią zwiększona o 54%
Rewo, dwa leg deserty. Trafienie z tych broni się nie sumuje. Niepotrzebnie wprowadza to w błąd
Powinno zostać 27%

__________________
Coś, kiedyś
27-01-2016 11:21 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem bug.


mam zalozone 2 x leg dsk demoniczne noze. kazdy ma ceche +6/4 obrazen.


w zbrojowni sumarycznie wyswietla: +12/4 obrazen, hehehehehehe... fajnie by bylo, jakby demon nozyk dodawal jeszcze obrazen drugiemu demon nozykowi, ale tak niestety nie jest. Ten parametr nie moze sie sumowac z obu broni 1h. Nie wiem, jak to ladnie przedstawic, ale na pewno nie 12/4 Tongue
moze:

+6 obrazen na 4 poziomy (lewa ręka)
+6 obrazen na 4 poziomy (prawa ręka)

Adana

EDIT: Ach, ogolnie jest bład. Juz widze. Sumuje cechy obu broni 1h, nawet te cechy, które dzialaja tylko na 1 bron, a na druga nie. tak samo jest z palna 1h, zarowno necro jak i moria.

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adana: 27-01-2016 11:34.

27-01-2016 11:22 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Kolejny błąd znalazłem:

STARY RYNEK POZIOM 5
STARY RYNEK Rynek umożliwia oferowanie swoich przedmiotów innym graczom.

Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +2

Osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy budynku.

Coś się chyba zepsuło


Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +2

ROZBUDOWA DO POZIOMU 2
Koszty: 60 000 PLN, 24 000 ludzi, 6 000 litrów krwi
Wymagania: WYGLĄD: 20 (40), WIEDZA: 18 (35), DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 1 godz. 24 min. 36 sek.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +4

Jesteś pewien, że masz premium? Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 11:30 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad,

W przypadku broni dystansowej (Moria) nie są uwzględniane właściwości broni przeciwko mobom.
A przecież te bronie do niczego innego się nie nadają Wink

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
27-01-2016 11:33 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
Kolejny błąd znalazłem:

STARY RYNEK POZIOM 5
STARY RYNEK Rynek umożliwia oferowanie swoich przedmiotów innym graczom.

Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +2

Osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy budynku.

Coś się chyba zepsuło


Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +2

ROZBUDOWA DO POZIOMU 2
Koszty: 60 000 PLN, 24 000 ludzi, 6 000 litrów krwi
Wymagania: WYGLĄD: 20 (40), WIEDZA: 18 (35), DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 1 godz. 24 min. 36 sek.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +4

Jesteś pewien, że masz premium? Smile


Nie, nie mam, skończyło mi się pod koniec tygodnia właśnie :F Ok, zapomniałem o tym ograniczeniu rynku przez premium, sorry za fałszywy alarm Big Grin

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 11:36 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szampi1,
Adana,
macie racje, te efekty nie powinny być w ogóle wyświetlane. Widocznie nie uwzględniłem na tej liście wszystkich możliwych efektów dotyczących tylko danej broni. Przejrzę je jeszcze raz - gdybyście zauważyli jakieś jeszcze, to proszę o listę Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 11:37 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydałoby się, by dane z ST uwzględniały ewolucje ( nie tylko aury ale i "wbijane" ) i umagi.

Przykład: ignor. obrony 50 % -> nie uwzględnia umagu 8%, ale uwzględnia blaszke za kromke, która działa tylko na ekspach.

Edit: Okey, uwzględnia jednak, już wiem skąd 50%. Mój błąd, jak się rozebrałem i ubrałem to się wyjaśniło. My bad.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 27-01-2016 11:53.

27-01-2016 11:37 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
Konrad,

W przypadku broni dystansowej (Moria) nie są uwzględniane właściwości broni przeciwko mobom.
A przecież te bronie do niczego innego się nie nadają Wink

Jeśli uwzględnię je w tej tabelce, to będzie jeszcze bardziej wprowadzało w błąd, bo będzie sugerowało, że te efekty działają zawsze.

cytat:
Przydałoby się, by dane z ST uwzględniały ewolucje ( nie tylko aury ale i "wbijane" ) i umagi.

Przykład: ignor. obrony 50 % -> nie uwzględnia umagu 8%, ale uwzględnia blaszke za kromke, która działa tylko na ekspach.

Ewolucje - rozumiem, że mam założyć, że gracz wbije wszystkie posiadane ewolucje na max. Tylko to może jeszcze bardziej zaciemniać obraz.

Umagi powinny być wliczane, a blacha za Kronosa nie. Jeśli jest tak jak piszesz, to jest to błąd. Sprawdzę to.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-01-2016 11:38 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umagi uwzględniają. A jak maja niby uwzględniać wbijane ewolucje, których nie masz póki ich nie wbijesz, a wbić wszystkich raczej nie możesz.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 11:47 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
lordanonimus
Full Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 57
Kraina: Moria

bug? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodano możliwość obejrzenia zsumowanych efektów globalnych ekwipunku (ekran Zbrojownia)

mam 2 bronie leg 1h, nie pokazuje mi sumy krytyka z tych broni

__________________
Głupota nie boli, a debilizm da rade wyleczyć...
27-01-2016 11:55 lordanonimus jest offline Szukaj postów użytkownika: lordanonimus Dodaj lordanonimus do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Jeśli uwzględnię je w tej tabelce, to będzie jeszcze bardziej wprowadzało w błąd, bo będzie sugerowało, że te efekty działają zawsze.



A dodatkowa podobna tabela? Siła bojowa i Ekspedycje? Uwzględniająca efekty działające na expach?

cytat:
Konrad napisał(a)

Ewolucje - rozumiem, że mam założyć, że gracz wbije wszystkie posiadane ewolucje na max. Tylko to może jeszcze bardziej zaciemniać obraz.



A czy można by było gdzieś w ustawieniach dodać opcję "standardowo ustawianych ewolucji"? Tak by dane wartości były już "wklikane" podczas wbijania do exp/oblegów itp? Jeden standardowy zestaw? Wtedy te ewolucje mogłyby być brane pod uwagę. A Wbijanie do expy też by było łatwiejsze.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
27-01-2016 11:59 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
_rengers_
Newbie


Data rejestracji: 01-06-2011
Postów: 7
Klan: ES
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

można by dodać opcje odhaczenia evolucji które ma brać pod uwagę
27-01-2016 12:02 _rengers_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _rengers_ Dodaj _rengers_ do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja się tak zapytam
skoro szpiegowanie idzie zawsze tyle samo i wchodzi na 100% to po co są 4 różne rodzaje szpiegowania? Red Face

weźcie zmieńcie to na coś a'la szpieguj i od razu wysyła szpiega...
27-01-2016 12:03
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
a ja się tak zapytam
skoro szpiegowanie idzie zawsze tyle samo i wchodzi na 100% to po co są 4 różne rodzaje szpiegowania? Red Face

weźcie zmieńcie to na coś a'la szpieguj i od razu wysyła szpiega...


Szansa na zostanie wykrytym oraz czas (choć to akurat malutka różnica ze skróceniem)

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
27-01-2016 12:07 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Bulbazaur
Double Ace


Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 140
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie już spokój konradowi, niech się w końcu zabiorą za ważne rzeczy. Każdy ma w domu kalkulator
27-01-2016 12:11 Bulbazaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulbazaur Dodaj Bulbazaur do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.7.6 beta - 27 01 2016

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH